Od pon. do petka od 8:00-16:00 ure. 02/7200-483 

Search Site

101Ah - 150Ah

Z izbirano kategorijo se ne ujema noben izdelek.

Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov. Nekateri piškotki so bili morda že servirani v skladu z zakonodajo.

Z nadaljevanjem obiska teh strani soglašate z njihovo uporabo.

Več o tem

Back to top

 

O spletnem centru Podpora

Dodatki

O nas Podjetje

Splošni pogoji
Dostava
Spletni Piškotki

Moj račun
Lista želja
Status naročil
Seznam želja
E-novice

Akcijska ponudba
Ceneje na spletu
Najbolj prodajni artikli
Najbolj popularni artikli
Blagovne znamke

Kontaktirajte nas
Lokacija trgovine

Prodajno mesto
Kontakti
O podjetju

 

Slike so deloma simbolične, možne so napake pri tehničnih podatkih ali pri imenu artikla! Fotografije ne zagotavljajo lastnosti izdelkov.
Ponudba v spletni trgovini frama-shop.si se lahko razlikuje od ponudbe v maloprodajni Trgovini Frama!
Vse cene so v EUR z vključenim ddv!

[profiler]
Memory usage: real: 24641536, emalloc: 23210448
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.6057100
mage::app::init::system_config0.0015126,8240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0009191,3360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Cache0.0002113,0560
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00121117,704262,144
mage::app::init::config::load_cache0.011712,104524,288
mage::app::init::stores0.00821633,0400
init_config_section:stores_sl0.003112,1280
mage::app::init_front_controller0.01261483,336524,288
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00771307,032262,144
OBSERVER: turpentine_esi_controller_front_init_before0.00611202,368262,144
turpentine::observer::esi::loadCacheClearEvents0.00581171,0480
turpentine::helper::esi::getCacheClearEvents0.0013147,6720
CORE::create_object_of::Nexcessnet_Turpentine_Model_Shim_Mage_Core_Config0.00081360,5280
OBSERVER: turpentine_varnish_controller_front_init_before0.0006144,6080
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00341112,824262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0012152,3360
OBSERVER: ET_IpSecurity_observer0.00472157,0720
OBSERVER: askit0.0003117,0320
OBSERVER: easybanner0.00312102,0480
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00411128,8880
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0003171,3520
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001131,0960
mage::dispatch::routers_match1.5475100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.034112,072,1842,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0016132,4640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout_Update0.001324,0000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0023328,2080
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0018175,192262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.006711,233,1762,097,152
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.02141623,6800
OBSERVER: log0.01281132,3840
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0002115,9360
OBSERVER: pagecache0.0008118,0880
OBSERVER: persistent0.00154177,8880
OBSERVER: persistent_quote0.00111133,3200
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0008183,4080
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view1.5128100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0171660543,464262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0002131,2880
DISPATCH EVENT:catalog_controller_category_init_after0.036311,780,4961,835,008
OBSERVER: ammeta0.036111,777,6481,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.00481354,112262,144
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0001109520
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.00337391,688262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00053020,6000
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.005534248,600262,144
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.0411372122,3280
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00073118,8400
locale/currency0.00326198,248262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0007142,864262,144
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0006139,928262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0007116,0320
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.04261115,552262,144
layout/package_update: default0.0333274,544262,144
layout/db_update: default0.0043230,1680
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.00063115,7440
layout/package_update: catalog_category_layered_nochildren0.001521,560262,144
layout/db_update: catalog_category_layered_nochildren0.5453200
layout/db_update: STORE_sl0.5440200
layout/db_update: THEME_frontend_argento_argento0.5428200
layout/db_update: catalog_category_view0.5414200
layout/package_update: catalog_category_layered0.0186232,0240
layout/package_update: MAP_popup0.001532,2960
layout/db_update: MAP_popup0.5274300
layout/package_update: SHORTCUT_popup0.002132,8720
layout/db_update: SHORTCUT_popup0.5260300
layout/package_update: SHORTCUT_uk_popup0.001633,9200
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup0.5246300
layout/package_update: tm_ajaxpro_catalog_product_view0.001933,6400
layout/db_update: tm_ajaxpro_catalog_product_view0.5231300
layout/package_update: page_two_columns_left0.001832,2000
layout/db_update: page_two_columns_left0.5216300
layout/db_update: catalog_category_layered0.5317200
layout/db_update: CATEGORY_4080.5304200
layout/package_update: customer_logged_out0.001222,3760
layout/db_update: customer_logged_out0.5289200
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_xml_before0.0031197,9120
easybanner::updateLayout0.0027155,5680
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.004415680
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.054715,283,0645,242,880
BLOCK: formkey0.00051119,656262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00111186,0720
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00071186,0720
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00071186,0720
BLOCK: root0.0008167,8880
BLOCK: head0.00041137,2160
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00021421,5280
BLOCK: js_cookies0.0003163,688262,144
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00074270,6960
BLOCK: after_body_start0.00041105,1360
BLOCK: global_notices0.0003161,8240
BLOCK: header0.0003162,3280
BLOCK: top.links0.0004164,848262,144
BLOCK: store_language0.0003164,1920
BLOCK: catalog.topnav0.00061107,2160
BLOCK: top.container0.0003154,464262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003161,6960
BLOCK: global_messages0.00051141,2240
BLOCK: footer0.00061155,888262,144
BLOCK: core_profiler0.0003153,9760
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0015235,5360
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00092223,496262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0021570,808262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0004153,7680
BLOCK: return_link0.00081132,8080
BLOCK: checkout_cart_link0.0003162,0800
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00171107,040262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0007119,3840
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00051146,1360
BLOCK: right.poll0.00061110,232262,144
BLOCK: tags_popular0.0003163,5600
BLOCK: right.reports.product.compared0.00061152,784262,144
BLOCK: google_analytics0.0003163,6560
BLOCK: wishlist_link0.0003167,7360
BLOCK: wishlist_sidebar0.00061165,520262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003162,9120
BLOCK: head_rss0.0009169,0000
BLOCK: turpentine_notices0.00051121,480262,144
BLOCK: optimiseweb_cookienotice0.0003166,9680
BLOCK: headerCart0.00062138,560262,144
BLOCK ACTION: headerCart -> addItemRender0.0001812,5680
BLOCK: ajaxpro_customer_login0.00051122,4080
BLOCK: ajaxsearch_category_filter0.0003162,776262,144
BLOCK: navigationpro.top0.0003170,5200
BLOCK: cms_scroll_up0.0003153,2720
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0005283,800262,144
BLOCK: e64bcaf915273bada506379ff8e48f810.0004163,7600
BLOCK: e8b0c687373ecb294bf9fd531b0ff8e30.0004163,9920
BLOCK: currency0.0004163,5760
BLOCK: catalog.leftnav0.00321344,592524,288
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0002123,1840
BLOCK: category.products0.00421138,2880
BLOCK: product_list0.00061156,160262,144
BLOCK: product_list_toolbar0.0025193,4080
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.0005183,616262,144
BLOCK ACTION: product_list -> addColumnCountLayoutDepend0.0001107,5040
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0004161,3840
BLOCK: subcategories0.0004166,1840
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0003163,0240
BLOCK: easybanner.placeholder.left-top0.0004162,768262,144
BLOCK ACTION: easybanner.placeholder.content-bottom -> addBanner0.0002213,3760
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render1.3664100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.01507962,112262,144
OBSERVER: turpentine_esi_core_block_abstract_to_html_before0.00577926,5680
OBSERVER: avail_stock_status_to_html_before0.00327948,624262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00724753,5120
frontend/base/default/template/page/2columns-left.phtml1.317919,456,76010,485,760
frontend/argento/default/template/page/html/head.phtml0.01821328,824262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00574448,5840
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00787519,8720
OBSERVER: ajaxpro_add_block_wrapper0.00437531,7360
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0006168,0240
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0003115,9360
frontend/argento/default/template/page/html/header.phtml0.760614,673,1045,242,880
frontend/argento/argento/template/easyflags/flags.phtml0.0046113,5840
init_config_section:stores_de0.002511,7840
frontend/base/default/template/page/template/links.phtml0.0022136,208262,144
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.010714601,542,5120
frontend/argento/default/template/checkout/cart/top.phtml0.00351393,600262,144
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0002132,4640
frontend/argento/default/template/ajaxsearch/topsearch.phtml0.00271129,256262,144
frontend/argento/default/template/easybanner/placeholder.phtml0.02837398,4960
frontend/argento/default/template/navigationpro/top.phtml0.735813,836,1444,456,448
DISPATCH EVENT:page_block_html_topmenu_gethtml_before0.505022,013,1922,097,152
OBSERVER: catalog_add_topmenu_items0.504722,014,5842,097,152
CORE::create_object_of::TM_NavigationPro_Model_Menu0.0099671381,2640
CORE::create_object_of::TM_EasyBanner_Model_Mysql4_Banner_Collection0.0005211,7200
frontend/base/default/template/catalog/category/view.phtml0.08491462,696524,288
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0024170,176262,144
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.0070165,1360
OBSERVER: review0.0067162,2480
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.005612,3920
frontend/argento/default/template/catalog/layer/view.phtml0.002913,1760
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.0005110,1920
frontend/argento/default/template/navigationpro/sidebar.phtml0.350512,316,2482,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Tag_Model_Resource_Popular_Collection0.0006135,1040
frontend/argento/default/template/catalog/product/compare/sidebar.phtml0.0005122,8400
frontend/base/default/template/optimiseweb/cookienotice/cookienotice.phtml0.0021118,6160
frontend/argento/default/template/ajaxpro/notice.phtml0.0004113,9040
frontend/argento/default/template/ajaxpro/checkout/form.phtml0.0010110,5040
frontend/argento/default/template/ajaxpro/compare/form.phtml0.00451103,7520
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Compare_Item_Collection0.0006110,2960
frontend/argento/default/template/lightboxpro/highslide/config.phtml0.002015,5120
CACHE_URL0.04171757,248786,432