Od pon. do petka od 8:00-16:00 ure. 02/7200-483 

Search Site

Elmag Hidravlične profilne škarje, izsekovalec, sekač lukenj SPS 65

Bodite prvi in podajte mnenje za ta artikel

Tiskaj produktno kartico

* hidravlično pozicioniranje obdelovanca * idealen za serijsko proizvodnjo * 5 delovnih postaj ...
Predvidena dobava: 5-10 dni. Pred naročilom preveri!
Predvidena dobava: 5-10 dni. Pred naročilom preveri!
24.961,20 €
* hidravlično pozicioniranje obdelovanca * idealen za serijsko proizvodnjo * 5 delovnih postaj

  • Tip stroja: Hidravlične profilne škarje
  • Hidravlična potisna sila maks. (t): 65
  • Hidravlični bat (št): 2
  • Sekanje lukenj maks.(mm): fi 26x20 ; fi 57x10 ; fi 110x3
  • Rezanjeokroglo maks (mm): fi 45
  • Rezanjekvadrat maks.(mm): 45x45
  • Rezanjekotnik maks(mm): 120x120x12
  • Rezanjeploščato maks(mm): 300x20
  • Moč motorja (W): 5500
  • Teža (Kg): 1600
Blagovna znamka Elmag
Garancija 24 mesecev
EAN 9004853831539
Kataloška šifra 83153

Uporabite presledke med zaznamki. Uporabite (') za stavke.

Vaše mnenje
Ocenjujete: Elmag Hidravlične profilne škarje, izsekovalec, sekač lukenj SPS 65

Kakšna je vaša ocena tega izdelka? *

  Ocena
Cena
Uporabnost
Kakovost

Vprašanje o produktu

Tukaj še ni bilo javno objavljenih vprašanj

Pošljite vprašanje o produktu in boste dobili odgovor v najkrajšem možnem času.

Postavite vprašanje

* Obvezna polja

Vprašanje o produktu

Tukaj še ni bilo javno objavljenih vprašanj

Pošljite vprašanje o produktu in boste dobili odgovor v najkrajšem možnem času.

Postavite vprašanje

* Obvezna polja

Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov. Nekateri piškotki so bili morda že servirani v skladu z zakonodajo.

Z nadaljevanjem obiska teh strani soglašate z njihovo uporabo.

Več o tem

Back to top

Back to top

 

O spletnem centru Podpora

Dodatki

O nas Podjetje

Splošni pogoji
Dostava
Spletni Piškotki

Moj račun
Lista želja
Status naročil
Seznam želja
E-novice

Akcijska ponudba
Ceneje na spletu
Najbolj prodajni artikli
Najbolj popularni artikli
Blagovne znamke

Kontaktirajte nas
Lokacija trgovine

Prodajno mesto
Kontakti
O podjetju

 

Slike so deloma simbolične, možne so napake pri tehničnih podatkih ali pri imenu artikla! Fotografije ne zagotavljajo lastnosti izdelkov.
Ponudba v spletni trgovini frama-shop.si se lahko razlikuje od ponudbe v maloprodajni Trgovini Frama!
Vse cene so v EUR z vključenim ddv!

[profiler]
Memory usage: real: 29360128, emalloc: 28099424
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.5887100
mage::app::init::system_config0.0013126,8240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0007191,3360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Cache0.0001113,0560
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.002120412,1680
mage::app::init::config::load_cache0.008612,104524,288
mage::app::init::stores0.00561637,472262,144
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002181,2720
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0002181,2720
init_config_section:stores_sl0.003012,1280
mage::app::init_front_controller0.00941483,440524,288
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00611307,096262,144
OBSERVER: turpentine_esi_controller_front_init_before0.00481202,432262,144
turpentine::observer::esi::loadCacheClearEvents0.00441171,1120
turpentine::helper::esi::getCacheClearEvents0.0011147,7360
CORE::create_object_of::Nexcessnet_Turpentine_Model_Shim_Mage_Core_Config0.00061360,5280
OBSERVER: turpentine_varnish_controller_front_init_before0.0004144,6080
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00221112,864262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0008152,3360
OBSERVER: ET_IpSecurity_observer0.00502157,0640
OBSERVER: askit0.0002117,0320
OBSERVER: easybanner0.00292102,1760
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00291129,1120
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0006462,7440
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0003372,2480
mage::dispatch::routers_match1.5449100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.031012,071,9522,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0003132,4640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0018328,2080
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0013175,192262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.006611,233,1682,097,152
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.02091623,4560
OBSERVER: log0.01271132,3200
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0002115,9360
OBSERVER: pagecache0.0007118,0960
OBSERVER: persistent0.00124177,8880
OBSERVER: persistent_quote0.00091133,1520
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006183,1280
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view1.5138100
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0004422,6800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.0019197,3280
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0045550157,2000
__EAV_LOAD_MODEL__0.089241,913,8881,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00242119,696262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00119764,5520
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.007336560,0960
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.03714457,512262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00036313,3760
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.02924318,440262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00684195,432262,144
OBSERVER: inventory0.00634193,072262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.020011,112,3601,048,576
OBSERVER: turpentine_ban_catalog_controller_product_view0.0003131,9920
OBSERVER: reports0.019111,019,7521,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.00391313,952524,288
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0003342,1040
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_after0.0001119360
OBSERVER: sendfriend0.0004153,1040
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0006116,0320
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0007162,0240
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_xml_before0.0030198,0400
easybanner::updateLayout0.0026155,6960
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.007717040
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.100917,601,9847,602,176
BLOCK: formkey0.00061119,656262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00151658,3280
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00101658,3280
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00091648,2800
BLOCK: root0.0012167,8880
BLOCK: head0.00071137,224262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00021523,0240
BLOCK: js_cookies0.0002163,6800
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00074671,776262,144
BLOCK: after_body_start0.00031105,1360
BLOCK: global_notices0.0003161,8240
BLOCK: header0.0003162,352262,144
BLOCK: top.links0.0006164,8400
BLOCK: store_language0.0005164,1920
BLOCK: catalog.topnav0.00101107,216262,144
BLOCK: top.container0.0005154,4560
BLOCK: breadcrumbs0.0005161,6960
BLOCK: global_messages0.00081141,248262,144
BLOCK: footer0.00051155,8880
BLOCK: core_profiler0.0003153,9760
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0016241,872262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00114527,1120
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00082223,4960
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0021570,840262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003153,7680
BLOCK: return_link0.00071132,8080
BLOCK: checkout_cart_link0.0003162,088262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00181109,6000
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0007119,3840
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00051146,136262,144
BLOCK: right.poll0.00051110,2320
BLOCK: tags_popular0.0003163,5600
BLOCK: right.reports.product.compared0.00051152,784262,144
BLOCK: google_analytics0.0003163,6560
BLOCK: wishlist_link0.0004167,7360
BLOCK: wishlist_sidebar0.00051165,504262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003162,9120
BLOCK: head_rss0.0009169,088262,144
BLOCK: turpentine_notices0.00051121,4560
BLOCK: optimiseweb_cookienotice0.0003166,9600
BLOCK: headerCart0.00083135,3440
BLOCK ACTION: headerCart -> addItemRender0.00021218,7840
BLOCK: ajaxpro_customer_login0.00041122,4080
BLOCK: ajaxsearch_category_filter0.00051124,1120
BLOCK: navigationpro.top0.0003170,5200
BLOCK: cms_scroll_up0.0004253,2720
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0004179,5360
BLOCK: e64bcaf915273bada506379ff8e48f810.0004163,7600
BLOCK: e8b0c687373ecb294bf9fd531b0ff8e30.0003161,968262,144
BLOCK: product.info0.032611,153,7201,310,720
locale/currency0.003310197,728262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0007142,1520
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0006138,9600
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.0010239,208262,144
BLOCK: product.info.media0.00051147,5600
BLOCK: product.info.upsell0.0004179,472262,144
BLOCK: product.info.additional0.0003161,4640
BLOCK: product.description0.0003161,4640
BLOCK: product.attributes0.0003161,8720
BLOCK: product.info.options0.0003165,888262,144
BLOCK: html_calendar0.0004161,5520
BLOCK: product.info.container10.0003161,8000
BLOCK: catalog.product.related0.0003176,2720
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00061109,280262,144
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0003162,9920
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0003161,3840
BLOCK: product_tag_list0.0004165,648262,144
BLOCK: productalert.price0.0003163,2960
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0003121,6160
BLOCK ACTION: productalert.stock -> prepareStockAlertData0.0016196,4640
BLOCK: cleanprint_product_button_10.0003163,640262,144
BLOCK: product.info.soldtogetherorder0.0004176,8960
BLOCK: product.info.soldtogethercustomer0.0004177,6880
BLOCK: product.info.tabs0.0003161,800262,144
BLOCK ACTION: product.info.tabs -> addTab0.00379269,9120
BLOCK ACTION: product.info -> addReviewSummaryTemplate0.0005164,176262,144
BLOCK: product.info.simple0.0004175,2880
BLOCK: 0.00051124,696262,144
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0004163,0240
BLOCK: easybanner.placeholder.left-top0.0003162,7600
BLOCK ACTION: easybanner.placeholder.content-bottom -> addBanner0.0002213,3760
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render1.3227100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.01769863,6480
OBSERVER: turpentine_esi_core_block_abstract_to_html_before0.00689829,3040
OBSERVER: avail_stock_status_to_html_before0.00379852,0000
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.01006877,9840
frontend/base/default/template/page/1column.phtml1.2786110,792,75211,796,480
frontend/argento/default/template/page/html/head.phtml0.02051430,808524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00544347,4640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00999322,4480
OBSERVER: ajaxpro_add_block_wrapper0.00549337,9360
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0006168,0160
frontend/argento/default/template/facebooklb/head.phtml0.00201101,584262,144
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0004115,9360
frontend/argento/default/template/page/html/header.phtml0.721814,909,2405,505,024
frontend/argento/argento/template/easyflags/flags.phtml0.0048113,5360
init_config_section:stores_de0.002511,7840
frontend/base/default/template/page/template/links.phtml0.0027136,2400
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0047676714,5680
frontend/argento/default/template/checkout/cart/top.phtml0.00361394,352262,144
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0003132,4640
frontend/argento/default/template/ajaxsearch/topsearch.phtml0.00241129,256262,144
frontend/argento/default/template/easybanner/placeholder.phtml0.04135546,2800
frontend/argento/default/template/navigationpro/top.phtml0.695914,071,3764,456,448
DISPATCH EVENT:page_block_html_topmenu_gethtml_before0.430011,658,9522,097,152
OBSERVER: catalog_add_topmenu_items0.429911,660,6562,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0154656540,744524,288
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.0369369115,6800
CORE::create_object_of::TM_NavigationPro_Model_Menu0.0044310176,2160
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0002123,2080
CORE::create_object_of::TM_EasyBanner_Model_Mysql4_Banner_Collection0.0004211,7200
frontend/argento/default/template/catalog/product/view.phtml0.450214,415,8884,456,448
layout/package_update: default0.0175140,6560
layout/db_update: default0.0026128,112262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.0003137,2480
layout/db_update: STORE_sl0.5416100
layout/db_update: THEME_frontend_argento_argento0.5403100
layout/package_update: catalog_product_view0.0203145,6240
layout/db_update: MAP_popup0.5369100
layout/db_update: MAP_price_msrp_item0.5347100
layout/db_update: SHORTCUT_popup0.5320100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup0.5292100
layout/db_update: tm_lihgtboxpro_product_info_media0.5232100
layout/db_update: page_one_column0.5202100
layout/db_update: catalog_product_view0.5193100
layout/db_update: PRODUCT_TYPE_simple0.5178100
layout/db_update: PRODUCT_133460.5165100
layout/db_update: customer_logged_out0.5150100
frontend/base/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.02971532,680524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0024172,344262,144
OBSERVER: catalogrule0.0022169,472262,144
frontend/argento/argento/template/aw_avail/typedata.phtml0.119411,201,8081,310,720
CORE::create_object_of::AW_Avail_Model_Rule_Condition_Combine0.007923365,0080
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Rule_Condition_Product0.0107189,856786,432
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00781661,784786,432
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Rule_Condition_Combine0.0003116,7280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable0.0001226,7840
frontend/argento/argento/template/aw_avail/stockinfo.phtml0.001514,1280
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.029216,8320
frontend/base/default/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.0024110,7280
frontend/argento/default/template/catalog/product/view/addto.phtml0.0012122,8960
frontend/argento/default/template/richsnippets/richsnippets_view.phtml0.0049121,3440
frontend/argento/default/template/lightboxpro/catalog/product/view/media.phtml0.02271339,688262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/view/additional.phtml0.135911,676,8321,835,008
frontend/argento/default/template/easytabs/tabs.phtml0.120511,466,6961,572,864
frontend/argento/default/template/easytabs/attributes.phtml0.0229125,4240
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0010222,2880
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0027442,5680
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.013643,800262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0017139,1120
OBSERVER: bundle_observer0.0015136,3200
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproducttags.phtml0.00371192,7200
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0007112,0960
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproductreview.phtml0.03161511,248524,288
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Resource_Customer0.001214,6640
frontend/argento/default/template/review/form.phtml0.02681293,152524,288
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0004316,0240
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option_Collection0.0035351,4720
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option0.0029714,0560
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproductcustom.phtml0.001317,5520
frontend/argento/default/template/askit/askit.phtml0.00461143,7920
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.0007222,2080
frontend/argento/default/template/soldtogether/order.phtml0.003215,9280
frontend/argento/default/template/soldtogether/customer.phtml0.002612,0720
frontend/argento/default/template/easybanner/banner/image.phtml0.001014,5120
frontend/base/default/template/optimiseweb/cookienotice/cookienotice.phtml0.0022118,6000
frontend/argento/default/template/ajaxpro/notice.phtml0.0006113,9040
frontend/argento/default/template/ajaxpro/checkout/form.phtml0.0010110,5040
frontend/argento/default/template/lightboxpro/highslide/config.phtml0.003015,5120
frontend/argento/default/template/soldtogether/script.phtml0.0003116,0720
CACHE_URL0.03511525,200786,432