Od pon. do petka od 8:00-16:00 ure. 02/7200-483 

Search Site

Razsipalniki

Izdelki 1 do 9 od skupno 11

na stran
Stran:
  1. 1
  2. 2

Tabela  Seznam 

Nastavi padajočo smer

Izdelki 1 do 9 od skupno 11

na stran
Stran:
  1. 1
  2. 2

Tabela  Seznam 

Nastavi padajočo smer

Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov. Nekateri piškotki so bili morda že servirani v skladu z zakonodajo.

Z nadaljevanjem obiska teh strani soglašate z njihovo uporabo.

Več o tem

Back to top

Back to top

 

O spletnem centru Podpora

Dodatki

O nas Podjetje

Splošni pogoji
Dostava
Spletni Piškotki

Moj račun
Lista želja
Status naročil
Seznam želja
E-novice

Akcijska ponudba
Ceneje na spletu
Najbolj prodajni artikli
Najbolj popularni artikli
Blagovne znamke

Kontaktirajte nas
Lokacija trgovine

Prodajno mesto
Kontakti
O podjetju

 

Slike so deloma simbolične, možne so napake pri tehničnih podatkih ali pri imenu artikla! Fotografije ne zagotavljajo lastnosti izdelkov.
Ponudba v spletni trgovini frama-shop.si se lahko razlikuje od ponudbe v maloprodajni Trgovini Frama!
Vse cene so v EUR z vključenim ddv!

[profiler]
Memory usage: real: 29360128, emalloc: 28075208
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage3.5625100
mage::app::init::system_config0.0011126,8240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0007191,3360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Cache0.0001113,0560
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.007018811,4000
mage::app::init::config::load_cache0.008512,104524,288
mage::app::init::stores0.00521637,456262,144
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002181,2720
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0002181,2720
init_config_section:stores_sl0.003012,1280
mage::app::init_front_controller0.00881483,440524,288
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00561307,096262,144
OBSERVER: turpentine_esi_controller_front_init_before0.00451202,432262,144
turpentine::observer::esi::loadCacheClearEvents0.00421171,1120
turpentine::helper::esi::getCacheClearEvents0.0009147,7360
CORE::create_object_of::Nexcessnet_Turpentine_Model_Shim_Mage_Core_Config0.00061360,5280
OBSERVER: turpentine_varnish_controller_front_init_before0.0005144,6080
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00221112,864262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0008152,3360
OBSERVER: ET_IpSecurity_observer0.00442157,0640
OBSERVER: askit0.0002117,0320
OBSERVER: easybanner0.00272102,0480
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00261129,1120
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0004281,8800
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001141,1440
mage::dispatch::routers_match3.5221100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.032012,071,9602,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0003132,4640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0019328,2080
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0013175,192262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.007911,233,1282,097,152
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.02051623,5040
OBSERVER: log0.01331132,3200
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0003115,9360
OBSERVER: pagecache0.0005118,0960
OBSERVER: persistent0.00114177,8800
OBSERVER: persistent_quote0.00081133,2080
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0005183,2240
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view3.4900100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0163659542,744524,288
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0002241,8160
DISPATCH EVENT:catalog_controller_category_init_after0.039612,096,0162,097,152
OBSERVER: ammeta0.039512,093,1682,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.00411354,096262,144
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0001111,0000
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.00349594,688262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00109361,960262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.0059130127,7520
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00293214,688262,144
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.0385371122,1200
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00498450,2160
locale/currency0.003829199,488262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0008142,8560
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0006139,9200
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0005116,0320
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.0004144,8720
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_xml_before0.0027197,9120
easybanner::updateLayout0.0024155,5680
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.005717040
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.094016,134,1126,029,312
BLOCK: formkey0.00051119,6640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00131326,7440
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00081326,7440
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00081316,6960
BLOCK: root0.0008167,888262,144
BLOCK: head0.00041137,2160
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00021421,5280
BLOCK: js_cookies0.0003163,6800
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00094773,3760
BLOCK: after_body_start0.00041105,136262,144
BLOCK: global_notices0.0003161,8240
BLOCK: header0.0003162,3280
BLOCK: top.links0.0004164,840262,144
BLOCK: store_language0.0003164,1920
BLOCK: catalog.topnav0.00051107,2160
BLOCK: top.container0.0003154,4560
BLOCK: breadcrumbs0.0003161,704262,144
BLOCK: global_messages0.00051141,2240
BLOCK: footer0.00051155,912262,144
BLOCK: core_profiler0.0003153,9760
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0014235,5840
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00082223,496262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0027570,7760
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003153,7680
BLOCK: return_link0.00071132,824262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0003162,0800
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00161107,048262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0007119,3840
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00051146,1360
BLOCK: right.poll0.00071110,240262,144
BLOCK: tags_popular0.0005163,5600
BLOCK: right.reports.product.compared0.00061152,7840
BLOCK: google_analytics0.0003163,656262,144
BLOCK: wishlist_link0.0005167,7360
BLOCK: wishlist_sidebar0.00101165,504262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0005162,9120
BLOCK: head_rss0.0015169,0000
BLOCK: turpentine_notices0.00051121,480262,144
BLOCK: optimiseweb_cookienotice0.0003166,9680
BLOCK: headerCart0.00083135,3440
BLOCK ACTION: headerCart -> addItemRender0.00021218,7840
BLOCK: ajaxpro_customer_login0.00051122,416262,144
BLOCK: ajaxsearch_category_filter0.0004164,8240
BLOCK: navigationpro.top0.0004170,528262,144
BLOCK: cms_scroll_up0.0004253,2800
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0005283,8000
BLOCK: e64bcaf915273bada506379ff8e48f810.0004163,760262,144
BLOCK: e8b0c687373ecb294bf9fd531b0ff8e30.0003161,9440
BLOCK: currency0.0003163,5760
BLOCK: catalog.leftnav0.038011,196,1201,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.0026871,8560
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0002123,1840
BLOCK: category.products0.00541137,3440
BLOCK: product_list0.00051156,1360
BLOCK: product_list_toolbar0.0024192,976262,144
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.0004183,6160
BLOCK ACTION: product_list -> addColumnCountLayoutDepend0.00021510,6000
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0003161,3840
BLOCK: subcategories0.0004166,184262,144
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0004163,0240
BLOCK: easybanner.placeholder.left-top0.0003162,7600
BLOCK ACTION: easybanner.placeholder.content-bottom -> addBanner0.0002213,3760
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render3.3401100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.032110063,1200
OBSERVER: turpentine_esi_core_block_abstract_to_html_before0.007110029,5920
OBSERVER: avail_stock_status_to_html_before0.003710051,6480
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.01966979,4160
frontend/base/default/template/page/2columns-left.phtml3.2891113,155,47213,893,632
frontend/argento/default/template/page/html/head.phtml0.01811328,832262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00594549,6640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.02349621,3520
OBSERVER: ajaxpro_add_block_wrapper0.01199637,4400
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0006168,0240
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0003115,9360
frontend/argento/default/template/page/html/header.phtml0.803014,673,0805,242,880
frontend/argento/argento/template/easyflags/flags.phtml0.0048113,5840
init_config_section:stores_de0.002611,7840
frontend/base/default/template/page/template/links.phtml0.0021136,2320
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.010514611,543,4880
frontend/argento/default/template/checkout/cart/top.phtml0.00301393,584524,288
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0002132,464262,144
frontend/argento/default/template/ajaxsearch/topsearch.phtml0.00261129,2560
frontend/argento/default/template/easybanner/placeholder.phtml0.08547398,1760
frontend/argento/default/template/navigationpro/top.phtml0.771913,835,9924,456,448
DISPATCH EVENT:page_block_html_topmenu_gethtml_before0.520322,012,3362,097,152
OBSERVER: catalog_add_topmenu_items0.519922,013,8962,097,152
CORE::create_object_of::TM_NavigationPro_Model_Menu0.0097671381,2880
CORE::create_object_of::TM_EasyBanner_Model_Mysql4_Banner_Collection0.0065211,7200
frontend/base/default/template/catalog/category/view.phtml1.643313,522,0883,670,016
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0023111,0560
layout/package_update: default0.0839140,6560
layout/db_update: default0.0076128,1120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.0003147,7200
layout/db_update: catalog_category_layered_nochildren2.3399100
layout/db_update: STORE_sl2.3335100
layout/db_update: THEME_frontend_argento_argento2.3285100
layout/db_update: catalog_category_view2.3194100
layout/package_update: catalog_category_layered0.0554124,8000
layout/db_update: MAP_popup2.3085100
layout/db_update: SHORTCUT_popup2.3013100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup2.2922100
layout/db_update: tm_ajaxpro_catalog_product_view2.2832100
layout/package_update: page_two_columns_left0.001622,0400
layout/db_update: page_two_columns_left2.2625200
layout/db_update: catalog_category_layered2.2547100
layout/db_update: CATEGORY_8822.2532100
layout/db_update: customer_logged_out2.2473100
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.06151594,688524,288
OBSERVER: review0.06131591,816524,288
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0103187,0800
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.03701350,200524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.02961344,832524,288
OBSERVER: inventory0.038710331,888262,144
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Resource_Stock_Status0.004111,5920
OBSERVER: tax0.03772341,160262,144
CORE::create_object_of::Mage_Tax_Model_Calculation0.00062818,0400
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Group0.00352816,9120
frontend/argento/default/template/catalog/product/list.phtml1.231312,540,4962,621,440
frontend/argento/default/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0112116,6320
__EAV_LOAD_MODEL__0.254391,949,1441,048,576
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.120291,434,6000
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00045912,5440
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.07509254,592262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.03229194,8400
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock_Item0.0003917,8880
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.81969398,576786,432
CORE::create_object_of::Mage_Weee_Model_Tax0.00051911,5760
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute0.01242013,7200
frontend/argento/default/template/catalog/layer/view.phtml0.07431369,056262,144
DISPATCH EVENT:catalog_prepare_price_select0.02261227,7360
CORE::create_object_of::Mage_Tax_Model_Resource_Class_Collection0.0003211,6880
OBSERVER: weee0.0058182,1280
frontend/argento/default/template/catalog/layer/filter.phtml0.001626,5280
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.0008110,1920
frontend/argento/default/template/navigationpro/sidebar.phtml0.555712,578,2722,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Tag_Model_Resource_Popular_Collection0.0005135,1040
frontend/base/default/template/optimiseweb/cookienotice/cookienotice.phtml0.0050118,6160
frontend/argento/default/template/ajaxpro/notice.phtml0.0004114,1600
frontend/argento/default/template/ajaxpro/checkout/form.phtml0.0009110,5040
frontend/argento/default/template/ajaxpro/compare/form.phtml0.01011103,7520
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Compare_Item_Collection0.0005110,2960
frontend/argento/default/template/lightboxpro/highslide/config.phtml0.004917,5600
CACHE_URL0.04451823,4561,048,576