Od pon. do petka od 8:00-16:00 ure. 02/7200-483 

Search Site

Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov. Nekateri piškotki so bili morda že servirani v skladu z zakonodajo.

Z nadaljevanjem obiska teh strani soglašate z njihovo uporabo.

Več o tem

Back to top

Back to top

 

O spletnem centru Podpora

Dodatki

O nas Podjetje

Splošni pogoji
Dostava
Spletni Piškotki

Moj račun
Lista želja
Status naročil
Seznam želja
E-novice

Akcijska ponudba
Ceneje na spletu
Najbolj prodajni artikli
Najbolj popularni artikli
Blagovne znamke

Kontaktirajte nas
Lokacija trgovine

Prodajno mesto
Kontakti
O podjetju

 

Slike so deloma simbolične, možne so napake pri tehničnih podatkih ali pri imenu artikla! Fotografije ne zagotavljajo lastnosti izdelkov.
Ponudba v spletni trgovini frama-shop.si se lahko razlikuje od ponudbe v maloprodajni Trgovini Frama!
Vse cene so v EUR z vključenim ddv!

[profiler]
Memory usage: real: 20709376, emalloc: 19860728
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage2.8044100
mage::app::init::system_config0.0048126,8240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0007191,3360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Cache0.0002113,0560
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0008755,9760
mage::app::init::config::load_cache0.015612,104524,288
mage::app::init::stores0.01091637,464262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Store_Group_Collection0.003218,0240
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0001108880
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0002108880
init_config_section:stores_sl0.006012,1280
mage::app::init_front_controller0.01681483,400524,288
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.01111307,096524,288
OBSERVER: turpentine_esi_controller_front_init_before0.00711202,560262,144
turpentine::observer::esi::loadCacheClearEvents0.00691171,240262,144
turpentine::helper::esi::getCacheClearEvents0.0009147,8640
CORE::create_object_of::Nexcessnet_Turpentine_Model_Shim_Mage_Core_Config0.00361360,5280
OBSERVER: turpentine_esi_controller_front_init_before20.003413,0880
turpentine::observer::esi::addMessagesBlockRewrite0.003211,3280
OBSERVER: turpentine_varnish_controller_front_init_before0.0003144,4800
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00191112,8480
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0036152,3360
OBSERVER: ET_IpSecurity_observer0.00962157,0880
OBSERVER: askit0.0032117,0320
OBSERVER: easybanner0.00612102,0480
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0054175,4400
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0004362,1360
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002231,5760
mage::dispatch::routers_match2.7240100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.047612,070,7922,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0003132,4640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0014326,8880
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0044175,192262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.012711,233,1122,097,152
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.02831623,4160
OBSERVER: log0.01571132,3840
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0002115,9360
OBSERVER: pagecache0.0005118,0960
OBSERVER: persistent0.00134177,8960
OBSERVER: persistent_quote0.00081133,0160
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006183,0080
mage::dispatch::controller::action::catalog_seo_sitemap_category2.6721100
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0006116,2880
mage::dispatch::controller::action::catalog_seo_sitemap_category::layout_load0.0005137,5120
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_xml_before0.0062198,1680
easybanner::updateLayout0.0058155,5680
mage::dispatch::controller::action::catalog_seo_sitemap_category::layout_generate_xml0.012317040
mage::dispatch::controller::action::catalog_seo_sitemap_category::layout_generate_blocks0.096213,795,6403,670,016
BLOCK: formkey0.00041119,800262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0009804,3760
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0006804,2480
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0006804,2480
BLOCK: root0.0009167,8960
BLOCK: head0.00061137,2160
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00021320,0400
BLOCK: js_cookies0.0065163,680262,144
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00094366,4880
BLOCK: after_body_start0.00041105,1360
BLOCK: global_notices0.0003161,8240
BLOCK: header0.0003162,3280
BLOCK: top.links0.0004164,840262,144
BLOCK: store_language0.0003164,1920
BLOCK: catalog.topnav0.00371107,2160
BLOCK: top.container0.0005154,4560
BLOCK: breadcrumbs0.0005161,696262,144
BLOCK: global_messages0.00071141,2240
BLOCK: footer0.00081156,144262,144
BLOCK: core_profiler0.0003153,9760
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0015241,880262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00125633,6400
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0023559,272262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0004154,0800
BLOCK: return_link0.00061132,8080
BLOCK ACTION: footer_links -> addLinkBlock0.003119120
BLOCK: checkout_cart_link0.0004162,0800
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00201107,104262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0040119,3840
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00051146,1360
BLOCK: google_analytics0.0003163,656262,144
BLOCK: wishlist_link0.0005167,7360
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0005162,9760
BLOCK: head_rss0.0013169,0640
BLOCK: turpentine_notices0.00041121,472262,144
BLOCK: optimiseweb_cookienotice0.0005166,9600
BLOCK: headerCart0.00383135,344262,144
BLOCK ACTION: headerCart -> addItemRender0.00021218,7840
BLOCK: ajaxpro_customer_login0.00771122,4080
BLOCK: ajaxsearch_category_filter0.00081165,976262,144
BLOCK: navigationpro.top0.0004170,5200
BLOCK: cms_scroll_up0.0004253,2720
BLOCK: 1400e46d9c8531beb9dd347eec03c0ff0.0003163,248262,144
BLOCK: seo.sitemap.container0.0004161,1440
BLOCK: seo.sitemap.pager.top0.0019182,5840
BLOCK: seo.sitemap.sitemap0.00801306,896262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0335667482,840786,432
BLOCK: easybanner.placeholder.content-top0.0003162,9040
BLOCK: easybanner.placeholder.content-bottom0.003211,4240
BLOCK ACTION: easybanner.placeholder.content-bottom -> addBanner0.0001213,3760
mage::dispatch::controller::action::catalog_seo_sitemap_category::layout_render2.5563100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.02396061,7200
OBSERVER: turpentine_esi_core_block_abstract_to_html_before0.00696023,8320
OBSERVER: avail_stock_status_to_html_before0.01266046,4000
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00704551,6000
frontend/base/default/template/page/1column.phtml2.5238110,133,21610,747,904
frontend/argento/default/template/page/html/head.phtml0.04121328,960524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00984347,4640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00595717,7840
OBSERVER: ajaxpro_add_block_wrapper0.00335726,0560
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0005168,088262,144
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0003115,9360
frontend/argento/default/template/page/html/header.phtml1.898318,706,5529,175,040
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0003331,9760
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0002201,4240
frontend/argento/argento/template/easyflags/flags.phtml0.0082117,7520
init_config_section:stores_de0.005411,7840
frontend/base/default/template/page/template/links.phtml0.0022237,5200
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0049675713,496262,144
frontend/argento/default/template/checkout/cart/top.phtml0.01021395,392524,288
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0002132,4640
frontend/argento/default/template/ajaxsearch/topsearch.phtml0.00261130,280262,144
frontend/argento/default/template/ajaxpro/customer/login.phtml0.004811,6960
frontend/argento/default/template/easybanner/placeholder.phtml0.03205396,4080
frontend/argento/default/template/navigationpro/top.phtml1.846117,858,6968,388,608
DISPATCH EVENT:page_block_html_topmenu_gethtml_before0.769511,547,5681,835,008
OBSERVER: catalog_add_topmenu_items0.769311,548,0241,835,008
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.0717419184,9040
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_before0.0001124000
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.0001121,2400
CORE::create_object_of::TM_NavigationPro_Model_Menu0.0045310176,2400
CORE::create_object_of::TM_Highlight_Model_Resource_Eav_Mysql4_Reports_Product_Collection0.00994285,856262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.0050196,8960
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0058331123,0880
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_after0.0004291,5440
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00099261,2720
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.004412319,1040
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Event_Type_Collection0.0005420,2400
frontend/argento/default/template/highlight/product/list.phtml0.510042,320,1042,883,584
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.1892426,1600
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.0411433,3200
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.02644344,672262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01924340,424262,144
OBSERVER: inventory0.00664133,936262,144
OBSERVER: tax0.01094198,0000
CORE::create_object_of::Mage_Tax_Model_Calculation0.0003117,5600
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Group0.0002117,1200
OBSERVER: bundle_observer0.001147,0400
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.204041,446,8001,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.0040170,032262,144
locale/currency0.00766197,296262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0008141,8960
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0006138,9600
CORE::create_object_of::TM_EasyBanner_Model_Mysql4_Banner_Collection0.0003211,7200
frontend/base/default/template/catalog/seo/sitemap/container.phtml0.51411248,960262,144
frontend/base/default/template/page/html/pager.phtml0.47642135,904262,144
frontend/base/default/template/catalog/seo/sitemap.phtml0.0062190,8560
frontend/base/default/template/optimiseweb/cookienotice/cookienotice.phtml0.0028118,6000
frontend/argento/default/template/ajaxpro/notice.phtml0.0003113,9040
frontend/argento/default/template/ajaxpro/checkout/form.phtml0.0008110,5040
frontend/argento/default/template/ajaxpro/compare/form.phtml0.0009148,4320
frontend/argento/default/template/lightboxpro/highslide/config.phtml0.001615,5120
CACHE_URL0.02161440,912524,288