Od pon. do petka od 8:00-16:00 ure. 02/7200-483 

Search Site

101Ah - 150Ah

Z izbirano kategorijo se ne ujema noben izdelek.

Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov. Nekateri piškotki so bili morda že servirani v skladu z zakonodajo.

Z nadaljevanjem obiska teh strani soglašate z njihovo uporabo.

Več o tem

Back to top

 

O spletnem centru Podpora

Dodatki

O nas Podjetje

Splošni pogoji
Dostava
Spletni Piškotki

Moj račun
Lista želja
Status naročil
Seznam želja
E-novice

Akcijska ponudba
Ceneje na spletu
Najbolj prodajni artikli
Najbolj popularni artikli
Blagovne znamke

Kontaktirajte nas
Lokacija trgovine

Prodajno mesto
Kontakti
O podjetju

 

Slike so deloma simbolične, možne so napake pri tehničnih podatkih ali pri imenu artikla! Fotografije ne zagotavljajo lastnosti izdelkov.
Ponudba v spletni trgovini frama-shop.si se lahko razlikuje od ponudbe v maloprodajni Trgovini Frama!
Vse cene so v EUR z vključenim ddv!

[profiler]
Memory usage: real: 27525120, emalloc: 26246816
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage2.3789100
mage::app::init::system_config0.0012126,8240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00331305,512786,432
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Cache0.0001113,0560
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.001918111,0640
mage::app::init::config::load_cache0.008912,1040
mage::app::init::stores0.00611637,440524,288
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002157280
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0002151,1280
init_config_section:stores_sl0.003112,1280
mage::app::init_front_controller0.00961483,424524,288
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00601307,096262,144
OBSERVER: turpentine_esi_controller_front_init_before0.00481202,432262,144
turpentine::observer::esi::loadCacheClearEvents0.00451171,112262,144
turpentine::helper::esi::getCacheClearEvents0.0010147,736262,144
CORE::create_object_of::Nexcessnet_Turpentine_Model_Shim_Mage_Core_Config0.00071360,5280
OBSERVER: turpentine_varnish_controller_front_init_before0.0005144,6080
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00241112,848262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0009152,3360
OBSERVER: ET_IpSecurity_observer0.00512157,0640
OBSERVER: askit0.0002117,0320
OBSERVER: easybanner0.00292102,0480
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00321129,1120
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0007553,1760
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0003372,2480
mage::dispatch::routers_match2.3290100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.032012,071,9762,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0003132,4640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0020328,2080
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0018175,1920
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.006911,233,1442,359,296
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.02081623,5040
OBSERVER: log0.01261132,3200
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0002115,9360
OBSERVER: pagecache0.0006118,0960
OBSERVER: persistent0.00124177,9200
OBSERVER: persistent_quote0.00091133,1680
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006183,1520
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view2.2966100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0162673552,632524,288
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0005513,1120
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_before0.0001161,2400
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.0001161,2400
DISPATCH EVENT:catalog_controller_category_init_after0.028711,780,4641,835,008
OBSERVER: ammeta0.028611,777,6161,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.00381354,088524,288
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0003342,1040
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_after0.0005543,0000
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0042590162,0480
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00109361,9280
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.005213790,2560
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.0409408134,5760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00104929,4960
locale/currency0.003321199,0960
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0007142,8640
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0006139,9200
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0006116,0320
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.04191115,608262,144
layout/package_update: default0.0247274,5840
layout/db_update: default0.0044230,1680
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.00063115,7440
layout/package_update: catalog_category_layered_nochildren0.001821,560262,144
layout/db_update: catalog_category_layered_nochildren0.9268200
layout/package_update: STORE_sl0.001022320
layout/db_update: STORE_sl0.9254200
layout/package_update: THEME_frontend_argento_argento0.001122320
layout/db_update: THEME_frontend_argento_argento0.9241200
layout/package_update: catalog_category_view0.001321,4480
layout/db_update: catalog_category_view0.9227200
layout/package_update: catalog_category_layered0.0193232,0240
layout/package_update: MAP_popup0.001932,3040
layout/db_update: MAP_popup0.9084300
layout/package_update: SHORTCUT_popup0.002132,8720
layout/db_update: SHORTCUT_popup0.9069300
layout/package_update: SHORTCUT_uk_popup0.001833,9280
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup0.9054300
layout/package_update: tm_ajaxpro_catalog_product_view0.002033,6400
layout/db_update: tm_ajaxpro_catalog_product_view0.9039300
layout/package_update: page_two_columns_left0.001732,2000
layout/db_update: page_two_columns_left0.9024300
layout/db_update: catalog_category_layered0.9128200
layout/db_update: CATEGORY_4080.9114200
layout/package_update: customer_logged_out0.001422,3760
layout/db_update: customer_logged_out0.9100200
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_xml_before0.0029197,9120
easybanner::updateLayout0.0025155,5680
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.003915680
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.057315,283,0165,242,880
BLOCK: formkey0.00051119,6560
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00121266,4560
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00071266,4560
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00061266,4560
BLOCK: root0.0008167,888262,144
BLOCK: head0.00051137,2160
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00021421,5280
BLOCK: js_cookies0.0003163,6800
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00074270,6960
BLOCK: after_body_start0.00041105,136262,144
BLOCK: global_notices0.0003161,8240
BLOCK: header0.0003162,3280
BLOCK: top.links0.0003164,8400
BLOCK: store_language0.0003164,192262,144
BLOCK: catalog.topnav0.00051107,2160
BLOCK: top.container0.0003154,4560
BLOCK ACTION: top.container -> setElementClass0.004519440
BLOCK: breadcrumbs0.0005161,712262,144
BLOCK: global_messages0.00061141,2240
BLOCK: footer0.00061155,888262,144
BLOCK: core_profiler0.0004153,9760
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0015235,5360
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00082223,496262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0020570,8000
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003153,7680
BLOCK: return_link0.00071132,824262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0003162,0800
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00171107,040262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0006119,3840
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00051146,1360
BLOCK: right.poll0.00051110,256262,144
BLOCK: tags_popular0.0003163,5600
BLOCK: right.reports.product.compared0.00061152,7840
BLOCK: google_analytics0.0003163,656262,144
BLOCK: wishlist_link0.0004167,7360
BLOCK: wishlist_sidebar0.00051165,5040
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003162,9120
BLOCK: head_rss0.0009169,0000
BLOCK: turpentine_notices0.00051121,480262,144
BLOCK: optimiseweb_cookienotice0.0003166,9680
BLOCK: headerCart0.00062138,5520
BLOCK ACTION: headerCart -> addItemRender0.0001812,5680
BLOCK: ajaxpro_customer_login0.00041122,408262,144
BLOCK: ajaxsearch_category_filter0.0003162,7760
BLOCK: navigationpro.top0.0004170,520262,144
BLOCK: cms_scroll_up0.0003153,2720
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0005283,8000
BLOCK: e64bcaf915273bada506379ff8e48f810.0004163,760262,144
BLOCK: e8b0c687373ecb294bf9fd531b0ff8e30.0004163,9920
BLOCK: currency0.0003163,5760
BLOCK: catalog.leftnav0.00281344,560262,144
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0002123,1840
BLOCK: category.products0.00421138,288262,144
BLOCK: product_list0.00051156,136262,144
BLOCK: product_list_toolbar0.0025193,4080
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.0004183,6160
BLOCK ACTION: product_list -> addColumnCountLayoutDepend0.0001107,5040
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0003161,384262,144
BLOCK: subcategories0.0004166,1840
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0004163,0240
BLOCK: easybanner.placeholder.left-top0.0003162,7600
BLOCK ACTION: easybanner.placeholder.content-bottom -> addBanner0.0002213,3760
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render2.1570100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.01518762,4960
OBSERVER: turpentine_esi_core_block_abstract_to_html_before0.00598727,7200
OBSERVER: avail_stock_status_to_html_before0.00328749,7760
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00926472,7120
frontend/base/default/template/page/2columns-left.phtml2.1108112,026,74413,107,200
frontend/argento/default/template/page/html/head.phtml0.01771328,816524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00554448,5840
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00848320,4080
OBSERVER: ajaxpro_add_block_wrapper0.00458333,8960
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0006168,032262,144
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0003115,9360
frontend/argento/default/template/page/html/header.phtml1.178617,272,4009,175,040
frontend/argento/argento/template/easyflags/flags.phtml0.0045113,5840
init_config_section:stores_de0.002311,7840
frontend/base/default/template/page/template/links.phtml0.0021136,2320
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.009414601,542,4480
frontend/argento/default/template/checkout/cart/top.phtml0.00311393,584524,288
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0002132,4640
frontend/argento/default/template/ajaxsearch/topsearch.phtml0.00241129,256262,144
frontend/argento/default/template/easybanner/placeholder.phtml0.02377401,1520
frontend/argento/default/template/navigationpro/top.phtml1.154716,434,9208,388,608
DISPATCH EVENT:page_block_html_topmenu_gethtml_before0.444122,012,8081,835,008
OBSERVER: catalog_add_topmenu_items0.443822,014,1921,835,008
CORE::create_object_of::TM_NavigationPro_Model_Menu0.0086671381,2640
CORE::create_object_of::TM_Highlight_Model_Resource_Eav_Mysql4_Reports_Product_Collection0.00358209,216262,144
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Event_Type_Collection0.0010836,4960
frontend/argento/default/template/highlight/product/list.phtml0.738581,883,9682,359,296
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.2382950,544262,144
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.0644948,080262,144
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.03429351,736524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01838345,544524,288
OBSERVER: inventory0.00658138,800262,144
OBSERVER: tax0.00898199,584262,144
CORE::create_object_of::Mage_Tax_Model_Calculation0.00052415,5680
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Group0.00042414,6080
OBSERVER: bundle_observer0.002087,6480
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.327281,135,6401,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Weee_Model_Tax0.0004169,8720
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute0.00031611,1600
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.0011170,0080
frontend/base/default/template/tm/easycatalogimg/list.phtml0.15221282,3041,572,864
CORE::create_object_of::TM_EasyBanner_Model_Mysql4_Banner_Collection0.0003211,7200
frontend/base/default/template/catalog/category/view.phtml0.07381262,0400
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0021110,6000
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.0043155,4800
OBSERVER: review0.0041152,6000
frontend/argento/default/template/catalog/layer/view.phtml0.002313,1840
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.0005110,1920
frontend/argento/default/template/navigationpro/sidebar.phtml0.757712,502,1682,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Tag_Model_Resource_Popular_Collection0.0006135,1040
frontend/base/default/template/optimiseweb/cookienotice/cookienotice.phtml0.0019118,6160
frontend/argento/default/template/ajaxpro/notice.phtml0.0004113,9360
frontend/argento/default/template/ajaxpro/checkout/form.phtml0.0009110,5040
frontend/argento/default/template/ajaxpro/compare/form.phtml0.00411103,8000
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Compare_Item_Collection0.0005110,2960
frontend/argento/default/template/lightboxpro/highslide/config.phtml0.001815,5120
CACHE_URL0.04001758,392786,432