Od pon. do petka od 8:00-16:00 ure. 02/7200-483 

Search Site

TecnoTubi D-20 - Cev za pretakanje vina

Bodite prvi in podajte mnenje za ta artikel

Tiskaj produktno kartico

Uporaba: za prehrambene tekočine Fi: 20mm Pakirano: 25m
Dobava: 4-7 dni
Dobava: 4-7 dni
1,22 €

Uporaba: za prehrambene tekočine
Fi: 20mm
Pakirano: 25m


Cena velja za 1m! V spletni trgovini je minimalni nakup 10m

Blagovna znamka Tecno Tubi Picena
Garancija ..........
EAN 3838593250055
Kataloška šifra NE02001

Uporabite presledke med zaznamki. Uporabite (') za stavke.

Vaše mnenje
Ocenjujete: TecnoTubi D-20 - Cev za pretakanje vina

Kakšna je vaša ocena tega izdelka? *

  Ocena
Cena
Uporabnost
Kakovost

Vprašanje o produktu

Tukaj še ni bilo javno objavljenih vprašanj

Pošljite vprašanje o produktu in boste dobili odgovor v najkrajšem možnem času.

Postavite vprašanje

* Obvezna polja

Vprašanje o produktu

Tukaj še ni bilo javno objavljenih vprašanj

Pošljite vprašanje o produktu in boste dobili odgovor v najkrajšem možnem času.

Postavite vprašanje

* Obvezna polja

Pogosto kupljeno skupaj

Kupci, ki so kupili ta izdelek, so kupili tudi pogosto naslednjo kombinacijo izdelkov.

Kupci, ki so kupili ta izdelek so kupili tudi označi vse

Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov. Nekateri piškotki so bili morda že servirani v skladu z zakonodajo.

Z nadaljevanjem obiska teh strani soglašate z njihovo uporabo.

Več o tem

Back to top

Back to top

 

O spletnem centru Podpora

Dodatki

O nas Podjetje

Splošni pogoji
Dostava
Spletni Piškotki

Moj račun
Lista želja
Status naročil
Seznam želja
E-novice

Akcijska ponudba
Ceneje na spletu
Najbolj prodajni artikli
Najbolj popularni artikli
Blagovne znamke

Kontaktirajte nas
Lokacija trgovine

Prodajno mesto
Kontakti
O podjetju

 

Slike so deloma simbolične, možne so napake pri tehničnih podatkih ali pri imenu artikla! Fotografije ne zagotavljajo lastnosti izdelkov.
Ponudba v spletni trgovini frama-shop.si se lahko razlikuje od ponudbe v maloprodajni Trgovini Frama!
Vse cene so v EUR z vključenim ddv!

[profiler]
Memory usage: real: 29622272, emalloc: 28011840
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.9095100
mage::app::init::system_config0.0013126,8240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0008191,3360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Cache0.0002113,0560
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.002524213,992262,144
mage::app::init::config::load_cache0.008812,104524,288
mage::app::init::stores0.00791633,0400
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002181,2720
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0002181,2720
init_config_section:stores_sl0.003312,1280
mage::app::init_front_controller0.00921483,352524,288
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00571307,048262,144
OBSERVER: turpentine_esi_controller_front_init_before0.00451202,384262,144
turpentine::observer::esi::loadCacheClearEvents0.00421171,0480
turpentine::helper::esi::getCacheClearEvents0.0010147,6720
CORE::create_object_of::Nexcessnet_Turpentine_Model_Shim_Mage_Core_Config0.00061360,5280
OBSERVER: turpentine_varnish_controller_front_init_before0.0005144,6080
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00231112,824262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0009152,3360
OBSERVER: ET_IpSecurity_observer0.00452157,0640
OBSERVER: askit0.0002117,0320
OBSERVER: easybanner0.00292102,1760
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00271128,8880
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0004332,1200
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002241,6240
mage::dispatch::routers_match1.8638100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.030912,072,1602,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0004132,4640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0018328,2080
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0015175,192262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.006911,233,1602,097,152
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.02011623,6720
OBSERVER: log0.01271132,3840
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0002115,9360
OBSERVER: pagecache0.0006118,0880
OBSERVER: persistent0.00124177,8800
OBSERVER: persistent_quote0.00081133,3200
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006183,4080
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view1.8325100
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0004292,0560
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.0017197,3280
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0042314125,1040
__EAV_LOAD_MODEL__0.075642,060,3281,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00232119,696262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00119764,5520
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.007524743,1680
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.03044651,184262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00036313,3760
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.02344281,168262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00594195,376262,144
OBSERVER: inventory0.00766235,272262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.019311,112,3121,310,720
OBSERVER: turpentine_ban_catalog_controller_product_view0.0003131,9920
OBSERVER: reports0.018211,019,7281,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.00401313,952524,288
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0003211,4800
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_after0.0002131,0320
OBSERVER: sendfriend0.0005153,080262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0006116,0320
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.04671138,368262,144
layout/package_update: default0.0281278,6960
layout/db_update: default0.0040230,1680
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.00063216,2160
layout/package_update: STORE_sl0.00142232262,144
layout/db_update: STORE_sl0.7109200
layout/db_update: THEME_frontend_argento_argento0.7096200
layout/package_update: catalog_product_view0.0301275,016524,288
layout/package_update: MAP_popup0.001732,2960
layout/db_update: MAP_popup0.6876300
layout/package_update: MAP_price_msrp_item0.001932,8480
layout/db_update: MAP_price_msrp_item0.6862300
layout/package_update: SHORTCUT_popup0.001932,8720
layout/db_update: SHORTCUT_popup0.6846300
layout/package_update: SHORTCUT_uk_popup0.001832,8960
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup0.6832300
layout/package_update: tm_lihgtboxpro_product_info_media0.001632,0320
layout/db_update: tm_lihgtboxpro_product_info_media0.6818300
layout/package_update: page_one_column0.001832,1280
layout/db_update: page_one_column0.6803300
layout/db_update: catalog_product_view0.6940200
layout/package_update: PRODUCT_TYPE_simple0.001423,4640
layout/db_update: PRODUCT_TYPE_simple0.6923200
layout/package_update: PRODUCT_119910.001122320
layout/db_update: PRODUCT_119910.6909200
layout/package_update: customer_logged_out0.001422,3760
layout/db_update: customer_logged_out0.6893200
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_xml_before0.0030198,0400
easybanner::updateLayout0.0026155,6960
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.008515680
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.191817,599,7207,602,176
BLOCK: formkey0.00061119,656262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00161678,4240
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00101678,4240
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00111668,376262,144
BLOCK: root0.0007167,8880
BLOCK: head0.00041137,2160
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00021523,0240
BLOCK: js_cookies0.0003163,680262,144
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00094671,7760
BLOCK: after_body_start0.00051105,1360
BLOCK: global_notices0.0003161,8240
BLOCK: header0.0003162,3280
BLOCK: top.links0.0004164,856262,144
BLOCK: store_language0.0004164,1920
BLOCK: catalog.topnav0.00061107,2160
BLOCK: top.container0.0003154,4560
BLOCK: breadcrumbs0.0003161,7120
BLOCK: global_messages0.00581141,2240
BLOCK: footer0.00061155,888262,144
BLOCK: core_profiler0.0003153,9760
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0048241,7440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00114828,8880
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00492223,496262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0122570,840262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003153,7680
BLOCK: return_link0.00081132,8080
BLOCK: checkout_cart_link0.0004162,0800
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00481111,112262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0008119,3840
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00051146,1360
BLOCK: right.poll0.00051110,232262,144
BLOCK: tags_popular0.0009163,5600
BLOCK: right.reports.product.compared0.00061152,784262,144
BLOCK: google_analytics0.0003163,6560
BLOCK: wishlist_link0.0004167,7360
BLOCK: wishlist_sidebar0.00051165,520262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004162,9120
BLOCK: head_rss0.0009169,0640
BLOCK: turpentine_notices0.00051121,456262,144
BLOCK: optimiseweb_cookienotice0.0004166,9600
BLOCK: headerCart0.00073135,344262,144
BLOCK ACTION: headerCart -> addItemRender0.00021218,7840
BLOCK: ajaxpro_customer_login0.00351122,4080
BLOCK: ajaxsearch_category_filter0.00061124,112262,144
BLOCK ACTION: head -> setTitle0.003311,6000
BLOCK: navigationpro.top0.0003170,5200
BLOCK ACTION: navigationpro.left -> addDataFromConfig0.001512,2080
BLOCK: cms_scroll_up0.0005253,2720
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0004179,552262,144
BLOCK: e64bcaf915273bada506379ff8e48f810.0004163,7600
BLOCK: e8b0c687373ecb294bf9fd531b0ff8e30.0003161,9440
BLOCK: product.info0.062311,152,8481,572,864
locale/currency0.003519198,288262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0008142,1520
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0006138,9600
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.0010239,2080
BLOCK: product.info.media0.00051147,5680
BLOCK: product.info.upsell0.0003179,4720
BLOCK: product.info.additional0.0003161,4640
BLOCK: product.description0.0019161,464262,144
BLOCK: product.attributes0.0004161,8720
BLOCK: product.info.options0.0004165,8800
BLOCK: html_calendar0.0004161,5520
BLOCK: product.info.container10.0004161,800262,144
BLOCK: catalog.product.related0.0004176,2720
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00151109,2480
BLOCK: product.info.options.recurring0.005711,5680
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0004162,992262,144
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0003161,3840
BLOCK: product_tag_list0.0004165,6320
BLOCK: productalert.price0.0004163,2960
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0004121,616262,144
BLOCK ACTION: productalert.stock -> prepareStockAlertData0.0014195,3840
BLOCK: external.pagecache.cookie0.003711,4320
BLOCK: cleanprint_product_button_10.0004163,6400
BLOCK: product.info.soldtogetherorder0.0004176,8960
BLOCK: product.info.soldtogethercustomer0.0004177,696262,144
BLOCK: product.info.tabs0.0003161,7760
BLOCK ACTION: product.info.tabs -> addTab0.01469269,936262,144
BLOCK ACTION: product.info -> addReviewSummaryTemplate0.0007164,1520
BLOCK: product.info.simple0.0004175,288262,144
BLOCK: 0.00061124,6960
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0003163,0240
BLOCK: easybanner.placeholder.left-top0.0004162,760262,144
BLOCK ACTION: easybanner.placeholder.content-bottom -> addBanner0.0002213,3760
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render1.5167100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.018910263,840262,144
OBSERVER: turpentine_esi_core_block_abstract_to_html_before0.007110229,8800
OBSERVER: avail_stock_status_to_html_before0.003910252,576262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.01077181,4400
frontend/base/default/template/page/1column.phtml1.4806110,577,16011,534,336
frontend/argento/default/template/page/html/head.phtml0.02141430,048262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00604347,4640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.01009722,6320
OBSERVER: ajaxpro_add_block_wrapper0.00549738,9200
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0007168,0160
frontend/argento/default/template/facebooklb/head.phtml0.00181101,4240
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0002116,9120
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0004115,9360
frontend/argento/default/template/page/html/header.phtml0.753514,915,3845,505,024
frontend/argento/argento/template/easyflags/flags.phtml0.0049113,4160
init_config_section:stores_de0.002611,7840
frontend/base/default/template/page/template/links.phtml0.0022136,2720
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0049676714,5200
frontend/argento/default/template/checkout/cart/top.phtml0.00501398,472524,288
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0004132,488262,144
frontend/argento/default/template/ajaxsearch/topsearch.phtml0.00371129,2560
frontend/argento/default/template/easybanner/placeholder.phtml0.03745542,2320
frontend/argento/default/template/navigationpro/top.phtml0.723114,073,5844,718,592
DISPATCH EVENT:page_block_html_topmenu_gethtml_before0.453211,660,7761,835,008
OBSERVER: catalog_add_topmenu_items0.453111,662,4241,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0166656540,904262,144
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.0500369115,5840
CORE::create_object_of::TM_NavigationPro_Model_Menu0.0045310176,2160
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0002123,2080
CORE::create_object_of::TM_EasyBanner_Model_Mysql4_Banner_Collection0.0003211,7200
frontend/argento/default/template/catalog/product/view.phtml0.629814,204,2004,718,592
frontend/base/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.02871532,680786,432
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0019172,3520
OBSERVER: catalogrule0.0017169,4720
CORE::create_object_of::Mage_Tax_Model_Calculation0.00041610,6400
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Group0.00021610,0000
CORE::create_object_of::Mage_Weee_Model_Tax0.0002117,0320
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute0.0002117,9600
frontend/argento/argento/template/aw_avail/typedata.phtml0.11271980,4001,048,576
CORE::create_object_of::AW_Avail_Model_Rule_Condition_Combine0.006510167,1200
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Rule_Condition_Product0.0133189,880786,432
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00851661,808786,432
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Rule_Condition_Combine0.0007116,7280
frontend/argento/argento/template/aw_avail/stockinfo.phtml0.0034167,8080
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.2223522,5920
frontend/base/default/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.0022110,8640
frontend/argento/default/template/catalog/product/view/addto.phtml0.0011122,7520
frontend/argento/default/template/richsnippets/richsnippets_view.phtml0.0028121,3440
frontend/argento/default/template/lightboxpro/catalog/product/view/media.phtml0.01891265,112262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/view/additional.phtml0.339211,814,3361,835,008
frontend/argento/default/template/easytabs/tabs.phtml0.114711,469,0641,310,720
frontend/argento/default/template/easytabs/attributes.phtml0.0185125,4400
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0008222,2880
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0028442,5680
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0147439,8960
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.0066460,5200
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0016139,1120
OBSERVER: bundle_observer0.0019336,6880
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproducttags.phtml0.00361192,6400
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0008112,096262,144
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproductreview.phtml0.03251514,976524,288
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Resource_Customer0.001014,6640
frontend/argento/default/template/review/form.phtml0.02841296,824524,288
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0005316,0240
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option_Collection0.0033351,4720
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option0.0028714,0560
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproductcustom.phtml0.001217,5520
frontend/argento/default/template/askit/askit.phtml0.00391143,5600
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.0007222,2080
frontend/argento/default/template/soldtogether/order.phtml0.1083180,928262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.0038255,7600
frontend/argento/default/template/soldtogether/customer.phtml0.1065126,9680
frontend/base/default/template/optimiseweb/cookienotice/cookienotice.phtml0.0019118,6160
frontend/argento/default/template/ajaxpro/notice.phtml0.0004113,9040
frontend/argento/default/template/ajaxpro/checkout/form.phtml0.0009110,5040
frontend/argento/default/template/lightboxpro/highslide/config.phtml0.001915,5120
CACHE_URL0.02921539,160786,432