Od pon. do petka od 8:00-16:00 ure. 02/7200-483 

Search Site

Metabo AHS 18-55 V vrtne škarje (530 mm rezilo)-brez baterij in polnilca

Bodite prvi in podajte mnenje za ta artikel

Tiskaj produktno kartico

Primerjava tehničnih podatkov Tip baterijskega paketa: Li-IonNapetost baterijskega paketa: 18 VMoč rezanja: 18 mmDolžina reza: 53 cmŠt. rezov brez obremenitve: 2.700 /minTeža (vključno z baterijskim paketom): 3,9 kg Obseg dobave enota za shranjevanje Ostri r...
Trenutno ni na zalogi! Pokliči za dobavni rok.
Trenutno ni na zalogi! Pokliči za dobavni rok.

Redna cena: 279,00 €

Spletna cena: 265,06 €

Primerjava tehničnih podatkov
Tip baterijskega paketa: Li-Ion
Napetost baterijskega paketa: 18 V
Moč rezanja: 18 mm
Dolžina reza: 53 cm
Št. rezov brez obremenitve: 2.700 /min
Teža (vključno z baterijskim paketom): 3,9 kg

Obseg dobave
enota za shranjevanje

Ostri rezi, zahvaljujoč diamantno brušenim rezilnim zobcem, ob najprimernejšem kotu rezanja 30°
Varno spodnje rezilo
Izjemni rezultati rezanja, zahvaljujoč dvojnemu reduciranju vrtljajev
Prijetno delo zahvaljujoč mirnemu teku z manj tresljaji, ergonomski obliki in gumiranemu stranskemu ročaju
Elektronska hitra zaustavitev rezila (v 0.3 sec.)
Ščitnik sprožila za preprečevanje povratnih sunkov
Sistem nadzora različnih funkcij za zaščito stroja in baterijskega paketa

Blagovna znamka Metabo
Garancija ..........
EAN 4007430243058
Kataloška šifra 600463850

Uporabite presledke med zaznamki. Uporabite (') za stavke.

Vaše mnenje
Ocenjujete: Metabo AHS 18-55 V vrtne škarje (530 mm rezilo)-brez baterij in polnilca

Kakšna je vaša ocena tega izdelka? *

  Ocena
Cena
Uporabnost
Kakovost

Vprašanje o produktu

Tukaj še ni bilo javno objavljenih vprašanj

Pošljite vprašanje o produktu in boste dobili odgovor v najkrajšem možnem času.

Postavite vprašanje

* Obvezna polja

Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov. Nekateri piškotki so bili morda že servirani v skladu z zakonodajo.

Z nadaljevanjem obiska teh strani soglašate z njihovo uporabo.

Več o tem

Back to top

 

O spletnem centru Podpora

Dodatki

O nas Podjetje

Splošni pogoji
Dostava
Spletni Piškotki

Moj račun
Lista želja
Status naročil
Seznam želja
E-novice

Akcijska ponudba
Ceneje na spletu
Najbolj prodajni artikli
Najbolj popularni artikli
Blagovne znamke

Kontaktirajte nas
Lokacija trgovine

Prodajno mesto
Kontakti
O podjetju

 

Slike so deloma simbolične, možne so napake pri tehničnih podatkih ali pri imenu artikla! Fotografije ne zagotavljajo lastnosti izdelkov.
Ponudba v spletni trgovini frama-shop.si se lahko razlikuje od ponudbe v maloprodajni Trgovini Frama!
Vse cene so v EUR z vključenim ddv!

[profiler]
Memory usage: real: 28835840, emalloc: 28225968
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.7409100
mage::app::init::system_config0.0019126,8240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00301305,536786,432
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Cache0.0003113,0560
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.002220312,1200
mage::app::init::config::load_cache0.010612,1040
mage::app::init::stores0.01141633,000524,288
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002181,2720
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0003181,2720
init_config_section:stores_sl0.003612,1280
mage::app::init_front_controller0.00921483,360524,288
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00581307,032262,144
OBSERVER: turpentine_esi_controller_front_init_before0.00461202,368262,144
turpentine::observer::esi::loadCacheClearEvents0.00441171,048262,144
turpentine::helper::esi::getCacheClearEvents0.0011147,672262,144
CORE::create_object_of::Nexcessnet_Turpentine_Model_Shim_Mage_Core_Config0.00061360,5280
OBSERVER: turpentine_varnish_controller_front_init_before0.0005144,6080
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00231112,848262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0009152,3360
OBSERVER: ET_IpSecurity_observer0.01272157,0640
OBSERVER: askit0.0002117,0320
OBSERVER: easybanner0.00382102,1760
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00291128,8880
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0004332,1200
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002241,6240
mage::dispatch::routers_match1.6797100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.050512,072,2082,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0003132,4640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0019328,2080
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0016175,1920
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.008011,233,1522,359,296
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.03831623,7120
OBSERVER: log0.02041132,3840
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0003115,9360
OBSERVER: pagecache0.0010118,0880
OBSERVER: persistent0.00194177,9040
OBSERVER: persistent_quote0.00141133,3360
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0010183,4320
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view1.6288100
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0004292,0560
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.0028197,328262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0044308124,288262,144
__EAV_LOAD_MODEL__0.083942,057,6321,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00242119,6880
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00119764,5520
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.004824442,6720
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.03544647,168262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00036313,3760
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.02354281,376262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00654195,408262,144
OBSERVER: inventory0.00614193,048262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.056511,112,3281,048,576
OBSERVER: turpentine_ban_catalog_controller_product_view0.0004131,9920
OBSERVER: reports0.055511,019,7201,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.00431313,936524,288
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0002211,4800
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_after0.0001119360
OBSERVER: sendfriend0.0004153,1040
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0006116,0320
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0502158,6560
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_xml_before0.0039198,0400
easybanner::updateLayout0.0033155,6960
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.006217040
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.110517,600,3047,602,176
BLOCK: formkey0.00071119,656262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00141618,1360
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00101618,1360
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00091608,0880
BLOCK: root0.0010167,8880
BLOCK: head0.00061137,2160
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00031523,0240
BLOCK: js_cookies0.0004163,696262,144
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00074169,0960
BLOCK: after_body_start0.00041105,1360
BLOCK: global_notices0.0003161,8240
BLOCK: header0.0003162,336262,144
BLOCK: top.links0.0004164,8400
BLOCK: store_language0.0004164,1920
BLOCK: catalog.topnav0.00071107,2160
BLOCK: top.container0.0003154,456262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003161,6960
BLOCK: global_messages0.00071141,2240
BLOCK: footer0.00061155,888262,144
BLOCK: core_profiler0.0004153,9760
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0017241,864262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00104527,1200
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00092223,496262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0022570,8400
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003153,768262,144
BLOCK: return_link0.00071132,8080
BLOCK: checkout_cart_link0.0003162,0800
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00181109,088262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0007119,3840
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00061146,160262,144
BLOCK: right.poll0.00061110,2320
BLOCK: tags_popular0.0003163,5600
BLOCK: right.reports.product.compared0.00061152,784262,144
BLOCK: google_analytics0.0004163,6560
BLOCK: wishlist_link0.0004167,7360
BLOCK: wishlist_sidebar0.00061165,512262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003162,9120
BLOCK: head_rss0.0010169,064262,144
BLOCK: turpentine_notices0.00051121,4560
BLOCK: optimiseweb_cookienotice0.0004166,9600
BLOCK: headerCart0.00152138,568262,144
BLOCK ACTION: headerCart -> addItemRender0.0002812,568262,144
BLOCK: ajaxpro_customer_login0.00051122,4080
BLOCK: ajaxsearch_category_filter0.00061124,1120
BLOCK: navigationpro.top0.0004170,5200
BLOCK: cms_scroll_up0.0003153,2720
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0004179,5360
BLOCK: e64bcaf915273bada506379ff8e48f810.0004163,7600
BLOCK: e8b0c687373ecb294bf9fd531b0ff8e30.0003161,944262,144
BLOCK: product.info0.041311,153,5041,310,720
locale/currency0.004011197,904262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0008142,1520
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0007138,9600
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.0013239,2080
BLOCK: product.info.media0.00051147,5920
BLOCK: product.info.upsell0.0004179,472262,144
BLOCK: product.info.additional0.0003161,4640
BLOCK: product.description0.0003161,4640
BLOCK: product.attributes0.0003161,8720
BLOCK: product.info.options0.0004165,8800
BLOCK: html_calendar0.0003161,576262,144
BLOCK: product.info.container10.0003161,8000
BLOCK: catalog.product.related0.0004176,2720
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00071109,248262,144
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0003162,9920
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0004161,3840
BLOCK: product_tag_list0.0003165,6320
BLOCK: productalert.price0.0005163,2960
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0004121,6160
BLOCK ACTION: productalert.stock -> prepareStockAlertData0.0018196,4480
BLOCK: cleanprint_product_button_10.0003163,640262,144
BLOCK: product.info.soldtogetherorder0.0004176,8960
BLOCK: product.info.soldtogethercustomer0.0004177,6880
BLOCK: product.info.tabs0.0003161,7760
BLOCK ACTION: product.info.tabs -> addTab0.00318268,488524,288
BLOCK ACTION: product.info -> addReviewSummaryTemplate0.0005164,1520
BLOCK: product.info.simple0.0004175,2880
BLOCK: 0.00051124,6960
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0003163,0240
BLOCK: easybanner.placeholder.left-top0.0003162,7600
BLOCK ACTION: easybanner.placeholder.content-bottom -> addBanner0.0002213,3760
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render1.3442100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.01719663,5520
OBSERVER: turpentine_esi_core_block_abstract_to_html_before0.00659629,0160
OBSERVER: avail_stock_status_to_html_before0.00379651,7120
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00996776,8880
frontend/base/default/template/page/1column.phtml1.3109110,432,38410,747,904
frontend/argento/default/template/page/html/head.phtml0.03781430,832524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00584347,4640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00959122,3600
OBSERVER: ajaxpro_add_block_wrapper0.00519137,4240
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0008168,0160
frontend/argento/default/template/facebooklb/head.phtml0.01031101,584262,144
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0005115,9360
frontend/argento/default/template/page/html/header.phtml0.777414,907,8405,505,024
frontend/argento/argento/template/easyflags/flags.phtml0.0055113,5200
init_config_section:stores_de0.002811,7840
frontend/base/default/template/page/template/links.phtml0.0024136,1920
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0050675713,4400
frontend/argento/default/template/checkout/cart/top.phtml0.00361394,352524,288
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0003132,4640
frontend/argento/default/template/ajaxsearch/topsearch.phtml0.00281129,256262,144
frontend/argento/default/template/easybanner/placeholder.phtml0.04805546,3280
frontend/argento/default/template/navigationpro/top.phtml0.749814,070,3284,456,448
DISPATCH EVENT:page_block_html_topmenu_gethtml_before0.481011,658,5602,097,152
OBSERVER: catalog_add_topmenu_items0.480711,660,2562,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0259656540,760262,144
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.0400369115,8480
CORE::create_object_of::TM_NavigationPro_Model_Menu0.0045310176,2400
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0002123,2080
CORE::create_object_of::TM_EasyBanner_Model_Mysql4_Banner_Collection0.0005211,7200
frontend/argento/default/template/catalog/product/view.phtml0.411014,063,7204,194,304
layout/package_update: default0.0193138,6000
layout/db_update: default0.0027128,1120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.0003137,2480
layout/db_update: STORE_sl0.4849100
layout/db_update: THEME_frontend_argento_argento0.4836100
layout/package_update: catalog_product_view0.0173144,4080
layout/db_update: MAP_popup0.4799100
layout/db_update: MAP_price_msrp_item0.4783100
layout/db_update: SHORTCUT_popup0.4765100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup0.4747100
layout/db_update: tm_lihgtboxpro_product_info_media0.4704100
layout/db_update: page_one_column0.4671100
layout/db_update: catalog_product_view0.4654100
layout/package_update: PRODUCT_TYPE_simple0.001111,8000
layout/db_update: PRODUCT_TYPE_simple0.4630100
layout/db_update: PRODUCT_75290.4612100
layout/db_update: customer_logged_out0.4597100
frontend/base/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.03401532,768524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0025172,480262,144
OBSERVER: catalogrule0.0023169,584262,144
frontend/argento/argento/template/aw_avail/typedata.phtml0.10811939,7281,310,720
CORE::create_object_of::AW_Avail_Model_Rule_Condition_Combine0.003811182,3360
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Rule_Condition_Product0.0079189,832786,432
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00511661,816786,432
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Rule_Condition_Combine0.0004116,7280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable0.0000103,2320
frontend/argento/argento/template/aw_avail/stockinfo.phtml0.001614,0880
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.048617,4160
frontend/base/default/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.0025110,4800
frontend/argento/default/template/catalog/product/view/addto.phtml0.0012122,8720
frontend/argento/default/template/richsnippets/richsnippets_view.phtml0.0037121,3520
frontend/argento/default/template/lightboxpro/catalog/product/view/media.phtml0.03831265,1360
frontend/base/default/template/catalog/product/view/additional.phtml0.111911,675,4721,572,864
frontend/argento/default/template/easytabs/tabs.phtml0.095711,468,4641,572,864
frontend/argento/default/template/easytabs/attributes.phtml0.0192125,4320
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0009222,2880
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0028442,5680
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.013743,8000
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0019139,1120
OBSERVER: bundle_observer0.0017136,3200
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproducttags.phtml0.00331192,728262,144
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0008112,0960
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproductreview.phtml0.03091515,808524,288
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Resource_Customer0.001114,6640
frontend/argento/default/template/review/form.phtml0.02671297,696262,144
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0004316,0240
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option_Collection0.0035351,4800
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option0.0030714,0640
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproductcustom.phtml0.001317,5520
frontend/argento/default/template/askit/askit.phtml0.00441143,752262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.0007222,2080
frontend/argento/default/template/soldtogether/order.phtml0.003515,9280
frontend/argento/default/template/soldtogether/customer.phtml0.002712,0720
frontend/base/default/template/optimiseweb/cookienotice/cookienotice.phtml0.0019118,6080
frontend/argento/default/template/ajaxpro/notice.phtml0.0004113,9040
frontend/argento/default/template/ajaxpro/checkout/form.phtml0.0009110,5040
frontend/argento/default/template/lightboxpro/highslide/config.phtml0.001815,5120
frontend/argento/default/template/soldtogether/script.phtml0.0003116,0800
CACHE_URL0.02661516,632524,288