Od pon. do petka od 8:00-16:00 ure. 02/7200-483 

Search Site

ZABOJ ALUMINIJASTI tip B, 29L, 3.6KG - 51-00

Bodite prvi in podajte mnenje za ta artikel

Tiskaj produktno kartico

Predstavlja standardne zaboje iz 0,8 mm debele aluminijaste pločevine. Kljub svoji lahkosti so zaradi posebej profiliranih in zaobljenih robov izredno stabilni.
Trenutno ni na zalogi! Pokliči za dobavni rok.
Trenutno ni na zalogi! Pokliči za dobavni rok.

Redna cena: 44,71 €

Spletna cena: 40,24 €

Predstavlja standardne zaboje iz 0,8 mm debele aluminijaste pločevine. Kljub svoji lahkosti so zaradi posebej profiliranih in zaobljenih robov izredno stabilni. Primerni so za vse vrste transporta in shranjevanja.

- stabilni in lahki
- odporni proti koroziji, vremenskim vplivom in temperaturi
- vzmetni varnostni ročaji z oblogo iz umetne snovi
- zaščita pred poškodbami tečajev
- zaščita pred zunanjimi vplivi, kot sta prah in voda

Notranje mere zabojnika: 430x330x275 mm
Zunanje mere zabojnika: 400x300x245 mm
Volumen: 29 l
Teža: 2,9 kg
Blagovna znamka Alpos
Garancija ..........
EAN 2500000391156
Kataloška šifra 51-00

Uporabite presledke med zaznamki. Uporabite (') za stavke.

Vaše mnenje
Ocenjujete: ZABOJ ALUMINIJASTI tip B, 29L, 3.6KG - 51-00

Kakšna je vaša ocena tega izdelka? *

  Ocena
Cena
Uporabnost
Kakovost

Vprašanje o produktu

Tukaj še ni bilo javno objavljenih vprašanj

Pošljite vprašanje o produktu in boste dobili odgovor v najkrajšem možnem času.

Postavite vprašanje

* Obvezna polja

Vprašanje o produktu

Tukaj še ni bilo javno objavljenih vprašanj

Pošljite vprašanje o produktu in boste dobili odgovor v najkrajšem možnem času.

Postavite vprašanje

* Obvezna polja

Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov. Nekateri piškotki so bili morda že servirani v skladu z zakonodajo.

Z nadaljevanjem obiska teh strani soglašate z njihovo uporabo.

Več o tem

Back to top

Back to top

 

O spletnem centru Podpora

Dodatki

O nas Podjetje

Splošni pogoji
Dostava
Spletni Piškotki

Moj račun
Lista želja
Status naročil
Seznam želja
E-novice

Akcijska ponudba
Ceneje na spletu
Najbolj prodajni artikli
Najbolj popularni artikli
Blagovne znamke

Kontaktirajte nas
Lokacija trgovine

Prodajno mesto
Kontakti
O podjetju

 

Slike so deloma simbolične, možne so napake pri tehničnih podatkih ali pri imenu artikla! Fotografije ne zagotavljajo lastnosti izdelkov.
Ponudba v spletni trgovini frama-shop.si se lahko razlikuje od ponudbe v maloprodajni Trgovini Frama!
Vse cene so v EUR z vključenim ddv!

[profiler]
Memory usage: real: 30146560, emalloc: 28330600
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.8643100
mage::app::init::system_config0.0013126,8240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00271305,584786,432
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Cache0.0001113,0560
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.001920412,1680
mage::app::init::config::load_cache0.008412,1040
mage::app::init::stores0.00701633,040524,288
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002181,2720
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0002181,2720
init_config_section:stores_sl0.003012,1280
mage::app::init_front_controller0.00811483,352524,288
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00521307,048262,144
OBSERVER: turpentine_esi_controller_front_init_before0.00421202,384262,144
turpentine::observer::esi::loadCacheClearEvents0.00401171,064262,144
turpentine::helper::esi::getCacheClearEvents0.0009147,688262,144
CORE::create_object_of::Nexcessnet_Turpentine_Model_Shim_Mage_Core_Config0.00061360,5280
OBSERVER: turpentine_varnish_controller_front_init_before0.0004144,6080
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00201112,824262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0007152,3360
OBSERVER: ET_IpSecurity_observer0.00392157,0640
OBSERVER: askit0.0002117,0320
OBSERVER: easybanner0.00282102,1760
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00201128,8880
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0004362,2640
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002271,7680
mage::dispatch::routers_match1.8196100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.028212,072,1122,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0002132,4640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0018328,2080
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0011175,1920
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.006511,233,1122,359,296
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.01861623,6720
OBSERVER: log0.01221132,3840
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0002115,9360
OBSERVER: pagecache0.0005118,0880
OBSERVER: persistent0.00094177,8960
OBSERVER: persistent_quote0.00071133,3040
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0005183,3840
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view1.7911100
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0003322,2000
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.0014197,328262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0037414138,704262,144
__EAV_LOAD_MODEL__0.068242,044,0401,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00182119,6880
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00119764,5520
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.005529750,5600
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.02814621,080262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00036313,3760
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.02084292,808262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00514195,408262,144
OBSERVER: inventory0.00484193,048262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.016711,112,3121,048,576
OBSERVER: turpentine_ban_catalog_controller_product_view0.0003131,9920
OBSERVER: reports0.015811,019,7041,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.00371313,928524,288
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0002241,6240
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_after0.0002119360
OBSERVER: sendfriend0.0004153,1040
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0004116,0320
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0206161,8960
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_xml_before0.0029198,0400
easybanner::updateLayout0.0025155,6960
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.007717040
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.095817,601,4887,602,176
BLOCK: formkey0.00051119,656262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00151658,3280
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00101658,328262,144
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00091648,2800
BLOCK: root0.0007167,8880
BLOCK: head0.00041137,2160
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00021523,0240
BLOCK: js_cookies0.0003163,696262,144
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00084671,7760
BLOCK: after_body_start0.00041105,1360
BLOCK: global_notices0.0003161,8240
BLOCK: header0.0003162,336262,144
BLOCK: top.links0.0004164,8400
BLOCK: store_language0.0003164,1920
BLOCK: catalog.topnav0.00051107,2160
BLOCK: top.container0.0003154,456262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003161,6960
BLOCK: global_messages0.00041141,2240
BLOCK: footer0.00041155,912262,144
BLOCK: core_profiler0.0003153,9760
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0016241,848262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00114527,1120
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00072223,496262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0021570,8400
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003153,792262,144
BLOCK: return_link0.00071132,8080
BLOCK: checkout_cart_link0.0004162,0800
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00141109,088262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0007119,3840
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00051146,144262,144
BLOCK: right.poll0.00051110,2320
BLOCK: tags_popular0.0003163,5600
BLOCK: right.reports.product.compared0.00051152,784262,144
BLOCK: google_analytics0.0003163,6560
BLOCK: wishlist_link0.0003167,7360
BLOCK: wishlist_sidebar0.00051165,504262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003162,9120
BLOCK: head_rss0.0011169,064262,144
BLOCK: turpentine_notices0.00041121,4560
BLOCK: optimiseweb_cookienotice0.0003166,9600
BLOCK: headerCart0.00073135,336262,144
BLOCK ACTION: headerCart -> addItemRender0.00021218,800262,144
BLOCK: ajaxpro_customer_login0.00041122,4080
BLOCK: ajaxsearch_category_filter0.00041124,1120
BLOCK: navigationpro.top0.0003170,5200
BLOCK: cms_scroll_up0.0004253,2720
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0003179,5360
BLOCK: e64bcaf915273bada506379ff8e48f810.0003163,7600
BLOCK: e8b0c687373ecb294bf9fd531b0ff8e30.0003161,944262,144
BLOCK: product.info0.032011,153,3681,310,720
locale/currency0.002811197,904262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0005142,1520
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0004138,9600
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.0010239,2080
BLOCK: product.info.media0.00041147,5760
BLOCK: product.info.upsell0.0004179,472262,144
BLOCK: product.info.additional0.0004161,4640
BLOCK: product.description0.0005161,4640
BLOCK: product.attributes0.0004161,8720
BLOCK: product.info.options0.0003165,8800
BLOCK: html_calendar0.0004161,560262,144
BLOCK: product.info.container10.0003161,8000
BLOCK: catalog.product.related0.0004176,2720
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00071109,272262,144
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0003162,9920
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0003161,3840
BLOCK: product_tag_list0.0003165,6320
BLOCK: productalert.price0.0004163,2960
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0004121,6160
BLOCK ACTION: productalert.stock -> prepareStockAlertData0.0015196,4320
BLOCK: cleanprint_product_button_10.0003163,640262,144
BLOCK: product.info.soldtogetherorder0.0004176,8960
BLOCK: product.info.soldtogethercustomer0.0004177,6880
BLOCK: product.info.tabs0.0003161,7760
BLOCK ACTION: product.info.tabs -> addTab0.00329269,920524,288
BLOCK ACTION: product.info -> addReviewSummaryTemplate0.0005164,1520
BLOCK: product.info.simple0.0004175,2880
BLOCK: 0.00051124,6960
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0003163,0240
BLOCK: easybanner.placeholder.left-top0.0003162,7600
BLOCK ACTION: easybanner.placeholder.content-bottom -> addBanner0.0001213,3760
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render1.6074100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.01699863,6480
OBSERVER: turpentine_esi_core_block_abstract_to_html_before0.00659829,3040
OBSERVER: avail_stock_status_to_html_before0.00359852,0000
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.01016877,9840
frontend/base/default/template/page/1column.phtml1.5730110,524,26412,058,624
frontend/argento/default/template/page/html/head.phtml0.28931430,504524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00554347,4640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00929322,4480
OBSERVER: ajaxpro_add_block_wrapper0.00519337,9120
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0005168,0160
frontend/argento/default/template/facebooklb/head.phtml0.27131101,440262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0001106,3440
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0003115,9360
frontend/argento/default/template/page/html/header.phtml0.693314,910,5685,505,024
frontend/argento/argento/template/easyflags/flags.phtml0.0052113,4960
init_config_section:stores_de0.002711,7840
frontend/base/default/template/page/template/links.phtml0.0024136,2080
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0044676714,592262,144
frontend/argento/default/template/checkout/cart/top.phtml0.00361394,376524,288
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0003132,4640
frontend/argento/default/template/ajaxsearch/topsearch.phtml0.00261129,256262,144
frontend/argento/default/template/easybanner/placeholder.phtml0.03805546,3520
frontend/argento/default/template/navigationpro/top.phtml0.667414,072,1604,456,448
DISPATCH EVENT:page_block_html_topmenu_gethtml_before0.418811,658,5522,097,152
OBSERVER: catalog_add_topmenu_items0.418611,660,2642,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0155656540,760262,144
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.0371369115,4560
CORE::create_object_of::TM_NavigationPro_Model_Menu0.0042310176,2240
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0002123,2080
CORE::create_object_of::TM_EasyBanner_Model_Mysql4_Banner_Collection0.0003211,7200
frontend/argento/default/template/catalog/product/view.phtml0.513414,143,9445,242,880
layout/package_update: default0.0171140,9121,310,720
layout/db_update: default0.0025128,1120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.0003137,2480
layout/db_update: STORE_sl0.5896100
layout/db_update: THEME_frontend_argento_argento0.5883100
layout/package_update: catalog_product_view0.0138145,640262,144
layout/db_update: MAP_popup0.5851100
layout/db_update: MAP_price_msrp_item0.5836100
layout/db_update: SHORTCUT_popup0.5820100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup0.5803100
layout/db_update: tm_lihgtboxpro_product_info_media0.5768100
layout/db_update: page_one_column0.5747100
layout/db_update: catalog_product_view0.5738100
layout/db_update: PRODUCT_TYPE_simple0.5723100
layout/db_update: PRODUCT_42810.5710100
layout/db_update: customer_logged_out0.5694100
frontend/base/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.02671532,808786,432
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0020172,440262,144
OBSERVER: catalogrule0.0019169,5840
frontend/argento/argento/template/aw_avail/typedata.phtml0.11691988,4561,048,576
CORE::create_object_of::AW_Avail_Model_Rule_Condition_Combine0.004213212,7760
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Rule_Condition_Product0.0072189,840786,432
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00461661,824786,432
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Rule_Condition_Combine0.0003116,7280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable0.0001123,8240
frontend/argento/argento/template/aw_avail/stockinfo.phtml0.001414,1120
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.056817,4160
frontend/base/default/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.0021110,4640
frontend/argento/default/template/catalog/product/view/addto.phtml0.0010122,8640
frontend/argento/default/template/richsnippets/richsnippets_view.phtml0.0228121,3280
frontend/argento/default/template/lightboxpro/catalog/product/view/media.phtml0.10141269,680262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/view/additional.phtml0.126811,685,3441,572,864
frontend/argento/default/template/easytabs/tabs.phtml0.111611,474,7361,310,720
frontend/argento/default/template/easytabs/attributes.phtml0.0169125,4240
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0008222,2880
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0027442,5680
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.012343,8000
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0017139,0640
OBSERVER: bundle_observer0.0015136,2720
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproducttags.phtml0.00371192,6960
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0008112,0960
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproductreview.phtml0.03201518,408524,288
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Resource_Customer0.001214,6640
frontend/argento/default/template/review/form.phtml0.02731300,320262,144
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0004316,0240
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option_Collection0.0033351,4720
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option0.0028714,0560
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproductcustom.phtml0.001117,5520
frontend/argento/default/template/askit/askit.phtml0.00421143,7360
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.0007222,2080
frontend/argento/default/template/soldtogether/order.phtml0.003115,9280
frontend/argento/default/template/soldtogether/customer.phtml0.002712,0720
frontend/base/default/template/optimiseweb/cookienotice/cookienotice.phtml0.0018118,6000
frontend/argento/default/template/ajaxpro/notice.phtml0.0003113,9040
frontend/argento/default/template/ajaxpro/checkout/form.phtml0.0009110,5040
frontend/argento/default/template/lightboxpro/highslide/config.phtml0.001915,5120
frontend/argento/default/template/soldtogether/script.phtml0.0003116,0720
CACHE_URL0.02801528,568786,432