Od pon. do petka od 8:00-16:00 ure. 02/7200-483 

Search Site

Metabo BP 300 spihovalna pištola

Bodite prvi in podajte mnenje za ta artikel

Tiskaj produktno kartico

Primerjava tehničnih podatkov Delovni pritisk: 2 - 6 barPotrebna količina zraka: 200 l/minTeža: 0,12 kg Obseg dobave Venturi šoba Neomejena uporaba v industriji in delavnicah, avtomehaničnih delavnicah in doma.Za hitro čiščenje večjih površin in težko d...
Trenutno ni na zalogi! Pokliči za dobavni rok.
Trenutno ni na zalogi! Pokliči za dobavni rok.

Redna cena: 16,99 €

Spletna cena: 16,14 €

Primerjava tehničnih podatkov
Delovni pritisk: 2 - 6 bar
Potrebna količina zraka: 200 l/min
Teža: 0,12 kg

Obseg dobave
Venturi šoba

Neomejena uporaba v industriji in delavnicah, avtomehaničnih delavnicah in doma.
Za hitro čiščenje večjih površin in težko dostopnih mest
Plastično ohišje.
Natančno odmerjanje stisnjenega zraka
Venturi nozzle: 5 x povečan volumen zraka v primerjavi s standardnimi pištolami
Učinkovito delo, prihranek energije: zaradi Venturi učinka 2/3 zraka vsesa iz okolice
Široka šoba ustvari širok curek zraka z veliko močjo.

Blagovna znamka Metabo
Garancija ..........
EAN 4003665361130
Kataloška šifra 0901054614

Uporabite presledke med zaznamki. Uporabite (') za stavke.

Vaše mnenje
Ocenjujete: Metabo BP 300 spihovalna pištola

Kakšna je vaša ocena tega izdelka? *

  Ocena
Cena
Uporabnost
Kakovost

Vprašanje o produktu

Tukaj še ni bilo javno objavljenih vprašanj

Pošljite vprašanje o produktu in boste dobili odgovor v najkrajšem možnem času.

Postavite vprašanje

* Obvezna polja

Vprašanje o produktu

Tukaj še ni bilo javno objavljenih vprašanj

Pošljite vprašanje o produktu in boste dobili odgovor v najkrajšem možnem času.

Postavite vprašanje

* Obvezna polja

Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov. Nekateri piškotki so bili morda že servirani v skladu z zakonodajo.

Z nadaljevanjem obiska teh strani soglašate z njihovo uporabo.

Več o tem

Back to top

Back to top

 

O spletnem centru Podpora

Dodatki

O nas Podjetje

Splošni pogoji
Dostava
Spletni Piškotki

Moj račun
Lista želja
Status naročil
Seznam želja
E-novice

Akcijska ponudba
Ceneje na spletu
Najbolj prodajni artikli
Najbolj popularni artikli
Blagovne znamke

Kontaktirajte nas
Lokacija trgovine

Prodajno mesto
Kontakti
O podjetju

 

Slike so deloma simbolične, možne so napake pri tehničnih podatkih ali pri imenu artikla! Fotografije ne zagotavljajo lastnosti izdelkov.
Ponudba v spletni trgovini frama-shop.si se lahko razlikuje od ponudbe v maloprodajni Trgovini Frama!
Vse cene so v EUR z vključenim ddv!

[profiler]
Memory usage: real: 29097984, emalloc: 28206368
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage2.3512100
mage::app::init::system_config0.0011126,8240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00601305,496524,288
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Cache0.0001113,0560
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.001920112,0240
mage::app::init::config::load_cache0.018212,104524,288
mage::app::init::stores0.01521742,968262,144
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002181,2720
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0002181,2720
init_config_section:stores_sl0.009312,1280
mage::app::init_front_controller0.01941483,320262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.01291307,032262,144
OBSERVER: turpentine_esi_controller_front_init_before0.01171202,368262,144
turpentine::observer::esi::loadCacheClearEvents0.01151171,048262,144
turpentine::helper::esi::getCacheClearEvents0.0044147,6720
CORE::create_object_of::Nexcessnet_Turpentine_Model_Shim_Mage_Core_Config0.00071360,5440
OBSERVER: turpentine_varnish_controller_front_init_before0.0005144,6080
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00541112,8320
init_config_section:admin0.003711,8000
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0009152,3360
OBSERVER: ET_IpSecurity_observer0.01002157,0880
OBSERVER: askit0.0002117,0320
OBSERVER: easybanner0.00322102,216262,144
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00601128,912262,144
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0004342,1680
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002251,6720
mage::dispatch::routers_match2.2463100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.050812,072,3442,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0003132,4640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0049328,2080
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0015175,224262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.013011,233,1202,097,152
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.03101623,8640
OBSERVER: log0.01811132,4080
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0002115,9360
OBSERVER: pagecache0.0006118,0880
OBSERVER: persistent0.00114177,8880
OBSERVER: persistent_quote0.00081133,4560
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0005183,5440
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view2.1951100
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0003302,1040
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.0051197,3600
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0065308124,320262,144
__EAV_LOAD_MODEL__0.100042,051,2721,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00182119,6960
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00109764,5520
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.004424442,6640
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Attribute0.003011,0400
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.03554640,688262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00036313,3760
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.02874281,552262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00874195,472262,144
OBSERVER: inventory0.00844193,112262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.031311,112,5041,310,720
OBSERVER: turpentine_ban_catalog_controller_product_view0.0002131,992262,144
OBSERVER: reports0.030511,019,8641,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.00691313,968262,144
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0002221,5280
OBSERVER: sendfriend0.0004153,1360
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0006116,0320
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0547161,8960
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_xml_before0.0033198,080262,144
easybanner::updateLayout0.0027155,704262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.017517040
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.189517,601,4247,602,176
BLOCK: formkey0.00061119,6560
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00151658,3280
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00101658,3280
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00091648,2800
BLOCK: root0.0007167,8880
BLOCK: head0.00351137,216262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00031523,0240
BLOCK: js_cookies0.0003163,6800
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00084671,7760
BLOCK: after_body_start0.00041105,136262,144
BLOCK: global_notices0.0003161,8240
BLOCK: header0.0003162,3280
BLOCK: top.links0.0003164,8400
BLOCK: store_language0.0034164,192262,144
BLOCK: catalog.topnav0.00061107,2160
BLOCK: top.container0.0003154,4560
BLOCK: breadcrumbs0.0003161,6960
BLOCK: global_messages0.00051141,224262,144
BLOCK: footer0.00361155,912262,144
BLOCK: core_profiler0.0003153,9760
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0017241,8080
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00104527,1200
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00392223,496262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0022570,8400
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003153,7680
BLOCK: return_link0.00381132,824262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0003162,0800
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00161109,0880
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0037119,384262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00051146,1360
BLOCK: right.poll0.00061110,2640
BLOCK: tags_popular0.0003163,584262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.00061152,7840
BLOCK: google_analytics0.0003163,656262,144
BLOCK: wishlist_link0.0034167,7360
BLOCK: wishlist_sidebar0.00061165,5040
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004162,912262,144
BLOCK: head_rss0.0040169,0640
BLOCK: turpentine_notices0.00061121,456262,144
BLOCK: optimiseweb_cookienotice0.0003166,9600
BLOCK: headerCart0.00073135,3280
BLOCK ACTION: headerCart -> addItemRender0.00331218,8000
BLOCK: ajaxpro_customer_login0.00051122,408262,144
BLOCK: ajaxsearch_category_filter0.00361124,1360
BLOCK ACTION: top.menu -> unsetChild0.003115840
BLOCK: navigationpro.top0.0004170,5200
BLOCK: cms_scroll_up0.0004253,2720
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0004179,536262,144
BLOCK: e64bcaf915273bada506379ff8e48f810.0004163,7600
BLOCK: e8b0c687373ecb294bf9fd531b0ff8e30.0004161,9440
BLOCK: product.info0.059111,153,2961,572,864
locale/currency0.006311197,928262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0007142,176262,144
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0005138,960262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.0009239,2080
BLOCK: product.info.media0.00041147,5920
BLOCK: product.info.upsell0.0003179,4880
BLOCK: product.info.additional0.0003161,4640
BLOCK: product.description0.0003161,4640
BLOCK: product.attributes0.0003161,872262,144
BLOCK: product.info.addtocart0.003614,6960
BLOCK: product.info.options0.0004165,8800
BLOCK: html_calendar0.0003161,5520
BLOCK: product.clone_prices0.003615,1600
BLOCK: product.info.container10.0003161,8000
BLOCK: catalog.product.related0.0004176,288262,144
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00061109,2800
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0034162,9920
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0003161,3840
BLOCK: product_tag_list0.0003165,6320
BLOCK: productalert.price0.0034163,2960
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0004121,6160
BLOCK ACTION: productalert.stock -> prepareStockAlertData0.0017196,392262,144
BLOCK: cleanprint_product_button_10.0034163,6400
BLOCK: product.info.soldtogetherorder0.0004176,8960
BLOCK: product.info.soldtogethercustomer0.0004177,688262,144
BLOCK: product.info.tabs0.0003161,7760
BLOCK ACTION: product.info.tabs -> addTab0.00939269,912262,144
BLOCK ACTION: product.info -> addReviewSummaryTemplate0.0005164,1600
BLOCK: product.info.simple0.0004175,288262,144
BLOCK: 0.00051124,6960
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0034163,0240
BLOCK: easybanner.placeholder.left-top0.0003162,7600
BLOCK ACTION: easybanner.placeholder.content-bottom -> addBanner0.0002213,3760
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render1.8059100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.02529863,6480
OBSERVER: turpentine_esi_core_block_abstract_to_html_before0.00619829,3040
OBSERVER: avail_stock_status_to_html_before0.00959852,0000
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.01386675,7760
frontend/base/default/template/page/1column.phtml1.7697110,275,73611,010,048
frontend/argento/default/template/page/html/head.phtml0.07611430,640262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.01444347,4640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.01209322,3760
OBSERVER: ajaxpro_add_block_wrapper0.00779337,8640
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0006168,056262,144
frontend/argento/default/template/facebooklb/head.phtml0.04281101,5280
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0034115,9360
frontend/argento/default/template/page/html/header.phtml1.258514,908,4885,505,024
frontend/argento/argento/template/easyflags/flags.phtml0.0047113,432262,144
init_config_section:stores_de0.002511,7840
frontend/base/default/template/page/template/links.phtml0.0051136,2480
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0046676714,5440
frontend/argento/default/template/checkout/cart/top.phtml0.00611394,448262,144
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0002132,4640
frontend/argento/default/template/ajaxsearch/topsearch.phtml0.00551129,256262,144
frontend/argento/default/template/easybanner/placeholder.phtml0.02965546,3920
frontend/argento/default/template/navigationpro/top.phtml1.207314,071,0884,718,592
DISPATCH EVENT:page_block_html_topmenu_gethtml_before0.871111,659,0241,835,008
OBSERVER: catalog_add_topmenu_items0.870911,660,7201,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0368656540,728262,144
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.1028369115,8800
CORE::create_object_of::TM_NavigationPro_Model_Menu0.0041310176,2160
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0002123,2080
CORE::create_object_of::TM_EasyBanner_Model_Mysql4_Banner_Collection0.0003211,7200
frontend/argento/default/template/catalog/product/view.phtml0.363613,900,9924,194,304
layout/package_update: default0.0324140,9120
layout/db_update: default0.0054128,1360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.0002137,2480
layout/db_update: STORE_sl0.3995100
layout/db_update: THEME_frontend_argento_argento0.3982100
layout/package_update: catalog_product_view0.0137145,6240
layout/db_update: MAP_popup0.3938100
layout/db_update: MAP_price_msrp_item0.3923100
layout/db_update: SHORTCUT_popup0.3907100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup0.3890100
layout/db_update: tm_lihgtboxpro_product_info_media0.3855100
layout/db_update: page_one_column0.3834100
layout/db_update: catalog_product_view0.3825100
layout/db_update: PRODUCT_TYPE_simple0.3810100
layout/db_update: PRODUCT_73560.3797100
layout/db_update: customer_logged_out0.3783100
frontend/base/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.02611532,856786,432
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0018172,4560
OBSERVER: catalogrule0.0016169,5840
frontend/argento/argento/template/aw_avail/typedata.phtml0.08711939,5521,048,576
CORE::create_object_of::AW_Avail_Model_Rule_Condition_Combine0.003511182,3360
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Rule_Condition_Product0.0064189,848524,288
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00401661,784524,288
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Rule_Condition_Combine0.0003116,7280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable0.0001103,2320
frontend/argento/argento/template/aw_avail/stockinfo.phtml0.001314,0880
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.040217,4160
frontend/base/default/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.0020110,4800
frontend/argento/default/template/catalog/product/view/addto.phtml0.0010122,7600
frontend/argento/default/template/richsnippets/richsnippets_view.phtml0.0030121,3920
frontend/argento/default/template/lightboxpro/catalog/product/view/media.phtml0.01731265,072262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/view/additional.phtml0.087911,499,5441,310,720
frontend/argento/default/template/easytabs/tabs.phtml0.075011,470,8321,310,720
frontend/argento/default/template/easytabs/attributes.phtml0.0157125,4320
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0007222,2880
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0019242,4720
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.004821,9200
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0012139,1120
OBSERVER: bundle_observer0.0010136,3200
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproducttags.phtml0.00261192,7200
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0007112,0960
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproductreview.phtml0.02641515,400524,288
frontend/argento/default/template/review/form.phtml0.02331297,248262,144
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0004316,0240
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option_Collection0.0032351,472262,144
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option0.0028714,0800
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproductcustom.phtml0.001117,5520
frontend/argento/default/template/askit/askit.phtml0.00341143,6160
frontend/base/default/template/optimiseweb/cookienotice/cookienotice.phtml0.0019118,6160
frontend/argento/default/template/ajaxpro/notice.phtml0.0004113,9040
frontend/argento/default/template/ajaxpro/checkout/form.phtml0.0009110,5040
frontend/argento/default/template/lightboxpro/highslide/config.phtml0.001815,5120
frontend/argento/default/template/soldtogether/script.phtml0.0003116,0720
CACHE_URL0.02641523,024524,288