Od pon. do petka od 8:00-16:00 ure. 02/7200-483 

Search Site

Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov. Nekateri piškotki so bili morda že servirani v skladu z zakonodajo.

Z nadaljevanjem obiska teh strani soglašate z njihovo uporabo.

Več o tem

Back to top

Back to top

 

O spletnem centru Podpora

Dodatki

O nas Podjetje

Splošni pogoji
Dostava
Spletni Piškotki

Moj račun
Lista želja
Status naročil
Seznam želja
E-novice

Akcijska ponudba
Ceneje na spletu
Najbolj prodajni artikli
Najbolj popularni artikli
Blagovne znamke

Kontaktirajte nas
Lokacija trgovine

Prodajno mesto
Kontakti
O podjetju

 

Slike so deloma simbolične, možne so napake pri tehničnih podatkih ali pri imenu artikla! Fotografije ne zagotavljajo lastnosti izdelkov.
Ponudba v spletni trgovini frama-shop.si se lahko razlikuje od ponudbe v maloprodajni Trgovini Frama!
Vse cene so v EUR z vključenim ddv!

[profiler]
Memory usage: real: 21495808, emalloc: 19912544
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.6983100
mage::app::init::system_config0.0011126,8240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0007191,3360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Cache0.0002113,0560
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0008695,6880
mage::app::init::config::load_cache0.008112,104524,288
mage::app::init::stores0.00561637,456262,144
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0001108880
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0002108880
init_config_section:stores_sl0.002912,1280
mage::app::init_front_controller0.00931483,432524,288
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00521307,104262,144
OBSERVER: turpentine_esi_controller_front_init_before0.00421202,440262,144
turpentine::observer::esi::loadCacheClearEvents0.00391171,1120
turpentine::helper::esi::getCacheClearEvents0.0009147,7360
CORE::create_object_of::Nexcessnet_Turpentine_Model_Shim_Mage_Core_Config0.00061360,5280
OBSERVER: turpentine_varnish_controller_front_init_before0.0004144,6080
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00241112,848262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0013152,3360
OBSERVER: ET_IpSecurity_observer0.00402157,0640
OBSERVER: askit0.0003117,0320
OBSERVER: easybanner0.00282102,0480
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00231127,7840
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0004311,8960
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001191,3840
mage::dispatch::routers_match1.6566100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.028712,072,2482,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0003132,4640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0018328,1440
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0012175,192262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.006411,233,1362,097,152
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.01891623,5600
OBSERVER: log0.01211132,3840
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0003115,9360
OBSERVER: pagecache0.0006118,0960
OBSERVER: persistent0.00114177,9120
OBSERVER: persistent_quote0.00081133,1680
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0005183,1520
mage::dispatch::controller::action::catalog_seo_sitemap_category1.6275100
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0005116,2880
mage::dispatch::controller::action::catalog_seo_sitemap_category::layout_load0.0006137,5120
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_xml_before0.0028198,1680
easybanner::updateLayout0.0025155,5680
mage::dispatch::controller::action::catalog_seo_sitemap_category::layout_generate_xml0.005217040
mage::dispatch::controller::action::catalog_seo_sitemap_category::layout_generate_blocks0.036513,795,5923,670,016
BLOCK: formkey0.00051119,784262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0007794,3280
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0005794,2000
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0004794,2000
BLOCK: root0.0007167,8960
BLOCK: head0.00041137,2160
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00021320,0400
BLOCK: js_cookies0.0003163,6800
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00074366,4880
BLOCK: after_body_start0.00041105,1360
BLOCK: global_notices0.0003161,8240
BLOCK: header0.0003162,3280
BLOCK: top.links0.0003164,864262,144
BLOCK: store_language0.0003164,1920
BLOCK: catalog.topnav0.00051107,2160
BLOCK: top.container0.0003154,4560
BLOCK: breadcrumbs0.0003161,696262,144
BLOCK: global_messages0.00051141,2240
BLOCK: footer0.00051156,144262,144
BLOCK: core_profiler0.0003153,9760
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0014241,840262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00125231,2720
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0019559,248262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003154,0800
BLOCK: return_link0.00071132,8080
BLOCK: checkout_cart_link0.0003162,0800
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00151107,104262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0007119,3840
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00051146,1360
BLOCK: google_analytics0.0004163,656262,144
BLOCK: wishlist_link0.0003167,7360
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003162,9760
BLOCK: head_rss0.0009169,0640
BLOCK: turpentine_notices0.00041121,464262,144
BLOCK: optimiseweb_cookienotice0.0003166,9600
BLOCK: headerCart0.00073135,344262,144
BLOCK ACTION: headerCart -> addItemRender0.00021218,7840
BLOCK: ajaxpro_customer_login0.00041122,4080
BLOCK: ajaxsearch_category_filter0.00061165,976262,144
BLOCK: navigationpro.top0.0004170,5200
BLOCK: cms_scroll_up0.0004253,2720
BLOCK: 1400e46d9c8531beb9dd347eec03c0ff0.0003163,256262,144
BLOCK: seo.sitemap.container0.0003161,1440
BLOCK: seo.sitemap.pager.top0.0003182,5840
BLOCK: seo.sitemap.sitemap0.00371306,904262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0161666482,136786,432
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Flat_Collection0.0004217,1280
BLOCK: easybanner.placeholder.content-top0.0003162,9040
BLOCK ACTION: easybanner.placeholder.content-bottom -> addBanner0.0001213,3760
mage::dispatch::controller::action::catalog_seo_sitemap_category::layout_render1.5825100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.01595961,6720
OBSERVER: turpentine_esi_core_block_abstract_to_html_before0.00425923,6880
OBSERVER: avail_stock_status_to_html_before0.00255946,2560
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00654450,4960
frontend/base/default/template/page/1column.phtml1.5472110,167,15211,534,336
frontend/argento/default/template/page/html/head.phtml0.01691328,920524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00524347,4640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00615617,6960
OBSERVER: ajaxpro_add_block_wrapper0.00345625,7680
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0006168,072262,144
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0003115,9360
frontend/argento/default/template/page/html/header.phtml1.218718,741,59210,747,904
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0003291,7840
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0001171,2800
frontend/argento/argento/template/easyflags/flags.phtml0.0048117,8240
init_config_section:stores_de0.002211,7840
frontend/base/default/template/page/template/links.phtml0.0021237,4800
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0044675713,4640
frontend/argento/default/template/checkout/cart/top.phtml0.00301395,408524,288
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0002132,4640
frontend/argento/default/template/ajaxsearch/topsearch.phtml0.00231130,280262,144
frontend/argento/default/template/easybanner/placeholder.phtml0.02875399,6000
frontend/argento/default/template/navigationpro/top.phtml1.194817,893,9129,699,328
DISPATCH EVENT:page_block_html_topmenu_gethtml_before0.422611,547,1121,835,008
OBSERVER: catalog_add_topmenu_items0.422411,547,5681,835,008
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.0451455196,0880
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_before0.0002113600
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.0001111,2000
CORE::create_object_of::TM_NavigationPro_Model_Menu0.0040310176,2160
CORE::create_object_of::TM_Highlight_Model_Resource_Eav_Mysql4_Reports_Product_Collection0.00383280,296262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.0022196,896262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0029270114,792262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_after0.0002181,0000
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00099261,2720
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.001312118,8000
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Event_Type_Collection0.0004316,1440
frontend/argento/default/template/highlight/product/list.phtml0.323132,170,9042,621,440
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.1120320,5600
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.0278329,864262,144
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.01883343,584262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01233339,528262,144
OBSERVER: inventory0.00323133,0240
OBSERVER: tax0.00773197,760262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.132931,443,2641,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.0010170,0080
locale/currency0.00345197,2640
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0008141,8960
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0006138,9600
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0003123,1840
frontend/base/default/template/tm/easycatalogimg/list.phtml0.15801221,6561,310,720
CORE::create_object_of::TM_EasyBanner_Model_Mysql4_Banner_Collection0.0005211,7360
frontend/base/default/template/catalog/seo/sitemap/container.phtml0.24791236,4080
frontend/base/default/template/page/html/pager.phtml0.23782128,2480
frontend/base/default/template/catalog/seo/sitemap.phtml0.0072188,7200
frontend/base/default/template/optimiseweb/cookienotice/cookienotice.phtml0.0021118,6000
frontend/argento/default/template/ajaxpro/notice.phtml0.0004113,9040
frontend/argento/default/template/ajaxpro/checkout/form.phtml0.0010110,5040
frontend/argento/default/template/ajaxpro/compare/form.phtml0.0011148,4640
frontend/argento/default/template/lightboxpro/highslide/config.phtml0.001915,5120
CACHE_URL0.02951460,696524,288