Od pon. do petka od 8:00-16:00 ure. 02/7200-483 

Search Site

Za dekleta

3 Izdelkov

na stran

Tabela  Seznam 

Nastavi padajočo smer

3 Izdelkov

na stran

Tabela  Seznam 

Nastavi padajočo smer

Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov. Nekateri piškotki so bili morda že servirani v skladu z zakonodajo.

Z nadaljevanjem obiska teh strani soglašate z njihovo uporabo.

Več o tem

Back to top

Back to top

 

O spletnem centru Podpora

Dodatki

O nas Podjetje

Splošni pogoji
Dostava
Spletni Piškotki

Moj račun
Lista želja
Status naročil
Seznam želja
E-novice

Akcijska ponudba
Ceneje na spletu
Najbolj prodajni artikli
Najbolj popularni artikli
Blagovne znamke

Kontaktirajte nas
Lokacija trgovine

Prodajno mesto
Kontakti
O podjetju

 

Slike so deloma simbolične, možne so napake pri tehničnih podatkih ali pri imenu artikla! Fotografije ne zagotavljajo lastnosti izdelkov.
Ponudba v spletni trgovini frama-shop.si se lahko razlikuje od ponudbe v maloprodajni Trgovini Frama!
Vse cene so v EUR z vključenim ddv!

[profiler]
Memory usage: real: 27262976, emalloc: 25812864
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.7195100
mage::app::init::system_config0.0012126,8240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0007191,3360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Cache0.0001113,0560
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00141278,4720
mage::app::init::config::load_cache0.010412,104524,288
mage::app::init::stores0.00871637,432262,144
init_config_section:stores_sl0.004912,1280
mage::app::init_front_controller0.01551483,424524,288
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00951307,096262,144
OBSERVER: turpentine_esi_controller_front_init_before0.00771202,432262,144
turpentine::observer::esi::loadCacheClearEvents0.00731171,1120
turpentine::helper::esi::getCacheClearEvents0.0016147,7360
CORE::create_object_of::Nexcessnet_Turpentine_Model_Shim_Mage_Core_Config0.00101360,5280
OBSERVER: turpentine_varnish_controller_front_init_before0.0007144,6080
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00411112,848262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0014152,3360
OBSERVER: ET_IpSecurity_observer0.00462157,0880
OBSERVER: askit0.0004117,0320
OBSERVER: easybanner0.00272102,0480
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00351129,1120
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0003221,5920
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001141,1440
mage::dispatch::routers_match1.6614100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.031012,071,9682,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0003132,4640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0018328,2080
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0014175,192262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.006911,233,1202,097,152
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.02031623,5200
OBSERVER: log0.01281132,3200
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0002115,9360
OBSERVER: pagecache0.0005118,0960
OBSERVER: persistent0.00124177,9040
OBSERVER: persistent_quote0.00091133,1760
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006183,1760
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view1.6300100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0165659542,744262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0002181,5280
DISPATCH EVENT:catalog_controller_category_init_after0.048712,085,0562,097,152
OBSERVER: ammeta0.048612,082,2082,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.00522362,480262,144
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0001111,0000
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.00258292,912262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00109361,9280
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.0046124126,9360
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00212195,896262,144
locale/currency0.003313198,976262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0007143,1120
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0006140,1760
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0005116,0320
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.0005144,744262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_xml_before0.0026197,9120
easybanner::updateLayout0.0023155,5680
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.005917040
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.050915,011,8164,980,736
BLOCK: formkey0.00061119,6640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00111186,0720
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00071186,0720
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00061186,0720
BLOCK: root0.0008167,896262,144
BLOCK: head0.00051137,2160
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00021421,5280
BLOCK: js_cookies0.0003163,6800
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00084773,3760
BLOCK: after_body_start0.00041105,136262,144
BLOCK: global_notices0.0003161,8240
BLOCK: header0.0003162,3280
BLOCK: top.links0.0003164,856262,144
BLOCK: store_language0.0003164,1920
BLOCK: catalog.topnav0.00061107,2160
BLOCK: top.container0.0003154,4560
BLOCK: breadcrumbs0.0003161,712262,144
BLOCK: global_messages0.00051141,2240
BLOCK: footer0.00051155,896262,144
BLOCK: core_profiler0.0003153,9760
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0016241,9440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00115533,0480
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00082223,496262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0020570,7760
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003153,7680
BLOCK: return_link0.00071132,824262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0003162,0800
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00161107,040262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0007119,3840
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00051146,1360
BLOCK: right.poll0.00051110,232262,144
BLOCK: tags_popular0.0003163,5600
BLOCK: right.reports.product.compared0.00051152,7840
BLOCK: google_analytics0.0003163,656262,144
BLOCK: wishlist_link0.0003167,7360
BLOCK: wishlist_sidebar0.00051165,5040
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004162,936262,144
BLOCK: head_rss0.0009169,0640
BLOCK: turpentine_notices0.00051121,504262,144
BLOCK: optimiseweb_cookienotice0.0003166,9680
BLOCK: headerCart0.00083135,3440
BLOCK ACTION: headerCart -> addItemRender0.00021218,7840
BLOCK: ajaxpro_customer_login0.00041122,408262,144
BLOCK: ajaxsearch_category_filter0.0004164,8240
BLOCK: navigationpro.top0.0003170,520262,144
BLOCK: cms_scroll_up0.0004253,2800
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0005283,8000
BLOCK: e64bcaf915273bada506379ff8e48f810.0004163,760262,144
BLOCK: e8b0c687373ecb294bf9fd531b0ff8e30.0003161,9440
BLOCK: currency0.0003163,5760
BLOCK: catalog.leftnav0.0004167,8480
BLOCK: category.products0.00381139,696262,144
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.0378370113,4720
BLOCK: product_list0.00051156,112262,144
BLOCK: product_list_toolbar0.0024193,2640
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.0004183,6160
BLOCK ACTION: product_list -> addColumnCountLayoutDepend0.00021510,6000
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0003161,384262,144
BLOCK: subcategories0.0003166,1840
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0004163,0240
BLOCK: easybanner.placeholder.left-top0.0003162,7600
BLOCK ACTION: easybanner.placeholder.content-bottom -> addBanner0.0002213,3760
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render1.5162100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.01438462,3520
OBSERVER: turpentine_esi_core_block_abstract_to_html_before0.00548427,2880
OBSERVER: avail_stock_status_to_html_before0.00308449,3440
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00725260,2960
frontend/base/default/template/page/2columns-left.phtml1.4665112,066,08813,369,344
frontend/argento/default/template/page/html/head.phtml0.01761328,744524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00554549,6640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00808020,2320
OBSERVER: ajaxpro_add_block_wrapper0.00438033,1200
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0006168,048262,144
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0004115,9360
frontend/argento/default/template/page/html/header.phtml0.717314,696,5125,242,880
frontend/argento/argento/template/easyflags/flags.phtml0.0047113,5360
init_config_section:stores_de0.002411,7840
frontend/base/default/template/page/template/links.phtml0.0021136,2720
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.010614611,543,5440
frontend/argento/default/template/checkout/cart/top.phtml0.00311393,584524,288
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0003132,4640
frontend/argento/default/template/ajaxsearch/topsearch.phtml0.00241129,256262,144
frontend/argento/default/template/easybanner/placeholder.phtml0.02227398,1760
frontend/argento/default/template/navigationpro/top.phtml0.693513,859,7524,456,448
DISPATCH EVENT:page_block_html_topmenu_gethtml_before0.464222,011,2802,359,296
OBSERVER: catalog_add_topmenu_items0.464022,012,8322,359,296
CORE::create_object_of::TM_NavigationPro_Model_Menu0.0094671381,2640
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0002123,1840
CORE::create_object_of::TM_EasyBanner_Model_Mysql4_Banner_Collection0.0003211,7200
frontend/base/default/template/tm/easycatalogimg/list.phtml0.0028168,9520
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Flat_Collection0.0003217,1280
frontend/base/default/template/catalog/category/view.phtml0.313412,984,8083,145,728
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0020111,1040
layout/package_update: default0.0178140,6560
layout/db_update: default0.0021128,1120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.0002147,7200
layout/db_update: catalog_category_layered_nochildren0.7375100
layout/db_update: STORE_sl0.7361100
layout/db_update: THEME_frontend_argento_argento0.7348100
layout/db_update: catalog_category_view0.7334100
layout/package_update: catalog_category_default0.0105124,6720
layout/db_update: MAP_popup0.7312100
layout/db_update: SHORTCUT_popup0.7297100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup0.7283100
layout/db_update: tm_ajaxpro_catalog_product_view0.7267100
layout/package_update: page_two_columns_left0.001122,0240
layout/db_update: page_two_columns_left0.7233200
layout/db_update: catalog_category_default0.7222100
layout/db_update: CATEGORY_6700.7209100
layout/db_update: customer_logged_out0.7193100
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.01941481,376524,288
OBSERVER: review0.01921478,480524,288
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0042131,0960
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.01171343,552524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.00981339,224524,288
OBSERVER: inventory0.00774255,328524,288
OBSERVER: tax0.00691197,976262,144
CORE::create_object_of::Mage_Tax_Model_Calculation0.0002106,9440
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Group0.0001106,5440
frontend/argento/default/template/catalog/product/list.phtml0.209912,151,4402,097,152
frontend/argento/default/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0042113,1920
__EAV_LOAD_MODEL__0.053531,134,6561,048,576
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.02053387,0560
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00025912,5680
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.01633273,800262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00573123,968262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.12683376,072524,288
frontend/argento/default/template/catalog/navigation/left.phtml0.0037114,6400
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.0003110,1920
frontend/argento/default/template/navigationpro/sidebar.phtml0.331712,315,1202,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Tag_Model_Resource_Popular_Collection0.0005135,1040
frontend/base/default/template/optimiseweb/cookienotice/cookienotice.phtml0.0019118,6080
frontend/argento/default/template/ajaxpro/notice.phtml0.0004114,1600
frontend/argento/default/template/ajaxpro/checkout/form.phtml0.0009110,5040
frontend/argento/default/template/ajaxpro/compare/form.phtml0.00391103,7920
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Compare_Item_Collection0.0005110,2960
frontend/argento/default/template/lightboxpro/highslide/config.phtml0.001815,5120
CACHE_URL0.04411783,264786,432