Od pon. do petka od 8:00-16:00 ure. 02/7200-483 

Search Site

comet KE COMPACT 3.10 EXTRA - Visokotlačni čistilec / Vroča voda

Bodite prvi in podajte mnenje za ta artikel

Tiskaj produktno kartico

Motorna črpalka ZW-KNajvečji pretok 600 l/h - Največji pritisk 130 bar (13 MPa)Enofazni tok 230 V - 50 HzMoč motorja 2,2 kW - Zagonska moč 3 kW - 1400 vrt/minNajvišja temperatura vode na izstopu 140°CDimenzije 90x71x86 cm - Masa 114 kgOsnovna oprema• Pištola z vrtljivo spojko • Brizgalna...
Trenutno ni dobavljivo! Pokliči za dobavni rok.
Trenutno ni dobavljivo! Pokliči za dobavni rok.
1.751,25 €
Motorna črpalka ZW-K
Največji pretok 600 l/h - Največji pritisk 130 bar (13 MPa)
Enofazni tok 230 V - 50 Hz
Moč motorja 2,2 kW - Zagonska moč 3 kW - 1400 vrt/min
Najvišja temperatura vode na izstopu 140°C
Dimenzije 90x71x86 cm - Masa 114 kg


Osnovna oprema
• Pištola z vrtljivo spojko • Brizgalna cev s fiksno šobo • V isokotlačna gumijasta cev 10 m
Blagovna znamka Agro
Garancija 12 mesecev
EAN 3838593870208
Kataloška šifra 90470001

Uporabite presledke med zaznamki. Uporabite (') za stavke.

Vaše mnenje
Ocenjujete: comet KE COMPACT 3.10 EXTRA - Visokotlačni čistilec / Vroča voda

Kakšna je vaša ocena tega izdelka? *

  Ocena
Cena
Uporabnost
Kakovost

Vprašanje o produktu

Tukaj še ni bilo javno objavljenih vprašanj

Pošljite vprašanje o produktu in boste dobili odgovor v najkrajšem možnem času.

Postavite vprašanje

* Obvezna polja

Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov. Nekateri piškotki so bili morda že servirani v skladu z zakonodajo.

Z nadaljevanjem obiska teh strani soglašate z njihovo uporabo.

Več o tem

Back to top

 

O spletnem centru Podpora

Dodatki

O nas Podjetje

Splošni pogoji
Dostava
Spletni Piškotki

Moj račun
Lista želja
Status naročil
Seznam želja
E-novice

Akcijska ponudba
Ceneje na spletu
Najbolj prodajni artikli
Najbolj popularni artikli
Blagovne znamke

Kontaktirajte nas
Lokacija trgovine

Prodajno mesto
Kontakti
O podjetju

 

Slike so deloma simbolične, možne so napake pri tehničnih podatkih ali pri imenu artikla! Fotografije ne zagotavljajo lastnosti izdelkov.
Ponudba v spletni trgovini frama-shop.si se lahko razlikuje od ponudbe v maloprodajni Trgovini Frama!
Vse cene so v EUR z vključenim ddv!

[profiler]
Memory usage: real: 28573696, emalloc: 27765632
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage3.0839100
mage::app::init::system_config0.0015126,8240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0005191,3360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Cache0.0002113,0560
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.005424113,944262,144
mage::app::init::config::load_cache0.014612,104524,288
mage::app::init::stores0.01281633,0400
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Store_Group_Collection0.003218,0240
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002181,2720
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0003181,2720
init_config_section:stores_sl0.011212,1280
mage::app::init_front_controller0.01621483,336524,288
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00881307,032262,144
OBSERVER: turpentine_esi_controller_front_init_before0.00771202,368262,144
turpentine::observer::esi::loadCacheClearEvents0.00751171,0480
turpentine::helper::esi::getCacheClearEvents0.0025147,6720
CORE::create_object_of::Nexcessnet_Turpentine_Model_Shim_Mage_Core_Config0.00061360,5280
OBSERVER: turpentine_varnish_controller_front_init_before0.0004144,6080
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00651112,824262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0007152,3360
OBSERVER: ET_IpSecurity_observer0.00982157,0640
OBSERVER: askit0.0002117,0320
OBSERVER: easybanner0.00602102,1760
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00251128,8880
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0004322,0720
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002231,5760
mage::dispatch::routers_match2.9961100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.049712,072,1202,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0003132,4640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0019328,2080
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0064175,192262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design0.005111,3360
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.012911,233,1522,097,152
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.02811623,6400
OBSERVER: log0.01571132,3840
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0002115,9360
OBSERVER: pagecache0.0004118,0880
OBSERVER: persistent0.00094177,8800
OBSERVER: persistent_quote0.00081133,2880
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006183,3600
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view2.9435100
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0003282,0080
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.0015197,3280
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0129306124,0160
__EAV_LOAD_MODEL__0.119942,097,2161,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00172119,696262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00109764,5520
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.015724342,6000
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.04574692,248524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00026313,3760
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.03614280,328262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01354195,400262,144
OBSERVER: inventory0.01324193,040262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.027611,112,3041,310,720
OBSERVER: turpentine_ban_catalog_controller_product_view0.0003131,9920
OBSERVER: reports0.026711,019,7201,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.00701313,944262,144
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0002201,4320
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_after0.0001119360
OBSERVER: sendfriend0.0003153,0800
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0005116,0320
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.10511134,824262,144
layout/package_update: default0.0594274,0400
layout/db_update: default0.0072230,1680
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.00063216,2160
layout/package_update: STORE_sl0.00132232262,144
layout/db_update: STORE_sl0.9081200
layout/db_update: THEME_frontend_argento_argento0.9036200
layout/package_update: catalog_product_view0.0579272,560262,144
layout/package_update: MAP_popup0.004632,2960
layout/db_update: MAP_popup0.8691300
layout/package_update: MAP_price_msrp_item0.001732,8480
layout/db_update: MAP_price_msrp_item0.8677300
layout/package_update: SHORTCUT_popup0.001632,8720
layout/db_update: SHORTCUT_popup0.8663300
layout/package_update: SHORTCUT_uk_popup0.001632,8960
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup0.8650300
layout/package_update: tm_lihgtboxpro_product_info_media0.002132,0320
layout/db_update: tm_lihgtboxpro_product_info_media0.8635300
layout/package_update: page_one_column0.001532,1280
layout/db_update: page_one_column0.8563300
layout/db_update: catalog_product_view0.8776200
layout/package_update: PRODUCT_TYPE_simple0.001423,4640
layout/db_update: PRODUCT_TYPE_simple0.8761200
layout/db_update: PRODUCT_146890.8730200
layout/package_update: customer_logged_out0.001822,3760
layout/db_update: customer_logged_out0.8710200
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_xml_before0.0062198,0400
easybanner::updateLayout0.0056155,6960
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.014515680
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.229017,599,8967,602,176
BLOCK: formkey0.00051119,6560
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00731618,1360
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00101618,1360
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00841608,0880
BLOCK: root0.0007167,888262,144
BLOCK: head0.00031137,2160
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00031523,0240
BLOCK: js_cookies0.0003163,680262,144
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00244169,0960
BLOCK: after_body_start0.00041105,1360
BLOCK: global_notices0.0054161,8240
BLOCK: header0.0003162,3280
BLOCK: top.links0.0003164,840262,144
BLOCK: store_language0.0003164,1920
BLOCK: catalog.topnav0.00041107,2160
BLOCK: top.container0.0003154,4560
BLOCK: breadcrumbs0.0003161,7120
BLOCK: global_messages0.00351141,2240
BLOCK: footer0.00051155,896262,144
BLOCK: core_profiler0.0003153,9760
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0016241,7680
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00104527,1120
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00072223,496262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0020570,840262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003153,7680
BLOCK: return_link0.00471132,8080
BLOCK: checkout_cart_link0.0003162,0800
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00161111,128262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0037119,3840
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00051146,1360
BLOCK: right.poll0.00051110,248262,144
BLOCK: tags_popular0.0003163,5600
BLOCK: right.reports.product.compared0.00051152,784262,144
BLOCK: google_analytics0.0003163,6560
BLOCK: wishlist_link0.0003167,7360
BLOCK: wishlist_sidebar0.00061165,504262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003162,9120
BLOCK: head_rss0.0009169,0640
BLOCK: turpentine_notices0.00071121,456262,144
BLOCK: optimiseweb_cookienotice0.0028166,9600
BLOCK: headerCart0.00092138,552262,144
BLOCK ACTION: headerCart -> addItemRender0.0002812,5680
BLOCK: ajaxpro_customer_login0.00061122,4080
BLOCK: ajaxpro_spinner0.004911,4000
BLOCK: ajaxsearch_category_filter0.00071124,112262,144
BLOCK: right.search0.008311,3920
BLOCK: tm.load.jquery0.003011,1280
BLOCK: navigationpro.top0.0006170,5200
BLOCK: cms_scroll_up0.0003153,2720
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0003179,536262,144
BLOCK: e64bcaf915273bada506379ff8e48f810.0010163,7600
BLOCK: e8b0c687373ecb294bf9fd531b0ff8e30.0005161,9440
BLOCK: product.info0.070711,153,2881,572,864
locale/currency0.006510197,856262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0008142,1520
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0006138,9600
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.0009239,2080
BLOCK: product.info.media0.00051147,5600
BLOCK: product.info.upsell0.0003179,4720
BLOCK: product.info.additional0.0003161,4640
BLOCK: product.description0.0003161,464262,144
BLOCK: product.attributes0.0004161,8720
BLOCK: product.info.options0.0033165,8800
BLOCK: html_calendar0.0004161,5520
BLOCK: product.info.container10.0003161,800262,144
BLOCK: catalog.product.related0.0065176,2720
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00071109,2480
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0003163,016262,144
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0003161,3840
BLOCK: product_tag_list0.0004165,6320
BLOCK: productalert.price0.0004163,2960
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0004121,616262,144
BLOCK ACTION: productalert.stock -> prepareStockAlertData0.0078196,4000
BLOCK: cleanprint_product_button_10.0003163,6400
BLOCK: product.info.soldtogetherorder0.0004176,8960
BLOCK ACTION: product.info.soldtogetherorder -> setTemplate0.003017120
BLOCK: product.info.soldtogethercustomer0.0004177,688262,144
BLOCK: product.info.tabs0.0004161,7760
BLOCK ACTION: product.info.tabs -> addTab0.00628268,440262,144
BLOCK ACTION: product.info -> addReviewSummaryTemplate0.0006164,1520
BLOCK: product.info.simple0.0005175,312262,144
BLOCK: 0.00051124,6960
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0003163,0240
BLOCK: easybanner.placeholder.left-top0.0003162,768262,144
BLOCK ACTION: easybanner.placeholder.content-bottom -> addBanner0.0002213,3760
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render2.4850100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.02849663,568262,144
OBSERVER: turpentine_esi_core_block_abstract_to_html_before0.01199629,0160
OBSERVER: avail_stock_status_to_html_before0.00669651,712262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.02536776,8880
frontend/base/default/template/page/1column.phtml2.4123110,347,15210,747,904
frontend/argento/default/template/page/html/head.phtml0.04681430,560262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.01694347,4640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.01389122,288262,144
OBSERVER: ajaxpro_add_block_wrapper0.00539137,3760
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0005168,0160
frontend/argento/default/template/facebooklb/head.phtml0.00721101,5360
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0003115,9360
frontend/argento/default/template/page/html/header.phtml1.455014,914,0805,505,024
frontend/argento/argento/template/easyflags/flags.phtml0.0110113,4480
init_config_section:stores_de0.008611,7840
frontend/base/default/template/page/template/links.phtml0.0020136,2400
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0108675713,4240
frontend/argento/default/template/checkout/cart/top.phtml0.00771398,448524,288
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0002132,464262,144
frontend/argento/default/template/ajaxsearch/topsearch.phtml0.00631129,2560
frontend/argento/default/template/easybanner/placeholder.phtml0.09425542,1920
frontend/argento/default/template/navigationpro/top.phtml1.400414,072,3124,718,592
DISPATCH EVENT:page_block_html_topmenu_gethtml_before0.831611,659,8321,835,008
OBSERVER: catalog_add_topmenu_items0.831411,661,4641,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0472656540,8321,048,576
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.0745369115,7840
CORE::create_object_of::TM_NavigationPro_Model_Menu0.0073310176,2160
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0002123,2080
CORE::create_object_of::TM_EasyBanner_Model_Mysql4_Banner_Collection0.0003211,7200
frontend/argento/default/template/catalog/product/view.phtml0.731613,978,1444,194,304
frontend/base/default/template/cleanprint/button.phtml0.006517,3680
frontend/base/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.08421532,696786,432
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0062172,3360
OBSERVER: catalogrule0.0060169,4720
frontend/argento/argento/template/aw_avail/typedata.phtml0.15781917,5361,048,576
CORE::create_object_of::AW_Avail_Model_Rule_Condition_Combine0.003510167,1200
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Rule_Condition_Product0.0140189,848786,432
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.01131661,808786,432
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Rule_Condition_Combine0.0004116,7280
frontend/argento/argento/template/aw_avail/stockinfo.phtml0.004314,0800
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.062716,8320
frontend/base/default/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.0053110,7760
frontend/argento/default/template/catalog/product/view/addto.phtml0.0081122,7760
frontend/argento/default/template/richsnippets/richsnippets_view.phtml0.0066121,3520
frontend/argento/default/template/lightboxpro/catalog/product/view/media.phtml0.03561265,3840
frontend/base/default/template/catalog/product/view/additional.phtml0.207711,674,2481,835,008
frontend/argento/default/template/easytabs/tabs.phtml0.172811,467,8001,572,864
frontend/argento/default/template/easytabs/description.phtml0.003212,8080
frontend/argento/default/template/easytabs/attributes.phtml0.0336125,4320
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0008222,2880
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0025442,5680
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.028243,8000
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0018139,1280
OBSERVER: bundle_observer0.0016136,3360
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproducttags.phtml0.00671192,664262,144
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0008112,0960
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproductreview.phtml0.05931516,344786,432
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Resource_Customer0.003514,6640
frontend/argento/default/template/review/form.phtml0.05261298,192524,288
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0004316,0240
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option_Collection0.0034351,4720
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option0.0029714,0560
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproductcustom.phtml0.005017,5520
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.004313,2000
frontend/argento/default/template/askit/askit.phtml0.01011143,6160
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.0008222,2080
frontend/argento/default/template/soldtogether/order.phtml0.007915,9280
frontend/argento/default/template/soldtogether/customer.phtml0.007612,0720
frontend/base/default/template/optimiseweb/cookienotice/cookienotice.phtml0.0018118,6000
frontend/argento/default/template/ajaxpro/notice.phtml0.0003113,9280
frontend/argento/default/template/ajaxpro/overlay.phtml0.003211,3680
frontend/argento/default/template/ajaxpro/checkout/form.phtml0.0009110,5040
frontend/argento/default/template/ajaxpro/compare/form.phtml0.003815,4160
frontend/argento/default/template/lightboxpro/highslide/config.phtml0.004915,5120
frontend/argento/default/template/soldtogether/script.phtml0.0003116,0720
CACHE_URL0.05621514,544524,288