Od pon. do petka od 8:00-16:00 ure. 02/7200-483 

Search Site

PSP

Z izbirano kategorijo se ne ujema noben izdelek.

Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov. Nekateri piškotki so bili morda že servirani v skladu z zakonodajo.

Z nadaljevanjem obiska teh strani soglašate z njihovo uporabo.

Več o tem

Back to top

 

O spletnem centru Podpora

Dodatki

O nas Podjetje

Splošni pogoji
Dostava
Spletni Piškotki

Moj račun
Lista želja
Status naročil
Seznam želja
E-novice

Akcijska ponudba
Ceneje na spletu
Najbolj prodajni artikli
Najbolj popularni artikli
Blagovne znamke

Kontaktirajte nas
Lokacija trgovine

Prodajno mesto
Kontakti
O podjetju

 

Slike so deloma simbolične, možne so napake pri tehničnih podatkih ali pri imenu artikla! Fotografije ne zagotavljajo lastnosti izdelkov.
Ponudba v spletni trgovini frama-shop.si se lahko razlikuje od ponudbe v maloprodajni Trgovini Frama!
Vse cene so v EUR z vključenim ddv!

[profiler]
Memory usage: real: 24641536, emalloc: 23189112
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.5358100
mage::app::init::system_config0.0018126,8240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0012191,3360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Cache0.0002113,0560
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0009755,9760
mage::app::init::config::load_cache0.010212,104524,288
mage::app::init::stores0.01011633,0000
init_config_section:stores_sl0.003312,1280
mage::app::init_front_controller0.01021483,336524,288
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00641307,032262,144
OBSERVER: turpentine_esi_controller_front_init_before0.00511202,368262,144
turpentine::observer::esi::loadCacheClearEvents0.00471171,0480
turpentine::helper::esi::getCacheClearEvents0.0011147,6720
CORE::create_object_of::Nexcessnet_Turpentine_Model_Shim_Mage_Core_Config0.00061360,5280
OBSERVER: turpentine_varnish_controller_front_init_before0.0005144,6080
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00261112,824262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0010152,3360
OBSERVER: ET_IpSecurity_observer0.00562157,0640
OBSERVER: askit0.0003117,0320
OBSERVER: easybanner0.00362102,048262,144
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00321128,8880
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0003171,3520
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001131,0960
mage::dispatch::routers_match1.4750100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.034312,072,0962,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0004132,4640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0020328,2080
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0016175,192262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.007411,233,1762,097,152
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.02271623,5920
OBSERVER: log0.01371132,3840
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0003115,9360
OBSERVER: pagecache0.0007118,0880
OBSERVER: persistent0.00144177,8880
OBSERVER: persistent_quote0.00101133,2320
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0007183,2960
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view1.4402100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0159659542,768262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0001131,2880
DISPATCH EVENT:catalog_controller_category_init_after0.033511,779,6561,835,008
OBSERVER: ammeta0.033311,776,8081,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.00571354,112262,144
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0001109520
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.00247391,688262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00043020,6000
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.005234248,592262,144
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.0499371122,0160
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00073118,8400
locale/currency0.00396198,240262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0009142,856262,144
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0007139,920262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0006116,0320
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.0005141,7520
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_xml_before0.0036197,912262,144
easybanner::updateLayout0.0032155,568262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.004517040
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.057915,281,8884,980,736
BLOCK: formkey0.00071119,6640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00111186,0720
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00081186,0720
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00061186,0720
BLOCK: root0.0009167,8880
BLOCK: head0.00061137,216262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00021421,5280
BLOCK: js_cookies0.0003163,6800
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00074270,6960
BLOCK: after_body_start0.00041105,1360
BLOCK: global_notices0.0005161,824262,144
BLOCK: header0.0004162,3280
BLOCK: top.links0.0004164,8400
BLOCK: store_language0.0004164,1920
BLOCK: catalog.topnav0.00061107,224262,144
BLOCK: top.container0.0003154,4560
BLOCK: breadcrumbs0.0003161,6960
BLOCK: global_messages0.00061141,240262,144
BLOCK: footer0.00061155,8880
BLOCK: core_profiler0.0003153,976262,144
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0017235,5520
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00092223,512262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0022570,7760
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003153,7680
BLOCK: return_link0.00081132,808262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0004162,0800
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00171107,0400
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0007119,3840
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00061146,160262,144
BLOCK: right.poll0.00071110,2320
BLOCK: tags_popular0.0004163,568262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.00061152,7840
BLOCK: google_analytics0.0004163,6560
BLOCK: wishlist_link0.0004167,736262,144
BLOCK: wishlist_sidebar0.00061165,5040
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003162,9120
BLOCK: head_rss0.0009169,0000
BLOCK: turpentine_notices0.00051121,4800
BLOCK: optimiseweb_cookienotice0.0004166,968262,144
BLOCK: headerCart0.00072138,5520
BLOCK ACTION: headerCart -> addItemRender0.0001812,5680
BLOCK: ajaxpro_customer_login0.00051122,432262,144
BLOCK: ajaxsearch_category_filter0.0003162,7760
BLOCK: navigationpro.top0.0004170,536262,144
BLOCK: cms_scroll_up0.0003153,2720
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0005283,8000
BLOCK: e64bcaf915273bada506379ff8e48f810.0004163,7600
BLOCK: e8b0c687373ecb294bf9fd531b0ff8e30.0004161,944262,144
BLOCK: currency0.0004165,6240
BLOCK: catalog.leftnav0.00291344,560262,144
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0002123,1840
BLOCK: category.products0.00531137,120262,144
BLOCK: product_list0.00061156,1360
BLOCK: product_list_toolbar0.0026193,424262,144
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.0004183,6160
BLOCK ACTION: product_list -> addColumnCountLayoutDepend0.0002107,5040
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0003161,3840
BLOCK: subcategories0.0004166,184262,144
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0004163,0240
BLOCK: easybanner.placeholder.left-top0.0003162,7600
BLOCK ACTION: easybanner.placeholder.content-bottom -> addBanner0.0002213,3760
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render1.3333100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.01897962,1120
OBSERVER: turpentine_esi_core_block_abstract_to_html_before0.00977926,5680
OBSERVER: avail_stock_status_to_html_before0.00337948,6240
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00784753,5120
frontend/base/default/template/page/2columns-left.phtml1.286619,513,51210,747,904
frontend/argento/default/template/page/html/head.phtml0.02381328,728524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00694448,5840
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00787519,8240
OBSERVER: ajaxpro_add_block_wrapper0.00437531,7120
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0010168,0240
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0006115,9360
frontend/argento/default/template/page/html/header.phtml0.791314,672,7045,242,880
frontend/argento/argento/template/easyflags/flags.phtml0.0076113,5360
init_config_section:stores_de0.003911,7840
frontend/base/default/template/page/template/links.phtml0.0029136,2480
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.010414601,542,5280
frontend/argento/default/template/checkout/cart/top.phtml0.00401393,592524,288
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0003132,4640
frontend/argento/default/template/ajaxsearch/topsearch.phtml0.00271129,256262,144
frontend/argento/default/template/easybanner/placeholder.phtml0.02427398,5360
frontend/argento/default/template/navigationpro/top.phtml0.759313,835,6324,456,448
DISPATCH EVENT:page_block_html_topmenu_gethtml_before0.522022,012,1202,621,440
OBSERVER: catalog_add_topmenu_items0.521722,013,4962,621,440
CORE::create_object_of::TM_NavigationPro_Model_Menu0.0094671381,2640
CORE::create_object_of::TM_EasyBanner_Model_Mysql4_Banner_Collection0.0003211,7200
frontend/base/default/template/catalog/category/view.phtml0.07521522,520524,288
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0026170,1520
layout/package_update: default0.0163138,3360
layout/db_update: default0.0023128,1120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.0002137,2480
layout/db_update: catalog_category_layered_nochildren0.4737100
layout/db_update: STORE_sl0.4724100
layout/db_update: THEME_frontend_argento_argento0.4712100
layout/db_update: catalog_category_view0.4698100
layout/package_update: catalog_category_layered0.0084123,0080
layout/db_update: MAP_popup0.4678100
layout/db_update: SHORTCUT_popup0.4663100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup0.4648100
layout/db_update: tm_ajaxpro_catalog_product_view0.4633100
layout/db_update: page_two_columns_left0.4617100
layout/db_update: catalog_category_layered0.4607100
layout/db_update: CATEGORY_4550.4594100
layout/db_update: customer_logged_out0.4580100
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.0049165,2160
OBSERVER: review0.0047162,2640
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.003912,3920
frontend/argento/default/template/catalog/layer/view.phtml0.002513,1760
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.0004110,192262,144
frontend/argento/default/template/navigationpro/sidebar.phtml0.306712,314,9682,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Tag_Model_Resource_Popular_Collection0.0005135,1040
frontend/argento/default/template/catalog/product/compare/sidebar.phtml0.0004122,8320
frontend/base/default/template/optimiseweb/cookienotice/cookienotice.phtml0.0018118,6160
frontend/argento/default/template/ajaxpro/notice.phtml0.0004113,9040
frontend/argento/default/template/ajaxpro/checkout/form.phtml0.0009110,5040
frontend/argento/default/template/ajaxpro/compare/form.phtml0.00411103,7760
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Compare_Item_Collection0.0005110,2960
frontend/argento/default/template/lightboxpro/highslide/config.phtml0.001815,5120
CACHE_URL0.04081755,368786,432