Od pon. do petka od 8:00-16:00 ure. 02/7200-483 

Search Site

Denon PMA-2020AE srebrn - Stereo ojačevalec

Bodite prvi in podajte mnenje za ta artikel

Tiskaj produktno kartico

Denon PMA-2020AESPE2 integriran stereo ojačevalnik Tehnične lastnosti: -    Ojačevalnik z novimi Schottky barrier diodami -    MOS FET z večjo zmogljivostjo -    Visokokakovosten  zvok -    Širok dinamičen razpon za &scaro...
Trenutno ni na zalogi! Pokliči za dobavni rok.
Trenutno ni na zalogi! Pokliči za dobavni rok.

Redna cena: 2.199,00 €

Spletna cena: 2.089,05 €

Denon PMA-2020AESPE2 integriran stereo ojačevalnik

Tehnične lastnosti:
-    Ojačevalnik z novimi Schottky barrier diodami

-    MOS FET z večjo zmogljivostjo

-    Visokokakovosten  zvok
-    Širok dinamičen razpon za široko paleto avdio virov
-    Glavni transformator z ločenim napajanjem za analogno in digitalno vezje
-    Mehanična konstrukcija za zmanjšanje vibracij
-    Konstrukcija okvirja z 6 samostojnimi bloki za izničenje hrupa

-    Mikroprocesor Stop Mode za višjo kvaliteto zvoka
-    Aluminijeva sprednja plošča                  
Izhodna moč ojačevalnika:
-  160W + 160W( 4ohms, 1kHz THDO 0,7%)
-  80W + 80W( 8ohms, 20Hz - 20kHz, THD 0,07%)
-  diskretna konstrukcija

- UHC-MOS-FET tranzistorji

- 100 kHz ferkvenčni razpon

Povezave:

-  7 x analogni avdio vhod

-  2 x analogni avdio izhod

-  Predizhod za ojačevalec

-  PHONO-vhod MC/MM

-  Priključek za slušalke

-  Visokokvalitetni zvočniški terminali
- Pozlačeni zvočniški terminali

- 4mmm kompatibilni zvočniški terminali

- Bi-Wiring zvočniški terminali

- USB-B vhod (zadaj) PC direktna povezava do 192kHz/24bit

Splošno
-    Dimenzije: 434x181.5x434.2mm
-    Teža: 24.4 kg
-    Poraba v načinu pripravljenosti: < 0,2W
-    Barva: Srebrna


Blagovna znamka Denon
Garancija ..........
EAN 4582116369081
Kataloška šifra 3171

Uporabite presledke med zaznamki. Uporabite (') za stavke.

Vaše mnenje
Ocenjujete: Denon PMA-2020AE srebrn - Stereo ojačevalec

Kakšna je vaša ocena tega izdelka? *

  Ocena
Cena
Uporabnost
Kakovost

Vprašanje o produktu

Tukaj še ni bilo javno objavljenih vprašanj

Pošljite vprašanje o produktu in boste dobili odgovor v najkrajšem možnem času.

Postavite vprašanje

* Obvezna polja

Vprašanje o produktu

Tukaj še ni bilo javno objavljenih vprašanj

Pošljite vprašanje o produktu in boste dobili odgovor v najkrajšem možnem času.

Postavite vprašanje

* Obvezna polja

Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov. Nekateri piškotki so bili morda že servirani v skladu z zakonodajo.

Z nadaljevanjem obiska teh strani soglašate z njihovo uporabo.

Več o tem

Back to top

Back to top

 

O spletnem centru Podpora

Dodatki

O nas Podjetje

Splošni pogoji
Dostava
Spletni Piškotki

Moj račun
Lista želja
Status naročil
Seznam želja
E-novice

Akcijska ponudba
Ceneje na spletu
Najbolj prodajni artikli
Najbolj popularni artikli
Blagovne znamke

Kontaktirajte nas
Lokacija trgovine

Prodajno mesto
Kontakti
O podjetju

 

Slike so deloma simbolične, možne so napake pri tehničnih podatkih ali pri imenu artikla! Fotografije ne zagotavljajo lastnosti izdelkov.
Ponudba v spletni trgovini frama-shop.si se lahko razlikuje od ponudbe v maloprodajni Trgovini Frama!
Vse cene so v EUR z vključenim ddv!

[profiler]
Memory usage: real: 29884416, emalloc: 28543192
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage2.5866100
mage::app::init::system_config0.0012126,8240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00321305,576786,432
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Cache0.0002113,0560
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.002624414,0880
mage::app::init::config::load_cache0.009412,1040
mage::app::init::stores0.85251854,7521,310,720
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002181,2720
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0003181,2720
init_config_section:stores_admin0.84061224,784786,432
config/load-modules0.218614,104262,144
config/load-modules-declaration0.04131165,808262,144
config/load-db0.1950129,064262,144
mage::app::init_front_controller0.00941480,528262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00631307,280262,144
OBSERVER: turpentine_esi_controller_front_init_before0.00481202,864262,144
turpentine::observer::esi::loadCacheClearEvents0.00451171,288262,144
turpentine::helper::esi::getCacheClearEvents0.0011147,7840
CORE::create_object_of::Nexcessnet_Turpentine_Model_Shim_Mage_Core_Config0.00081360,5280
OBSERVER: turpentine_varnish_controller_front_init_before0.0006144,6160
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00191109,9200
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0008152,2080
OBSERVER: ET_IpSecurity_observer0.00462161,0080
OBSERVER: askit0.0002117,0320
OBSERVER: easybanner0.00472102,368262,144
mage::dispatch::db_url_rewrite0.01231128,816262,144
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0005392,4080
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002301,9120
mage::dispatch::routers_match1.6847100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.030512,056,9202,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0004132,4640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0020328,2480
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0014174,680262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.006011,233,1282,097,152
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.02051608,6400
OBSERVER: log0.01291116,6400
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0002115,9360
OBSERVER: pagecache0.0006118,1200
OBSERVER: persistent0.00124175,6320
OBSERVER: persistent_quote0.00091132,3040
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006182,2480
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view1.6539100
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0004352,0880
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.0017197,328262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0038410138,160262,144
__EAV_LOAD_MODEL__0.077142,055,8641,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00212119,6800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00109764,5520
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.006029550,0160
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.03294644,640524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00036313,3760
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.02294280,520262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00654195,4160
OBSERVER: inventory0.00624193,0400
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.035411,077,6801,048,576
OBSERVER: reports0.034911,019,6961,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.00381313,944524,288
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0003271,7680
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_after0.0001119360
OBSERVER: sendfriend0.0004153,0800
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0005116,0320
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.04621138,400786,432
layout/package_update: default0.0272278,648786,432
layout/db_update: default0.0041230,168262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.00063216,2160
layout/package_update: STORE_sl0.001322320
layout/db_update: STORE_sl0.5557200
layout/db_update: THEME_frontend_argento_argento0.5541200
layout/package_update: catalog_product_view0.0299275,0480
layout/package_update: MAP_popup0.001832,2960
layout/db_update: MAP_popup0.5319300
layout/package_update: MAP_price_msrp_item0.002032,8480
layout/db_update: MAP_price_msrp_item0.5301300
layout/package_update: SHORTCUT_popup0.001832,8720
layout/db_update: SHORTCUT_popup0.5284300
layout/package_update: SHORTCUT_uk_popup0.002132,8960
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup0.5265300
layout/package_update: tm_lihgtboxpro_product_info_media0.001732,0560
layout/db_update: tm_lihgtboxpro_product_info_media0.5251300
layout/package_update: page_one_column0.001732,1280
layout/db_update: page_one_column0.5236300
layout/db_update: catalog_product_view0.5383200
layout/package_update: PRODUCT_TYPE_simple0.001523,4640
layout/db_update: PRODUCT_TYPE_simple0.5366200
layout/db_update: PRODUCT_59200.5352200
layout/package_update: customer_logged_out0.001622,3760
layout/db_update: customer_logged_out0.5336200
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_xml_before0.0049198,232262,144
easybanner::updateLayout0.0043155,872262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.011615680
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.106717,586,6487,340,032
BLOCK: formkey0.00101119,8880
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00171658,3280
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00111658,3280
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00101648,2800
BLOCK: root0.0012167,8880
BLOCK: head0.00071137,216262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041523,0240
BLOCK: js_cookies0.0006163,6800
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00084671,7680
BLOCK: after_body_start0.00071105,1360
BLOCK: global_notices0.0006161,824262,144
BLOCK: header0.0006162,3280
BLOCK: top.links0.0006164,8400
BLOCK: store_language0.0006164,1920
BLOCK: catalog.topnav0.00101107,216262,144
BLOCK: top.container0.0005154,4560
BLOCK: breadcrumbs0.0005161,6960
BLOCK: global_messages0.00091141,328262,144
BLOCK: footer0.00101155,8880
BLOCK: core_profiler0.0005153,976262,144
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0017241,7840
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00114527,120262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00092223,496262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0023570,840262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003153,7680
BLOCK: return_link0.00071132,8080
BLOCK: checkout_cart_link0.0003162,096262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00181109,1040
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0007119,3840
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00061146,152262,144
BLOCK: right.poll0.00061110,2320
BLOCK: tags_popular0.0003163,5600
BLOCK: right.reports.product.compared0.00061152,784262,144
BLOCK: google_analytics0.0003163,6560
BLOCK: wishlist_link0.0004167,752262,144
BLOCK: wishlist_sidebar0.00061165,5040
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003162,9120
BLOCK: head_rss0.0009169,0640
BLOCK: turpentine_notices0.00051121,4560
BLOCK: optimiseweb_cookienotice0.0004166,960262,144
BLOCK: headerCart0.00073135,3440
BLOCK ACTION: headerCart -> addItemRender0.00021218,7840
BLOCK: ajaxpro_customer_login0.00051122,408262,144
BLOCK: ajaxsearch_category_filter0.00061124,1120
BLOCK: navigationpro.top0.0004170,536262,144
BLOCK: cms_scroll_up0.0005253,2720
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0004179,5360
BLOCK: e64bcaf915273bada506379ff8e48f810.0004163,7600
BLOCK: e8b0c687373ecb294bf9fd531b0ff8e30.0004161,9440
BLOCK: product.info0.032611,138,3441,310,720
locale/currency0.003611180,432262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0007142,1520
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0006138,9600
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.0009239,2080
BLOCK: product.info.media0.00041147,5920
BLOCK: product.info.upsell0.0003179,4720
BLOCK: product.info.additional0.0003161,456262,144
BLOCK: product.description0.0003161,4640
BLOCK: product.attributes0.0004161,9120
BLOCK: product.info.options0.0004165,8480
BLOCK: html_calendar0.0003161,552262,144
BLOCK: product.info.container10.0003161,8000
BLOCK: catalog.product.related0.0004176,2720
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00061109,264262,144
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0003162,9920
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0003161,3840
BLOCK: product_tag_list0.0004165,6320
BLOCK: productalert.price0.0003163,2960
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0004121,6160
BLOCK ACTION: productalert.stock -> prepareStockAlertData0.0017196,4000
BLOCK: cleanprint_product_button_10.0003163,6400
BLOCK: product.info.soldtogetherorder0.0004176,896262,144
BLOCK: product.info.soldtogethercustomer0.0004177,6880
BLOCK: product.info.tabs0.0003161,7760
BLOCK ACTION: product.info.tabs -> addTab0.00339269,888524,288
BLOCK ACTION: product.info -> addReviewSummaryTemplate0.0005164,1520
BLOCK: product.info.simple0.0004175,2880
BLOCK: 0.00051124,6960
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0004163,040262,144
BLOCK: easybanner.placeholder.left-top0.0003162,7600
BLOCK ACTION: easybanner.placeholder.content-bottom -> addBanner0.0002213,3760
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render1.4017100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.01789863,6800
OBSERVER: turpentine_esi_core_block_abstract_to_html_before0.00669829,3040
OBSERVER: avail_stock_status_to_html_before0.00409852,0000
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.01036877,9840
frontend/base/default/template/page/1column.phtml1.3638110,505,76011,010,048
frontend/argento/default/template/page/html/head.phtml0.05521431,176524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00554347,4640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.01029322,3920
OBSERVER: ajaxpro_add_block_wrapper0.00559337,8960
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0007168,0400
frontend/argento/default/template/facebooklb/head.phtml0.01921101,5200
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0004115,9360
frontend/argento/default/template/page/html/header.phtml0.758214,896,3605,505,024
frontend/argento/argento/template/easyflags/flags.phtml0.0026110,5840
frontend/base/default/template/page/template/links.phtml0.0027136,2400
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0048676714,6640
frontend/argento/default/template/checkout/cart/top.phtml0.00371397,448524,288
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0002132,4640
frontend/argento/default/template/ajaxsearch/topsearch.phtml0.00261128,664262,144
frontend/argento/default/template/easybanner/placeholder.phtml0.04145542,1840
frontend/argento/default/template/navigationpro/top.phtml0.733014,058,4404,718,592
DISPATCH EVENT:page_block_html_topmenu_gethtml_before0.421711,663,0802,097,152
OBSERVER: catalog_add_topmenu_items0.421511,664,7282,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0172656540,992524,288
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.0388369116,0000
CORE::create_object_of::TM_NavigationPro_Model_Menu0.0043310176,2160
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0002123,2080
CORE::create_object_of::TM_EasyBanner_Model_Mysql4_Banner_Collection0.0003211,7200
frontend/argento/default/template/catalog/product/view.phtml0.466914,144,3124,194,304
frontend/argento/default/template/facebooklb/like.phtml0.001023,9840
frontend/base/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.03081533,464524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0025172,9840
OBSERVER: catalogrule0.0023169,5840
frontend/argento/argento/template/aw_avail/typedata.phtml0.123611,054,2161,310,720
CORE::create_object_of::AW_Avail_Model_Rule_Condition_Combine0.005716258,4640
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Rule_Condition_Product0.0081189,856524,288
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00511661,816524,288
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Rule_Condition_Combine0.0003116,7280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable0.0001154,7120
frontend/argento/argento/template/aw_avail/stockinfo.phtml0.001514,0880
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.053517,424262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.0027110,4800
frontend/argento/default/template/catalog/product/view/addto.phtml0.0013122,8320
frontend/argento/default/template/richsnippets/richsnippets_view.phtml0.0113121,4000
frontend/argento/default/template/lightboxpro/catalog/product/view/media.phtml0.03901264,7680
frontend/base/default/template/catalog/product/view/additional.phtml0.131011,685,7361,835,008
frontend/argento/default/template/easytabs/tabs.phtml0.114911,474,4241,572,864
frontend/argento/default/template/easytabs/attributes.phtml0.0195125,424262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0008222,2880
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0028442,5600
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.013543,8000
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0016139,1120
OBSERVER: bundle_observer0.0014136,3200
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproducttags.phtml0.00361192,680262,144
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review0.001025,0880
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0008112,0960
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproductreview.phtml0.03161516,696786,432
frontend/argento/default/template/review/form.phtml0.02751298,592524,288
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0004316,0240
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option_Collection0.0039351,4720
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option0.0034714,0720
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproductcustom.phtml0.001217,5520
frontend/argento/default/template/askit/askit.phtml0.00401143,6720
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.0008222,2080
frontend/argento/default/template/soldtogether/order.phtml0.003315,9440
frontend/argento/default/template/soldtogether/customer.phtml0.002812,0720
frontend/base/default/template/optimiseweb/cookienotice/cookienotice.phtml0.0022118,6000
frontend/argento/default/template/ajaxpro/notice.phtml0.0004113,9040
frontend/argento/default/template/ajaxpro/checkout/form.phtml0.0012110,5040
frontend/argento/default/template/lightboxpro/highslide/config.phtml0.002015,5120
frontend/argento/default/template/soldtogether/script.phtml0.0004116,0720
CACHE_URL0.03031528,048786,432