Od pon. do petka od 8:00-16:00 ure. 02/7200-483 

Search Site

ZABOJ ALUMINIJASTI tip D, 76L, 5,3KG - 53-02

Bodite prvi in podajte mnenje za ta artikel

Tiskaj produktno kartico

Namenjena je uporabi v gospodarstvu. Predstavljajo jo robustni transportni zaboji iz 1 mm debele aluminijaste pločevine, opremljeni s trpežnimi vogalniki za zlaganje.
Trenutno ni na zalogi! Pokliči za dobavni rok.
Trenutno ni na zalogi! Pokliči za dobavni rok.

Redna cena: 77,63 €

Spletna cena: 69,87 €

Namenjena je uporabi v gospodarstvu. Predstavljajo jo robustni transportni zaboji iz 1 mm debele aluminijaste pločevine,
opremljeni s trpežnimi vogalniki za zlaganje. Odlikuje jih varnost in prostorsko ekonomična uporaba. Pri tipih D163 in D415 sta dno in pokrov dodatno okrepljena z aluminijastimi ojačitvenimi letvami.

- za temperature od -40 °C do +180 °C
- odporni proti koroziji in vremenskim vplivom
- štirje vogali za zlaganje iz najlona/poliestra,
- vzmetni varnostni ročaji z oblogo iz umetne snovi
- zaščita pred poškodbami tečajev
- zaščita pred zunanjimi vplivi, kot sta prah in voda

Notranje mere zabojnika: 582x385x410 mm
Zunanje mere zabojnika: 550x350x380 mm
Volumen: 73 l
Teža: 5,3 kg
Blagovna znamka Alpos
Garancija ..........
EAN 2500000391217
Kataloška šifra 53-02

Uporabite presledke med zaznamki. Uporabite (') za stavke.

Vaše mnenje
Ocenjujete: ZABOJ ALUMINIJASTI tip D, 76L, 5,3KG - 53-02

Kakšna je vaša ocena tega izdelka? *

  Ocena
Cena
Uporabnost
Kakovost

Vprašanje o produktu

Tukaj še ni bilo javno objavljenih vprašanj

Pošljite vprašanje o produktu in boste dobili odgovor v najkrajšem možnem času.

Postavite vprašanje

* Obvezna polja

Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov. Nekateri piškotki so bili morda že servirani v skladu z zakonodajo.

Z nadaljevanjem obiska teh strani soglašate z njihovo uporabo.

Več o tem

Back to top

 

O spletnem centru Podpora

Dodatki

O nas Podjetje

Splošni pogoji
Dostava
Spletni Piškotki

Moj račun
Lista želja
Status naročil
Seznam želja
E-novice

Akcijska ponudba
Ceneje na spletu
Najbolj prodajni artikli
Najbolj popularni artikli
Blagovne znamke

Kontaktirajte nas
Lokacija trgovine

Prodajno mesto
Kontakti
O podjetju

 

Slike so deloma simbolične, možne so napake pri tehničnih podatkih ali pri imenu artikla! Fotografije ne zagotavljajo lastnosti izdelkov.
Ponudba v spletni trgovini frama-shop.si se lahko razlikuje od ponudbe v maloprodajni Trgovini Frama!
Vse cene so v EUR z vključenim ddv!

[profiler]
Memory usage: real: 29097984, emalloc: 28311984
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage2.7576100
mage::app::init::system_config0.0011126,8240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00791305,584786,432
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Cache0.0001113,0560
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.002224213,9920
mage::app::init::config::load_cache0.018712,1040
mage::app::init::stores0.01931633,040524,288
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.004419,2800
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002181,2720
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0002181,2720
init_config_section:stores_sl0.010212,1280
mage::app::init_front_controller0.01881483,352524,288
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.01141307,048262,144
OBSERVER: turpentine_esi_controller_front_init_before0.00711202,384262,144
turpentine::observer::esi::loadCacheClearEvents0.00691171,064262,144
turpentine::helper::esi::getCacheClearEvents0.0008147,688262,144
CORE::create_object_of::Nexcessnet_Turpentine_Model_Shim_Mage_Core_Config0.00061360,5280
OBSERVER: turpentine_esi_controller_front_init_before20.003413,0880
turpentine::observer::esi::addMessagesBlockRewrite0.003311,3280
OBSERVER: turpentine_varnish_controller_front_init_before0.0005144,6080
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00621112,824262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0010152,3360
OBSERVER: ET_IpSecurity_observer0.00982157,0640
OBSERVER: askit0.0003117,0320
OBSERVER: easybanner0.00412102,1760
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00651128,8880
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0004352,2160
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002261,7200
mage::dispatch::routers_match2.6456100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.053312,072,1122,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0004132,4640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0044328,208262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0040175,1920
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.015711,233,1122,359,296
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.02861623,6720
OBSERVER: log0.01621132,3840
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0002115,9360
OBSERVER: pagecache0.0005118,0880
OBSERVER: persistent0.00094177,8960
OBSERVER: persistent_quote0.00081133,3040
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006183,3840
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view2.5917100
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0003312,1520
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.0049197,328262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0069414138,704262,144
__EAV_LOAD_MODEL__0.125842,048,8961,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00192119,6880
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00109764,5520
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.008729750,5600
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Attribute0.003111,0400
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.05354621,136524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00026313,3760
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Attribute_Backend_Customlayoutupdate0.003114800
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.03624297,520262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01244195,408262,144
OBSERVER: inventory0.01214193,048262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.028911,112,3121,048,576
OBSERVER: turpentine_ban_catalog_controller_product_view0.0003131,9920
OBSERVER: reports0.027911,019,7041,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.00631313,928524,288
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0002231,5760
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_after0.0002119360
OBSERVER: sendfriend0.0004153,1040
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0004116,0320
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.09001134,824262,144
layout/package_update: default0.0496274,064262,144
layout/db_update: default0.0038230,1680
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.00053216,2160
layout/package_update: STORE_sl0.001122320
layout/db_update: STORE_sl0.5811200
layout/package_update: THEME_frontend_argento_argento0.003522320
layout/db_update: THEME_frontend_argento_argento0.5799200
layout/package_update: catalog_product_view0.0417272,568262,144
layout/package_update: MAP_popup0.001632,2960
layout/db_update: MAP_popup0.5603300
layout/package_update: MAP_price_msrp_item0.001632,8480
layout/db_update: MAP_price_msrp_item0.5590300
layout/package_update: SHORTCUT_popup0.001632,8720
layout/db_update: SHORTCUT_popup0.5577300
layout/package_update: SHORTCUT_uk_popup0.001632,8960
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup0.5563300
layout/package_update: tm_lihgtboxpro_product_info_media0.001432,0320
layout/db_update: tm_lihgtboxpro_product_info_media0.5550300
layout/package_update: page_one_column0.001532,1280
layout/db_update: page_one_column0.5537300
layout/db_update: catalog_product_view0.5660200
layout/package_update: PRODUCT_TYPE_simple0.001323,4640
layout/db_update: PRODUCT_TYPE_simple0.5645200
layout/db_update: PRODUCT_42870.5633200
layout/package_update: customer_logged_out0.001222,3760
layout/db_update: customer_logged_out0.5619200
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_xml_before0.0042198,0400
easybanner::updateLayout0.0038155,6960
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.008515680
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.192417,600,1207,340,032
BLOCK: formkey0.00351119,6560
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00751618,1360
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00401618,1360
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00081608,0880
BLOCK: root0.0007167,8880
BLOCK: head0.00041137,216262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00021523,0240
BLOCK: js_cookies0.0003163,6800
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00074169,0960
BLOCK: after_body_start0.00041105,136262,144
BLOCK: global_notices0.0003161,8240
BLOCK: header0.0003162,3280
BLOCK: top.links0.0003164,8400
BLOCK: store_language0.0004164,200262,144
BLOCK: catalog.topnav0.00041107,2160
BLOCK: top.container0.0003154,4560
BLOCK: breadcrumbs0.0003161,6960
BLOCK: global_messages0.00051141,224262,144
BLOCK: messages0.003211,4240
BLOCK: footer0.00051155,888262,144
BLOCK: core_profiler0.0003153,9760
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0017241,8000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00104527,1120
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00072223,512262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0019570,8400
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003153,7680
BLOCK: return_link0.00371132,816262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0003162,0800
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00161111,1280
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0037119,384262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00041146,1360
BLOCK: right.poll0.00051110,2320
BLOCK: tags_popular0.0003163,560262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.00051152,7840
BLOCK: google_analytics0.0003163,6560
BLOCK: wishlist_link0.0003167,736262,144
BLOCK: wishlist_sidebar0.00351165,5040
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003162,912262,144
BLOCK: head_rss0.0009169,0640
BLOCK: turpentine_notices0.00041121,456262,144
BLOCK: optimiseweb_cookienotice0.0003166,9600
BLOCK: headerCart0.00052138,5520
BLOCK ACTION: headerCart -> addItemRender0.0001812,5680
BLOCK: ajaxpro_customer_login0.00271122,408262,144
BLOCK: ajaxsearch_category_filter0.00051124,1120
BLOCK ACTION: head -> setTitle0.004711,6000
BLOCK: navigationpro.top0.0003170,5200
BLOCK ACTION: navigationpro.left -> addDataFromConfig0.004112,2080
BLOCK: cms_scroll_up0.0003153,2720
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0004179,5360
BLOCK: e64bcaf915273bada506379ff8e48f810.0003163,760262,144
BLOCK: e8b0c687373ecb294bf9fd531b0ff8e30.0054161,9440
BLOCK: product.info0.054711,153,4241,572,864
locale/currency0.006011197,9040
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0006142,1520
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0004138,9600
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.0040239,2080
BLOCK: product.info.media0.00041147,5760
BLOCK: product.info.upsell0.0003179,4960
BLOCK: product.info.additional0.0003161,4640
BLOCK: product.description0.0003161,4640
BLOCK: product.attributes0.0003161,8720
BLOCK: product.info.extrahint0.005211,4320
BLOCK: product.info.options0.0004165,8800
BLOCK: html_calendar0.0004161,5520
BLOCK: product.clone_prices0.003615,1600
BLOCK: product.info.container10.0003161,8000
BLOCK: catalog.product.related0.0004176,272262,144
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00061109,2480
BLOCK: product.info.options.recurring0.003211,5680
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0003162,9920
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0003161,392262,144
BLOCK: product_tag_list0.0004165,6320
BLOCK: productalert.price0.0034163,2960
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0004121,6160
BLOCK ACTION: productalert.stock -> prepareStockAlertData0.0015196,456262,144
BLOCK: cleanprint_product_button_10.0034163,6400
BLOCK: product.info.soldtogetherorder0.0004176,8960
BLOCK: product.info.soldtogethercustomer0.0004177,6880
BLOCK: product.info.tabs0.0003161,7760
BLOCK ACTION: product.info.tabs -> addTab0.00498268,4640
BLOCK ACTION: product.info -> addReviewSummaryTemplate0.0006164,1520
BLOCK: product.info.simple0.0036175,2880
BLOCK: 0.00061124,704262,144
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0003163,0240
BLOCK: easybanner.placeholder.left-top0.0003162,7600
BLOCK: easybanner.placeholder.right-bottom0.003911,5520
BLOCK ACTION: easybanner.placeholder.content-bottom -> addBanner0.0002213,3760
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render2.1705100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.02269663,5520
OBSERVER: turpentine_esi_core_block_abstract_to_html_before0.00649629,0160
OBSERVER: avail_stock_status_to_html_before0.00349651,7120
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.01306776,8880
frontend/base/default/template/page/1column.phtml2.1278110,441,56011,010,048
frontend/argento/default/template/page/html/head.phtml0.04801430,512524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.01144347,4640
CORE::create_object_of::Fooman_Speedster_Model_BuildSpeedster0.003551,3600
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.01969122,3440
OBSERVER: ajaxpro_add_block_wrapper0.01259137,4160
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0005168,0160
frontend/argento/default/template/facebooklb/head.phtml0.01211101,456262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0002127,4800
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0003115,9360
frontend/argento/default/template/page/html/notices.phtml0.003412,4000
frontend/argento/default/template/page/html/header.phtml1.507614,913,5525,505,024
frontend/argento/argento/template/easyflags/flags.phtml0.0100113,4960
init_config_section:stores_de0.007711,7840
frontend/base/default/template/page/template/links.phtml0.0021136,240262,144
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0109675713,5040
frontend/argento/default/template/checkout/cart/top.phtml0.00771398,448262,144
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0002132,4640
frontend/argento/default/template/ajaxsearch/topsearch.phtml0.00551129,256262,144
frontend/argento/default/template/easybanner/placeholder.phtml0.03865542,2160
frontend/argento/default/template/navigationpro/top.phtml1.458314,071,9924,718,592
DISPATCH EVENT:page_block_html_topmenu_gethtml_before0.941911,660,0641,835,008
OBSERVER: catalog_add_topmenu_items0.941711,661,6961,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0267656540,8241,048,576
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.0906369115,7920
CORE::create_object_of::TM_NavigationPro_Model_Menu0.0104310176,2160
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0001123,2080
CORE::create_object_of::TM_EasyBanner_Model_Mysql4_Banner_Collection0.0003211,7200
frontend/argento/default/template/catalog/product/view.phtml0.491914,068,8804,194,304
frontend/base/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.03341532,752524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0017172,440262,144
OBSERVER: catalogrule0.0016169,584262,144
frontend/base/default/template/cataloginventory/qtyincrements.phtml0.003516,1920
frontend/argento/argento/template/aw_avail/typedata.phtml0.14191989,7521,310,720
CORE::create_object_of::AW_Avail_Model_Rule_Condition_Combine0.004313212,7840
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Rule_Condition_Product0.0141189,840786,432
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00821661,808786,432
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Rule_Condition_Combine0.0003116,7280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable0.0001123,8240
frontend/argento/argento/template/aw_avail/stockinfo.phtml0.001514,1120
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.042617,4160
frontend/base/default/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.0022110,4640
frontend/argento/default/template/catalog/product/view/addto.phtml0.0011122,8640
frontend/argento/default/template/richsnippets/richsnippets_view.phtml0.0028121,3360
frontend/argento/default/template/lightboxpro/catalog/product/view/media.phtml0.08931272,4000
frontend/base/default/template/catalog/product/view/additional.phtml0.124811,680,9041,835,008
frontend/argento/default/template/easytabs/tabs.phtml0.109011,473,6321,572,864
frontend/argento/default/template/easytabs/attributes.phtml0.0186125,4240
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0008222,2880
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0025442,5680
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.012643,8000
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0015139,0720
OBSERVER: bundle_observer0.0013136,2800
frontend/argento/default/template/catalog/product/list/related.phtml0.001211,6080
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproducttags.phtml0.00291192,696262,144
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0007112,0960
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproductreview.phtml0.02911520,376786,432
frontend/argento/default/template/review/form.phtml0.02541302,280524,288
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0004316,0240
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option_Collection0.0034351,4720
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option0.0028714,0560
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproductcustom.phtml0.001217,5520
frontend/argento/default/template/askit/askit.phtml0.00431143,7360
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.0007222,2080
frontend/argento/default/template/soldtogether/order.phtml0.003315,9280
frontend/argento/default/template/soldtogether/customer.phtml0.002912,072262,144
frontend/base/default/template/optimiseweb/cookienotice/cookienotice.phtml0.0018118,6000
frontend/argento/default/template/ajaxpro/notice.phtml0.0004113,9040
frontend/argento/default/template/ajaxpro/checkout/form.phtml0.0008110,5040
frontend/argento/default/template/lightboxpro/highslide/config.phtml0.001815,5120
frontend/argento/default/template/soldtogether/script.phtml0.0003116,0800
CACHE_URL0.03541519,448524,288