Od pon. do petka od 8:00-16:00 ure. 02/7200-483 

Search Site
Prijava na RSS obveščanje

Mesarska oprema

Izdelki 1 do 9 od skupno 60

na stran
Stran:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Tabela  Seznam 

Nastavi padajočo smer

Izdelki 1 do 9 od skupno 60

na stran
Stran:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Tabela  Seznam 

Nastavi padajočo smer

Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov. Nekateri piškotki so bili morda že servirani v skladu z zakonodajo.

Z nadaljevanjem obiska teh strani soglašate z njihovo uporabo.

Več o tem

Back to top

Back to top

 

O spletnem centru Podpora

Dodatki

O nas Podjetje

Splošni pogoji
Dostava
Spletni Piškotki

Moj račun
Lista želja
Status naročil
Seznam želja
E-novice

Akcijska ponudba
Ceneje na spletu
Najbolj prodajni artikli
Najbolj popularni artikli
Blagovne znamke

Kontaktirajte nas
Lokacija trgovine

Prodajno mesto
Kontakti
O podjetju

 

Slike so deloma simbolične, možne so napake pri tehničnih podatkih ali pri imenu artikla! Fotografije ne zagotavljajo lastnosti izdelkov.
Ponudba v spletni trgovini frama-shop.si se lahko razlikuje od ponudbe v maloprodajni Trgovini Frama!
Vse cene so v EUR z vključenim ddv!

[profiler]
Memory usage: real: 29622272, emalloc: 28168632
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage2.1191100
mage::app::init::system_config0.0012126,8240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0008191,3360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Cache0.0002113,0560
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.002018811,4000
mage::app::init::config::load_cache0.009212,104524,288
mage::app::init::stores0.00621637,432262,144
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002181,2720
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0002181,2720
init_config_section:stores_sl0.003212,1280
mage::app::init_front_controller0.00991483,424524,288
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00611307,096262,144
OBSERVER: turpentine_esi_controller_front_init_before0.00491202,432262,144
turpentine::observer::esi::loadCacheClearEvents0.00461171,1120
turpentine::helper::esi::getCacheClearEvents0.0011147,7360
CORE::create_object_of::Nexcessnet_Turpentine_Model_Shim_Mage_Core_Config0.00071360,5280
OBSERVER: turpentine_varnish_controller_front_init_before0.0005144,6080
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00251112,848262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0009152,3360
OBSERVER: ET_IpSecurity_observer0.00552157,0880
OBSERVER: askit0.0002117,0320
OBSERVER: easybanner0.00272102,0480
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00251129,1120
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0004281,8800
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001141,1440
mage::dispatch::routers_match2.0736100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.055912,071,9682,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0003132,4640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0019328,2080
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0013175,192262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.007411,233,1202,097,152
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.04481623,5200
OBSERVER: log0.03591132,3200
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0003115,9360
OBSERVER: pagecache0.0007118,0960
OBSERVER: persistent0.00124177,9040
OBSERVER: persistent_quote0.00091133,1760
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0007183,1760
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view2.0174100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0165664546,264524,288
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0003241,8160
DISPATCH EVENT:catalog_controller_category_init_after0.036512,084,9682,097,152
OBSERVER: ammeta0.036412,082,1202,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.00411354,120262,144
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0001111,0000
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_after0.0002129840
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.00249594,680262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00109361,9600
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.0048130127,720262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00283214,688262,144
locale/currency0.003529199,752262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0007143,1120
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0006140,1760
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0005116,0480
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.0005144,392262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_xml_before0.0027197,9120
easybanner::updateLayout0.0024155,5680
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.005417040
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.086916,140,0086,029,312
BLOCK: formkey0.00061119,6640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00121316,6960
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00081316,6960
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00071306,6480
BLOCK: root0.0008167,888262,144
BLOCK: head0.00051137,2160
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00021421,5280
BLOCK: js_cookies0.0003163,6800
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00084773,3760
BLOCK: after_body_start0.00041105,136262,144
BLOCK: global_notices0.0004161,8240
BLOCK: header0.0003162,3280
BLOCK: top.links0.0004164,856262,144
BLOCK: store_language0.0004164,1920
BLOCK: catalog.topnav0.00061107,2160
BLOCK: top.container0.0003154,4560
BLOCK: breadcrumbs0.0003161,696262,144
BLOCK: global_messages0.00051141,2240
BLOCK: footer0.00061155,904262,144
BLOCK: core_profiler0.0003153,9760
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0016241,9360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.002210260,8720
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00082223,496262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0020570,7760
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003153,7680
BLOCK: return_link0.00071132,824262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0003162,0800
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00161107,040262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0006119,3840
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00051146,1360
BLOCK: right.poll0.00061110,232262,144
BLOCK: tags_popular0.0003163,5600
BLOCK: right.reports.product.compared0.00061152,7840
BLOCK: google_analytics0.0003163,656262,144
BLOCK: wishlist_link0.0003167,7360
BLOCK: wishlist_sidebar0.00061165,5040
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003162,920262,144
BLOCK: head_rss0.0009169,0640
BLOCK: turpentine_notices0.00051121,480262,144
BLOCK: optimiseweb_cookienotice0.0004166,9680
BLOCK: headerCart0.00073135,3440
BLOCK ACTION: headerCart -> addItemRender0.00021218,7840
BLOCK: ajaxpro_customer_login0.00051122,416262,144
BLOCK: ajaxsearch_category_filter0.0004164,8240
BLOCK: navigationpro.top0.0004170,520262,144
BLOCK: cms_scroll_up0.0004253,2800
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0004179,5360
BLOCK: e64bcaf915273bada506379ff8e48f810.0004163,760262,144
BLOCK: e8b0c687373ecb294bf9fd531b0ff8e30.0003161,9440
BLOCK: currency0.0003163,5760
BLOCK: catalog.leftnav0.036111,196,1281,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.0024871,856262,144
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0002123,1840
BLOCK: category.products0.00361141,1280
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.0394370113,4080
BLOCK: product_list0.00051156,1360
BLOCK: product_list_toolbar0.0023192,976262,144
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.0004183,6160
BLOCK ACTION: product_list -> addColumnCountLayoutDepend0.00021510,6000
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0003161,3840
BLOCK: subcategories0.0004166,184262,144
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0004163,0240
BLOCK: easybanner.placeholder.left-top0.0003162,7600
BLOCK ACTION: easybanner.placeholder.content-bottom -> addBanner0.0002213,3760
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render1.8805100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.01729362,784262,144
OBSERVER: turpentine_esi_core_block_abstract_to_html_before0.00669328,5840
OBSERVER: avail_stock_status_to_html_before0.00379350,6400
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00966372,7360
frontend/base/default/template/page/2columns-left.phtml1.8315113,253,70414,155,776
frontend/argento/default/template/page/html/head.phtml0.01801328,888262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00584549,6640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00998920,9600
OBSERVER: ajaxpro_add_block_wrapper0.00558935,6480
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0006168,0240
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0004115,9360
frontend/argento/default/template/page/html/header.phtml0.691814,672,2485,242,880
frontend/argento/argento/template/easyflags/flags.phtml0.0047113,5360
init_config_section:stores_de0.002511,7840
frontend/base/default/template/page/template/links.phtml0.0021136,2480
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.010314611,543,5920
frontend/argento/default/template/checkout/cart/top.phtml0.00321393,584524,288
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0002132,464262,144
frontend/argento/default/template/ajaxsearch/topsearch.phtml0.00251129,256262,144
frontend/argento/default/template/easybanner/placeholder.phtml0.02717398,1920
frontend/argento/default/template/navigationpro/top.phtml0.667113,835,3924,456,448
DISPATCH EVENT:page_block_html_topmenu_gethtml_before0.432022,011,8642,359,296
OBSERVER: catalog_add_topmenu_items0.431822,013,4242,359,296
CORE::create_object_of::TM_NavigationPro_Model_Menu0.0092671381,2640
CORE::create_object_of::TM_EasyBanner_Model_Mysql4_Banner_Collection0.0004211,7200
frontend/base/default/template/catalog/category/view.phtml0.620013,593,7603,670,016
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0019111,024262,144
layout/package_update: default0.0177140,6560
layout/db_update: default0.0021128,1120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.0002137,2480
layout/db_update: STORE_sl1.1299100
layout/db_update: THEME_frontend_argento_argento1.1285100
layout/db_update: catalog_category_view1.1271100
layout/package_update: catalog_category_layered0.0105124,8000
layout/db_update: MAP_popup1.1250100
layout/db_update: SHORTCUT_popup1.1234100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup1.1220100
layout/db_update: tm_ajaxpro_catalog_product_view1.1204100
layout/package_update: page_two_columns_left0.001121,5280
layout/db_update: page_two_columns_left1.1171200
layout/db_update: catalog_category_layered1.1159100
layout/db_update: CATEGORY_7701.1146100
layout/db_update: customer_logged_out1.1132100
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.02671581,216524,288
OBSERVER: review0.02651578,320524,288
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0079186,6400
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.01501350,168524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01021344,832524,288
OBSERVER: inventory0.017210331,848262,144
OBSERVER: tax0.01572337,080262,144
CORE::create_object_of::Mage_Tax_Model_Calculation0.00052113,7200
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Group0.00032112,8800
frontend/argento/default/template/catalog/product/list.phtml0.509712,632,2242,621,440
frontend/argento/default/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0058117,0560
frontend/base/default/template/page/html/pager.phtml0.001614,4720
__EAV_LOAD_MODEL__0.136291,920,6401,048,576
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.072491,403,320262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00035912,5440
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.03919255,488262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01549194,8000
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock_Item0.0003917,8880
CORE::create_object_of::TM_ProLabels_Model_System0.0002107,2080
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.29299395,536524,288
CORE::create_object_of::Mage_Weee_Model_Tax0.0003127,6000
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute0.0002139,2400
frontend/argento/default/template/catalog/layer/view.phtml0.06731392,744262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Layer_Filter_Item0.0002165,8880
frontend/argento/default/template/catalog/layer/filter.phtml0.0050310,7120
DISPATCH EVENT:catalog_prepare_price_select0.01061223,656262,144
CORE::create_object_of::Mage_Tax_Model_Resource_Class_Collection0.0003211,6880
OBSERVER: weee0.0018182,128262,144
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.0008110,1920
frontend/argento/default/template/navigationpro/sidebar.phtml0.310512,578,5682,883,584
CORE::create_object_of::Mage_Tag_Model_Resource_Popular_Collection0.0005135,1040
frontend/base/default/template/optimiseweb/cookienotice/cookienotice.phtml0.0077118,6160
frontend/argento/default/template/ajaxpro/notice.phtml0.0005114,1840
frontend/argento/default/template/ajaxpro/checkout/form.phtml0.0010110,5040
frontend/argento/default/template/ajaxpro/compare/form.phtml0.00531103,7520
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Compare_Item_Collection0.0006110,2960
frontend/argento/default/template/lightboxpro/highslide/config.phtml0.002017,5600
CACHE_URL0.04321825,0401,048,576