Od pon. do petka od 8:00-16:00 ure. 02/7200-483 

Search Site

KOTL FRAMA VLOŽEK KOTLA ZA 60 / 80 / 100 L

Bodite prvi in podajte mnenje za ta artikel

Tiskaj produktno kartico

KOTL FRAMA VLOŽEK KOTLA ZA 60 / 80 / 100 L od blagovne znamke FraMa
Trenutno ni na zalogi! Pokliči za dobavni rok.
Trenutno ni na zalogi! Pokliči za dobavni rok.
81,58 €
Blagovna znamka FraMa
Garancija ..........
EAN 3859890205586
Kataloška šifra

Uporabite presledke med zaznamki. Uporabite (') za stavke.

Vaše mnenje
Ocenjujete: KOTL FRAMA VLOŽEK KOTLA ZA 60 / 80 / 100 L

Kakšna je vaša ocena tega izdelka? *

  Ocena
Cena
Uporabnost
Kakovost

Vprašanje o produktu

Tukaj še ni bilo javno objavljenih vprašanj

Pošljite vprašanje o produktu in boste dobili odgovor v najkrajšem možnem času.

Postavite vprašanje

* Obvezna polja

Vprašanje o produktu

Tukaj še ni bilo javno objavljenih vprašanj

Pošljite vprašanje o produktu in boste dobili odgovor v najkrajšem možnem času.

Postavite vprašanje

* Obvezna polja

Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov. Nekateri piškotki so bili morda že servirani v skladu z zakonodajo.

Z nadaljevanjem obiska teh strani soglašate z njihovo uporabo.

Več o tem

Back to top

Back to top

 

O spletnem centru Podpora

Dodatki

O nas Podjetje

Splošni pogoji
Dostava
Spletni Piškotki

Moj račun
Lista želja
Status naročil
Seznam želja
E-novice

Akcijska ponudba
Ceneje na spletu
Najbolj prodajni artikli
Najbolj popularni artikli
Blagovne znamke

Kontaktirajte nas
Lokacija trgovine

Prodajno mesto
Kontakti
O podjetju

 

Slike so deloma simbolične, možne so napake pri tehničnih podatkih ali pri imenu artikla! Fotografije ne zagotavljajo lastnosti izdelkov.
Ponudba v spletni trgovini frama-shop.si se lahko razlikuje od ponudbe v maloprodajni Trgovini Frama!
Vse cene so v EUR z vključenim ddv!

[profiler]
Memory usage: real: 29097984, emalloc: 28309104
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.8932100
mage::app::init::system_config0.0045126,8240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00551305,512786,432
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Cache0.0001113,0560
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.005020412,1680
mage::app::init::config::load_cache0.018412,1040
mage::app::init::stores0.01431633,000524,288
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002181,2720
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0002181,2720
init_config_section:stores_sl0.006212,1280
mage::app::init_front_controller0.02341483,344524,288
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.01701307,040262,144
OBSERVER: turpentine_esi_controller_front_init_before0.01561202,376262,144
turpentine::observer::esi::loadCacheClearEvents0.01541171,056262,144
turpentine::helper::esi::getCacheClearEvents0.0046147,680262,144
CORE::create_object_of::Nexcessnet_Turpentine_Model_Shim_Mage_Core_Config0.00071360,5280
OBSERVER: turpentine_varnish_controller_front_init_before0.0005144,6080
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00551112,824262,144
init_config_section:admin0.003711,8000
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0006152,3360
OBSERVER: ET_IpSecurity_observer0.01092157,0640
OBSERVER: askit0.0001117,0320
OBSERVER: easybanner0.00312102,1760
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00761128,8880
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0005362,2640
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002271,7680
mage::dispatch::routers_match1.7829100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.058712,072,1522,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0003132,4640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0073328,2080
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.005611,4080
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0015175,1920
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.013811,233,1442,359,296
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.03571623,6800
OBSERVER: log0.02181132,3840
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0003115,9360
OBSERVER: pagecache0.0006118,0880
OBSERVER: persistent0.00104177,9120
OBSERVER: persistent_quote0.00081133,2960
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0005183,3840
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view1.7239100
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0003322,2000
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.0044197,328262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0064412138,432262,144
__EAV_LOAD_MODEL__0.107942,054,2322,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00192119,6880
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00119764,5520
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.006029650,4080
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.03824644,424524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00036313,3760
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.03254281,272524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01094195,408262,144
OBSERVER: inventory0.01064193,048262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.061311,112,3121,048,576
OBSERVER: turpentine_ban_catalog_controller_product_view0.0002131,9920
OBSERVER: reports0.060611,019,7041,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.00391313,928524,288
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0003241,6240
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_after0.0002119360
OBSERVER: sendfriend0.0003153,1040
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0004116,0320
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0138161,8960
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_xml_before0.0033198,0400
easybanner::updateLayout0.0028155,6960
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.018117040
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.221617,613,0407,602,176
BLOCK: formkey0.00041119,656262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00161658,3280
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00471658,3280
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00211648,2960
BLOCK: root0.0007167,8880
BLOCK: head0.00041137,2160
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00031523,0240
BLOCK: js_cookies0.0003163,696262,144
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00094671,7760
BLOCK: after_body_start0.00791105,1360
BLOCK: global_notices0.0003161,8240
BLOCK: header0.0003162,336262,144
BLOCK: top.links0.0003164,8400
BLOCK: store_language0.0003164,1920
BLOCK: catalog.topnav0.00041107,2160
BLOCK: top.container0.0003154,456262,144
BLOCK ACTION: top.container -> setElementClass0.002111,4560
BLOCK: breadcrumbs0.0003161,6960
BLOCK: global_messages0.00041141,2240
BLOCK: footer0.00041155,888262,144
BLOCK: core_profiler0.0003153,9760
BLOCK: optional_zip_countries0.004811,6080
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0017241,8400
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00104527,1120
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00082223,496262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0102570,8400
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003153,768262,144
BLOCK: return_link0.00071132,8080
BLOCK: checkout_cart_link0.0003162,0800
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00771109,088262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0008119,3840
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00041146,144262,144
BLOCK: right.poll0.00051110,2320
BLOCK: tags_popular0.0003163,5600
BLOCK: right.reports.product.compared0.00281152,784262,144
BLOCK: google_analytics0.0003163,6560
BLOCK: wishlist_link0.0005167,7360
BLOCK: wishlist_sidebar0.00061165,512262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003162,9120
BLOCK: head_rss0.0010169,064262,144
BLOCK: turpentine_notices0.00051121,4560
BLOCK: optimiseweb_cookienotice0.0003166,9600
BLOCK: headerCart0.00073135,336524,288
BLOCK ACTION: headerCart -> addItemRender0.00021218,8000
BLOCK: ajaxpro_customer_login0.00051122,4080
BLOCK: ajaxpro_product_form0.003811,4240
BLOCK: ajaxsearch_category_filter0.00051124,1120
BLOCK: navigationpro.top0.0004170,5200
BLOCK: cms_scroll_up0.0040253,2720
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0004179,5360
BLOCK: e64bcaf915273bada506379ff8e48f810.0003163,7600
BLOCK: e8b0c687373ecb294bf9fd531b0ff8e30.0004161,960262,144
BLOCK: product.info0.067011,156,2321,310,720
locale/currency0.006219198,312262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0006142,1520
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0004138,9600
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.0009239,2080
BLOCK: product.info.media0.00041147,5920
BLOCK: product.info.upsell0.0003179,488262,144
BLOCK: product.info.additional0.0003161,4640
BLOCK: product.description0.0003161,4640
BLOCK: product.attributes0.0003161,8720
BLOCK: product.info.addto0.001716,1600
BLOCK: product.info.addtocart0.007416,1680
BLOCK: product.info.options.wrapper0.001416,2160
BLOCK: product.info.options0.0003165,8720
BLOCK: html_calendar0.0003161,552262,144
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.001516,2160
BLOCK: product.clone_prices0.004516,6160
BLOCK: product.info.container10.0003161,8240
BLOCK: catalog.product.related0.0004176,2720
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00371109,248262,144
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0005162,9920
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0005161,3840
BLOCK: product_tag_list0.0034165,632262,144
BLOCK: productalert.price0.0003163,2960
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0003121,6160
BLOCK ACTION: productalert.stock -> prepareStockAlertData0.0045196,4240
BLOCK: cleanprint_product_button_10.0003163,656262,144
BLOCK: product.info.soldtogetherorder0.0003176,8960
BLOCK: product.info.soldtogethercustomer0.0003177,6880
BLOCK: product.info.tabs0.0003161,7760
BLOCK ACTION: product.info.tabs -> addTab0.00729271,368262,144
BLOCK: facebooklb_product_page_meta0.003211,3440
BLOCK ACTION: product.info -> addReviewSummaryTemplate0.0005164,152262,144
BLOCK: product.info.simple0.0003175,2880
BLOCK: 0.00351124,696262,144
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0003163,0240
BLOCK: easybanner.placeholder.left-top0.0003162,7600
BLOCK: easybanner.placeholder.content-bottom0.001311,4240
BLOCK ACTION: easybanner.placeholder.content-bottom -> addBanner0.0002213,3760
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render1.3113100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.01919864,6720
OBSERVER: turpentine_esi_core_block_abstract_to_html_before0.00839829,3040
OBSERVER: avail_stock_status_to_html_before0.00379853,0240
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00976876,9600
frontend/base/default/template/page/1column.phtml1.2687110,496,01611,010,048
frontend/argento/default/template/page/html/head.phtml0.02921430,000524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.01094347,4640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00909322,4320
OBSERVER: ajaxpro_add_block_wrapper0.00499337,8960
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0005168,0160
frontend/argento/default/template/facebooklb/head.phtml0.00151101,432262,144
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0003115,9360
frontend/argento/default/template/page/html/header.phtml0.776714,910,3525,505,024
frontend/argento/argento/template/easyflags/flags.phtml0.0048113,4800
init_config_section:stores_de0.002511,7840
frontend/base/default/template/page/template/links.phtml0.0021136,2080
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0053676714,5360
frontend/argento/default/template/checkout/cart/top.phtml0.00251394,352262,144
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0002132,4640
frontend/argento/default/template/ajaxsearch/topsearch.phtml0.00241129,256262,144
frontend/argento/default/template/easybanner/placeholder.phtml0.03655546,2960
frontend/argento/default/template/navigationpro/top.phtml0.752814,072,0164,456,448
DISPATCH EVENT:page_block_html_topmenu_gethtml_before0.466611,658,3682,097,152
OBSERVER: catalog_add_topmenu_items0.466411,660,0642,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0190656540,720524,288
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.0452369115,4640
CORE::create_object_of::TM_NavigationPro_Model_Menu0.0057310176,2160
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0001123,2080
CORE::create_object_of::TM_EasyBanner_Model_Mysql4_Banner_Collection0.0003211,7200
frontend/argento/default/template/catalog/product/view.phtml0.388014,121,3124,194,304
layout/package_update: default0.0178140,9360
layout/db_update: default0.0023128,1120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.0002137,2480
layout/db_update: STORE_sl0.4677100
layout/db_update: THEME_frontend_argento_argento0.4663100
layout/package_update: catalog_product_view0.0146145,6320
layout/db_update: MAP_popup0.4629100
layout/db_update: MAP_price_msrp_item0.4614100
layout/db_update: SHORTCUT_popup0.4597100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup0.4580100
layout/db_update: tm_lihgtboxpro_product_info_media0.4542100
layout/db_update: page_one_column0.4520100
layout/db_update: catalog_product_view0.4511100
layout/db_update: PRODUCT_TYPE_simple0.4496100
layout/db_update: PRODUCT_44270.4483100
layout/db_update: customer_logged_out0.4467100
frontend/base/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.02801532,656524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0020172,328262,144
OBSERVER: catalogrule0.0018169,472262,144
frontend/argento/argento/template/aw_avail/typedata.phtml0.09061983,7601,310,720
CORE::create_object_of::AW_Avail_Model_Rule_Condition_Combine0.004713212,7680
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Rule_Condition_Product0.0078189,840786,432
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00511661,792786,432
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Rule_Condition_Combine0.0004116,7280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable0.0001123,8240
frontend/argento/argento/template/aw_avail/stockinfo.phtml0.001514,1120
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.028616,8320
frontend/base/default/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.0023110,7360
frontend/argento/default/template/catalog/product/view/addto.phtml0.0010122,8400
frontend/argento/default/template/richsnippets/richsnippets_view.phtml0.0027121,3280
frontend/argento/default/template/lightboxpro/catalog/product/view/media.phtml0.01881266,9280
frontend/base/default/template/catalog/product/view/additional.phtml0.122911,677,7601,835,008
frontend/argento/default/template/easytabs/tabs.phtml0.108811,468,5201,572,864
frontend/argento/default/template/easytabs/attributes.phtml0.0198125,4320
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0009222,2880
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0026442,5680
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.011943,8080
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0017139,0640
OBSERVER: bundle_observer0.0015136,2720
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproducttags.phtml0.00291192,688262,144
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0008112,0960
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproductreview.phtml0.02821514,808786,432
frontend/argento/default/template/review/form.phtml0.02491296,712524,288
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0004316,0240
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option_Collection0.0032351,4720
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option0.0027714,0560
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproductcustom.phtml0.001017,5520
frontend/argento/default/template/askit/askit.phtml0.00331143,6960
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.0008222,2080
frontend/argento/default/template/soldtogether/order.phtml0.003015,9360
frontend/argento/default/template/soldtogether/customer.phtml0.002412,072262,144
frontend/base/default/template/optimiseweb/cookienotice/cookienotice.phtml0.0017118,6000
frontend/argento/default/template/ajaxpro/notice.phtml0.0003113,9040
frontend/argento/default/template/ajaxpro/checkout/form.phtml0.0008110,5040
frontend/argento/default/template/lightboxpro/highslide/config.phtml0.003215,5120
frontend/argento/default/template/soldtogether/script.phtml0.0003116,0960
CACHE_URL0.03241521,792524,288