Od pon. do petka od 8:00-16:00 ure. 02/7200-483 

Search Site

LESTEV AL 1x17 EXPERT ENODELNA 35-17

Bodite prvi in podajte mnenje za ta artikel

Tiskaj produktno kartico

LESTEV AL 1x17 EXPERT ENODELNA 35-17 od blagovne znamke Alpos
Trenutno ni na zalogi! Pokliči za dobavni rok.
Trenutno ni na zalogi! Pokliči za dobavni rok.

Redna cena: 98,70 €

Spletna cena: 88,83 €

Preprosta enodelna lestev namenjena za profesionalno in zahtevnejšo domačo rabo. Stojine in udobni klini (35 x 25 mm) so iz kakovostnih ekstrudiranih aluminijastih cevi.

Garancija 5 let!

Lestve so konstruirane in izdelane v skladu z evropskim standardom EN131, ki dovoljuje največjo delovno obremenitev lestve z 150kg.

Šifra 35-17
Dolžina 5,06 m
Višina prislona 4,88 m
Višina stojišča / dosega 3,79 m / 5,59 m
Teža 9,21 Kg
Št. stopnic 17
Blagovna znamka Alpos
Garancija ..........
EAN 2500000358159
Kataloška šifra 35-17 ALPOS

Uporabite presledke med zaznamki. Uporabite (') za stavke.

Vaše mnenje
Ocenjujete: LESTEV AL 1x17 EXPERT ENODELNA 35-17

Kakšna je vaša ocena tega izdelka? *

  Ocena
Cena
Uporabnost
Kakovost

Vprašanje o produktu

Tukaj še ni bilo javno objavljenih vprašanj

Pošljite vprašanje o produktu in boste dobili odgovor v najkrajšem možnem času.

Postavite vprašanje

* Obvezna polja

Vprašanje o produktu

Tukaj še ni bilo javno objavljenih vprašanj

Pošljite vprašanje o produktu in boste dobili odgovor v najkrajšem možnem času.

Postavite vprašanje

* Obvezna polja

Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov. Nekateri piškotki so bili morda že servirani v skladu z zakonodajo.

Z nadaljevanjem obiska teh strani soglašate z njihovo uporabo.

Več o tem

Back to top

Back to top

 

O spletnem centru Podpora

Dodatki

O nas Podjetje

Splošni pogoji
Dostava
Spletni Piškotki

Moj račun
Lista želja
Status naročil
Seznam želja
E-novice

Akcijska ponudba
Ceneje na spletu
Najbolj prodajni artikli
Najbolj popularni artikli
Blagovne znamke

Kontaktirajte nas
Lokacija trgovine

Prodajno mesto
Kontakti
O podjetju

 

Slike so deloma simbolične, možne so napake pri tehničnih podatkih ali pri imenu artikla! Fotografije ne zagotavljajo lastnosti izdelkov.
Ponudba v spletni trgovini frama-shop.si se lahko razlikuje od ponudbe v maloprodajni Trgovini Frama!
Vse cene so v EUR z vključenim ddv!

[profiler]
Memory usage: real: 29097984, emalloc: 28308672
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.5390100
mage::app::init::system_config0.0012126,8240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00311305,536786,432
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Cache0.0001113,0560
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.002020412,1680
mage::app::init::config::load_cache0.009012,1040
mage::app::init::stores0.00821633,000524,288
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002181,2720
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0003181,2720
init_config_section:stores_sl0.003812,1280
mage::app::init_front_controller0.00911483,336524,288
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00581307,032262,144
OBSERVER: turpentine_esi_controller_front_init_before0.00451202,368262,144
turpentine::observer::esi::loadCacheClearEvents0.00431171,048262,144
turpentine::helper::esi::getCacheClearEvents0.0010147,672262,144
CORE::create_object_of::Nexcessnet_Turpentine_Model_Shim_Mage_Core_Config0.00061360,5280
OBSERVER: turpentine_varnish_controller_front_init_before0.0004144,6080
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00231112,824262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0008152,3360
OBSERVER: ET_IpSecurity_observer0.00492157,0640
OBSERVER: askit0.0002117,0320
OBSERVER: easybanner0.00302102,1760
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00231128,8800
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0005362,2640
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002271,7680
mage::dispatch::routers_match1.4891100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.031512,072,1602,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0003132,4640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0020328,2080
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0013175,1920
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.006911,233,1362,359,296
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.02111623,6960
OBSERVER: log0.01321132,3840
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0002115,9360
OBSERVER: pagecache0.0006118,0880
OBSERVER: persistent0.00114177,9040
OBSERVER: persistent_quote0.00081133,3200
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006183,4080
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view1.4573100
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0004322,2000
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.0018197,328262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0038414138,704262,144
__EAV_LOAD_MODEL__0.073042,033,8321,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00182119,6880
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00119764,5520
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.005929750,5600
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.03074620,048262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00036313,3840
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.02174283,520262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00604195,4080
OBSERVER: inventory0.00574193,0480
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.019611,112,3201,048,576
OBSERVER: turpentine_ban_catalog_controller_product_view0.0003131,9920
OBSERVER: reports0.018611,019,7121,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.00381313,936524,288
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0002241,6240
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_after0.0002119360
OBSERVER: sendfriend0.0004153,1040
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0006116,032262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0083161,8960
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_xml_before0.0030198,0400
easybanner::updateLayout0.0026155,6960
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.008417040
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.115817,603,2887,602,176
BLOCK: formkey0.00051119,656262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00161658,3280
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00111658,3280
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00101648,2800
BLOCK: root0.0008167,8880
BLOCK: head0.00051137,2160
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00021523,0240
BLOCK: js_cookies0.0004163,704262,144
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00104671,7760
BLOCK: after_body_start0.00041105,1360
BLOCK: global_notices0.0003161,8240
BLOCK: header0.0003162,336262,144
BLOCK: top.links0.0003164,8400
BLOCK: store_language0.0004164,1920
BLOCK: catalog.topnav0.00061107,2160
BLOCK: top.container0.0004154,480262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003161,6960
BLOCK: global_messages0.00061141,2240
BLOCK: footer0.00061155,896262,144
BLOCK: core_profiler0.0003153,9760
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0016241,840262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00114527,1120
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00072223,496262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0028570,8400
BLOCK: catalog_product_price_template0.0004153,768262,144
BLOCK: return_link0.00101132,8080
BLOCK: checkout_cart_link0.0005162,0800
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00221109,088262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0009119,3840
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00061146,136262,144
BLOCK: right.poll0.00071110,2320
BLOCK: tags_popular0.0004163,5600
BLOCK: right.reports.product.compared0.00071152,784262,144
BLOCK: google_analytics0.0005163,6560
BLOCK: wishlist_link0.0005167,7360
BLOCK: wishlist_sidebar0.00081165,504262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0005162,9120
BLOCK: head_rss0.0013169,080262,144
BLOCK: turpentine_notices0.00061121,4560
BLOCK: optimiseweb_cookienotice0.0005166,9600
BLOCK: headerCart0.00093135,344262,144
BLOCK ACTION: headerCart -> addItemRender0.00021218,8000
BLOCK: ajaxpro_customer_login0.00061122,4080
BLOCK: ajaxsearch_category_filter0.00071124,112262,144
BLOCK: navigationpro.top0.0003170,5200
BLOCK: cms_scroll_up0.0004253,288262,144
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0004179,5360
BLOCK: e64bcaf915273bada506379ff8e48f810.0004163,7600
BLOCK: e8b0c687373ecb294bf9fd531b0ff8e30.0003161,9440
BLOCK: product.info0.041211,155,1761,310,720
locale/currency0.004513198,000262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0010142,1520
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0008138,9600
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.0011239,2080
BLOCK: product.info.media0.00061147,5920
BLOCK: product.info.upsell0.0004179,4720
BLOCK: product.info.additional0.0004161,4640
BLOCK: product.description0.0005161,4640
BLOCK: product.attributes0.0004161,8720
BLOCK: product.info.options0.0005165,8800
BLOCK: html_calendar0.0003161,560262,144
BLOCK: product.info.container10.0003161,8000
BLOCK: catalog.product.related0.0004176,2720
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00061109,248262,144
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0003162,9920
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0003161,3840
BLOCK: product_tag_list0.0003165,6320
BLOCK: productalert.price0.0003163,2960
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0004121,6160
BLOCK ACTION: productalert.stock -> prepareStockAlertData0.0017196,4240
BLOCK: cleanprint_product_button_10.0003163,640262,144
BLOCK: product.info.soldtogetherorder0.0004176,8960
BLOCK: product.info.soldtogethercustomer0.0004177,6880
BLOCK: product.info.tabs0.0003161,7760
BLOCK ACTION: product.info.tabs -> addTab0.00329269,912524,288
BLOCK ACTION: product.info -> addReviewSummaryTemplate0.0005164,1600
BLOCK: product.info.simple0.0004175,2880
BLOCK: 0.00051124,6960
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0003163,0240
BLOCK: easybanner.placeholder.left-top0.0003162,7600
BLOCK ACTION: easybanner.placeholder.content-bottom -> addBanner0.0002213,3760
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render1.2558100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.01689863,6480
OBSERVER: turpentine_esi_core_block_abstract_to_html_before0.00639829,3040
OBSERVER: avail_stock_status_to_html_before0.00369852,0000
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00926876,9600
frontend/base/default/template/page/1column.phtml1.2182110,507,11211,010,048
frontend/argento/default/template/page/html/head.phtml0.04071430,512524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00544347,4640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00929322,4400
OBSERVER: ajaxpro_add_block_wrapper0.00509337,9040
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0006168,0160
frontend/argento/default/template/facebooklb/head.phtml0.02131101,512262,144
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0004115,9360
frontend/argento/default/template/page/html/header.phtml0.699714,910,3765,505,024
frontend/argento/argento/template/easyflags/flags.phtml0.0047113,4880
init_config_section:stores_de0.002511,7840
frontend/base/default/template/page/template/links.phtml0.0020136,2080
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0046676714,5120
frontend/argento/default/template/checkout/cart/top.phtml0.00321394,352524,288
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0002132,4640
frontend/argento/default/template/ajaxsearch/topsearch.phtml0.00251129,256262,144
frontend/argento/default/template/easybanner/placeholder.phtml0.03795546,3280
frontend/argento/default/template/navigationpro/top.phtml0.675214,072,0084,456,448
DISPATCH EVENT:page_block_html_topmenu_gethtml_before0.420411,658,5202,097,152
OBSERVER: catalog_add_topmenu_items0.420211,660,2162,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0162656540,720262,144
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.0382369115,5920
CORE::create_object_of::TM_NavigationPro_Model_Menu0.0043310176,2160
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0002123,2080
CORE::create_object_of::TM_EasyBanner_Model_Mysql4_Banner_Collection0.0003211,7200
frontend/argento/default/template/catalog/product/view.phtml0.401214,129,4724,194,304
layout/package_update: default0.0173140,912262,144
layout/db_update: default0.0023128,1120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.0002137,2480
layout/db_update: STORE_sl0.4798100
layout/db_update: THEME_frontend_argento_argento0.4785100
layout/package_update: catalog_product_view0.0139145,624262,144
layout/db_update: MAP_popup0.4752100
layout/db_update: MAP_price_msrp_item0.4737100
layout/db_update: SHORTCUT_popup0.4721100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup0.4704100
layout/db_update: tm_lihgtboxpro_product_info_media0.4668100
layout/db_update: page_one_column0.4647100
layout/db_update: catalog_product_view0.4639100
layout/db_update: PRODUCT_TYPE_simple0.4623100
layout/db_update: PRODUCT_42210.4611100
layout/db_update: customer_logged_out0.4596100
frontend/base/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.02861532,768786,432
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0022172,4480
OBSERVER: catalogrule0.0020169,5840
frontend/argento/argento/template/aw_avail/typedata.phtml0.10741984,9921,048,576
CORE::create_object_of::AW_Avail_Model_Rule_Condition_Combine0.004413212,7840
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Rule_Condition_Product0.0082189,824786,432
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00551661,824786,432
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Rule_Condition_Combine0.0003116,7280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable0.0001123,8240
frontend/argento/argento/template/aw_avail/stockinfo.phtml0.001414,1120
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.044017,4160
frontend/base/default/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.0021110,4640
frontend/argento/default/template/catalog/product/view/addto.phtml0.0010122,8640
frontend/argento/default/template/richsnippets/richsnippets_view.phtml0.0028121,4000
frontend/argento/default/template/lightboxpro/catalog/product/view/media.phtml0.01811266,880262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/view/additional.phtml0.124411,681,8481,572,864
frontend/argento/default/template/easytabs/tabs.phtml0.109811,471,3601,310,720
frontend/argento/default/template/easytabs/attributes.phtml0.0172125,4320
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0008222,2880
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0027442,5680
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.011943,8080
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0015139,0640
OBSERVER: bundle_observer0.0014136,2720
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproducttags.phtml0.00351192,6880
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review0.001025,088262,144
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0008112,096262,144
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproductreview.phtml0.03071515,280524,288
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Resource_Customer0.001014,6640
frontend/argento/default/template/review/form.phtml0.02671297,192524,288
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0004316,0240
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option_Collection0.0034351,4720
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option0.0029714,0560
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproductcustom.phtml0.001117,5520
frontend/argento/default/template/askit/askit.phtml0.00391143,7040
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.0007222,2080
frontend/argento/default/template/soldtogether/order.phtml0.002815,9360
frontend/argento/default/template/soldtogether/customer.phtml0.002612,0720
frontend/base/default/template/optimiseweb/cookienotice/cookienotice.phtml0.0022118,6080
frontend/argento/default/template/ajaxpro/notice.phtml0.0004113,9040
frontend/argento/default/template/ajaxpro/checkout/form.phtml0.0011110,5040
frontend/argento/default/template/lightboxpro/highslide/config.phtml0.001815,5120
frontend/argento/default/template/soldtogether/script.phtml0.0003116,0960
CACHE_URL0.03071525,872786,432