Od pon. do petka od 8:00-16:00 ure. 02/7200-483 

Search Site

Elmag EUROSTROM ES 5500W/25 - Elektro agregat

Bodite prvi in podajte mnenje za ta artikel

Tiskaj produktno kartico

* Idealen za privatno uporabo in za oskrbo z električno energij ob izpadih ...
Predvidena dobava: 5-10 dni. Pred naročilom preveri!
Predvidena dobava: 5-10 dni. Pred naročilom preveri!
1.683,60 €
* Idealen za privatno uporabo in za oskrbo z električno energij ob izpadih

  • Blagovna znamka: Elmag
  • Oblika agregata: odprt model
  • Gorivo: Benzin
  • Napetost 230 V: da
  • AVR: ne
  • Maksimalni tok 230 V (kVA): 5,5
  • Konstantni tok 230 V (kVA): 5
  • Tip motorja: YAMAHA MZ360L2U
  • Zagon: Ročni
  • Rezervar (l): 25
  • Poraba pri 75 % (l/h): 2,2
  • Dimenzija (dxšxv) cm: 67 x 51 x 54
  • Hrup dB (A) 7 m: 72
Blagovna znamka Elmag
Garancija 24 mesecev
EAN Ne
Kataloška šifra 53823

Uporabite presledke med zaznamki. Uporabite (') za stavke.

Vaše mnenje
Ocenjujete: Elmag EUROSTROM ES 5500W/25 - Elektro agregat

Kakšna je vaša ocena tega izdelka? *

  Ocena
Cena
Uporabnost
Kakovost

Vprašanje o produktu

Tukaj še ni bilo javno objavljenih vprašanj

Pošljite vprašanje o produktu in boste dobili odgovor v najkrajšem možnem času.

Postavite vprašanje

* Obvezna polja

Vprašanje o produktu

Tukaj še ni bilo javno objavljenih vprašanj

Pošljite vprašanje o produktu in boste dobili odgovor v najkrajšem možnem času.

Postavite vprašanje

* Obvezna polja

Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov. Nekateri piškotki so bili morda že servirani v skladu z zakonodajo.

Z nadaljevanjem obiska teh strani soglašate z njihovo uporabo.

Več o tem

Back to top

Back to top

 

O spletnem centru Podpora

Dodatki

O nas Podjetje

Splošni pogoji
Dostava
Spletni Piškotki

Moj račun
Lista želja
Status naročil
Seznam želja
E-novice

Akcijska ponudba
Ceneje na spletu
Najbolj prodajni artikli
Najbolj popularni artikli
Blagovne znamke

Kontaktirajte nas
Lokacija trgovine

Prodajno mesto
Kontakti
O podjetju

 

Slike so deloma simbolične, možne so napake pri tehničnih podatkih ali pri imenu artikla! Fotografije ne zagotavljajo lastnosti izdelkov.
Ponudba v spletni trgovini frama-shop.si se lahko razlikuje od ponudbe v maloprodajni Trgovini Frama!
Vse cene so v EUR z vključenim ddv!

[profiler]
Memory usage: real: 28835840, emalloc: 28089792
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.7271100
mage::app::init::system_config0.0018126,8240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0011191,3360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Cache0.0003113,0560
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.002220412,168262,144
mage::app::init::config::load_cache0.012312,104524,288
mage::app::init::stores0.01221633,0080
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002181,2720
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0003181,2720
init_config_section:stores_sl0.004412,1280
mage::app::init_front_controller0.01401483,368524,288
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00851307,032262,144
OBSERVER: turpentine_esi_controller_front_init_before0.00671202,368262,144
turpentine::observer::esi::loadCacheClearEvents0.00641171,0480
turpentine::helper::esi::getCacheClearEvents0.0014147,6720
CORE::create_object_of::Nexcessnet_Turpentine_Model_Shim_Mage_Core_Config0.00091360,5280
OBSERVER: turpentine_varnish_controller_front_init_before0.0007144,6080
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00381112,856262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0013152,3360
OBSERVER: ET_IpSecurity_observer0.01212157,0640
OBSERVER: askit0.0003117,0320
OBSERVER: easybanner0.00502102,1760
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00401128,8880
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0006462,7440
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0003372,2480
mage::dispatch::routers_match1.6583100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.041112,072,1522,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0005132,4640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0026328,2080
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0024175,192262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.007411,233,1602,097,152
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.02761623,6640
OBSERVER: log0.01241132,3840
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0002115,9360
OBSERVER: pagecache0.0006118,0880
OBSERVER: persistent0.00124177,8720
OBSERVER: persistent_quote0.00091133,3200
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006183,4080
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view1.6164100
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0004422,6800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.0017197,3280
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0041550157,2000
__EAV_LOAD_MODEL__0.100441,913,0721,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00242119,696262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00239764,5520
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.008036560,1200
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.03374456,688262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00046313,3760
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.03144318,416262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00844195,408262,144
OBSERVER: inventory0.00794193,048262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.018511,112,3281,048,576
OBSERVER: turpentine_ban_catalog_controller_product_view0.0002131,9920
OBSERVER: reports0.017511,019,7201,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.00381313,936524,288
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0003342,1040
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_after0.0001119360
OBSERVER: sendfriend0.0005153,1040
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0007116,0320
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0010161,8960
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_xml_before0.0050198,0400
easybanner::updateLayout0.0044155,6960
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.013117040
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.102817,601,5927,602,176
BLOCK: formkey0.00111119,656262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00161658,3280
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00111658,3280
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00111648,2800
BLOCK: root0.0015167,8880
BLOCK: head0.00081137,2160
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00051523,024262,144
BLOCK: js_cookies0.0005163,6800
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00084671,7760
BLOCK: after_body_start0.00061105,1360
BLOCK: global_notices0.0006161,8240
BLOCK: header0.0005162,328262,144
BLOCK: top.links0.0006164,8400
BLOCK: store_language0.0006164,1920
BLOCK: catalog.topnav0.00111107,216262,144
BLOCK: top.container0.0006154,4560
BLOCK: breadcrumbs0.0005161,6960
BLOCK: global_messages0.00091141,224262,144
BLOCK: footer0.00101155,8880
BLOCK: core_profiler0.0005153,9760
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0017241,848262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00104527,1120
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00082223,4960
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0020570,8400
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003153,768262,144
BLOCK: return_link0.00071132,8080
BLOCK: checkout_cart_link0.0003162,080262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00161109,6000
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0006119,3840
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00051146,160262,144
BLOCK: right.poll0.00051110,2320
BLOCK: tags_popular0.0003163,5600
BLOCK: right.reports.product.compared0.00051152,784262,144
BLOCK: google_analytics0.0003163,6560
BLOCK: wishlist_link0.0003167,7360
BLOCK: wishlist_sidebar0.00051165,512262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003162,9120
BLOCK: head_rss0.0009169,064262,144
BLOCK: turpentine_notices0.00051121,4560
BLOCK: optimiseweb_cookienotice0.0003166,9600
BLOCK: headerCart0.00073135,352262,144
BLOCK ACTION: headerCart -> addItemRender0.00021218,8000
BLOCK: ajaxpro_customer_login0.00041122,4080
BLOCK: ajaxsearch_category_filter0.00061124,1120
BLOCK: navigationpro.top0.0004170,5200
BLOCK: cms_scroll_up0.0004253,2720
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0004179,5360
BLOCK: e64bcaf915273bada506379ff8e48f810.0004163,7600
BLOCK: e8b0c687373ecb294bf9fd531b0ff8e30.0003161,944262,144
BLOCK: product.info0.031911,153,4401,310,720
locale/currency0.003310197,880262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0007142,1520
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0006138,9600
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.0011239,208262,144
BLOCK: product.info.media0.00051147,5840
BLOCK: product.info.upsell0.0003179,448262,144
BLOCK: product.info.additional0.0003161,4640
BLOCK: product.description0.0003161,4640
BLOCK: product.attributes0.0003161,8720
BLOCK: product.info.options0.0004165,880262,144
BLOCK: html_calendar0.0003161,5520
BLOCK: product.info.container10.0003161,8000
BLOCK: catalog.product.related0.0004176,2720
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00061109,304262,144
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0003162,9920
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0003161,3840
BLOCK: product_tag_list0.0003165,640262,144
BLOCK: productalert.price0.0003163,2960
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0004121,6160
BLOCK ACTION: productalert.stock -> prepareStockAlertData0.0016196,4320
BLOCK: cleanprint_product_button_10.0003163,640262,144
BLOCK: product.info.soldtogetherorder0.0004176,8960
BLOCK: product.info.soldtogethercustomer0.0003177,6880
BLOCK: product.info.tabs0.0003161,776262,144
BLOCK ACTION: product.info.tabs -> addTab0.00319269,9120
BLOCK ACTION: product.info -> addReviewSummaryTemplate0.0005164,176262,144
BLOCK: product.info.simple0.0003175,2880
BLOCK: 0.00051124,696262,144
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0003163,0240
BLOCK: easybanner.placeholder.left-top0.0003162,7600
BLOCK ACTION: easybanner.placeholder.content-bottom -> addBanner0.0002213,3760
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render1.4056100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.01659863,6480
OBSERVER: turpentine_esi_core_block_abstract_to_html_before0.00649829,3040
OBSERVER: avail_stock_status_to_html_before0.00359852,0000
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00956877,9840
frontend/base/default/template/page/1column.phtml1.3719110,790,10411,272,192
frontend/argento/default/template/page/html/head.phtml0.01911430,552524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00514347,4640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00919322,4480
OBSERVER: ajaxpro_add_block_wrapper0.00499337,9120
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0005168,0160
frontend/argento/default/template/facebooklb/head.phtml0.00181101,560262,144
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0004115,9360
frontend/argento/default/template/page/html/header.phtml0.862714,909,0325,505,024
frontend/argento/argento/template/easyflags/flags.phtml0.0046113,4880
init_config_section:stores_de0.002411,7840
frontend/base/default/template/page/template/links.phtml0.0022136,2080
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0052676714,552262,144
frontend/argento/default/template/checkout/cart/top.phtml0.00311394,368262,144
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0002132,4640
frontend/argento/default/template/ajaxsearch/topsearch.phtml0.00241129,256262,144
frontend/argento/default/template/easybanner/placeholder.phtml0.03895546,2800
frontend/argento/default/template/navigationpro/top.phtml0.838514,071,1604,456,448
DISPATCH EVENT:page_block_html_topmenu_gethtml_before0.547911,658,6562,097,152
OBSERVER: catalog_add_topmenu_items0.547711,660,3602,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0172656540,720262,144
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.0400369115,5840
CORE::create_object_of::TM_NavigationPro_Model_Menu0.0049310176,2160
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0002123,2080
CORE::create_object_of::TM_EasyBanner_Model_Mysql4_Banner_Collection0.0003211,7200
frontend/argento/default/template/catalog/product/view.phtml0.413714,414,5924,456,448
layout/package_update: default0.0168140,9120
layout/db_update: default0.0024128,1360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.0002137,2480
layout/db_update: STORE_sl0.4876100
layout/db_update: THEME_frontend_argento_argento0.4861100
layout/package_update: catalog_product_view0.0149145,6320
layout/db_update: MAP_popup0.4826100
layout/db_update: MAP_price_msrp_item0.4810100
layout/db_update: SHORTCUT_popup0.4793100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup0.4776100
layout/db_update: tm_lihgtboxpro_product_info_media0.4736100
layout/db_update: page_one_column0.4713100
layout/db_update: catalog_product_view0.4704100
layout/db_update: PRODUCT_TYPE_simple0.4690100
layout/db_update: PRODUCT_129430.4677100
layout/db_update: customer_logged_out0.4662100
frontend/base/default/template/cleanprint/button.phtml0.001217,3920
frontend/argento/default/template/facebooklb/like.phtml0.001024,0000
frontend/base/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.03041532,688524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0021172,352262,144
OBSERVER: catalogrule0.0019169,472262,144
frontend/argento/argento/template/aw_avail/typedata.phtml0.122911,201,2401,310,720
CORE::create_object_of::AW_Avail_Model_Rule_Condition_Combine0.007523365,0160
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Rule_Condition_Product0.0126189,848786,432
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00801661,808786,432
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Rule_Condition_Combine0.0006116,7280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable0.0001226,7840
frontend/argento/argento/template/aw_avail/stockinfo.phtml0.001614,1280
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.028316,8320
frontend/base/default/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.0022110,7360
frontend/argento/default/template/catalog/product/view/addto.phtml0.0011122,8560
frontend/argento/default/template/richsnippets/richsnippets_view.phtml0.0029121,3520
frontend/argento/default/template/lightboxpro/catalog/product/view/media.phtml0.02481340,008262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/view/additional.phtml0.109911,676,3761,835,008
frontend/argento/default/template/easytabs/tabs.phtml0.093711,466,3761,572,864
frontend/argento/default/template/easytabs/attributes.phtml0.0198125,7200
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0007222,2880
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0028442,5680
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.013743,8000
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0019139,1120
OBSERVER: bundle_observer0.0017136,3200
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproducttags.phtml0.00351192,752262,144
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0007112,0960
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproductreview.phtml0.02921511,104524,288
frontend/argento/default/template/review/form.phtml0.02541293,008524,288
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0004316,0240
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option_Collection0.0034351,4720
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option0.0029714,0560
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproductcustom.phtml0.001217,5760
frontend/argento/default/template/askit/askit.phtml0.00401143,7120
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.0008222,2240
frontend/argento/default/template/soldtogether/order.phtml0.003515,9280
frontend/argento/default/template/soldtogether/customer.phtml0.002812,0720
frontend/base/default/template/optimiseweb/cookienotice/cookienotice.phtml0.0019118,6000
frontend/argento/default/template/ajaxpro/notice.phtml0.0004113,9200
frontend/argento/default/template/ajaxpro/checkout/form.phtml0.0009110,5040
frontend/argento/default/template/lightboxpro/highslide/config.phtml0.001815,5120
frontend/argento/default/template/soldtogether/script.phtml0.0003116,0720
CACHE_URL0.02701524,048524,288