Od pon. do petka od 8:00-16:00 ure. 02/7200-483 

Search Site

CEPILNIK TITANIUM 25 T EL+CD AUTOSPEED - 400V

Bodite prvi in podajte mnenje za ta artikel

Tiskaj produktno kartico

...
Trenutno ni na zalogi! Pokliči za dobavni rok.
Trenutno ni na zalogi! Pokliči za dobavni rok.
3.623,40 €

jpg

Blagovna znamka Uniforest
Garancija 12 mesecev
EAN 2500000391361
Kataloška šifra

Uporabite presledke med zaznamki. Uporabite (') za stavke.

Vaše mnenje
Ocenjujete: CEPILNIK TITANIUM 25 T EL+CD AUTOSPEED - 400V

Kakšna je vaša ocena tega izdelka? *

  Ocena
Cena
Uporabnost
Kakovost

Vprašanje o produktu

Tukaj še ni bilo javno objavljenih vprašanj

Pošljite vprašanje o produktu in boste dobili odgovor v najkrajšem možnem času.

Postavite vprašanje

* Obvezna polja

Pogosto kupljeno skupaj

Kupci, ki so kupili ta izdelek, so kupili tudi pogosto naslednjo kombinacijo izdelkov.

Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov. Nekateri piškotki so bili morda že servirani v skladu z zakonodajo.

Z nadaljevanjem obiska teh strani soglašate z njihovo uporabo.

Več o tem

Back to top

 

O spletnem centru Podpora

Dodatki

O nas Podjetje

Splošni pogoji
Dostava
Spletni Piškotki

Moj račun
Lista želja
Status naročil
Seznam želja
E-novice

Akcijska ponudba
Ceneje na spletu
Najbolj prodajni artikli
Najbolj popularni artikli
Blagovne znamke

Kontaktirajte nas
Lokacija trgovine

Prodajno mesto
Kontakti
O podjetju

 

Slike so deloma simbolične, možne so napake pri tehničnih podatkih ali pri imenu artikla! Fotografije ne zagotavljajo lastnosti izdelkov.
Ponudba v spletni trgovini frama-shop.si se lahko razlikuje od ponudbe v maloprodajni Trgovini Frama!
Vse cene so v EUR z vključenim ddv!

[profiler]
Memory usage: real: 29360128, emalloc: 28005256
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.7042100
mage::app::init::system_config0.0011126,8240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0007191,3360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Cache0.0001113,0560
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.002324314,040262,144
mage::app::init::config::load_cache0.008912,104524,288
mage::app::init::stores0.00751633,0080
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002181,2720
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0002181,2720
init_config_section:stores_sl0.003112,1280
mage::app::init_front_controller0.00891483,368524,288
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00561307,032262,144
OBSERVER: turpentine_esi_controller_front_init_before0.00451202,368262,144
turpentine::observer::esi::loadCacheClearEvents0.00431171,0480
turpentine::helper::esi::getCacheClearEvents0.0010147,6720
CORE::create_object_of::Nexcessnet_Turpentine_Model_Shim_Mage_Core_Config0.00061360,5280
OBSERVER: turpentine_varnish_controller_front_init_before0.0004144,6080
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00231112,856262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0008152,3360
OBSERVER: ET_IpSecurity_observer0.00422157,0640
OBSERVER: askit0.0002117,0320
OBSERVER: easybanner0.00272102,1760
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00271128,8880
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0004352,2160
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002261,7200
mage::dispatch::routers_match1.6602100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.030712,072,1522,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0003132,4640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0019328,2080
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0013175,192262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.006811,233,1602,097,152
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.02031623,6640
OBSERVER: log0.01321132,3840
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0002115,9360
OBSERVER: pagecache0.0005118,0880
OBSERVER: persistent0.00114177,8720
OBSERVER: persistent_quote0.00081133,3200
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006183,4080
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view1.6291100
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0004312,1520
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.0015197,3280
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0034420139,5200
__EAV_LOAD_MODEL__0.070342,120,7601,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00182119,696524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00109764,5520
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.005730050,9920
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.03024697,376262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00026313,4160
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.02034303,784262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00534195,408262,144
OBSERVER: inventory0.00635234,392262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.017211,112,2881,310,720
OBSERVER: turpentine_ban_catalog_controller_product_view0.0002131,9920
OBSERVER: reports0.016311,019,7041,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.00351313,928262,144
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0002231,5760
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_after0.0001129840
OBSERVER: sendfriend0.0004153,0800
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0005116,0320
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.04261134,816262,144
layout/package_update: default0.0249274,0400
layout/db_update: default0.0037230,1680
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.00053216,2160
layout/package_update: STORE_sl0.00112232262,144
layout/db_update: STORE_sl0.6865200
layout/db_update: THEME_frontend_argento_argento0.6852200
layout/package_update: catalog_product_view0.0304272,560524,288
layout/package_update: MAP_popup0.001632,2960
layout/db_update: MAP_popup0.6623300
layout/package_update: MAP_price_msrp_item0.001732,8480
layout/db_update: MAP_price_msrp_item0.6609300
layout/package_update: SHORTCUT_popup0.001632,8720
layout/db_update: SHORTCUT_popup0.6596300
layout/package_update: SHORTCUT_uk_popup0.001632,8960
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup0.6582300
layout/package_update: tm_lihgtboxpro_product_info_media0.001432,0320
layout/db_update: tm_lihgtboxpro_product_info_media0.6569300
layout/package_update: page_one_column0.001532,1280
layout/db_update: page_one_column0.6555300
layout/db_update: catalog_product_view0.6681200
layout/package_update: PRODUCT_TYPE_simple0.001323,4640
layout/db_update: PRODUCT_TYPE_simple0.6667200
layout/db_update: PRODUCT_46720.6654200
layout/package_update: customer_logged_out0.001222,3760
layout/db_update: customer_logged_out0.6640200
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_xml_before0.0028198,0400
easybanner::updateLayout0.0024155,6960
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.005715680
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.094317,599,2967,602,176
BLOCK: formkey0.00051119,656262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00141628,184262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00091628,1840
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00081618,1360
BLOCK: root0.0007167,8880
BLOCK: head0.00041137,2160
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00021523,0240
BLOCK: js_cookies0.0003163,680262,144
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00074169,0960
BLOCK: after_body_start0.00051105,1360
BLOCK: global_notices0.0003161,8240
BLOCK: header0.0003162,3280
BLOCK: top.links0.0003164,840262,144
BLOCK: store_language0.0003164,1920
BLOCK: catalog.topnav0.00051107,2160
BLOCK: top.container0.0004154,480262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003161,6960
BLOCK: global_messages0.00051141,2240
BLOCK: footer0.00051155,888262,144
BLOCK: core_profiler0.0003153,9760
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0016241,8000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00104527,1120
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00082223,496262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0020570,840262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003153,7680
BLOCK: return_link0.00071132,8080
BLOCK: checkout_cart_link0.0003162,0800
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00171111,128262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0007119,3840
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00051146,1360
BLOCK: right.poll0.00061110,232262,144
BLOCK: tags_popular0.0003163,5600
BLOCK: right.reports.product.compared0.00051152,792262,144
BLOCK: google_analytics0.0003163,6560
BLOCK: wishlist_link0.0004167,7360
BLOCK: wishlist_sidebar0.00051165,528262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004162,9120
BLOCK: head_rss0.0009169,0640
BLOCK: turpentine_notices0.00051121,456262,144
BLOCK: optimiseweb_cookienotice0.0003166,9600
BLOCK: headerCart0.00062138,552262,144
BLOCK ACTION: headerCart -> addItemRender0.0001812,5680
BLOCK: ajaxpro_customer_login0.00041122,4080
BLOCK: ajaxsearch_category_filter0.00051124,104262,144
BLOCK: navigationpro.top0.0003170,5200
BLOCK: cms_scroll_up0.0003153,2720
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0004179,552262,144
BLOCK: e64bcaf915273bada506379ff8e48f810.0004163,7600
BLOCK: e8b0c687373ecb294bf9fd531b0ff8e30.0003161,9440
BLOCK: product.info0.030811,152,5281,572,864
locale/currency0.003214198,048262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0008142,1520
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0006138,9600
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.0008239,2080
BLOCK: product.info.media0.00041147,5920
BLOCK: product.info.upsell0.0003179,4720
BLOCK: product.info.additional0.0003161,4640
BLOCK: product.description0.0004161,464262,144
BLOCK: product.attributes0.0003161,8720
BLOCK: product.info.options0.0003165,8800
BLOCK: html_calendar0.0003161,5520
BLOCK: product.info.container10.0003161,824262,144
BLOCK: catalog.product.related0.0004176,2720
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00061109,2480
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0003162,992262,144
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0003161,3840
BLOCK: product_tag_list0.0003165,6320
BLOCK: productalert.price0.0003163,2960
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0004121,632262,144
BLOCK ACTION: productalert.stock -> prepareStockAlertData0.0017196,4320
BLOCK: cleanprint_product_button_10.0003163,6400
BLOCK: product.info.soldtogetherorder0.0004176,8960
BLOCK: product.info.soldtogethercustomer0.0004177,688262,144
BLOCK: product.info.tabs0.0004161,7760
BLOCK ACTION: product.info.tabs -> addTab0.00298268,480262,144
BLOCK ACTION: product.info -> addReviewSummaryTemplate0.0005164,1520
BLOCK: product.info.simple0.0004175,312262,144
BLOCK: 0.00051124,6960
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0003163,0240
BLOCK: easybanner.placeholder.left-top0.0003162,784262,144
BLOCK ACTION: easybanner.placeholder.content-bottom -> addBanner0.0002213,3760
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render1.4239100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.01649963,696262,144
OBSERVER: turpentine_esi_core_block_abstract_to_html_before0.00619929,4480
OBSERVER: avail_stock_status_to_html_before0.00359952,144262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00967080,3440
frontend/base/default/template/page/1column.phtml1.3879110,565,19211,534,336
frontend/argento/default/template/page/html/head.phtml0.01961430,072262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00544347,4640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00909422,4720
OBSERVER: ajaxpro_add_block_wrapper0.00499438,1600
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0006168,0160
frontend/argento/default/template/facebooklb/head.phtml0.00171101,4720
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00032012,0240
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0004115,9360
frontend/argento/default/template/page/html/header.phtml0.689714,914,2885,505,024
frontend/argento/argento/template/easyflags/flags.phtml0.0047113,4880
init_config_section:stores_de0.002511,7840
frontend/base/default/template/page/template/links.phtml0.0022136,2320
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0047675713,5280
frontend/argento/default/template/checkout/cart/top.phtml0.00311398,472524,288
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0002132,472262,144
frontend/argento/default/template/ajaxsearch/topsearch.phtml0.00241129,2560
frontend/argento/default/template/easybanner/placeholder.phtml0.03625542,1840
frontend/argento/default/template/navigationpro/top.phtml0.665414,072,4244,718,592
DISPATCH EVENT:page_block_html_topmenu_gethtml_before0.410311,660,1041,835,008
OBSERVER: catalog_add_topmenu_items0.410111,661,7441,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0161656540,8321,048,576
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.0377369115,7920
CORE::create_object_of::TM_NavigationPro_Model_Menu0.0042310176,2240
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0001123,2080
CORE::create_object_of::TM_EasyBanner_Model_Mysql4_Banner_Collection0.0003211,7200
frontend/argento/default/template/catalog/product/view.phtml0.607414,195,2804,718,592
frontend/base/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.02801532,736786,432
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0015172,3520
OBSERVER: catalogrule0.0014169,4720
CORE::create_object_of::Mage_Tax_Model_Calculation0.0002106,9440
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Group0.0001106,5440
frontend/argento/argento/template/aw_avail/typedata.phtml0.09171993,2401,048,576
CORE::create_object_of::AW_Avail_Model_Rule_Condition_Combine0.004213212,7840
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Rule_Condition_Product0.0075189,664786,432
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00491661,824786,432
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Rule_Condition_Combine0.0004116,7280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable0.0001123,8240
frontend/argento/argento/template/aw_avail/stockinfo.phtml0.001414,1120
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.1263417,2000
frontend/base/default/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.0020110,7440
frontend/argento/default/template/catalog/product/view/addto.phtml0.0011122,8320
frontend/argento/default/template/richsnippets/richsnippets_view.phtml0.0028121,3440
frontend/argento/default/template/lightboxpro/catalog/product/view/media.phtml0.15501277,760262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/view/additional.phtml0.227711,790,0401,572,864
frontend/argento/default/template/easytabs/tabs.phtml0.104211,475,2481,310,720
frontend/argento/default/template/easytabs/attributes.phtml0.0181125,4240
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0007222,2880
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0022442,5600
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0129430,5200
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.0049459,4960
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0014139,064262,144
OBSERVER: bundle_observer0.0014236,488262,144
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproducttags.phtml0.00291192,6960
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0007112,0960
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproductreview.phtml0.02841524,368524,288
frontend/argento/default/template/review/form.phtml0.02471306,280262,144
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0004316,0240
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option_Collection0.0032351,480262,144
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option0.0027714,0640
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproductcustom.phtml0.001017,5520
frontend/argento/default/template/askit/askit.phtml0.00361143,7200
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.0007222,2080
frontend/argento/default/template/soldtogether/order.phtml0.1112194,1040
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.0023154,8480
frontend/argento/default/template/soldtogether/customer.phtml0.003012,0720
frontend/base/default/template/optimiseweb/cookienotice/cookienotice.phtml0.0019118,6000
frontend/argento/default/template/ajaxpro/notice.phtml0.0004113,9040
frontend/argento/default/template/ajaxpro/checkout/form.phtml0.0009110,5040
frontend/argento/default/template/lightboxpro/highslide/config.phtml0.001715,5120
CACHE_URL0.02901529,392786,432