Od pon. do petka od 8:00-16:00 ure. 02/7200-483 

Search Site

Najbolj prodajani

Izdelki 33 do 40 od skupno 330

na stran

Tabela  Seznam 

Nastavi padajočo smer

Izdelki 33 do 40 od skupno 330

na stran

Tabela  Seznam 

Nastavi padajočo smer

Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov. Nekateri piškotki so bili morda že servirani v skladu z zakonodajo.

Z nadaljevanjem obiska teh strani soglašate z njihovo uporabo.

Več o tem

Back to top

Back to top

 

O spletnem centru Podpora

Dodatki

O nas Podjetje

Splošni pogoji
Dostava
Spletni Piškotki

Moj račun
Lista želja
Status naročil
Seznam želja
E-novice

Akcijska ponudba
Ceneje na spletu
Najbolj prodajni artikli
Najbolj popularni artikli
Blagovne znamke

Kontaktirajte nas
Lokacija trgovine

Prodajno mesto
Kontakti
O podjetju

 

Slike so deloma simbolične, možne so napake pri tehničnih podatkih ali pri imenu artikla! Fotografije ne zagotavljajo lastnosti izdelkov.
Ponudba v spletni trgovini frama-shop.si se lahko razlikuje od ponudbe v maloprodajni Trgovini Frama!
Vse cene so v EUR z vključenim ddv!

[profiler]
Memory usage: real: 23068672, emalloc: 22022864
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage2.6451100
mage::app::init::system_config0.0043126,8240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0005191,3360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Cache0.0001113,0560
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00721107,6560
mage::app::init::config::load_cache0.018012,104524,288
mage::app::init::stores0.01321633,032262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.003419,2800
init_config_section:stores_sl0.006012,1280
mage::app::init_front_controller0.01931483,336524,288
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.01441307,032262,144
OBSERVER: turpentine_esi_controller_front_init_before0.01331202,368262,144
turpentine::observer::esi::loadCacheClearEvents0.01311171,0480
turpentine::helper::esi::getCacheClearEvents0.0046147,6720
CORE::create_object_of::Nexcessnet_Turpentine_Model_Shim_Mage_Core_Config0.00061360,5280
OBSERVER: turpentine_varnish_controller_front_init_before0.0004144,6080
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00391112,824262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0007152,3360
OBSERVER: ET_IpSecurity_observer0.01042157,0640
OBSERVER: askit0.0002117,0320
OBSERVER: easybanner0.00602102,0480
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00711127,5600
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0003221,4640
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001109520
mage::dispatch::routers_match2.5576100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.055012,072,8162,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0003132,4640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0036328,1440
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0037175,192262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.015711,233,1202,097,152
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.03141624,4320
OBSERVER: log0.01801132,4480
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0002115,9360
OBSERVER: pagecache0.0007118,8400
OBSERVER: persistent0.00104177,9040
OBSERVER: persistent_quote0.00081133,2480
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0005183,2480
mage::dispatch::controller::action::highlight_index_index2.5023100
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0006116,2560
mage::dispatch::controller::action::highlight_index_index::layout_load0.0005140,7360
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_xml_before0.0061198,1680
easybanner::updateLayout0.0057155,5680
mage::dispatch::controller::action::highlight_index_index::layout_generate_xml0.012717040
mage::dispatch::controller::action::highlight_index_index::layout_generate_blocks0.096615,121,9924,980,736
BLOCK: formkey0.00071119,7840
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00101025,4400
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00071025,2960
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00061025,3040
BLOCK: root0.0008167,888262,144
BLOCK: head0.00041137,2160
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00321320,0400
BLOCK: js_cookies0.0003163,6800
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00074366,4880
BLOCK: after_body_start0.00041105,136262,144
BLOCK: global_notices0.0003161,8240
BLOCK: header0.0003162,3280
BLOCK: top.links0.0003164,848262,144
BLOCK: store_language0.0003164,1920
BLOCK: catalog.topnav0.00351107,2160
BLOCK: top.container0.0003154,4560
BLOCK: breadcrumbs0.0003161,696262,144
BLOCK: global_messages0.00041141,2240
BLOCK: footer0.00051155,888262,144
BLOCK: store_switcher0.003211,4480
BLOCK: core_profiler0.0003153,9760
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0018241,7120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00467243,0960
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00082223,496262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0051570,8400
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003153,7680
BLOCK: return_link0.00071132,808262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0003162,0800
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00451107,104262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0006119,3840
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00041146,1360
BLOCK: right.poll0.00371110,232262,144
BLOCK: tags_popular0.0003163,5600
BLOCK: right.reports.product.compared0.00051152,7840
BLOCK: google_analytics0.0003163,656262,144
BLOCK: wishlist_link0.0003167,7360
BLOCK: wishlist_sidebar0.00051165,5040
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003162,912262,144
BLOCK: head_rss0.0009169,0640
BLOCK: turpentine_notices0.00341121,456262,144
BLOCK: optimiseweb_cookienotice0.0003166,9600
BLOCK: headerCart0.00073135,3440
BLOCK ACTION: headerCart -> addItemRender0.00021218,7840
BLOCK: ajaxpro_customer_login0.00041122,408262,144
BLOCK: ajaxsearch_category_filter0.00051166,032262,144
BLOCK: navigationpro.top0.0003170,5200
BLOCK: richsnippets.organization0.003111,5040
BLOCK: cms_scroll_up0.0004253,2720
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0004179,552262,144
BLOCK: e64bcaf915273bada506379ff8e48f810.0003163,7600
BLOCK ACTION: e64bcaf915273bada506379ff8e48f81 -> setData0.003119360
BLOCK: e8b0c687373ecb294bf9fd531b0ff8e30.0003161,9440
BLOCK: product_list0.00051156,584262,144
BLOCK: product_list_toolbar0.00801523,136524,288
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0020173101,6960
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00099361,9280
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.005512926,2720
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.0006387,5520
BLOCK ACTION: product_list -> addColumnCountLayoutDepend0.0002139,3680
BLOCK ACTION: product_list_toolbar_new -> setDefaultGridPerPage0.003121,4000
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0003163,0240
BLOCK: easybanner.placeholder.left-top0.0003162,760262,144
BLOCK: easybanner.placeholder.right-top0.003211,4240
BLOCK ACTION: easybanner.placeholder.content-bottom -> addBanner0.0002213,4160
mage::dispatch::controller::action::highlight_index_index::layout_render2.3814100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.03016561,4400
OBSERVER: turpentine_esi_core_block_abstract_to_html_before0.01566524,5520
OBSERVER: avail_stock_status_to_html_before0.00666546,6080
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.01584652,7200
frontend/base/default/template/page/1column.phtml2.3259110,682,66411,534,336
frontend/argento/default/template/page/html/head.phtml0.03621328,880524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.01224448,5440
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00946218,0000
OBSERVER: ajaxpro_add_block_wrapper0.00356227,2880
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0005168,040262,144
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0004118,0000
frontend/argento/default/template/page/html/header.phtml1.188414,826,9045,242,880
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.003164,1440
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0002191,3280
frontend/argento/argento/template/easyflags/flags.phtml0.0096117,8320
init_config_section:stores_de0.003711,7840
frontend/base/default/template/page/template/links.phtml0.0052137,4480
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0077675713,552262,144
frontend/argento/default/template/checkout/cart/top.phtml0.00521394,096262,144
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0002132,4640
frontend/argento/default/template/ajaxsearch/topsearch.phtml0.01091129,256262,144
frontend/argento/default/template/easybanner/placeholder.phtml0.02535542,872262,144
frontend/argento/default/template/navigationpro/top.phtml1.130013,980,2484,456,448
DISPATCH EVENT:page_block_html_topmenu_gethtml_before0.636711,659,2641,835,008
OBSERVER: catalog_add_topmenu_items0.636511,660,0001,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0217655474,536262,144
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.0688369115,6480
CORE::create_object_of::TM_NavigationPro_Model_Menu0.0072310176,2160
CORE::create_object_of::TM_EasyBanner_Model_Mysql4_Banner0.001811,5840
CORE::create_object_of::TM_EasyBanner_Model_Mysql4_Banner_Collection0.0003211,7200
frontend/argento/default/template/highlight/page.phtml1.015714,571,5844,718,592
CORE::create_object_of::TM_Highlight_Model_Resource_Eav_Mysql4_Reports_Product_Collection0.00121174,416262,144
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.003913,6800
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.18221584,232524,288
OBSERVER: review0.18211581,336524,288
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0982143,8480
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.0497145,032262,144
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.02761350,224262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01501345,168262,144
OBSERVER: inventory0.02989319,416262,144
OBSERVER: tax0.00831199,224262,144
CORE::create_object_of::Mage_Tax_Model_Calculation0.00041912,4880
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Group0.00031911,7280
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Summary_Collection0.003315,6800
frontend/argento/default/template/catalog/product/list.phtml0.805012,713,1682,883,584
frontend/argento/default/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0100117,3840
frontend/base/default/template/page/html/pager.phtml0.006115,1200
__EAV_LOAD_MODEL__0.195881,893,6561,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.0011173,0960
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.058681,174,2400
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00025912,5440
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.07808256,536262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.02448182,920262,144
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock_Item0.0002816,0000
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.49458516,744786,432
CORE::create_object_of::Mage_Weee_Model_Tax0.0002117,0320
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute0.0032117,9600
locale/currency0.00571074,1520
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0007141,8960
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0005138,9600
frontend/base/default/template/optimiseweb/cookienotice/cookienotice.phtml0.0017118,6160
frontend/argento/default/template/ajaxpro/init.phtml0.003616,8240
frontend/argento/default/template/ajaxpro/notice.phtml0.0003113,9040
frontend/argento/default/template/ajaxpro/checkout/form.phtml0.0008110,5040
frontend/argento/default/template/lightboxpro/highslide/config.phtml0.001615,5120
CACHE_URL0.04741471,944524,288