Od pon. do petka od 8:00-16:00 ure. 02/7200-483 

Search Site

PSP

Z izbirano kategorijo se ne ujema noben izdelek.

Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov. Nekateri piškotki so bili morda že servirani v skladu z zakonodajo.

Z nadaljevanjem obiska teh strani soglašate z njihovo uporabo.

Več o tem

Back to top

Back to top

 

O spletnem centru Podpora

Dodatki

O nas Podjetje

Splošni pogoji
Dostava
Spletni Piškotki

Moj račun
Lista želja
Status naročil
Seznam želja
E-novice

Akcijska ponudba
Ceneje na spletu
Najbolj prodajni artikli
Najbolj popularni artikli
Blagovne znamke

Kontaktirajte nas
Lokacija trgovine

Prodajno mesto
Kontakti
O podjetju

 

Slike so deloma simbolične, možne so napake pri tehničnih podatkih ali pri imenu artikla! Fotografije ne zagotavljajo lastnosti izdelkov.
Ponudba v spletni trgovini frama-shop.si se lahko razlikuje od ponudbe v maloprodajni Trgovini Frama!
Vse cene so v EUR z vključenim ddv!

[profiler]
Memory usage: real: 25165824, emalloc: 23671432
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage2.6959100
mage::app::init::system_config0.0041126,8240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00601305,576786,432
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Cache0.0001113,0560
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0009776,0720
mage::app::init::config::load_cache0.017612,1040
mage::app::init::stores0.01461633,016524,288
init_config_section:stores_sl0.006012,1280
mage::app::init_front_controller0.01611483,360524,288
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.01281307,056262,144
OBSERVER: turpentine_esi_controller_front_init_before0.00671202,392262,144
turpentine::observer::esi::loadCacheClearEvents0.00651171,072262,144
turpentine::helper::esi::getCacheClearEvents0.0033147,696262,144
CORE::create_object_of::Nexcessnet_Turpentine_Model_Shim_Mage_Core_Config0.00061360,5280
OBSERVER: turpentine_esi_controller_front_init_before20.005413,0880
turpentine::observer::esi::addMessagesBlockRewrite0.005311,3280
OBSERVER: turpentine_varnish_controller_front_init_before0.0004144,6080
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00211112,824262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0008152,3360
OBSERVER: ET_IpSecurity_observer0.01212157,0640
OBSERVER: askit0.0002117,0320
OBSERVER: easybanner0.00292102,0480
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00231128,8880
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0003181,4000
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001141,1440
mage::dispatch::routers_match2.6091100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.038412,072,1442,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0003132,4640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0019328,2080
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0013175,1920
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.006711,233,1762,359,296
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.02811623,6400
OBSERVER: log0.01321132,3840
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0002115,9360
OBSERVER: pagecache0.0005118,0880
OBSERVER: persistent0.00104177,8960
OBSERVER: persistent_quote0.00081133,2720
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006183,3360
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view2.5704100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0534659542,744262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0002141,3360
DISPATCH EVENT:catalog_controller_category_init_after0.051311,779,6881,835,008
OBSERVER: ammeta0.051111,776,8401,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.00741354,096524,288
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0001111,0000
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.01027391,6880
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00033020,6000
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.013434248,624262,144
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.0648371121,9040
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00073118,8400
locale/currency0.00586198,2560
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0006142,8720
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0005139,9360
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Design0.003111,0800
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0005116,0320
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.0561144,8720
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_xml_before0.0030197,9120
easybanner::updateLayout0.0026155,5680
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.018817040
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.132715,282,1525,242,880
BLOCK: formkey0.00041119,664262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00411206,1680
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00071206,1680
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00071206,1680
BLOCK: root0.0058167,8880
BLOCK: head0.00041137,2160
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00021421,536262,144
BLOCK: js_cookies0.0003163,6800
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00084773,3760
BLOCK: after_body_start0.00041105,1360
BLOCK: global_notices0.0003161,8240
BLOCK: header0.0003162,352262,144
BLOCK: top.links0.0004164,8400
BLOCK: store_language0.0003164,1920
BLOCK: catalog.topnav0.00041107,232262,144
BLOCK: top.container0.0003154,4560
BLOCK: breadcrumbs0.0003161,6960
BLOCK: global_messages0.00051141,224262,144
BLOCK: footer0.00051155,8880
BLOCK: core_profiler0.0003153,9760
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0013235,552262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00072223,4960
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0056570,776262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0004153,7680
BLOCK: return_link0.00411132,8080
BLOCK: checkout_cart_link0.0005162,088262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.01111107,0400
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0011119,3840
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00071146,144262,144
BLOCK: right.poll0.00271110,2320
BLOCK: tags_popular0.0003163,5600
BLOCK: right.reports.product.compared0.00051152,784262,144
BLOCK: google_analytics0.0003163,6560
BLOCK: wishlist_link0.0004167,7360
BLOCK: wishlist_sidebar0.00051165,504262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003162,9120
BLOCK: head_rss0.0009169,000262,144
BLOCK: turpentine_notices0.00351121,4800
BLOCK: optimiseweb_cookienotice0.0004166,9680
BLOCK: headerCart0.00073135,3440
BLOCK ACTION: headerCart -> addItemRender0.00021218,7840
BLOCK: ajaxpro_customer_login0.00041122,4080
BLOCK: ajaxsearch_category_filter0.0003162,7760
BLOCK: navigationpro.top0.0004170,5200
BLOCK: cms_scroll_up0.0044253,272262,144
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0005283,8000
BLOCK: e64bcaf915273bada506379ff8e48f810.0025163,7600
BLOCK: e8b0c687373ecb294bf9fd531b0ff8e30.0003161,9440
BLOCK: currency0.0004165,624262,144
BLOCK: catalog.leftnav0.00801344,584262,144
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0002123,1840
BLOCK: category.products0.00571137,096262,144
BLOCK: product_list0.00051156,1360
BLOCK: product_list_toolbar0.0058193,408262,144
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.0003183,6160
BLOCK ACTION: product_list -> addColumnCountLayoutDepend0.00021510,6000
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0003161,3840
BLOCK: subcategories0.0074166,1840
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0003163,0240
BLOCK: easybanner.placeholder.left-top0.0030162,7600
BLOCK ACTION: easybanner.placeholder.content-bottom -> addBanner0.0002213,3760
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render2.2938100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.01728062,1600
OBSERVER: turpentine_esi_core_block_abstract_to_html_before0.00858026,7120
OBSERVER: avail_stock_status_to_html_before0.00308048,7680
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.01084753,5600
frontend/base/default/template/page/2columns-left.phtml2.244119,527,88010,747,904
frontend/argento/default/template/page/html/head.phtml0.03341328,744262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.01154448,5840
CORE::create_object_of::Fooman_Speedster_Model_BuildSpeedster0.003551,3600
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.01397619,8720
OBSERVER: ajaxpro_add_block_wrapper0.00737631,9600
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0005168,0240
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0003115,9360
frontend/argento/default/template/page/html/header.phtml1.540314,673,7285,505,024
frontend/argento/argento/template/easyflags/flags.phtml0.0085113,5360
init_config_section:stores_de0.006211,7840
frontend/base/default/template/page/template/links.phtml0.0051136,2480
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.013314611,543,5200
frontend/argento/default/template/checkout/cart/top.phtml0.00591393,600524,288
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0002132,464262,144
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Resource_Quote_Item_Collection0.003317,8400
frontend/argento/default/template/ajaxsearch/topsearch.phtml0.00541129,2560
frontend/argento/default/template/easybanner/placeholder.phtml0.02137398,5120
frontend/argento/default/template/navigationpro/top.phtml1.488013,836,3444,456,448
DISPATCH EVENT:page_block_html_topmenu_gethtml_before1.013622,012,0642,359,296
OBSERVER: catalog_add_topmenu_items1.013322,013,4482,359,296
CORE::create_object_of::TM_NavigationPro_Model_Menu0.0152671381,2640
CORE::create_object_of::TM_EasyBanner_Model_Mysql4_Banner_Collection0.0003211,7200
frontend/base/default/template/catalog/category/view.phtml0.20341529,272524,288
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0027170,1920
layout/package_update: default0.0390140,6640
layout/db_update: default0.0053128,1120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.0003147,7200
layout/db_update: catalog_category_layered_nochildren0.6358100
layout/db_update: STORE_sl0.6314100
layout/db_update: THEME_frontend_argento_argento0.6293100
layout/db_update: catalog_category_view0.6242100
layout/package_update: catalog_category_layered0.0200124,7920
layout/db_update: MAP_popup0.6188100
layout/db_update: SHORTCUT_popup0.6173100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup0.6124100
layout/db_update: tm_ajaxpro_catalog_product_view0.6106100
layout/package_update: page_two_columns_left0.001322,0320
layout/db_update: page_two_columns_left0.6014200
layout/db_update: catalog_category_layered0.6002100
layout/db_update: CATEGORY_4550.5990100
layout/db_update: customer_logged_out0.5945100
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.0065165,2640
OBSERVER: review0.0063162,3760
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.005712,4160
frontend/argento/default/template/catalog/layer/view.phtml0.001313,1760
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.0005110,1920
frontend/argento/default/template/navigationpro/sidebar.phtml0.378412,317,1682,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Tag_Model_Resource_Popular_Collection0.0005135,1040
frontend/argento/default/template/catalog/product/compare/sidebar.phtml0.0003122,8320
frontend/base/default/template/optimiseweb/cookienotice/cookienotice.phtml0.0019118,6160
frontend/argento/default/template/ajaxpro/notice.phtml0.0003113,9040
frontend/argento/default/template/ajaxpro/checkout/form.phtml0.0009110,5040
frontend/argento/default/template/ajaxpro/compare/form.phtml0.00371103,7520
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Compare_Item_Collection0.0005110,2960
frontend/argento/default/template/lightboxpro/highslide/config.phtml0.002115,5120
CACHE_URL0.04421759,160786,432