Od pon. do petka od 8:00-16:00 ure. 02/7200-483 

Search Site

Dodatki

Z izbirano kategorijo se ne ujema noben izdelek.

Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov. Nekateri piškotki so bili morda že servirani v skladu z zakonodajo.

Z nadaljevanjem obiska teh strani soglašate z njihovo uporabo.

Več o tem

Back to top

Back to top

 

O spletnem centru Podpora

Dodatki

O nas Podjetje

Splošni pogoji
Dostava
Spletni Piškotki

Moj račun
Lista želja
Status naročil
Seznam želja
E-novice

Akcijska ponudba
Ceneje na spletu
Najbolj prodajni artikli
Najbolj popularni artikli
Blagovne znamke

Kontaktirajte nas
Lokacija trgovine

Prodajno mesto
Kontakti
O podjetju

 

Slike so deloma simbolične, možne so napake pri tehničnih podatkih ali pri imenu artikla! Fotografije ne zagotavljajo lastnosti izdelkov.
Ponudba v spletni trgovini frama-shop.si se lahko razlikuje od ponudbe v maloprodajni Trgovini Frama!
Vse cene so v EUR z vključenim ddv!

[profiler]
Memory usage: real: 26476544, emalloc: 25466600
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.6385100
mage::app::init::system_config0.0012126,8240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0008191,3360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Cache0.0002113,0560
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00121097,6080
mage::app::init::config::load_cache0.008712,104524,288
mage::app::init::stores0.00591637,448262,144
init_config_section:stores_sl0.003312,1280
mage::app::init_front_controller0.01041483,424524,288
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00681307,096262,144
OBSERVER: turpentine_esi_controller_front_init_before0.00531202,432262,144
turpentine::observer::esi::loadCacheClearEvents0.00491171,1120
turpentine::helper::esi::getCacheClearEvents0.0011147,7360
CORE::create_object_of::Nexcessnet_Turpentine_Model_Shim_Mage_Core_Config0.00081360,5280
OBSERVER: turpentine_varnish_controller_front_init_before0.0006144,6080
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00251112,848262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0009152,3360
OBSERVER: ET_IpSecurity_observer0.00492157,0640
OBSERVER: askit0.0002117,0320
OBSERVER: easybanner0.00292102,048262,144
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00281129,1120
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0003271,8320
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002201,4320
mage::dispatch::routers_match1.5931100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.032012,071,9442,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0004132,4640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0020328,2080
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0015175,192262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.007111,233,1442,097,152
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.02111623,4720
OBSERVER: log0.01311132,3200
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0002115,9360
OBSERVER: pagecache0.0006118,0960
OBSERVER: persistent0.00124177,9040
OBSERVER: persistent_quote0.00091133,1520
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006183,1280
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view1.5607100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0157663545,560524,288
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0002231,7680
DISPATCH EVENT:catalog_controller_category_init_after0.030211,768,2241,835,008
OBSERVER: ammeta0.030111,765,3761,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.00421354,080262,144
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0002171,2880
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_after0.0002181,2720
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0034224112,296262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00119361,9360
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.0054125262,632262,144
locale/currency0.00368198,488262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0008142,880262,144
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0007139,920262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0005116,0320
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.0005144,3920
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_xml_before0.0029197,912262,144
easybanner::updateLayout0.0025155,568262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.005917040
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.063815,286,9924,980,736
BLOCK: formkey0.00081119,6640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00121216,2160
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00091216,2160
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00081216,2160
BLOCK: root0.0012167,8880
BLOCK: head0.00071137,240262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041421,5280
BLOCK: js_cookies0.0005163,6800
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00094773,3760
BLOCK: after_body_start0.00071105,1360
BLOCK: global_notices0.0005161,824262,144
BLOCK: header0.0005162,3280
BLOCK: top.links0.0005164,8400
BLOCK: store_language0.0005164,1920
BLOCK: catalog.topnav0.00091107,224262,144
BLOCK: top.container0.0005154,4560
BLOCK: breadcrumbs0.0005161,6960
BLOCK: global_messages0.00081141,224262,144
BLOCK: footer0.00091155,8880
BLOCK: core_profiler0.0005153,976262,144
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0020241,9360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00093621,8000
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00122223,496262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0028570,7760
BLOCK: catalog_product_price_template0.0004153,7680
BLOCK: return_link0.00121132,824262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0005162,0800
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00251107,0400
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0010119,3840
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00081146,160262,144
BLOCK: right.poll0.00091110,2320
BLOCK: tags_popular0.0003163,560262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.00051152,7840
BLOCK: google_analytics0.0003163,6560
BLOCK: wishlist_link0.0003167,736262,144
BLOCK: wishlist_sidebar0.00051165,5040
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003162,9120
BLOCK: head_rss0.0009169,0640
BLOCK: turpentine_notices0.00041121,4800
BLOCK: optimiseweb_cookienotice0.0003166,992262,144
BLOCK: headerCart0.00083135,3440
BLOCK ACTION: headerCart -> addItemRender0.00021218,7840
BLOCK: ajaxpro_customer_login0.00041122,424262,144
BLOCK: ajaxsearch_category_filter0.0003162,7760
BLOCK: navigationpro.top0.0004170,520262,144
BLOCK: cms_scroll_up0.0004253,2720
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0004179,5360
BLOCK: e64bcaf915273bada506379ff8e48f810.0005163,7600
BLOCK: e8b0c687373ecb294bf9fd531b0ff8e30.0003161,968262,144
BLOCK: currency0.0004165,6240
BLOCK: catalog.leftnav0.00281344,560262,144
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0002123,1840
BLOCK: category.products0.00431139,696262,144
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.0363370113,3040
BLOCK: product_list0.00051156,1360
BLOCK: product_list_toolbar0.0026193,408262,144
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.0003183,6160
BLOCK ACTION: product_list -> addColumnCountLayoutDepend0.00021510,6000
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0003161,3840
BLOCK: subcategories0.0004166,184262,144
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0003163,0240
BLOCK: easybanner.placeholder.left-top0.0004162,7600
BLOCK ACTION: easybanner.placeholder.content-bottom -> addBanner0.0002213,3760
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render1.4518100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.01468262,2560
OBSERVER: turpentine_esi_core_block_abstract_to_html_before0.00568227,0000
OBSERVER: avail_stock_status_to_html_before0.00328249,0560
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00765158,0720
frontend/base/default/template/page/2columns-left.phtml1.4057111,789,71212,582,912
frontend/argento/default/template/page/html/head.phtml0.01761328,720524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00554448,5840
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00797820,1280
OBSERVER: ajaxpro_add_block_wrapper0.00437832,6160
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0006168,0240
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0003115,9360
frontend/argento/default/template/page/html/header.phtml0.690714,671,6005,242,880
frontend/argento/argento/template/easyflags/flags.phtml0.0052113,5360
init_config_section:stores_de0.002711,7840
frontend/base/default/template/page/template/links.phtml0.0020136,4240
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.009614611,543,600262,144
frontend/argento/default/template/checkout/cart/top.phtml0.00321393,624524,288
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0003132,4640
frontend/argento/default/template/ajaxsearch/topsearch.phtml0.00251129,256262,144
frontend/argento/default/template/easybanner/placeholder.phtml0.02317398,5200
frontend/argento/default/template/navigationpro/top.phtml0.665113,834,6244,456,448
DISPATCH EVENT:page_block_html_topmenu_gethtml_before0.451222,011,6082,359,296
OBSERVER: catalog_add_topmenu_items0.450922,013,0082,359,296
CORE::create_object_of::TM_NavigationPro_Model_Menu0.0088671381,2640
CORE::create_object_of::TM_EasyBanner_Model_Mysql4_Banner_Collection0.0004211,7200
frontend/base/default/template/catalog/category/view.phtml0.08331525,968524,288
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0023170,1760
layout/package_update: default0.0174140,6560
layout/db_update: default0.0022128,1120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.0002137,2480
layout/db_update: STORE_sl0.7023100
layout/db_update: THEME_frontend_argento_argento0.7010100
layout/db_update: catalog_category_view0.6997100
layout/package_update: catalog_category_layered0.0103124,7840
layout/db_update: MAP_popup0.6975100
layout/db_update: SHORTCUT_popup0.6961100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup0.6946100
layout/db_update: tm_ajaxpro_catalog_product_view0.6930100
layout/package_update: page_two_columns_left0.001121,5120
layout/db_update: page_two_columns_left0.6897200
layout/db_update: catalog_category_layered0.6886100
layout/db_update: CATEGORY_4560.6873100
layout/db_update: customer_logged_out0.6859100
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.0043165,2880
OBSERVER: review0.0042162,3920
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0430317,2080
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.0253325,3600
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.01413343,304262,144
frontend/argento/default/template/catalog/layer/view.phtml0.005715,9280
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.0004110,1920
frontend/argento/default/template/navigationpro/sidebar.phtml0.526614,601,0004,718,592
CORE::create_object_of::TM_Highlight_Model_Resource_Eav_Mysql4_Reports_Product_Collection0.0011261,2800
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Event_Type_Collection0.0003211,9200
frontend/argento/default/template/highlight/product/list.phtml0.209321,757,6881,835,008
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01082338,288262,144
OBSERVER: inventory0.00252132,096262,144
OBSERVER: tax0.00722197,8880
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.108021,111,6001,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.0010170,016262,144
CORE::create_object_of::Mage_Tag_Model_Resource_Popular_Collection0.0007135,1040
frontend/base/default/template/optimiseweb/cookienotice/cookienotice.phtml0.0019118,6000
frontend/argento/default/template/ajaxpro/notice.phtml0.0004113,9040
frontend/argento/default/template/ajaxpro/checkout/form.phtml0.0009110,5040
frontend/argento/default/template/ajaxpro/compare/form.phtml0.00421103,8400
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Compare_Item_Collection0.0004110,2960
frontend/argento/default/template/lightboxpro/highslide/config.phtml0.001715,5120
CACHE_URL0.04051756,072786,432