Od pon. do petka od 8:00-16:00 ure. 02/7200-483 

Search Site

KOTL FRAMA 80 L STANDARD Z MEŠALOM

Bodite prvi in podajte mnenje za ta artikel

Tiskaj produktno kartico

KOTL FRAMA 80 L STANDARD Z MEŠALOM od blagovne znamke FraMa
Trenutno ni na zalogi! Pokliči za dobavni rok.
Trenutno ni na zalogi! Pokliči za dobavni rok.

Redna cena: 1.177,36 €

Spletna cena: 1.118,50 €

Kotl standard 80 l z mešalom proti prijemanju podnožje cinkano in barvano hladilna posoda cinkana in barvana debelina pločevine 1,5 mm ROBUSTNA IZVEDBA ZA DOLGO ŽIVLJENSKO DOBO
Blagovna znamka FraMa
Garancija ..........
EAN 3859890205784
Kataloška šifra 635036

Uporabite presledke med zaznamki. Uporabite (') za stavke.

Vaše mnenje
Ocenjujete: KOTL FRAMA 80 L STANDARD Z MEŠALOM

Kakšna je vaša ocena tega izdelka? *

  Ocena
Cena
Uporabnost
Kakovost

Vprašanje o produktu

Tukaj še ni bilo javno objavljenih vprašanj

Pošljite vprašanje o produktu in boste dobili odgovor v najkrajšem možnem času.

Postavite vprašanje

* Obvezna polja

Vprašanje o produktu

Tukaj še ni bilo javno objavljenih vprašanj

Pošljite vprašanje o produktu in boste dobili odgovor v najkrajšem možnem času.

Postavite vprašanje

* Obvezna polja

Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov. Nekateri piškotki so bili morda že servirani v skladu z zakonodajo.

Z nadaljevanjem obiska teh strani soglašate z njihovo uporabo.

Več o tem

Back to top

Back to top

 

O spletnem centru Podpora

Dodatki

O nas Podjetje

Splošni pogoji
Dostava
Spletni Piškotki

Moj račun
Lista želja
Status naročil
Seznam želja
E-novice

Akcijska ponudba
Ceneje na spletu
Najbolj prodajni artikli
Najbolj popularni artikli
Blagovne znamke

Kontaktirajte nas
Lokacija trgovine

Prodajno mesto
Kontakti
O podjetju

 

Slike so deloma simbolične, možne so napake pri tehničnih podatkih ali pri imenu artikla! Fotografije ne zagotavljajo lastnosti izdelkov.
Ponudba v spletni trgovini frama-shop.si se lahko razlikuje od ponudbe v maloprodajni Trgovini Frama!
Vse cene so v EUR z vključenim ddv!

[profiler]
Memory usage: real: 29097984, emalloc: 28245936
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage2.5255100
mage::app::init::system_config0.0012126,8240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00311305,576524,288
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Cache0.0001113,0560
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.001820212,0720
mage::app::init::config::load_cache0.008612,104524,288
mage::app::init::stores0.00931743,008262,144
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002181,2720
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0002181,2720
init_config_section:stores_sl0.003212,1280
mage::app::init_front_controller0.00901483,336262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00571307,032262,144
OBSERVER: turpentine_esi_controller_front_init_before0.00461202,368262,144
turpentine::observer::esi::loadCacheClearEvents0.00441171,048262,144
turpentine::helper::esi::getCacheClearEvents0.0010147,6720
CORE::create_object_of::Nexcessnet_Turpentine_Model_Shim_Mage_Core_Config0.00061360,5280
OBSERVER: turpentine_varnish_controller_front_init_before0.0004144,6080
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00221112,8240
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0008152,3360
OBSERVER: ET_IpSecurity_observer0.00452157,0880
OBSERVER: askit0.0002117,0320
OBSERVER: easybanner0.00422102,208262,144
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00311128,904262,144
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0004362,2640
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002271,7680
mage::dispatch::routers_match2.4769100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.030612,072,3042,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0003132,4640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0018328,2080
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0014175,224262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.007111,233,1202,097,152
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.01981623,8240
OBSERVER: log0.01231132,4080
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0002115,9360
OBSERVER: pagecache0.0005118,0880
OBSERVER: persistent0.00124177,8880
OBSERVER: persistent_quote0.00081133,4160
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006183,4960
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view2.4459100
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0003322,2000
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.0018197,3600
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0038414138,7360
__EAV_LOAD_MODEL__0.098142,043,4081,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00182119,6960
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00109764,5520
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.007529750,5600
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.03454631,216262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00036313,3760
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.03734282,760262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00584195,472262,144
OBSERVER: inventory0.00554193,112262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.045711,112,4961,310,720
OBSERVER: turpentine_ban_catalog_controller_product_view0.0003132,008262,144
OBSERVER: reports0.044711,019,8401,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.00391313,968262,144
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0002241,6240
OBSERVER: sendfriend0.0005153,1360
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0006116,0320
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0294161,8960
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_xml_before0.0044198,072262,144
easybanner::updateLayout0.0037155,696262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.008417040
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.100917,602,8647,602,176
BLOCK: formkey0.00061119,6560
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00141658,3280
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00101658,3280
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00091648,2800
BLOCK: root0.0009167,8880
BLOCK: head0.00051137,216262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00031523,0240
BLOCK: js_cookies0.0003163,6800
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00074671,7760
BLOCK: after_body_start0.00041105,136262,144
BLOCK: global_notices0.0003161,8240
BLOCK: header0.0004162,3280
BLOCK: top.links0.0003164,8400
BLOCK: store_language0.0003164,192262,144
BLOCK: catalog.topnav0.00061107,2160
BLOCK: top.container0.0003154,4560
BLOCK: breadcrumbs0.0003161,6960
BLOCK: global_messages0.00051141,224262,144
BLOCK: footer0.00061155,912262,144
BLOCK: core_profiler0.0003153,9760
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0017241,8320
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00104527,1120
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00102223,496262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0022570,8400
BLOCK: catalog_product_price_template0.0004153,7680
BLOCK: return_link0.00071132,808262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0003162,0800
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00181109,0880
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0007119,384262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00061146,1360
BLOCK: right.poll0.00061110,2640
BLOCK: tags_popular0.0004163,576262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.00051152,7840
BLOCK: google_analytics0.0003163,664262,144
BLOCK: wishlist_link0.0003167,7360
BLOCK: wishlist_sidebar0.00061165,5040
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003162,928262,144
BLOCK: head_rss0.0009169,0640
BLOCK: turpentine_notices0.00041121,456262,144
BLOCK: optimiseweb_cookienotice0.0003166,9600
BLOCK: headerCart0.00083135,3280
BLOCK ACTION: headerCart -> addItemRender0.00021218,8000
BLOCK: ajaxpro_customer_login0.00041122,408262,144
BLOCK: ajaxsearch_category_filter0.00051124,1360
BLOCK: navigationpro.top0.0003170,5200
BLOCK: cms_scroll_up0.0004253,2720
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0004179,536262,144
BLOCK: e64bcaf915273bada506379ff8e48f810.0004163,7600
BLOCK: e8b0c687373ecb294bf9fd531b0ff8e30.0004161,9440
BLOCK: product.info0.034011,154,7441,572,864
locale/currency0.003513198,000262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0007142,152262,144
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0006138,960262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.0039239,2080
BLOCK: product.info.media0.00041147,5760
BLOCK: product.info.upsell0.0003179,4720
BLOCK: product.info.additional0.0003161,4640
BLOCK: product.description0.0004161,4640
BLOCK: product.attributes0.0003161,872262,144
BLOCK: product.info.options0.0004165,8800
BLOCK: html_calendar0.0003161,5520
BLOCK: product.info.container10.0003161,8000
BLOCK: catalog.product.related0.0004176,264262,144
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00061109,2800
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0003162,9920
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0003161,3840
BLOCK: product_tag_list0.0004165,6320
BLOCK: productalert.price0.0004163,2960
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0004121,6160
BLOCK ACTION: productalert.stock -> prepareStockAlertData0.0017196,416262,144
BLOCK: cleanprint_product_button_10.0004163,6400
BLOCK: product.info.soldtogetherorder0.0004176,8960
BLOCK: product.info.soldtogethercustomer0.0004177,688262,144
BLOCK: product.info.tabs0.0003161,7760
BLOCK ACTION: product.info.tabs -> addTab0.00319269,920262,144
BLOCK ACTION: product.info -> addReviewSummaryTemplate0.0005164,1520
BLOCK: product.info.simple0.0004175,288262,144
BLOCK: 0.00051124,6960
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0003163,0240
BLOCK: easybanner.placeholder.left-top0.0003162,760262,144
BLOCK ACTION: easybanner.placeholder.content-bottom -> addBanner0.0002213,3760
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render2.2148100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.02439863,6480
OBSERVER: turpentine_esi_core_block_abstract_to_html_before0.00919829,3040
OBSERVER: avail_stock_status_to_html_before0.00369852,0000
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.01846674,7520
frontend/base/default/template/page/1column.phtml2.1497110,317,21611,010,048
frontend/argento/default/template/page/html/head.phtml0.02001430,416262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00554347,4640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.01189322,4080
OBSERVER: ajaxpro_add_block_wrapper0.00799337,8960
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0006168,040262,144
frontend/argento/default/template/facebooklb/head.phtml0.00171101,5680
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0004115,9360
frontend/argento/default/template/page/html/header.phtml1.320314,908,3125,505,024
frontend/argento/argento/template/easyflags/flags.phtml0.0046113,472262,144
init_config_section:stores_de0.002411,7840
frontend/base/default/template/page/template/links.phtml0.0020136,2400
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0206676714,5040
frontend/argento/default/template/checkout/cart/top.phtml0.00331394,448262,144
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0002132,4640
frontend/argento/default/template/ajaxsearch/topsearch.phtml0.00241129,256262,144
frontend/argento/default/template/easybanner/placeholder.phtml0.06055546,4560
frontend/argento/default/template/navigationpro/top.phtml1.293114,070,7844,718,592
DISPATCH EVENT:page_block_html_topmenu_gethtml_before0.757311,658,9121,835,008
OBSERVER: catalog_add_topmenu_items0.757111,660,6081,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0330656540,744786,432
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.0910369115,6160
CORE::create_object_of::TM_NavigationPro_Model_Menu0.0072310176,2480
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0002123,2080
CORE::create_object_of::TM_EasyBanner_Model_Mysql4_Banner_Collection0.0003211,7200
frontend/argento/default/template/catalog/product/view.phtml0.685613,943,5924,194,304
DISPATCH EVENT:catalog_helper_output_construct0.004114880
layout/package_update: default0.0306140,9360
layout/db_update: default0.0051128,1360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.0002137,2480
layout/db_update: STORE_sl0.8118100
layout/db_update: THEME_frontend_argento_argento0.8105100
layout/package_update: catalog_product_view0.0250145,6480
layout/db_update: MAP_popup0.8044100
layout/db_update: MAP_price_msrp_item0.8000100
layout/db_update: SHORTCUT_popup0.7984100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup0.7941100
layout/db_update: tm_lihgtboxpro_product_info_media0.7906100
layout/db_update: page_one_column0.7857100
layout/db_update: catalog_product_view0.7819100
layout/db_update: PRODUCT_TYPE_simple0.7804100
layout/db_update: PRODUCT_44220.7765100
layout/db_update: customer_logged_out0.7751100
frontend/base/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.04861532,840786,432
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0053172,4480
OBSERVER: catalogrule0.0052169,5840
frontend/argento/argento/template/aw_avail/typedata.phtml0.18621984,5121,048,576
CORE::create_object_of::AW_Avail_Model_Rule_Condition_Combine0.004213212,7760
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Rule_Condition_Product0.0101189,832524,288
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00461661,808524,288
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Rule_Condition_Combine0.0003116,7280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable0.0001123,8240
frontend/argento/argento/template/aw_avail/stockinfo.phtml0.004314,1120
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.082617,4240
frontend/base/default/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.0052110,4720
frontend/argento/default/template/catalog/product/view/addto.phtml0.0011122,8320
frontend/argento/default/template/richsnippets/richsnippets_view.phtml0.0058121,3680
frontend/argento/default/template/lightboxpro/catalog/product/view/media.phtml0.02711267,200262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/view/additional.phtml0.186611,497,7361,572,864
frontend/argento/default/template/easytabs/tabs.phtml0.172711,469,5201,310,720
frontend/argento/default/template/easytabs/attributes.phtml0.0346125,4320
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0007222,2880
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0057242,4720
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.007021,9200
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0046139,0640
OBSERVER: bundle_observer0.0044136,2720
frontend/argento/default/template/catalog/product/list/related.phtml0.003911,6080
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproducttags.phtml0.00681192,7440
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0007112,0960
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproductreview.phtml0.04921514,984524,288
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Resource_Customer0.001114,6640
frontend/argento/default/template/review/form.phtml0.04531296,856262,144
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0004316,0240
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option_Collection0.0032351,4720
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option0.0028714,0720
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproductcustom.phtml0.003117,5520
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.002613,2000
frontend/argento/default/template/askit/askit.phtml0.00851143,7040
frontend/base/default/template/optimiseweb/cookienotice/cookienotice.phtml0.0019118,6000
frontend/argento/default/template/ajaxpro/notice.phtml0.0004113,9040
frontend/argento/default/template/ajaxpro/checkout/form.phtml0.0009110,5040
frontend/argento/default/template/ajaxpro/compare/form.phtml0.004715,4160
frontend/argento/default/template/lightboxpro/highslide/config.phtml0.006915,5120
frontend/argento/default/template/soldtogether/script.phtml0.0004116,0720
CACHE_URL0.05231521,720524,288