Od pon. do petka od 8:00-16:00 ure. 02/7200-483 

Search Site

Izdelki za ovce in koze

Z izbirano kategorijo se ne ujema noben izdelek.

Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov. Nekateri piškotki so bili morda že servirani v skladu z zakonodajo.

Z nadaljevanjem obiska teh strani soglašate z njihovo uporabo.

Več o tem

Back to top

 

O spletnem centru Podpora

Dodatki

O nas Podjetje

Splošni pogoji
Dostava
Spletni Piškotki

Moj račun
Lista želja
Status naročil
Seznam želja
E-novice

Akcijska ponudba
Ceneje na spletu
Najbolj prodajni artikli
Najbolj popularni artikli
Blagovne znamke

Kontaktirajte nas
Lokacija trgovine

Prodajno mesto
Kontakti
O podjetju

 

Slike so deloma simbolične, možne so napake pri tehničnih podatkih ali pri imenu artikla! Fotografije ne zagotavljajo lastnosti izdelkov.
Ponudba v spletni trgovini frama-shop.si se lahko razlikuje od ponudbe v maloprodajni Trgovini Frama!
Vse cene so v EUR z vključenim ddv!

[profiler]
Memory usage: real: 24903680, emalloc: 23675168
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.4727100
mage::app::init::system_config0.0013126,8240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00331305,512786,432
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Cache0.0001113,0560
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00121117,7040
mage::app::init::config::load_cache0.010112,1040
mage::app::init::stores0.00681637,440524,288
init_config_section:stores_sl0.003412,1280
mage::app::init_front_controller0.01021483,400524,288
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00641307,096262,144
OBSERVER: turpentine_esi_controller_front_init_before0.00511202,432262,144
turpentine::observer::esi::loadCacheClearEvents0.00481171,112262,144
turpentine::helper::esi::getCacheClearEvents0.0012147,736262,144
CORE::create_object_of::Nexcessnet_Turpentine_Model_Shim_Mage_Core_Config0.00071360,5280
OBSERVER: turpentine_varnish_controller_front_init_before0.0005144,6080
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00251112,824262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0010152,3360
OBSERVER: ET_IpSecurity_observer0.00542157,0880
OBSERVER: askit0.0003117,0320
OBSERVER: easybanner0.00332102,0480
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00321129,1120
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0002171,3520
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001131,0960
mage::dispatch::routers_match1.4172100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.034312,072,0162,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0004132,4640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0021328,2080
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0018175,1920
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.008011,233,1362,359,296
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.02171623,5520
OBSERVER: log0.01331132,3200
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0003115,9360
OBSERVER: pagecache0.0006118,0960
OBSERVER: persistent0.00124177,9520
OBSERVER: persistent_quote0.00091133,1600
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006183,1520
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view1.3825100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0163658542,072262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0002131,2880
DISPATCH EVENT:catalog_controller_category_init_after0.029211,770,6881,835,008
OBSERVER: ammeta0.029111,767,8401,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.00411354,088524,288
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0001109520
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.00267391,6880
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00033020,6000
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.005034248,592262,144
locale/currency0.00367198,688262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0008143,1280
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0007140,1840
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0006116,0320
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.04011115,600262,144
layout/package_update: default0.0253274,512262,144
layout/db_update: default0.0042230,1680
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.00053115,7440
layout/package_update: catalog_category_layered_nochildren0.001521,560262,144
layout/db_update: catalog_category_layered_nochildren0.4655200
layout/db_update: STORE_sl0.4642200
layout/db_update: THEME_frontend_argento_argento0.4630200
layout/db_update: catalog_category_view0.4617200
layout/package_update: catalog_category_layered0.0183232,0240
layout/package_update: MAP_popup0.001532,2960
layout/db_update: MAP_popup0.4477300
layout/package_update: SHORTCUT_popup0.001632,8720
layout/db_update: SHORTCUT_popup0.4464300
layout/package_update: SHORTCUT_uk_popup0.001633,9200
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup0.4451300
layout/package_update: tm_ajaxpro_catalog_product_view0.001933,6400
layout/db_update: tm_ajaxpro_catalog_product_view0.4436300
layout/package_update: page_two_columns_left0.001532,2000
layout/db_update: page_two_columns_left0.4423300
layout/db_update: catalog_category_layered0.4518200
layout/db_update: CATEGORY_4910.4506200
layout/package_update: customer_logged_out0.001222,3760
layout/db_update: customer_logged_out0.4492200
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_xml_before0.0032197,9120
easybanner::updateLayout0.0028155,5680
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.004215680
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.057215,291,1525,242,880
BLOCK: formkey0.00061119,6560
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00121186,0720
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00081186,0720
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00071186,0720
BLOCK: root0.0008167,888262,144
BLOCK: head0.00051137,2160
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00021421,5280
BLOCK: js_cookies0.0004163,6800
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00074270,6960
BLOCK: after_body_start0.00041105,160262,144
BLOCK: global_notices0.0003161,8240
BLOCK: header0.0003162,3280
BLOCK: top.links0.0004164,8400
BLOCK: store_language0.0004164,192262,144
BLOCK: catalog.topnav0.00061107,2160
BLOCK: top.container0.0004154,4560
BLOCK: breadcrumbs0.0003161,696262,144
BLOCK: global_messages0.00051141,2240
BLOCK: footer0.00061155,888262,144
BLOCK: core_profiler0.0003153,9760
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0017241,9440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00073118,8400
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00092223,496262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0022570,8000
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003153,7680
BLOCK: return_link0.00081132,808262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0004162,0800
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00171107,040262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0007119,3840
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00061146,1360
BLOCK: right.poll0.00061110,240262,144
BLOCK: tags_popular0.0003163,5600
BLOCK: right.reports.product.compared0.00061152,7840
BLOCK: google_analytics0.0004163,656262,144
BLOCK: wishlist_link0.0004167,7360
BLOCK: wishlist_sidebar0.00061165,5040
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003162,936262,144
BLOCK: head_rss0.0010169,0640
BLOCK: turpentine_notices0.00051121,488262,144
BLOCK: optimiseweb_cookienotice0.0004166,9680
BLOCK: headerCart0.00072138,5520
BLOCK ACTION: headerCart -> addItemRender0.0001812,5680
BLOCK: ajaxpro_customer_login0.00051122,424262,144
BLOCK: ajaxsearch_category_filter0.0003162,7760
BLOCK: navigationpro.top0.0004170,536262,144
BLOCK: cms_scroll_up0.0003153,2720
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0005283,8000
BLOCK: e64bcaf915273bada506379ff8e48f810.0005163,760262,144
BLOCK: e8b0c687373ecb294bf9fd531b0ff8e30.0004163,9920
BLOCK: currency0.0004163,5760
BLOCK: catalog.leftnav0.00291344,560262,144
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0002123,1840
BLOCK: category.products0.00471139,896262,144
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.0381370113,4880
BLOCK: product_list0.00061156,128262,144
BLOCK: product_list_toolbar0.0027193,4080
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.0004183,6160
BLOCK ACTION: product_list -> addColumnCountLayoutDepend0.0001107,5040
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0004161,384262,144
BLOCK: subcategories0.0004166,1840
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0004163,0240
BLOCK: easybanner.placeholder.left-top0.0003162,7600
BLOCK ACTION: easybanner.placeholder.content-bottom -> addBanner0.0002213,3760
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render1.2434100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.01437962,1120
OBSERVER: turpentine_esi_core_block_abstract_to_html_before0.00547926,5680
OBSERVER: avail_stock_status_to_html_before0.00317948,6240
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00674754,5360
frontend/base/default/template/page/2columns-left.phtml1.198419,456,96010,485,760
frontend/argento/default/template/page/html/head.phtml0.01861328,816524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00604448,5840
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00777519,8800
OBSERVER: ajaxpro_add_block_wrapper0.00427531,7680
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0006168,032262,144
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0004115,9360
frontend/argento/default/template/page/html/header.phtml0.721614,675,1365,242,880
frontend/argento/argento/template/easyflags/flags.phtml0.0052113,6240
init_config_section:stores_de0.002611,7840
frontend/base/default/template/page/template/links.phtml0.0023136,2160
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.010214601,542,424262,144
frontend/argento/default/template/checkout/cart/top.phtml0.00341393,584524,288
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0003132,4640
frontend/argento/default/template/ajaxsearch/topsearch.phtml0.00261129,256262,144
frontend/argento/default/template/easybanner/placeholder.phtml0.02677398,5200
frontend/argento/default/template/navigationpro/top.phtml0.694613,837,5764,194,304
DISPATCH EVENT:page_block_html_topmenu_gethtml_before0.443422,013,0162,359,296
OBSERVER: catalog_add_topmenu_items0.443122,014,4002,359,296
CORE::create_object_of::TM_NavigationPro_Model_Menu0.0093671381,2640
CORE::create_object_of::TM_EasyBanner_Model_Mysql4_Banner_Collection0.0006211,7200
frontend/base/default/template/catalog/category/view.phtml0.07331462,616524,288
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0024170,1680
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.0047165,1520
OBSERVER: review0.0046162,2320
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.003812,3920
frontend/argento/default/template/catalog/layer/view.phtml0.002613,1760
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.0005110,1920
frontend/argento/default/template/navigationpro/sidebar.phtml0.297612,315,9362,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Tag_Model_Resource_Popular_Collection0.0005135,1040
frontend/argento/default/template/catalog/product/compare/sidebar.phtml0.0004122,8320
frontend/base/default/template/optimiseweb/cookienotice/cookienotice.phtml0.0018118,6160
frontend/argento/default/template/ajaxpro/notice.phtml0.0004113,9200
frontend/argento/default/template/ajaxpro/checkout/form.phtml0.0009110,5040
frontend/argento/default/template/ajaxpro/compare/form.phtml0.00381103,7520
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Compare_Item_Collection0.0004110,2960
frontend/argento/default/template/lightboxpro/highslide/config.phtml0.001715,5120
CACHE_URL0.03891757,368786,432