Od pon. do petka od 8:00-16:00 ure. 02/7200-483 

Search Site

El. ovratnice proti laježu

2 Izdelkov

na stran

Tabela  Seznam 

Nastavi padajočo smer

2 Izdelkov

na stran

Tabela  Seznam 

Nastavi padajočo smer

Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov. Nekateri piškotki so bili morda že servirani v skladu z zakonodajo.

Z nadaljevanjem obiska teh strani soglašate z njihovo uporabo.

Več o tem

Back to top

Back to top

 

O spletnem centru Podpora

Dodatki

O nas Podjetje

Splošni pogoji
Dostava
Spletni Piškotki

Moj račun
Lista želja
Status naročil
Seznam želja
E-novice

Akcijska ponudba
Ceneje na spletu
Najbolj prodajni artikli
Najbolj popularni artikli
Blagovne znamke

Kontaktirajte nas
Lokacija trgovine

Prodajno mesto
Kontakti
O podjetju

 

Slike so deloma simbolične, možne so napake pri tehničnih podatkih ali pri imenu artikla! Fotografije ne zagotavljajo lastnosti izdelkov.
Ponudba v spletni trgovini frama-shop.si se lahko razlikuje od ponudbe v maloprodajni Trgovini Frama!
Vse cene so v EUR z vključenim ddv!

[profiler]
Memory usage: real: 27000832, emalloc: 25827496
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.7112100
mage::app::init::system_config0.0020126,8240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0008191,3360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Cache0.0002113,0560
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00151228,2320
mage::app::init::config::load_cache0.012912,104524,288
mage::app::init::stores0.00841637,432262,144
init_config_section:stores_sl0.004912,1280
mage::app::init_front_controller0.01421483,424524,288
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00911307,096262,144
OBSERVER: turpentine_esi_controller_front_init_before0.00731202,432262,144
turpentine::observer::esi::loadCacheClearEvents0.00691171,1120
turpentine::helper::esi::getCacheClearEvents0.0016147,7360
CORE::create_object_of::Nexcessnet_Turpentine_Model_Shim_Mage_Core_Config0.00101360,5280
OBSERVER: turpentine_varnish_controller_front_init_before0.0007144,6080
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00361112,848262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0011152,3360
OBSERVER: ET_IpSecurity_observer0.00592157,0640
OBSERVER: askit0.0003117,0320
OBSERVER: easybanner0.00372102,0480
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00411129,1120
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0003211,5440
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001141,1440
mage::dispatch::routers_match1.6479100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.054612,071,9042,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0006132,4640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0026328,2080
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0023175,192262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.011711,233,1362,097,152
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.03681623,4400
OBSERVER: log0.02741132,3200
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0003115,9360
OBSERVER: pagecache0.0008118,0960
OBSERVER: persistent0.00134177,8800
OBSERVER: persistent_quote0.00101133,1440
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0007183,1280
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view1.5923100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0159661544,152262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0002171,4800
DISPATCH EVENT:catalog_controller_category_init_after0.041012,096,9762,097,152
OBSERVER: ammeta0.040812,094,1282,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.00492362,456262,144
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0001111,0000
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.00258092,656262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00119361,9280
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.0052123126,7920
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00222195,896262,144
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.0389372122,3120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00135130,6800
locale/currency0.003812198,688262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0008142,8560
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0007139,9200
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0005116,0560
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.0193144,7440
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_xml_before0.0038197,9120
easybanner::updateLayout0.0032155,5680
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.005917040
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.055415,004,1684,980,736
BLOCK: formkey0.00071119,6640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00121186,0720
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00081186,0720
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00071186,0720
BLOCK: root0.0008167,888262,144
BLOCK: head0.00071137,2160
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00021421,5280
BLOCK: js_cookies0.0004163,6800
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00084773,3760
BLOCK: after_body_start0.00041105,136262,144
BLOCK: global_notices0.0003161,8240
BLOCK: header0.0003162,3280
BLOCK: top.links0.0004164,840262,144
BLOCK: store_language0.0004164,1920
BLOCK: catalog.topnav0.00061107,2160
BLOCK: top.container0.0003154,4560
BLOCK: breadcrumbs0.0003161,696262,144
BLOCK: global_messages0.00061141,2240
BLOCK: footer0.00071155,888262,144
BLOCK: core_profiler0.0003153,9760
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0015235,6480
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00092223,496262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0023570,7760
BLOCK: catalog_product_price_template0.0004153,7680
BLOCK: return_link0.00081132,824262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0003162,0800
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00171107,040262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0007119,3840
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00061146,1360
BLOCK: right.poll0.00061110,240262,144
BLOCK: tags_popular0.0004163,5600
BLOCK: right.reports.product.compared0.00061152,7840
BLOCK: google_analytics0.0004163,656262,144
BLOCK: wishlist_link0.0004167,7360
BLOCK: wishlist_sidebar0.00061165,504262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003162,9120
BLOCK: head_rss0.0009169,0000
BLOCK: turpentine_notices0.00051121,480262,144
BLOCK: optimiseweb_cookienotice0.0004166,9680
BLOCK: headerCart0.00093135,3440
BLOCK ACTION: headerCart -> addItemRender0.00021218,784262,144
BLOCK: ajaxpro_customer_login0.00041122,4080
BLOCK: ajaxsearch_category_filter0.0004164,8240
BLOCK: navigationpro.top0.0005170,520262,144
BLOCK: cms_scroll_up0.0004253,2800
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0005283,8000
BLOCK: e64bcaf915273bada506379ff8e48f810.0005163,784262,144
BLOCK: e8b0c687373ecb294bf9fd531b0ff8e30.0004161,9440
BLOCK: currency0.0003163,5760
BLOCK: catalog.leftnav0.0004167,8480
BLOCK: category.products0.00491138,432262,144
BLOCK: product_list0.00061156,136262,144
BLOCK: product_list_toolbar0.0027193,2640
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.0004183,6160
BLOCK ACTION: product_list -> addColumnCountLayoutDepend0.00021510,6000
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0004161,400262,144
BLOCK: subcategories0.0005166,1840
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0004163,0240
BLOCK: easybanner.placeholder.left-top0.0003162,7600
BLOCK ACTION: easybanner.placeholder.content-bottom -> addBanner0.0002213,3760
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render1.4610100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.01618362,3040
OBSERVER: turpentine_esi_core_block_abstract_to_html_before0.00628327,1440
OBSERVER: avail_stock_status_to_html_before0.00358349,2000
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00835159,1440
frontend/base/default/template/page/2columns-left.phtml1.4117112,074,20813,107,200
frontend/argento/default/template/page/html/head.phtml0.01971328,872524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00644549,6640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00847920,2720
OBSERVER: ajaxpro_add_block_wrapper0.00477932,9600
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0007168,040262,144
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0005115,9360
frontend/argento/default/template/page/html/header.phtml0.711314,697,5525,242,880
frontend/argento/argento/template/easyflags/flags.phtml0.0051113,6640
init_config_section:stores_de0.002711,7840
frontend/base/default/template/page/template/links.phtml0.0028136,2240
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.010014611,543,5120
frontend/argento/default/template/checkout/cart/top.phtml0.00491393,584524,288
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0003132,4640
frontend/argento/default/template/ajaxsearch/topsearch.phtml0.00371129,256262,144
frontend/argento/default/template/easybanner/placeholder.phtml0.02527398,1760
frontend/argento/default/template/navigationpro/top.phtml0.678413,860,3844,456,448
DISPATCH EVENT:page_block_html_topmenu_gethtml_before0.464522,012,0962,359,296
OBSERVER: catalog_add_topmenu_items0.464322,013,6642,359,296
DISPATCH EVENT:catalog_category_flat_loadnodes_before0.0050180
CORE::create_object_of::TM_NavigationPro_Model_Menu0.0092671381,2640
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0002123,184262,144
CORE::create_object_of::TM_EasyBanner_Model_Mysql4_Banner_Collection0.0003211,7200
frontend/base/default/template/tm/easycatalogimg/list.phtml0.0034168,992262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Flat_Collection0.0003217,1280
frontend/base/default/template/catalog/category/view.phtml0.269012,990,4002,883,584
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0022111,0880
layout/package_update: default0.0176140,6560
layout/db_update: default0.0025128,1120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.0003147,7200
layout/db_update: catalog_category_layered_nochildren0.6817100
layout/db_update: STORE_sl0.6804100
layout/db_update: THEME_frontend_argento_argento0.6791100
layout/db_update: catalog_category_view0.6778100
layout/package_update: catalog_category_default0.0112124,6720
layout/db_update: MAP_popup0.6756100
layout/db_update: SHORTCUT_popup0.6741100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup0.6725100
layout/db_update: tm_ajaxpro_catalog_product_view0.6707100
layout/package_update: page_two_columns_left0.001122,0240
layout/db_update: page_two_columns_left0.6669200
layout/db_update: catalog_category_default0.6659100
layout/db_update: CATEGORY_3510.6646100
layout/db_update: customer_logged_out0.6631100
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.02131472,568524,288
OBSERVER: review0.02111469,696524,288
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0048123,3520
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.01271342,536524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01081338,416524,288
OBSERVER: inventory0.00673242,840524,288
OBSERVER: tax0.00751197,912262,144
frontend/argento/default/template/catalog/product/list.phtml0.162512,166,8402,097,152
frontend/argento/default/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0044113,9040
__EAV_LOAD_MODEL__0.049621,136,1201,048,576
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01882400,504262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00025912,5440
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.01482234,2080
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00442112,352262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.08762372,384524,288
frontend/argento/default/template/catalog/navigation/left.phtml0.0039114,6400
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.0003110,1920
frontend/argento/default/template/navigationpro/sidebar.phtml0.318712,315,3202,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Tag_Model_Resource_Popular_Collection0.0006135,1040
frontend/base/default/template/optimiseweb/cookienotice/cookienotice.phtml0.0019118,6240
frontend/argento/default/template/ajaxpro/notice.phtml0.0004114,1600
frontend/argento/default/template/ajaxpro/checkout/form.phtml0.0009110,5040
frontend/argento/default/template/ajaxpro/compare/form.phtml0.00401103,7520
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Compare_Item_Collection0.0004110,3120
frontend/argento/default/template/lightboxpro/highslide/config.phtml0.001917,5600
CACHE_URL0.04321784,520786,432