Od pon. do petka od 8:00-16:00 ure. 02/7200-483 

Search Site

DOG TRACE D-CONTROL 400 OVRATNICA ZA PSA

Bodite prvi in podajte mnenje za ta artikel

Tiskaj produktno kartico

elektronska ovratnica proti lajanju – primerna za manjše pasme. Nova različica - Glasnost akustičnega signala je nastavljiva v treh stopnjah!!! Paket vsebuje Ovratnica Elektrode 12 mm CR2 3V litionska baterija Neonska testna žarnica Technični podatki Dimenzije: 32x37x60 mm Teža: 77 g (ovratnica, baterija) Napajanje: CR2 3V litionska baterija Življenjska doba baterije: 6 mesecev na poziciji stand-by Nastavljiva dolžina ovratnice: 17 do 50 centimetrov Število stopenj: 6 Vodoodporna
Trenutno ni na zalogi! Pokliči za dobavni rok.
Trenutno ni na zalogi! Pokliči za dobavni rok.

Redna cena: 224,90 €

Spletna cena: 202,41 €

elektronska ovratnica proti lajanju – primerna za manjše pasme.

Nova različica - Glasnost akustičnega signala je nastavljiva v treh stopnjah!!!

Paket vsebuje

  • Ovratnica
  • Elektrode 12 mm
  • CR2 3V litionska baterija
  • Neonska testna žarnica

Technični podatki

  • Dimenzije: 32x37x60 mm
  • Teža: 77 g (ovratnica, baterija)
  • Napajanje: CR2 3V litionska baterija
  • Življenjska doba baterije: 6 mesecev na poziciji stand-by
  • Nastavljiva dolžina ovratnice: 17 do 50 centimetrov
  • Število stopenj: 6
  • Vodoodporna
Blagovna znamka DOG TRACE
Garancija ..........
EAN 8595221006105
Kataloška šifra

Uporabite presledke med zaznamki. Uporabite (') za stavke.

Vaše mnenje
Ocenjujete: DOG TRACE D-CONTROL 400 OVRATNICA ZA PSA

Kakšna je vaša ocena tega izdelka? *

  Ocena
Cena
Uporabnost
Kakovost

Vprašanje o produktu

Tukaj še ni bilo javno objavljenih vprašanj

Pošljite vprašanje o produktu in boste dobili odgovor v najkrajšem možnem času.

Postavite vprašanje

* Obvezna polja

Vprašanje o produktu

Tukaj še ni bilo javno objavljenih vprašanj

Pošljite vprašanje o produktu in boste dobili odgovor v najkrajšem možnem času.

Postavite vprašanje

* Obvezna polja

Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov. Nekateri piškotki so bili morda že servirani v skladu z zakonodajo.

Z nadaljevanjem obiska teh strani soglašate z njihovo uporabo.

Več o tem

Back to top

Back to top

 

O spletnem centru Podpora

Dodatki

O nas Podjetje

Splošni pogoji
Dostava
Spletni Piškotki

Moj račun
Lista želja
Status naročil
Seznam želja
E-novice

Akcijska ponudba
Ceneje na spletu
Najbolj prodajni artikli
Najbolj popularni artikli
Blagovne znamke

Kontaktirajte nas
Lokacija trgovine

Prodajno mesto
Kontakti
O podjetju

 

Slike so deloma simbolične, možne so napake pri tehničnih podatkih ali pri imenu artikla! Fotografije ne zagotavljajo lastnosti izdelkov.
Ponudba v spletni trgovini frama-shop.si se lahko razlikuje od ponudbe v maloprodajni Trgovini Frama!
Vse cene so v EUR z vključenim ddv!

[profiler]
Memory usage: real: 29622272, emalloc: 28125376
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.5337100
mage::app::init::system_config0.0013126,8240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00321305,536786,432
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Cache0.0002113,0560
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.002020212,0720
mage::app::init::config::load_cache0.008912,1040
mage::app::init::stores0.00861633,000524,288
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002181,2720
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0002181,2720
init_config_section:stores_sl0.003212,1280
mage::app::init_front_controller0.00981483,336524,288
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00621307,032262,144
OBSERVER: turpentine_esi_controller_front_init_before0.00491202,368262,144
turpentine::observer::esi::loadCacheClearEvents0.00471171,048262,144
turpentine::helper::esi::getCacheClearEvents0.0011147,672262,144
CORE::create_object_of::Nexcessnet_Turpentine_Model_Shim_Mage_Core_Config0.00061360,5280
OBSERVER: turpentine_varnish_controller_front_init_before0.0005144,6080
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00251112,824262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0009152,3360
OBSERVER: ET_IpSecurity_observer0.00452157,0640
OBSERVER: askit0.0003117,0320
OBSERVER: easybanner0.00332102,1760
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00281128,8800
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0004362,2640
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002271,7680
mage::dispatch::routers_match1.4797100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.025312,072,1602,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0004132,4640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0020328,2080
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0017175,1920
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.007211,233,1362,359,296
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.01391623,6960
OBSERVER: log0.00621132,3840
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0003115,9360
OBSERVER: pagecache0.0006118,0880
OBSERVER: persistent0.00144177,9040
OBSERVER: persistent_quote0.00101133,3200
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006183,4080
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view1.4541100
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0003322,2000
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.0016197,328262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0035414138,704262,144
__EAV_LOAD_MODEL__0.073942,034,6721,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00192119,6880
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00119764,5520
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.005729750,5600
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.03054620,976262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00036313,3760
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.02234283,536262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00624195,4080
OBSERVER: inventory0.00584193,0480
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.019111,112,3121,048,576
OBSERVER: turpentine_ban_catalog_controller_product_view0.0003131,9920
OBSERVER: reports0.018111,019,7041,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.00381313,928524,288
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0002241,6240
OBSERVER: sendfriend0.0004153,1040
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0006116,0320
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0006161,8960
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_xml_before0.0033198,0400
easybanner::updateLayout0.0029155,6960
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.008317040
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.110017,601,4727,602,176
BLOCK: formkey0.00061119,656262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00151658,3280
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00101658,3280
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00091648,2800
BLOCK: root0.0008167,8880
BLOCK: head0.00051137,2160
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00021523,0240
BLOCK: js_cookies0.0003163,704262,144
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00084671,7760
BLOCK: after_body_start0.00041105,1360
BLOCK: global_notices0.0003161,8240
BLOCK: header0.0003162,336262,144
BLOCK: top.links0.0004164,8400
BLOCK: store_language0.0003164,1920
BLOCK: catalog.topnav0.00061107,2160
BLOCK: top.container0.0003154,480262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003161,6960
BLOCK: global_messages0.00061141,2240
BLOCK: footer0.00671155,888262,144
BLOCK: core_profiler0.0004153,9760
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0020241,840262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00104527,1120
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00102223,496262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0022570,8400
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003153,792262,144
BLOCK: return_link0.00081132,8080
BLOCK: checkout_cart_link0.0003162,0800
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00191109,088262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0007119,3840
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00061146,144262,144
BLOCK: right.poll0.00061110,2320
BLOCK: tags_popular0.0004163,5600
BLOCK: right.reports.product.compared0.00051152,784262,144
BLOCK: google_analytics0.0004163,6560
BLOCK: wishlist_link0.0004167,7360
BLOCK: wishlist_sidebar0.00061165,504262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003162,9120
BLOCK: head_rss0.0009169,064262,144
BLOCK: turpentine_notices0.00051121,4560
BLOCK: optimiseweb_cookienotice0.0004166,9600
BLOCK: headerCart0.00083135,344262,144
BLOCK ACTION: headerCart -> addItemRender0.00021218,8000
BLOCK: ajaxpro_customer_login0.00051122,4080
BLOCK: ajaxsearch_category_filter0.00051124,112262,144
BLOCK: navigationpro.top0.0004170,5200
BLOCK: cms_scroll_up0.0004253,272262,144
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0004179,5360
BLOCK: e64bcaf915273bada506379ff8e48f810.0004163,7600
BLOCK: e8b0c687373ecb294bf9fd531b0ff8e30.0004161,9440
BLOCK: product.info0.034811,153,3441,310,720
locale/currency0.003811197,904262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0008142,1520
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0006138,9600
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.0009239,2080
BLOCK: product.info.media0.00051147,5920
BLOCK: product.info.upsell0.0003179,4720
BLOCK: product.info.additional0.0004161,464262,144
BLOCK: product.description0.0003161,4640
BLOCK: product.attributes0.0003161,8720
BLOCK: product.info.options0.0004165,8800
BLOCK: html_calendar0.0003161,576262,144
BLOCK: product.info.container10.0003161,8000
BLOCK: catalog.product.related0.0004176,2720
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00061109,248262,144
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0003162,9920
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0004161,3840
BLOCK: product_tag_list0.0004165,6320
BLOCK: productalert.price0.0004163,2960
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0004121,6160
BLOCK ACTION: productalert.stock -> prepareStockAlertData0.0018196,4240
BLOCK: cleanprint_product_button_10.0004163,640262,144
BLOCK: product.info.soldtogetherorder0.0004176,8960
BLOCK: product.info.soldtogethercustomer0.0004177,6880
BLOCK: product.info.tabs0.0003161,7760
BLOCK ACTION: product.info.tabs -> addTab0.00349269,912524,288
BLOCK ACTION: product.info -> addReviewSummaryTemplate0.0006164,1520
BLOCK: product.info.simple0.0004175,2880
BLOCK: 0.00051124,6960
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0003163,0240
BLOCK: easybanner.placeholder.left-top0.0004162,7600
BLOCK ACTION: easybanner.placeholder.content-bottom -> addBanner0.0001213,3760
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render1.2644100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.01669863,6480
OBSERVER: turpentine_esi_core_block_abstract_to_html_before0.00629829,3040
OBSERVER: avail_stock_status_to_html_before0.00379852,0000
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00966675,7760
frontend/base/default/template/page/1column.phtml1.2296110,325,16011,534,336
frontend/argento/default/template/page/html/head.phtml0.02161430,520524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00604347,4640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00909322,4400
OBSERVER: ajaxpro_add_block_wrapper0.00509337,9040
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0007168,0160
frontend/argento/default/template/facebooklb/head.phtml0.00181101,464262,144
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0004115,9360
frontend/argento/default/template/page/html/header.phtml0.733514,910,2485,505,024
frontend/argento/argento/template/easyflags/flags.phtml0.0048113,4880
init_config_section:stores_de0.002511,7840
frontend/base/default/template/page/template/links.phtml0.0022136,2080
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0048676714,4800
frontend/argento/default/template/checkout/cart/top.phtml0.00351394,376524,288
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0002132,4640
frontend/argento/default/template/ajaxsearch/topsearch.phtml0.00261129,256262,144
frontend/argento/default/template/easybanner/placeholder.phtml0.04045546,312262,144
frontend/argento/default/template/navigationpro/top.phtml0.707814,071,9684,456,448
DISPATCH EVENT:page_block_html_topmenu_gethtml_before0.439511,658,6242,097,152
OBSERVER: catalog_add_topmenu_items0.439411,660,3362,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0166656540,728524,288
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.0379369115,3680
CORE::create_object_of::TM_NavigationPro_Model_Menu0.0044310176,2160
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0002123,2080
CORE::create_object_of::TM_EasyBanner_Model_Mysql4_Banner_Collection0.0004211,7200
frontend/argento/default/template/catalog/product/view.phtml0.395913,946,9604,718,592
layout/package_update: default0.0173140,928524,288
layout/db_update: default0.0023128,112262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.0002137,2480
layout/db_update: STORE_sl0.4715100
layout/db_update: THEME_frontend_argento_argento0.4702100
layout/package_update: catalog_product_view0.0200145,6240
layout/db_update: MAP_popup0.4669100
layout/db_update: MAP_price_msrp_item0.4654100
layout/db_update: SHORTCUT_popup0.4638100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup0.4620100
layout/package_update: tm_lihgtboxpro_product_info_media0.005717680
layout/db_update: tm_lihgtboxpro_product_info_media0.4532100
layout/db_update: page_one_column0.4503100
layout/db_update: catalog_product_view0.4494100
layout/db_update: PRODUCT_TYPE_simple0.4479100
layout/db_update: PRODUCT_50010.4465100
layout/db_update: customer_logged_out0.4450100
frontend/base/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.02971532,744786,432
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0022172,448262,144
OBSERVER: catalogrule0.0020169,5840
frontend/argento/argento/template/aw_avail/typedata.phtml0.10641985,4241,048,576
CORE::create_object_of::AW_Avail_Model_Rule_Condition_Combine0.004413212,9600
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Rule_Condition_Product0.0076189,824786,432
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00491661,800786,432
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Rule_Condition_Combine0.0003116,7280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable0.0001123,8240
frontend/argento/argento/template/aw_avail/stockinfo.phtml0.001514,1120
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.043417,4160
frontend/base/default/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.0023110,4640
frontend/argento/default/template/catalog/product/view/addto.phtml0.0011122,8560
frontend/argento/default/template/richsnippets/richsnippets_view.phtml0.0029121,3520
frontend/argento/default/template/lightboxpro/catalog/product/view/media.phtml0.01791264,744262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/view/additional.phtml0.111311,499,2961,310,720
frontend/argento/default/template/easytabs/tabs.phtml0.108911,470,5201,310,720
frontend/argento/default/template/easytabs/attributes.phtml0.0171125,4240
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0008222,2880
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0024242,4720
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.007721,920262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0015139,0640
OBSERVER: bundle_observer0.0014136,2720
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproducttags.phtml0.00331192,6880
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0007112,096262,144
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproductreview.phtml0.03051515,048524,288
frontend/argento/default/template/review/form.phtml0.02661296,952524,288
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0004316,0240
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option_Collection0.0035351,4720
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option0.0031714,0560
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproductcustom.phtml0.001117,5520
frontend/argento/default/template/askit/askit.phtml0.00391143,7120
frontend/base/default/template/optimiseweb/cookienotice/cookienotice.phtml0.0019118,6160
frontend/argento/default/template/ajaxpro/notice.phtml0.0004113,9280
frontend/argento/default/template/ajaxpro/checkout/form.phtml0.0009110,5040
frontend/argento/default/template/lightboxpro/highslide/config.phtml0.001915,5120
frontend/argento/default/template/soldtogether/script.phtml0.0003116,0720
CACHE_URL0.02821526,032786,432