Od pon. do petka od 8:00-16:00 ure. 02/7200-483 

Search Site

LESTEV AL 2X14 EXPERT DVODELNA 40-14

Bodite prvi in podajte mnenje za ta artikel

Tiskaj produktno kartico

LESTEV AL 2X14 EXPERT DVODELNA 40-14 od blagovne znamke Alpos
Trenutno ni na zalogi! Pokliči za dobavni rok.
Trenutno ni na zalogi! Pokliči za dobavni rok.

Redna cena: 227,10 €

Spletna cena: 204,39 €

Tri lestve v eni! Dvodelna večnamenska lestev Expert ponuja veliko možnosti za zadovoljevanje profesionalnih in zahtevnejših domačih potreb. Lahko se uporablja kot:

- enodelna lestev,
- dvodelna prislonska lestev ali
- samostoječa »A« lestev.

Dolžine prislonske lestve se lahko poljubno spreminja. Kakovostne ekstrudirane aluminijaste cevi skupaj z nedrsečimi plastičnimi čepi, stabilnostnim drogom, zanesljivimi varnostnimi pasovi in trdnim pocinkanim jeklenim okovjem zagotavljajo visok nivo varnosti.

Garancija 5 let!

Lestve so konstruirane in izdelane v skladu z evropskim standardom EN131, ki dovoljuje največjo delovno obremenitev lestve z 150kg.

Šifra 40-14
Dolžina 4,10 m
Višina prislona 6,94 m
Višina stojišča / dosega 5,85 m / 7,65 m
Višina (A) postavitve 3,85 m
Višina (A) stojišča / dosega 2,76 m / 4,56 m
Teža 19,51 Kg
Št. stopnic 2 x 14
Blagovna znamka Alpos
Garancija ..........
EAN 2500000390968
Kataloška šifra 40-14

Uporabite presledke med zaznamki. Uporabite (') za stavke.

Vaše mnenje
Ocenjujete: LESTEV AL 2X14 EXPERT DVODELNA 40-14

Kakšna je vaša ocena tega izdelka? *

  Ocena
Cena
Uporabnost
Kakovost

Vprašanje o produktu

Tukaj še ni bilo javno objavljenih vprašanj

Pošljite vprašanje o produktu in boste dobili odgovor v najkrajšem možnem času.

Postavite vprašanje

* Obvezna polja

Vprašanje o produktu

Tukaj še ni bilo javno objavljenih vprašanj

Pošljite vprašanje o produktu in boste dobili odgovor v najkrajšem možnem času.

Postavite vprašanje

* Obvezna polja

Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov. Nekateri piškotki so bili morda že servirani v skladu z zakonodajo.

Z nadaljevanjem obiska teh strani soglašate z njihovo uporabo.

Več o tem

Back to top

Back to top

 

O spletnem centru Podpora

Dodatki

O nas Podjetje

Splošni pogoji
Dostava
Spletni Piškotki

Moj račun
Lista želja
Status naročil
Seznam želja
E-novice

Akcijska ponudba
Ceneje na spletu
Najbolj prodajni artikli
Najbolj popularni artikli
Blagovne znamke

Kontaktirajte nas
Lokacija trgovine

Prodajno mesto
Kontakti
O podjetju

 

Slike so deloma simbolične, možne so napake pri tehničnih podatkih ali pri imenu artikla! Fotografije ne zagotavljajo lastnosti izdelkov.
Ponudba v spletni trgovini frama-shop.si se lahko razlikuje od ponudbe v maloprodajni Trgovini Frama!
Vse cene so v EUR z vključenim ddv!

[profiler]
Memory usage: real: 29097984, emalloc: 27893752
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.7776100
mage::app::init::system_config0.0012126,8240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0007191,3360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Cache0.0001113,0560
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.002524213,9920
mage::app::init::config::load_cache0.008612,104524,288
mage::app::init::stores0.00561637,440262,144
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002181,2720
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0002181,2720
init_config_section:stores_sl0.003112,1280
mage::app::init_front_controller0.00911483,424524,288
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00571307,096262,144
OBSERVER: turpentine_esi_controller_front_init_before0.00451202,432262,144
turpentine::observer::esi::loadCacheClearEvents0.00431171,1120
turpentine::helper::esi::getCacheClearEvents0.0010147,7360
CORE::create_object_of::Nexcessnet_Turpentine_Model_Shim_Mage_Core_Config0.00061360,5280
OBSERVER: turpentine_varnish_controller_front_init_before0.0004144,6080
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00231112,848262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0009152,3360
OBSERVER: ET_IpSecurity_observer0.00602157,0640
OBSERVER: askit0.0002117,0320
OBSERVER: easybanner0.00302102,1760
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00261129,1040
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0005362,2640
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0003271,7680
mage::dispatch::routers_match1.7343100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.033812,071,8962,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0003132,4640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0020328,2080
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0015175,192262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.007011,233,1282,097,152
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.02301623,4400
OBSERVER: log0.01331132,3200
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0002115,9360
OBSERVER: pagecache0.0006118,0960
OBSERVER: persistent0.00164177,8800
OBSERVER: persistent_quote0.00101133,1440
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006183,1280
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view1.7004100
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0004322,2000
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.0019197,3280
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0041414138,7040
__EAV_LOAD_MODEL__0.093642,045,0241,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00232119,696524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00159764,5520
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.007229750,5600
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.03954622,112262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00056313,4000
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.02584292,952262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00604195,408262,144
OBSERVER: inventory0.00574193,048262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.017911,112,3361,310,720
OBSERVER: turpentine_ban_catalog_controller_product_view0.0003131,9920
OBSERVER: reports0.017011,019,7441,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.00371313,968524,288
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0002241,6240
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_after0.0001119360
OBSERVER: sendfriend0.0004153,088262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0006116,0320
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.04551138,560262,144
layout/package_update: default0.0279278,8560
layout/db_update: default0.0040230,1680
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.00063216,2160
layout/package_update: STORE_sl0.00132232262,144
layout/db_update: STORE_sl0.6157200
layout/db_update: THEME_frontend_argento_argento0.6143200
layout/package_update: catalog_product_view0.0317275,024524,288
layout/package_update: MAP_popup0.002132,296262,144
layout/db_update: MAP_popup0.5902300
layout/package_update: MAP_price_msrp_item0.001832,8480
layout/db_update: MAP_price_msrp_item0.5886300
layout/package_update: SHORTCUT_popup0.001832,8720
layout/db_update: SHORTCUT_popup0.5872300
layout/package_update: SHORTCUT_uk_popup0.001832,8960
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup0.5857300
layout/package_update: tm_lihgtboxpro_product_info_media0.001732,0320
layout/db_update: tm_lihgtboxpro_product_info_media0.5843300
layout/package_update: page_one_column0.001732,1280
layout/db_update: page_one_column0.5828300
layout/db_update: catalog_product_view0.5966200
layout/package_update: PRODUCT_TYPE_simple0.001523,4640
layout/db_update: PRODUCT_TYPE_simple0.5950200
layout/db_update: PRODUCT_42650.5937200
layout/package_update: customer_logged_out0.001322,3760
layout/db_update: customer_logged_out0.5921200
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_xml_before0.0030198,0400
easybanner::updateLayout0.0026155,6960
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.007915680
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.115117,603,4247,602,176
BLOCK: formkey0.00061119,656262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00151658,3280
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00111658,3280
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00101648,280262,144
BLOCK: root0.0007167,8880
BLOCK: head0.00051137,2160
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00021523,0240
BLOCK: js_cookies0.0003163,680262,144
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00084671,7760
BLOCK: after_body_start0.00041105,1360
BLOCK: global_notices0.0003161,8240
BLOCK: header0.0003162,3280
BLOCK: top.links0.0003164,856262,144
BLOCK: store_language0.0003164,1920
BLOCK: catalog.topnav0.00061107,2160
BLOCK: top.container0.0003154,4560
BLOCK: breadcrumbs0.0004161,6960
BLOCK: global_messages0.00051141,2240
BLOCK: footer0.00061155,888262,144
BLOCK: core_profiler0.0003153,9760
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0017241,7920
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00104527,1120
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00092223,512262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0022570,840262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003153,7680
BLOCK: return_link0.00081132,8080
BLOCK: checkout_cart_link0.0004162,0800
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00171111,128262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0007119,3840
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00121146,1360
BLOCK: right.poll0.00061110,248262,144
BLOCK: tags_popular0.0004163,5600
BLOCK: right.reports.product.compared0.00061152,784262,144
BLOCK: google_analytics0.0004163,6560
BLOCK: wishlist_link0.0004167,7360
BLOCK: wishlist_sidebar0.00061165,504262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004162,9120
BLOCK: head_rss0.0011169,0640
BLOCK: turpentine_notices0.00051121,464262,144
BLOCK: optimiseweb_cookienotice0.0003166,9600
BLOCK: headerCart0.00073135,344262,144
BLOCK ACTION: headerCart -> addItemRender0.00021218,7840
BLOCK: ajaxpro_customer_login0.00051122,4080
BLOCK: ajaxsearch_category_filter0.00061124,112262,144
BLOCK: navigationpro.top0.0004170,5200
BLOCK: cms_scroll_up0.0004253,2720
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0004179,544262,144
BLOCK: e64bcaf915273bada506379ff8e48f810.0004163,7600
BLOCK: e8b0c687373ecb294bf9fd531b0ff8e30.0004161,9440
BLOCK: product.info0.040211,155,3681,572,864
locale/currency0.003713197,872262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0008142,1520
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0006138,9600
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.0011239,2080
BLOCK: product.info.media0.00071147,5920
BLOCK: product.info.upsell0.0004179,4720
BLOCK: product.info.additional0.0003161,4640
BLOCK: product.description0.0004161,464262,144
BLOCK: product.attributes0.0004161,8720
BLOCK: product.info.options0.0004165,8640
BLOCK: html_calendar0.0004161,5520
BLOCK: product.info.container10.0003161,816262,144
BLOCK: catalog.product.related0.0005176,2720
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00081109,2480
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0004163,016262,144
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0004161,3840
BLOCK: product_tag_list0.0004165,6320
BLOCK: product.info.addtocart.paypaluk0.001123,7760
BLOCK: productalert.price0.0004163,2960
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0005121,616262,144
BLOCK ACTION: productalert.stock -> prepareStockAlertData0.0019196,4240
BLOCK: cleanprint_product_button_10.0004163,6400
BLOCK: product.info.soldtogetherorder0.0004176,8960
BLOCK: product.info.soldtogethercustomer0.0005177,704262,144
BLOCK: product.info.tabs0.0004161,7760
BLOCK ACTION: product.info.tabs -> addTab0.00379269,912262,144
BLOCK ACTION: product.info -> addReviewSummaryTemplate0.0006164,1600
BLOCK: product.info.simple0.0005175,312262,144
BLOCK: 0.00061124,6960
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0003163,0240
BLOCK: easybanner.placeholder.left-top0.0003162,760262,144
BLOCK ACTION: easybanner.placeholder.content-bottom -> addBanner0.0002213,3760
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render1.4513100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.01909863,648262,144
OBSERVER: turpentine_esi_core_block_abstract_to_html_before0.00709829,3040
OBSERVER: avail_stock_status_to_html_before0.00429852,000262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.01146876,9600
frontend/base/default/template/page/1column.phtml1.4054110,465,92811,272,192
frontend/argento/default/template/page/html/head.phtml0.03201430,488262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00654347,4640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.01029322,416262,144
OBSERVER: ajaxpro_add_block_wrapper0.00569337,904262,144
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0007168,0160
frontend/argento/default/template/facebooklb/head.phtml0.01021101,4960
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0002106,3440
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0004115,9360
frontend/argento/default/template/page/html/header.phtml0.769414,915,4245,505,024
frontend/argento/argento/template/easyflags/flags.phtml0.0054113,4880
init_config_section:stores_de0.002611,7840
frontend/base/default/template/page/template/links.phtml0.0023136,2400
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0052676714,5360
frontend/argento/default/template/checkout/cart/top.phtml0.00341398,448524,288
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0003132,464262,144
frontend/argento/default/template/ajaxsearch/topsearch.phtml0.00261129,2560
frontend/argento/default/template/easybanner/placeholder.phtml0.04265542,176262,144
frontend/argento/default/template/navigationpro/top.phtml0.742314,073,6004,718,592
DISPATCH EVENT:page_block_html_topmenu_gethtml_before0.454311,661,1201,835,008
OBSERVER: catalog_add_topmenu_items0.454011,662,7521,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0202656540,896262,144
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.0420369115,8560
CORE::create_object_of::TM_NavigationPro_Model_Menu0.0046310176,2160
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0002123,2080
CORE::create_object_of::TM_EasyBanner_Model_Mysql4_Banner_Collection0.0003211,7200
frontend/argento/default/template/catalog/product/view.phtml0.514314,085,1364,456,448
frontend/base/default/template/cleanprint/button.phtml0.001017,3920
frontend/argento/default/template/facebooklb/like.phtml0.001124,0000
frontend/base/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.03241532,840786,432
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0023172,4640
OBSERVER: catalogrule0.0021169,5840
frontend/argento/argento/template/aw_avail/typedata.phtml0.12511988,7121,048,576
CORE::create_object_of::AW_Avail_Model_Rule_Condition_Combine0.005513212,8160
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Rule_Condition_Product0.0080189,856786,432
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00501661,776786,432
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Rule_Condition_Combine0.0004116,7280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable0.0001123,8240
frontend/argento/argento/template/aw_avail/stockinfo.phtml0.002014,1120
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.050517,4160
frontend/base/default/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.0028110,4720
frontend/argento/default/template/catalog/product/view/addto.phtml0.0012122,8560
frontend/argento/default/template/richsnippets/richsnippets_view.phtml0.0033121,3600
frontend/argento/default/template/lightboxpro/catalog/product/view/media.phtml0.06501271,808262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/view/additional.phtml0.149011,687,2721,572,864
frontend/argento/default/template/easytabs/tabs.phtml0.113911,476,1921,572,864
frontend/argento/default/template/easytabs/attributes.phtml0.0193125,4240
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0008222,2880
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0028442,5680
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.013543,8000
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0016139,0640
OBSERVER: bundle_observer0.0015136,2720
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproducttags.phtml0.00321192,6880
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0007112,1200
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproductreview.phtml0.03121518,968524,288
frontend/argento/default/template/review/form.phtml0.02691300,880262,144
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0004316,0240
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option_Collection0.0035351,472262,144
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option0.0029714,0560
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproductcustom.phtml0.001217,5520
frontend/argento/default/template/askit/askit.phtml0.00411143,7040
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.0008222,2080
frontend/argento/default/template/soldtogether/order.phtml0.003315,9280
frontend/argento/default/template/soldtogether/customer.phtml0.003012,0720
frontend/base/default/template/optimiseweb/cookienotice/cookienotice.phtml0.0020118,6000
frontend/argento/default/template/ajaxpro/notice.phtml0.0004113,9040
frontend/argento/default/template/ajaxpro/checkout/form.phtml0.0012110,5040
frontend/argento/default/template/ajaxpro/compare/form.phtml0.001015,4160
frontend/argento/default/template/lightboxpro/highslide/config.phtml0.002715,5120
frontend/argento/default/template/soldtogether/script.phtml0.0003116,0960
CACHE_URL0.03471528,016786,432