Od pon. do petka od 8:00-16:00 ure. 02/7200-483 

Search Site

CEPILNIK TITANIUM 25 T EL-AS AUTOSPEED - 400V

Bodite prvi in podajte mnenje za ta artikel

Tiskaj produktno kartico

...
Trenutno ni na zalogi! Pokliči za dobavni rok.
Trenutno ni na zalogi! Pokliči za dobavni rok.
3.233,00 €

jpg

Blagovna znamka Uniforest
Garancija 12 mesecev
EAN 2500000391354
Kataloška šifra

Uporabite presledke med zaznamki. Uporabite (') za stavke.

Vaše mnenje
Ocenjujete: CEPILNIK TITANIUM 25 T EL-AS AUTOSPEED - 400V

Kakšna je vaša ocena tega izdelka? *

  Ocena
Cena
Uporabnost
Kakovost

Vprašanje o produktu

Tukaj še ni bilo javno objavljenih vprašanj

Pošljite vprašanje o produktu in boste dobili odgovor v najkrajšem možnem času.

Postavite vprašanje

* Obvezna polja

Pogosto kupljeno skupaj

Kupci, ki so kupili ta izdelek, so kupili tudi pogosto naslednjo kombinacijo izdelkov.

Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov. Nekateri piškotki so bili morda že servirani v skladu z zakonodajo.

Z nadaljevanjem obiska teh strani soglašate z njihovo uporabo.

Več o tem

Back to top

 

O spletnem centru Podpora

Dodatki

O nas Podjetje

Splošni pogoji
Dostava
Spletni Piškotki

Moj račun
Lista želja
Status naročil
Seznam želja
E-novice

Akcijska ponudba
Ceneje na spletu
Najbolj prodajni artikli
Najbolj popularni artikli
Blagovne znamke

Kontaktirajte nas
Lokacija trgovine

Prodajno mesto
Kontakti
O podjetju

 

Slike so deloma simbolične, možne so napake pri tehničnih podatkih ali pri imenu artikla! Fotografije ne zagotavljajo lastnosti izdelkov.
Ponudba v spletni trgovini frama-shop.si se lahko razlikuje od ponudbe v maloprodajni Trgovini Frama!
Vse cene so v EUR z vključenim ddv!

[profiler]
Memory usage: real: 28835840, emalloc: 27717944
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.4782100
mage::app::init::system_config0.0012126,8240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0007191,3360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Cache0.0001113,0560
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.002220212,072262,144
mage::app::init::config::load_cache0.012212,104524,288
mage::app::init::stores0.01021633,0080
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002181,2720
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0002181,2720
init_config_section:stores_sl0.003212,1280
mage::app::init_front_controller0.00901483,368524,288
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00551307,032262,144
OBSERVER: turpentine_esi_controller_front_init_before0.00441202,368262,144
turpentine::observer::esi::loadCacheClearEvents0.00411171,0480
turpentine::helper::esi::getCacheClearEvents0.0009147,6720
CORE::create_object_of::Nexcessnet_Turpentine_Model_Shim_Mage_Core_Config0.00061360,5280
OBSERVER: turpentine_varnish_controller_front_init_before0.0004144,6080
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00221112,856262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0010152,3360
OBSERVER: ET_IpSecurity_observer0.00632157,0640
OBSERVER: askit0.0003117,0320
OBSERVER: easybanner0.00472102,176262,144
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00381128,8880
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0004352,2160
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002261,7200
mage::dispatch::routers_match1.4262100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.037812,072,1522,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0006132,4640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0022328,2080
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0020175,192262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.009211,233,1602,097,152
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.02331623,6640
OBSERVER: log0.01431132,3840
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0003115,9360
OBSERVER: pagecache0.0005118,0880
OBSERVER: persistent0.00114177,8720
OBSERVER: persistent_quote0.00081133,3200
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006183,4080
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view1.3879100
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0003312,1520
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.0015197,3280
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0039414138,7040
__EAV_LOAD_MODEL__0.084642,120,5201,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00252119,696262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00119764,5520
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.006229750,5600
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.03494697,584262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00036313,3920
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.02484303,712262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00644195,408262,144
OBSERVER: inventory0.00604193,048262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.025511,112,3121,310,720
OBSERVER: turpentine_ban_catalog_controller_product_view0.0004131,9920
OBSERVER: reports0.024511,019,7281,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.00431313,952262,144
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0002231,5760
OBSERVER: sendfriend0.0004153,0800
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0006116,0320
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0006158,6560
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_xml_before0.0047198,040262,144
easybanner::updateLayout0.0042155,696262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.007717040
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.102517,599,2807,602,176
BLOCK: formkey0.00061119,6560
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00151618,1360
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00101618,1360
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00091608,0880
BLOCK: root0.0008167,8880
BLOCK: head0.00051137,232262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00021523,0240
BLOCK: js_cookies0.0003163,6800
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00074169,0960
BLOCK: after_body_start0.00041105,1360
BLOCK: global_notices0.0003161,824262,144
BLOCK: header0.0004162,3280
BLOCK: top.links0.0005164,8400
BLOCK: store_language0.0006164,1920
BLOCK: catalog.topnav0.00101107,216262,144
BLOCK: top.container0.0005154,4560
BLOCK: breadcrumbs0.0005161,6960
BLOCK: global_messages0.00071141,224262,144
BLOCK: footer0.00091155,8880
BLOCK: core_profiler0.0004153,976262,144
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0021241,8480
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00114527,1120
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00122223,504262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0028570,8400
BLOCK: catalog_product_price_template0.0004153,7680
BLOCK: return_link0.00101132,808262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0006162,0800
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00261109,0880
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0010119,3840
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00081146,144262,144
BLOCK: right.poll0.00051110,2320
BLOCK: tags_popular0.0003163,560262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.00051152,7840
BLOCK: google_analytics0.0003163,6560
BLOCK: wishlist_link0.0003167,744262,144
BLOCK: wishlist_sidebar0.00051165,5040
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003162,9120
BLOCK: head_rss0.0009169,0640
BLOCK: turpentine_notices0.00041121,4560
BLOCK: optimiseweb_cookienotice0.0003166,960262,144
BLOCK: headerCart0.00062138,5520
BLOCK ACTION: headerCart -> addItemRender0.0001812,5840
BLOCK: ajaxpro_customer_login0.00051122,416262,144
BLOCK: ajaxsearch_category_filter0.00051124,1120
BLOCK: navigationpro.top0.0003170,528262,144
BLOCK: cms_scroll_up0.0003153,2720
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0004179,5360
BLOCK: e64bcaf915273bada506379ff8e48f810.0004163,760262,144
BLOCK: e8b0c687373ecb294bf9fd531b0ff8e30.0003161,9440
BLOCK: product.info0.031711,152,5361,572,864
locale/currency0.003210197,8800
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0007142,1760
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0006138,9840
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.0008239,2080
BLOCK: product.info.media0.00041147,5920
BLOCK: product.info.upsell0.0003179,4720
BLOCK: product.info.additional0.0003161,4640
BLOCK: product.description0.0003161,4640
BLOCK: product.attributes0.0003161,8720
BLOCK: product.info.options0.0003165,8800
BLOCK: html_calendar0.0003161,5520
BLOCK: product.info.container10.0003161,8000
BLOCK: catalog.product.related0.0004176,272262,144
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00061109,2480
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0003162,9920
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0004161,384262,144
BLOCK: product_tag_list0.0003165,6320
BLOCK: productalert.price0.0003163,2960
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0003121,6160
BLOCK ACTION: productalert.stock -> prepareStockAlertData0.0016196,432262,144
BLOCK: cleanprint_product_button_10.0003163,6400
BLOCK: product.info.soldtogetherorder0.0004176,8960
BLOCK: product.info.soldtogethercustomer0.0004177,6880
BLOCK: product.info.tabs0.0003161,8000
BLOCK ACTION: product.info.tabs -> addTab0.00308268,4640
BLOCK ACTION: product.info -> addReviewSummaryTemplate0.0006164,1520
BLOCK: product.info.simple0.0004175,2880
BLOCK: 0.00051124,696262,144
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0003163,0240
BLOCK: easybanner.placeholder.left-top0.0004162,7600
BLOCK ACTION: easybanner.placeholder.content-bottom -> addBanner0.0001213,3760
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render1.1957100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.01629663,5520
OBSERVER: turpentine_esi_core_block_abstract_to_html_before0.00609629,0160
OBSERVER: avail_stock_status_to_html_before0.00369651,7120
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00966574,6800
frontend/base/default/template/page/1column.phtml1.1612110,353,99211,272,192
frontend/argento/default/template/page/html/head.phtml0.02041430,088524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00584347,4640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00889122,3600
OBSERVER: ajaxpro_add_block_wrapper0.00499137,4240
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0006168,016262,144
frontend/argento/default/template/facebooklb/head.phtml0.00181101,4720
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0002169,7520
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0004115,9360
frontend/argento/default/template/page/html/header.phtml0.699014,908,2405,505,024
frontend/argento/argento/template/easyflags/flags.phtml0.0048113,4880
init_config_section:stores_de0.002511,7840
frontend/base/default/template/page/template/links.phtml0.0021136,216262,144
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0048675713,4960
frontend/argento/default/template/checkout/cart/top.phtml0.00331394,352262,144
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0002132,4640
frontend/argento/default/template/ajaxsearch/topsearch.phtml0.00261129,256262,144
frontend/argento/default/template/easybanner/placeholder.phtml0.03545546,3600
frontend/argento/default/template/navigationpro/top.phtml0.674014,070,5044,718,592
DISPATCH EVENT:page_block_html_topmenu_gethtml_before0.415611,658,2241,835,008
OBSERVER: catalog_add_topmenu_items0.415411,659,9281,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0157656540,728262,144
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.0382369115,6240
CORE::create_object_of::TM_NavigationPro_Model_Menu0.0042310176,2160
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0002123,2080
CORE::create_object_of::TM_EasyBanner_Model_Mysql4_Banner_Collection0.0003211,7200
frontend/argento/default/template/catalog/product/view.phtml0.371713,976,9524,194,304
layout/package_update: default0.0168138,624262,144
layout/db_update: default0.0022128,1360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.0002137,2480
layout/db_update: STORE_sl0.4404100
layout/db_update: THEME_frontend_argento_argento0.4392100
layout/package_update: catalog_product_view0.0135144,4000
layout/db_update: MAP_popup0.4359100
layout/db_update: MAP_price_msrp_item0.4344100
layout/db_update: SHORTCUT_popup0.4329100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup0.4312100
layout/db_update: tm_lihgtboxpro_product_info_media0.4275100
layout/db_update: page_one_column0.4258100
layout/db_update: catalog_product_view0.4249100
layout/db_update: PRODUCT_TYPE_simple0.4233100
layout/db_update: PRODUCT_46710.4221100
layout/db_update: customer_logged_out0.4206100
frontend/base/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.02851532,680786,432
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0015172,3440
OBSERVER: catalogrule0.0013169,4720
frontend/argento/argento/template/aw_avail/typedata.phtml0.09361993,4081,048,576
CORE::create_object_of::AW_Avail_Model_Rule_Condition_Combine0.005313212,7840
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Rule_Condition_Product0.0075189,864786,432
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00491661,784786,432
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Rule_Condition_Combine0.0003116,7280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable0.0001123,8240
frontend/argento/argento/template/aw_avail/stockinfo.phtml0.001414,1120
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.030416,8320
frontend/base/default/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.0021110,7520
frontend/argento/default/template/catalog/product/view/addto.phtml0.0011122,8320
frontend/argento/default/template/richsnippets/richsnippets_view.phtml0.0028121,3360
frontend/argento/default/template/lightboxpro/catalog/product/view/media.phtml0.02231277,592262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/view/additional.phtml0.123511,511,0161,572,864
frontend/argento/default/template/easytabs/tabs.phtml0.121111,475,2721,310,720
frontend/argento/default/template/easytabs/attributes.phtml0.0180125,4240
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0008222,2880
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0023242,4800
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.007121,9200
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0015139,064262,144
OBSERVER: bundle_observer0.0013136,272262,144
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproducttags.phtml0.00481192,6960
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review0.001525,0880
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0012112,0960
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproductreview.phtml0.03871524,376524,288
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Resource_Customer0.001314,6640
frontend/argento/default/template/review/form.phtml0.03331306,288262,144
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0004316,0240
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option_Collection0.0032351,480262,144
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option0.0028714,0640
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproductcustom.phtml0.001117,5520
frontend/argento/default/template/askit/askit.phtml0.00371143,7200
frontend/base/default/template/optimiseweb/cookienotice/cookienotice.phtml0.0019118,6000
frontend/argento/default/template/ajaxpro/notice.phtml0.0004113,9040
frontend/argento/default/template/ajaxpro/checkout/form.phtml0.0009110,5040
frontend/argento/default/template/lightboxpro/highslide/config.phtml0.001815,5120
frontend/argento/default/template/soldtogether/script.phtml0.0003116,0720
CACHE_URL0.02791529,376786,432