Od pon. do petka od 8:00-16:00 ure. 02/7200-483 

Search Site

Elmag Orodjarski rezkalni stroj model WFM 410 s triosnimi merilnimi letvami SINO

Bodite prvi in podajte mnenje za ta artikel

Tiskaj produktno kartico

X/Y/Z-Avtomatsko in hitri pomiki * Območje števila obratov 40-2000 O/min * Vrtenje v desno in levo * Precizno vležajenje vretena s preciznimi ležaji * Vpenjalno vreteno za visoko varnost * Lahko ...
Predvidena dobava: 5-10 dni. Pred naročilom preveri!
Predvidena dobava: 5-10 dni. Pred naročilom preveri!
42.303,51 €
X/Y/Z-Avtomatsko in hitri pomiki * Območje števila obratov 40-2000 O/min * Vrtenje v desno in levo * Precizno vležajenje vretena s preciznimi ležaji * Vpenjalno vreteno za visoko varnost * Lahko tekoča križna miza s T-uori in kanalom za emulzijo * Križna miza X- in Y-osi z 12 podajalnimi stopnjami in hitrim pomikom * Centralni mazalni sistem * Hladilni sistem z emulzijo * Halogenska delovna svetilka * Triosne digitalne letve SINO

  • Kapaciteta vrtanja v jeklo (mm): 50
  • Kapacit.rezkanja-ploskovno(mm): 150
  • Kapacit.rezkanja-stebelno(mm): 50
  • Konus v pinoli (ISO): 40
  • Št. obratov (O/min): 40-2000
  • Št.stopenj: 18
  • Hod pinole (mm): 80
  • Utori rezkalne mize (mm): 6/14x63
  • Utori vertikalne mize (mm): 3/14x63
  • Previs (mm): 135-540
  • Nagib rezkalne glave (°): +-45
  • Razdalja pinole do mize(mm): 55-445
  • Razdalja vert.pinole do mize(mm): 95-475
  • Velikost rezkalne mize (mm): 800x400
  • Hod mize (mm): 455x380
  • Velikost vertikalne mize (mm): 1060x250
  • Hodi X x Y: 10-380
  • Stopnja pomika X/Y/Z: 12
  • Hitri pomik X/Y/Z: 1200
  • Moč motorja (W): 3000
  • Podajalni motor X/Y(W): 1100
  • Podajalni motor Z(W): 750
  • Črpalka emulzije (W): 90
  • Priključna moč (V/Hz): 400/50-60
  • Kubatura (mm): 800x400x445
  • Dolžina x širina (mm): 1383x1427
  • Višina (mm): 1817
  • Teža(kg): 1300
Blagovna znamka Elmag
Garancija 24 mesecev
EAN 9004853821370
Kataloška šifra 82137

Uporabite presledke med zaznamki. Uporabite (') za stavke.

Vaše mnenje
Ocenjujete: Elmag Orodjarski rezkalni stroj model WFM 410 s triosnimi merilnimi letvami SINO

Kakšna je vaša ocena tega izdelka? *

  Ocena
Cena
Uporabnost
Kakovost

Vprašanje o produktu

Tukaj še ni bilo javno objavljenih vprašanj

Pošljite vprašanje o produktu in boste dobili odgovor v najkrajšem možnem času.

Postavite vprašanje

* Obvezna polja

Vprašanje o produktu

Tukaj še ni bilo javno objavljenih vprašanj

Pošljite vprašanje o produktu in boste dobili odgovor v najkrajšem možnem času.

Postavite vprašanje

* Obvezna polja

Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov. Nekateri piškotki so bili morda že servirani v skladu z zakonodajo.

Z nadaljevanjem obiska teh strani soglašate z njihovo uporabo.

Več o tem

Back to top

Back to top

 

O spletnem centru Podpora

Dodatki

O nas Podjetje

Splošni pogoji
Dostava
Spletni Piškotki

Moj račun
Lista želja
Status naročil
Seznam želja
E-novice

Akcijska ponudba
Ceneje na spletu
Najbolj prodajni artikli
Najbolj popularni artikli
Blagovne znamke

Kontaktirajte nas
Lokacija trgovine

Prodajno mesto
Kontakti
O podjetju

 

Slike so deloma simbolične, možne so napake pri tehničnih podatkih ali pri imenu artikla! Fotografije ne zagotavljajo lastnosti izdelkov.
Ponudba v spletni trgovini frama-shop.si se lahko razlikuje od ponudbe v maloprodajni Trgovini Frama!
Vse cene so v EUR z vključenim ddv!

[profiler]
Memory usage: real: 28835840, emalloc: 28113192
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.5729100
mage::app::init::system_config0.0013126,8240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0007191,3360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Cache0.0002113,0560
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.002020412,168262,144
mage::app::init::config::load_cache0.008912,104524,288
mage::app::init::stores0.00581637,432262,144
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0003181,2720
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0002181,2720
init_config_section:stores_sl0.003312,1280
mage::app::init_front_controller0.00951483,440524,288
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00601307,112262,144
OBSERVER: turpentine_esi_controller_front_init_before0.00481202,448262,144
turpentine::observer::esi::loadCacheClearEvents0.00461171,1120
turpentine::helper::esi::getCacheClearEvents0.0010147,7360
CORE::create_object_of::Nexcessnet_Turpentine_Model_Shim_Mage_Core_Config0.00061360,5280
OBSERVER: turpentine_varnish_controller_front_init_before0.0004144,6080
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00241112,848262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0009152,3360
OBSERVER: ET_IpSecurity_observer0.00442157,0640
OBSERVER: askit0.0003117,0320
OBSERVER: easybanner0.00282102,1760
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00241129,1120
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0005462,7440
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0003372,2480
mage::dispatch::routers_match1.5286100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.031512,071,9202,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0004132,4640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0018328,2080
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0013175,192262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.007211,233,1202,097,152
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.02061623,4720
OBSERVER: log0.01331132,3200
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0002115,9360
OBSERVER: pagecache0.0005118,0960
OBSERVER: persistent0.00124177,8640
OBSERVER: persistent_quote0.00081133,1920
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006183,2240
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view1.4967100
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0005422,6800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.0017197,3280
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0042550157,2000
__EAV_LOAD_MODEL__0.070241,916,9841,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00202119,712524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00109764,5520
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.007436560,1040
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.02564460,560262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00036313,3760
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.02354318,416262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00594195,408262,144
OBSERVER: inventory0.00564193,048262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.018311,112,3521,048,576
OBSERVER: turpentine_ban_catalog_controller_product_view0.0003131,9920
OBSERVER: reports0.017411,019,7441,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.00391313,944524,288
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0003342,1040
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_after0.0002119360
OBSERVER: sendfriend0.0004153,1040
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0006116,0320
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0006162,0240
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_xml_before0.0028198,0400
easybanner::updateLayout0.0024155,6960
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.007917040
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.105217,602,0887,602,176
BLOCK: formkey0.00051119,672262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00151658,3280
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00111658,3280
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00091648,2800
BLOCK: root0.0007167,8880
BLOCK: head0.00051137,224262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00021523,0240
BLOCK: js_cookies0.0054163,6800
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00084671,7760
BLOCK: after_body_start0.00051105,1360
BLOCK: global_notices0.0003161,8240
BLOCK: header0.0003162,352262,144
BLOCK: top.links0.0004164,8400
BLOCK: store_language0.0003164,1920
BLOCK: catalog.topnav0.00061107,240262,144
BLOCK: top.container0.0003154,4560
BLOCK: breadcrumbs0.0003161,6960
BLOCK: global_messages0.00051141,224262,144
BLOCK: footer0.00051155,8880
BLOCK: core_profiler0.0003153,9760
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0018241,896262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00104527,1120
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00172223,4960
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0021570,840262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003153,7680
BLOCK: return_link0.00071132,8080
BLOCK: checkout_cart_link0.0003162,080262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00181109,6000
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0007119,3840
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00051146,136262,144
BLOCK: right.poll0.00051110,2320
BLOCK: tags_popular0.0003163,5600
BLOCK: right.reports.product.compared0.00051152,792262,144
BLOCK: google_analytics0.0003163,6560
BLOCK: wishlist_link0.0004167,7360
BLOCK: wishlist_sidebar0.00051165,528262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003162,9120
BLOCK: head_rss0.0009169,088262,144
BLOCK: turpentine_notices0.00051121,4560
BLOCK: optimiseweb_cookienotice0.0003166,9600
BLOCK: headerCart0.00093135,3440
BLOCK ACTION: headerCart -> addItemRender0.00021218,7840
BLOCK: ajaxpro_customer_login0.00051122,4080
BLOCK: ajaxsearch_category_filter0.00051124,1120
BLOCK: navigationpro.top0.0003170,5200
BLOCK: cms_scroll_up0.0004253,2720
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0004179,5360
BLOCK: e64bcaf915273bada506379ff8e48f810.0004163,7600
BLOCK: e8b0c687373ecb294bf9fd531b0ff8e30.0003161,944262,144
BLOCK: product.info0.033011,153,8081,310,720
locale/currency0.003510197,728262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0008142,1520
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0006138,9600
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.0008239,208262,144
BLOCK: product.info.media0.00051147,5840
BLOCK: product.info.upsell0.0003179,456262,144
BLOCK: product.info.additional0.0004161,4640
BLOCK: product.description0.0003161,4640
BLOCK: product.attributes0.0004161,8720
BLOCK: product.info.options0.0003165,896262,144
BLOCK: html_calendar0.0004161,5520
BLOCK: product.info.container10.0003161,8000
BLOCK: catalog.product.related0.0004176,2720
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00061109,288262,144
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0003162,9920
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0003161,3840
BLOCK: product_tag_list0.0004165,632262,144
BLOCK: productalert.price0.0004163,2960
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0004121,6160
BLOCK ACTION: productalert.stock -> prepareStockAlertData0.0017196,4800
BLOCK: cleanprint_product_button_10.0003163,640262,144
BLOCK: product.info.soldtogetherorder0.0004176,8960
BLOCK: product.info.soldtogethercustomer0.0004177,6880
BLOCK: product.info.tabs0.0003161,776262,144
BLOCK ACTION: product.info.tabs -> addTab0.00329269,9120
BLOCK ACTION: product.info -> addReviewSummaryTemplate0.0005164,152262,144
BLOCK: product.info.simple0.0004175,2880
BLOCK: 0.00051124,696262,144
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0004163,0240
BLOCK: easybanner.placeholder.left-top0.0003162,7600
BLOCK ACTION: easybanner.placeholder.content-bottom -> addBanner0.0002213,3760
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render1.3176100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.01789863,6480
OBSERVER: turpentine_esi_core_block_abstract_to_html_before0.00679829,3040
OBSERVER: avail_stock_status_to_html_before0.00389852,0000
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.01016877,9840
frontend/base/default/template/page/1column.phtml1.2818110,802,80011,272,192
frontend/argento/default/template/page/html/head.phtml0.02021430,920524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00564347,4640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00979322,4800
OBSERVER: ajaxpro_add_block_wrapper0.00539337,9680
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0006168,0160
frontend/argento/default/template/facebooklb/head.phtml0.00171101,608262,144
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0004115,9360
frontend/argento/default/template/page/html/header.phtml0.725214,908,7605,505,024
frontend/argento/argento/template/easyflags/flags.phtml0.0049113,5680
init_config_section:stores_de0.002611,7840
frontend/base/default/template/page/template/links.phtml0.0022136,2000
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0052676714,560262,144
frontend/argento/default/template/checkout/cart/top.phtml0.00341394,360262,144
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0002132,4640
frontend/argento/default/template/ajaxsearch/topsearch.phtml0.00251129,256262,144
frontend/argento/default/template/easybanner/placeholder.phtml0.04445546,304262,144
frontend/argento/default/template/navigationpro/top.phtml0.699514,070,7764,456,448
DISPATCH EVENT:page_block_html_topmenu_gethtml_before0.416011,658,3362,097,152
OBSERVER: catalog_add_topmenu_items0.415811,660,0402,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0164656540,720262,144
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.0450369115,6560
CORE::create_object_of::TM_NavigationPro_Model_Menu0.0048310176,2240
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0002123,2080
CORE::create_object_of::TM_EasyBanner_Model_Mysql4_Banner_Collection0.0004211,7200
frontend/argento/default/template/catalog/product/view.phtml0.452214,424,6004,456,448
layout/package_update: default0.0195140,6560
layout/db_update: default0.0024128,1360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.0003137,2480
layout/db_update: STORE_sl0.5299100
layout/db_update: THEME_frontend_argento_argento0.5285100
layout/package_update: catalog_product_view0.0184145,648262,144
layout/db_update: MAP_popup0.5252100
layout/db_update: MAP_price_msrp_item0.5238100
layout/db_update: SHORTCUT_popup0.5215100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup0.5189100
layout/db_update: tm_lihgtboxpro_product_info_media0.5125100
layout/db_update: page_one_column0.5103100
layout/db_update: catalog_product_view0.5094100
layout/db_update: PRODUCT_TYPE_simple0.5078100
layout/db_update: PRODUCT_132800.5064100
layout/db_update: customer_logged_out0.5047100
frontend/argento/default/template/facebooklb/like.phtml0.001924,0640
frontend/base/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.04241532,728786,432
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0051172,3680
OBSERVER: catalogrule0.0049169,4720
frontend/argento/argento/template/aw_avail/typedata.phtml0.111811,202,4881,048,576
CORE::create_object_of::AW_Avail_Model_Rule_Condition_Combine0.007723365,0240
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Rule_Condition_Product0.0079189,840786,432
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00511661,792786,432
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Rule_Condition_Combine0.0004116,7280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable0.0001226,7840
frontend/argento/argento/template/aw_avail/stockinfo.phtml0.001714,1280
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.030616,8320
frontend/base/default/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.0024110,7280
frontend/argento/default/template/catalog/product/view/addto.phtml0.0012122,9360
frontend/argento/default/template/richsnippets/richsnippets_view.phtml0.0031121,3440
frontend/argento/default/template/lightboxpro/catalog/product/view/media.phtml0.02081340,120524,288
frontend/base/default/template/catalog/product/view/additional.phtml0.128711,681,0241,572,864
frontend/argento/default/template/easytabs/tabs.phtml0.112411,469,8321,310,720
frontend/argento/default/template/easytabs/attributes.phtml0.0178125,4240
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0008222,2880
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0027442,5680
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.013743,8000
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0018139,112262,144
OBSERVER: bundle_observer0.0016136,320262,144
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproducttags.phtml0.00341192,7440
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0007112,0960
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproductreview.phtml0.03091512,264524,288
frontend/argento/default/template/review/form.phtml0.02651294,168262,144
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0004316,0240
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option_Collection0.0036351,4720
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option0.0031714,0560
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproductcustom.phtml0.001217,5600
frontend/argento/default/template/askit/askit.phtml0.00411143,8560
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.0007222,2240
frontend/argento/default/template/soldtogether/order.phtml0.003215,9440
frontend/argento/default/template/soldtogether/customer.phtml0.003112,0720
frontend/base/default/template/optimiseweb/cookienotice/cookienotice.phtml0.0019118,6000
frontend/argento/default/template/ajaxpro/notice.phtml0.0004113,9200
frontend/argento/default/template/ajaxpro/checkout/form.phtml0.0009110,5040
frontend/argento/default/template/lightboxpro/highslide/config.phtml0.002015,5120
frontend/argento/default/template/soldtogether/script.phtml0.0003116,0720
CACHE_URL0.02921528,040786,432