Od pon. do petka od 8:00-16:00 ure. 02/7200-483 

Search Site

HONDA HS 760T SNEŽNA FREZA

Bodite prvi in podajte mnenje za ta artikel

Tiskaj produktno kartico

HONDA HS 760T SNEŽNA FREZA od blagovne znamke Honda
Trenutno ni na zalogi! Pokliči za dobavni rok.
Trenutno ni na zalogi! Pokliči za dobavni rok.
3.390,00 €

Snežna freza HSS 760 ET je zelo preprosta za uporabo. S preprostim nastavljanjem hitrosti z dotikom na ročico in nastavitev višine pobiranja snega bo delo s to snežno frezo lahkotno. Model je opremljen samo z ročnim zagonom.

Širina frezanja: 60 cm
Višina frezanja: 42 cm
Kapaciteta frezanja: 42 t/h
Dolžina izmeta: do 14 m
Motor: GX200
Moč motorja: 4.1 kW - 3600/min
Zaganjač: Ročni
Prostornina rezervoarja: 3.1 l
Menjalnik: Hydrostat
Dimenzije (DxŠxV): 142 x 62 x 107,5 cm
Masa: 91 kg
Blagovna znamka Honda
Garancija ..........
EAN 2500000137143
Kataloška šifra

Uporabite presledke med zaznamki. Uporabite (') za stavke.

Vaše mnenje
Ocenjujete: HONDA HS 760T SNEŽNA FREZA

Kakšna je vaša ocena tega izdelka? *

  Ocena
Cena
Uporabnost
Kakovost

Vprašanje o produktu

Tukaj še ni bilo javno objavljenih vprašanj

Pošljite vprašanje o produktu in boste dobili odgovor v najkrajšem možnem času.

Postavite vprašanje

* Obvezna polja

Vprašanje o produktu

Tukaj še ni bilo javno objavljenih vprašanj

Pošljite vprašanje o produktu in boste dobili odgovor v najkrajšem možnem času.

Postavite vprašanje

* Obvezna polja

Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov. Nekateri piškotki so bili morda že servirani v skladu z zakonodajo.

Z nadaljevanjem obiska teh strani soglašate z njihovo uporabo.

Več o tem

Back to top

Back to top

 

O spletnem centru Podpora

Dodatki

O nas Podjetje

Splošni pogoji
Dostava
Spletni Piškotki

Moj račun
Lista želja
Status naročil
Seznam želja
E-novice

Akcijska ponudba
Ceneje na spletu
Najbolj prodajni artikli
Najbolj popularni artikli
Blagovne znamke

Kontaktirajte nas
Lokacija trgovine

Prodajno mesto
Kontakti
O podjetju

 

Slike so deloma simbolične, možne so napake pri tehničnih podatkih ali pri imenu artikla! Fotografije ne zagotavljajo lastnosti izdelkov.
Ponudba v spletni trgovini frama-shop.si se lahko razlikuje od ponudbe v maloprodajni Trgovini Frama!
Vse cene so v EUR z vključenim ddv!

[profiler]
Memory usage: real: 28835840, emalloc: 27679520
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.4869100
mage::app::init::system_config0.0012126,8240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0008191,3360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Cache0.0002113,0560
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.002020212,0720
mage::app::init::config::load_cache0.009012,104524,288
mage::app::init::stores0.00591637,448262,144
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002181,2720
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0002181,2720
init_config_section:stores_sl0.003312,1280
mage::app::init_front_controller0.00951483,416524,288
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00581307,112262,144
OBSERVER: turpentine_esi_controller_front_init_before0.00461202,448262,144
turpentine::observer::esi::loadCacheClearEvents0.00441171,1120
turpentine::helper::esi::getCacheClearEvents0.0010147,7360
CORE::create_object_of::Nexcessnet_Turpentine_Model_Shim_Mage_Core_Config0.00071360,5280
OBSERVER: turpentine_varnish_controller_front_init_before0.0005144,6080
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00251112,824262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0009152,3360
OBSERVER: ET_IpSecurity_observer0.00562157,0720
OBSERVER: askit0.0003117,0320
OBSERVER: easybanner0.00312102,176262,144
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00281129,1120
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0004362,2640
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002271,7680
mage::dispatch::routers_match1.4402100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.032612,071,8962,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0003132,4640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0019328,2080
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0014175,192262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.007011,233,1202,097,152
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.02161623,4480
OBSERVER: log0.01291132,3200
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0002115,9360
OBSERVER: pagecache0.0007118,0960
OBSERVER: persistent0.00124177,8800
OBSERVER: persistent_quote0.00091133,1440
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006183,1280
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view1.4072100
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0003322,2000
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.0025197,3280
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0042378133,8080
__EAV_LOAD_MODEL__0.087342,054,4721,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00262119,696262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00219764,5520
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.005727947,8240
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.03134643,840262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00036313,3760
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.02184281,504262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00584195,400262,144
OBSERVER: inventory0.00554193,040262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.019511,112,3201,310,720
OBSERVER: turpentine_ban_catalog_controller_product_view0.0003131,9920
OBSERVER: reports0.018611,019,7281,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.00371313,952524,288
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0002241,6240
OBSERVER: sendfriend0.0004153,088262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0006116,0320
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0008162,0240
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_xml_before0.0031198,040262,144
easybanner::updateLayout0.0027155,696262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.008217040
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.104117,602,9287,602,176
BLOCK: formkey0.00071119,656262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00151658,3280
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00101658,3280
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00091648,2800
BLOCK: root0.0008167,8880
BLOCK: head0.00051137,216262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00021523,0240
BLOCK: js_cookies0.0003163,6800
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00084671,7760
BLOCK: after_body_start0.00041105,1360
BLOCK: global_notices0.0003161,824262,144
BLOCK: header0.0003162,3280
BLOCK: top.links0.0004164,8400
BLOCK: store_language0.0004164,1920
BLOCK: catalog.topnav0.00051107,216262,144
BLOCK: top.container0.0003154,4560
BLOCK: breadcrumbs0.0003161,6960
BLOCK: global_messages0.00061141,224262,144
BLOCK: footer0.00061155,8880
BLOCK: core_profiler0.0004153,976262,144
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0016241,8240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00104527,1280
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00082223,496262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0022570,840262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003153,7680
BLOCK: return_link0.00071132,8080
BLOCK: checkout_cart_link0.0003162,088262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00171109,0880
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0007119,3840
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00051146,136262,144
BLOCK: right.poll0.00051110,2320
BLOCK: tags_popular0.0003163,5600
BLOCK: right.reports.product.compared0.00051152,784262,144
BLOCK: google_analytics0.0003163,6560
BLOCK: wishlist_link0.0004167,760262,144
BLOCK: wishlist_sidebar0.00061165,5040
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003162,9120
BLOCK: head_rss0.0009169,0640
BLOCK: turpentine_notices0.00051121,4560
BLOCK: optimiseweb_cookienotice0.0003166,960262,144
BLOCK: headerCart0.00073135,3440
BLOCK ACTION: headerCart -> addItemRender0.00021218,7840
BLOCK: ajaxpro_customer_login0.00051122,408262,144
BLOCK: ajaxsearch_category_filter0.00051124,1120
BLOCK: navigationpro.top0.0004170,520262,144
BLOCK: cms_scroll_up0.0004253,2720
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0004179,5360
BLOCK: e64bcaf915273bada506379ff8e48f810.0005163,760262,144
BLOCK: e8b0c687373ecb294bf9fd531b0ff8e30.0003161,9440
BLOCK: product.info0.037011,154,9281,310,720
locale/currency0.003712197,832262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0007142,1520
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0006138,9600
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.0007239,2080
BLOCK: product.info.media0.00041147,5600
BLOCK: product.info.upsell0.0004179,456262,144
BLOCK: product.info.additional0.0003161,4640
BLOCK: product.description0.0005161,4640
BLOCK: product.attributes0.0004161,8720
BLOCK: product.info.options0.0004165,880262,144
BLOCK: html_calendar0.0003161,5520
BLOCK: product.info.container10.0004161,8000
BLOCK: catalog.product.related0.0004176,272262,144
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00071109,2480
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0003162,9920
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0004161,3840
BLOCK: product_tag_list0.0003165,656262,144
BLOCK: productalert.price0.0004163,2960
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0004121,6160
BLOCK ACTION: productalert.stock -> prepareStockAlertData0.0017196,432262,144
BLOCK: cleanprint_product_button_10.0004163,6400
BLOCK: product.info.soldtogetherorder0.0004176,8960
BLOCK: product.info.soldtogethercustomer0.0004177,6880
BLOCK: product.info.tabs0.0003161,776262,144
BLOCK ACTION: product.info.tabs -> addTab0.00329269,9120
BLOCK ACTION: product.info -> addReviewSummaryTemplate0.0005164,168262,144
BLOCK: product.info.simple0.0004175,2880
BLOCK: 0.00051124,696262,144
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0003163,0240
BLOCK: easybanner.placeholder.left-top0.0003162,7600
BLOCK ACTION: easybanner.placeholder.content-bottom -> addBanner0.0002213,3760
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render1.2087100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.01619863,6480
OBSERVER: turpentine_esi_core_block_abstract_to_html_before0.00609829,3040
OBSERVER: avail_stock_status_to_html_before0.00359852,0000
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00916674,7520
frontend/base/default/template/page/1column.phtml1.1744110,328,95211,010,048
frontend/argento/default/template/page/html/head.phtml0.02091430,336524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00594347,4640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00889322,4000
OBSERVER: ajaxpro_add_block_wrapper0.00489337,8880
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0006168,0160
frontend/argento/default/template/facebooklb/head.phtml0.00171101,416262,144
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0004115,9360
frontend/argento/default/template/page/html/header.phtml0.708014,908,6485,505,024
frontend/argento/argento/template/easyflags/flags.phtml0.0048113,4560
init_config_section:stores_de0.002511,7840
frontend/base/default/template/page/template/links.phtml0.0022136,264262,144
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0046676714,5280
frontend/argento/default/template/checkout/cart/top.phtml0.00321394,352262,144
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0003132,4640
frontend/argento/default/template/ajaxsearch/topsearch.phtml0.00251129,256262,144
frontend/argento/default/template/easybanner/placeholder.phtml0.03865546,2560
frontend/argento/default/template/navigationpro/top.phtml0.682914,071,0004,718,592
DISPATCH EVENT:page_block_html_topmenu_gethtml_before0.425211,658,3122,097,152
OBSERVER: catalog_add_topmenu_items0.425011,660,0162,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0160656540,728524,288
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.0380369115,5040
CORE::create_object_of::TM_NavigationPro_Model_Menu0.0043310176,2160
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0002123,2080
CORE::create_object_of::TM_EasyBanner_Model_Mysql4_Banner_Collection0.0003211,7200
frontend/argento/default/template/catalog/product/view.phtml0.369913,953,8324,194,304
layout/package_update: default0.0176140,656262,144
layout/db_update: default0.0024128,1120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.0002137,2480
layout/db_update: STORE_sl0.4424100
layout/db_update: THEME_frontend_argento_argento0.4411100
layout/package_update: catalog_product_view0.0139145,640262,144
layout/db_update: MAP_popup0.4378100
layout/db_update: MAP_price_msrp_item0.4364100
layout/db_update: SHORTCUT_popup0.4347100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup0.4330100
layout/db_update: tm_lihgtboxpro_product_info_media0.4294100
layout/db_update: page_one_column0.4274100
layout/db_update: catalog_product_view0.4265100
layout/db_update: PRODUCT_TYPE_simple0.4250100
layout/db_update: PRODUCT_44530.4237100
layout/db_update: customer_logged_out0.4222100
frontend/base/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.02881532,696786,432
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0018172,3520
OBSERVER: catalogrule0.0017169,4720
frontend/argento/argento/template/aw_avail/typedata.phtml0.09171985,3921,048,576
CORE::create_object_of::AW_Avail_Model_Rule_Condition_Combine0.004513212,7680
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Rule_Condition_Product0.0076189,848786,432
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00491661,816786,432
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Rule_Condition_Combine0.0003116,7280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable0.0001123,8240
frontend/argento/argento/template/aw_avail/stockinfo.phtml0.001414,1120
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.029516,8320
frontend/base/default/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.0022110,7360
frontend/argento/default/template/catalog/product/view/addto.phtml0.0011122,8160
frontend/argento/default/template/richsnippets/richsnippets_view.phtml0.0028121,3200
frontend/argento/default/template/lightboxpro/catalog/product/view/media.phtml0.01731266,648262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/view/additional.phtml0.107311,504,7601,310,720
frontend/argento/default/template/easytabs/tabs.phtml0.104911,474,6641,310,720
frontend/argento/default/template/easytabs/attributes.phtml0.0166125,4240
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0008222,2880
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0024242,4720
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.007121,9200
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0015139,0640
OBSERVER: bundle_observer0.0013136,2720
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproducttags.phtml0.00311192,6720
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0007112,096262,144
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproductreview.phtml0.02901516,608524,288
frontend/argento/default/template/review/form.phtml0.02531298,512524,288
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0004316,0240
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option_Collection0.0033351,4720
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option0.0028714,0560
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproductcustom.phtml0.001117,5520
frontend/argento/default/template/askit/askit.phtml0.00371143,6320
frontend/base/default/template/optimiseweb/cookienotice/cookienotice.phtml0.0019118,6240
frontend/argento/default/template/ajaxpro/notice.phtml0.0004113,9120
frontend/argento/default/template/ajaxpro/checkout/form.phtml0.0009110,5040
frontend/argento/default/template/lightboxpro/highslide/config.phtml0.001915,5120
frontend/argento/default/template/soldtogether/script.phtml0.0003116,0720
CACHE_URL0.02791525,288786,432