Od pon. do petka od 8:00-16:00 ure. 02/7200-483 

Search Site

Metabo Combo 2.1.1 18 VBS 18 LT + SSD + MetaLoc 3

Bodite prvi in podajte mnenje za ta artikel

Tiskaj produktno kartico

...
Trenutno ni na zalogi! Pokliči za dobavni rok.
Trenutno ni na zalogi! Pokliči za dobavni rok.

Redna cena: 539,00 €

Spletna cena: 512,05 €

Blagovna znamka Metabo
Garancija ..........
EAN 4007430231949
Kataloška šifra 685030000

Uporabite presledke med zaznamki. Uporabite (') za stavke.

Vaše mnenje
Ocenjujete: Metabo Combo 2.1.1 18 VBS 18 LT + SSD + MetaLoc 3

Kakšna je vaša ocena tega izdelka? *

  Ocena
Cena
Uporabnost
Kakovost

Vprašanje o produktu

Tukaj še ni bilo javno objavljenih vprašanj

Pošljite vprašanje o produktu in boste dobili odgovor v najkrajšem možnem času.

Postavite vprašanje

* Obvezna polja

Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov. Nekateri piškotki so bili morda že servirani v skladu z zakonodajo.

Z nadaljevanjem obiska teh strani soglašate z njihovo uporabo.

Več o tem

Back to top

 

O spletnem centru Podpora

Dodatki

O nas Podjetje

Splošni pogoji
Dostava
Spletni Piškotki

Moj račun
Lista želja
Status naročil
Seznam želja
E-novice

Akcijska ponudba
Ceneje na spletu
Najbolj prodajni artikli
Najbolj popularni artikli
Blagovne znamke

Kontaktirajte nas
Lokacija trgovine

Prodajno mesto
Kontakti
O podjetju

 

Slike so deloma simbolične, možne so napake pri tehničnih podatkih ali pri imenu artikla! Fotografije ne zagotavljajo lastnosti izdelkov.
Ponudba v spletni trgovini frama-shop.si se lahko razlikuje od ponudbe v maloprodajni Trgovini Frama!
Vse cene so v EUR z vključenim ddv!

[profiler]
Memory usage: real: 29360128, emalloc: 28280296
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage2.5990100
mage::app::init::system_config0.0014126,8240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00401305,536786,432
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Cache0.0002113,0560
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.002220412,1680
mage::app::init::config::load_cache0.012512,1040
mage::app::init::stores1.04371968,7281,835,008
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002181,2720
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0002181,2720
init_config_section:stores_admin1.02901338,7761,310,720
config/load-modules0.245914,104262,144
config/load-modules-declaration0.05221165,808262,144
config/load-db0.1790129,064262,144
mage::app::init_front_controller0.00981480,8640
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00661307,4800
OBSERVER: turpentine_esi_controller_front_init_before0.00531203,0080
turpentine::observer::esi::loadCacheClearEvents0.00481171,3520
turpentine::helper::esi::getCacheClearEvents0.0011147,8000
CORE::create_object_of::Nexcessnet_Turpentine_Model_Shim_Mage_Core_Config0.00071360,5280
OBSERVER: turpentine_varnish_controller_front_init_before0.0004144,6160
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00201110,0080
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0009152,2080
OBSERVER: ET_IpSecurity_observer0.00492161,8160
OBSERVER: askit0.0002117,0320
OBSERVER: easybanner0.00332102,184262,144
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00371128,8240
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0004332,1200
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002241,6240
mage::dispatch::routers_match1.5059100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.032812,072,5762,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0004132,4640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0020328,2720
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0019174,6800
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.006411,233,1522,097,152
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.02181623,9200
OBSERVER: log0.01351132,2640
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0003115,9360
OBSERVER: pagecache0.0007118,1040
OBSERVER: persistent0.00134175,3840
OBSERVER: persistent_quote0.00091131,6160
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006182,2320
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view1.4725100
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0003291,8000
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.0017197,3280
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0033306124,0160
__EAV_LOAD_MODEL__0.082642,053,8241,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00252119,8800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00119764,5520
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.004624342,5120
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.03314644,856786,432
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00036313,3760
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.02284280,4080
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00634195,384262,144
OBSERVER: inventory0.00594193,024262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.019211,077,7121,048,576
OBSERVER: reports0.018711,019,7281,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.00391313,944262,144
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0002211,4800
OBSERVER: sendfriend0.0004153,0800
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0006116,0320
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0004154,8400
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_xml_before0.0033198,048262,144
easybanner::updateLayout0.0029155,704262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.005717040
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.113117,596,5447,340,032
BLOCK: formkey0.00071119,6640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00271618,1360
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00101618,1360
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00091608,0880
BLOCK: root0.0008167,8880
BLOCK: head0.00051137,216262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00021523,0240
BLOCK: js_cookies0.0004163,6800
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00074169,0960
BLOCK: after_body_start0.00041105,136262,144
BLOCK: global_notices0.0003161,8240
BLOCK: header0.0003162,3280
BLOCK: top.links0.0003164,8400
BLOCK: store_language0.0004164,1920
BLOCK: catalog.topnav0.00071107,216262,144
BLOCK: top.container0.0003154,4560
BLOCK: breadcrumbs0.0003161,6960
BLOCK: global_messages0.00061141,224262,144
BLOCK: footer0.00071155,8880
BLOCK: core_profiler0.0003153,9760
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0019241,8480
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00114527,1200
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00092223,496262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0022570,8560
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003153,7680
BLOCK: return_link0.00121132,808262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0019162,0800
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00271109,1040
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0011119,3840
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00101146,136262,144
BLOCK: right.poll0.00061110,2320
BLOCK: tags_popular0.0003163,584262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.00061152,7840
BLOCK: google_analytics0.0003163,6560
BLOCK: wishlist_link0.0003167,744262,144
BLOCK: wishlist_sidebar0.00061165,5040
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004162,920262,144
BLOCK: head_rss0.0010169,0640
BLOCK: turpentine_notices0.00051121,4560
BLOCK: optimiseweb_cookienotice0.0004166,9600
BLOCK: headerCart0.00072138,5520
BLOCK ACTION: headerCart -> addItemRender0.0001812,5680
BLOCK: ajaxpro_customer_login0.00051122,416262,144
BLOCK: ajaxsearch_category_filter0.00061124,1120
BLOCK: navigationpro.top0.0005170,5360
BLOCK: cms_scroll_up0.0003153,2720
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0004179,5360
BLOCK: e64bcaf915273bada506379ff8e48f810.0004163,760262,144
BLOCK: e8b0c687373ecb294bf9fd531b0ff8e30.0003161,9440
BLOCK: product.info0.036911,141,1041,572,864
locale/currency0.003918181,7680
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0008142,1520
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0006138,9600
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.0009239,2080
BLOCK: product.info.media0.00051147,5760
BLOCK: product.info.upsell0.0004179,4480
BLOCK: product.info.additional0.0003161,4800
BLOCK: product.description0.0003161,4800
BLOCK: product.attributes0.0003161,8560
BLOCK: product.info.addto0.001916,1600
BLOCK: product.info.addtocart0.001316,1680
BLOCK: product.info.options.wrapper0.001316,2000
BLOCK: product.info.options0.0003165,888262,144
BLOCK: html_calendar0.0003161,5520
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.001416,2320
BLOCK: product.clone_prices0.001316,6160
BLOCK: product.info.container10.0003161,8160
BLOCK: catalog.product.related0.0004176,272262,144
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00071109,2480
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0003162,9920
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0004161,3840
BLOCK: product_tag_list0.0004165,632262,144
BLOCK: productalert.price0.0004163,2960
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0004121,6160
BLOCK ACTION: productalert.stock -> prepareStockAlertData0.0018196,440262,144
BLOCK: cleanprint_product_button_10.0004163,6400
BLOCK: product.info.soldtogetherorder0.0004176,8960
BLOCK: product.info.soldtogethercustomer0.0004177,6880
BLOCK: product.info.tabs0.0003161,800262,144
BLOCK ACTION: product.info.tabs -> addTab0.00438269,8960
BLOCK ACTION: product.info -> addReviewSummaryTemplate0.0005164,152262,144
BLOCK: product.info.simple0.0004175,2880
BLOCK: 0.00061124,696262,144
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0004163,0240
BLOCK: easybanner.placeholder.left-top0.0004162,7600
BLOCK ACTION: easybanner.placeholder.content-bottom -> addBanner0.0002213,3760
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render1.2735100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.01649663,5840
OBSERVER: turpentine_esi_core_block_abstract_to_html_before0.00609629,0160
OBSERVER: avail_stock_status_to_html_before0.00369651,7120
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00946573,6560
frontend/base/default/template/page/1column.phtml1.2394110,200,37611,010,048
frontend/argento/default/template/page/html/head.phtml0.03801430,816524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00604347,4640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00899122,3360
OBSERVER: ajaxpro_add_block_wrapper0.00489137,4400
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0007168,0400
frontend/argento/default/template/facebooklb/head.phtml0.00191101,544262,144
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0004115,9360
frontend/argento/default/template/page/html/header.phtml0.756614,898,9285,505,024
frontend/argento/argento/template/easyflags/flags.phtml0.0023110,6080
frontend/base/default/template/page/template/links.phtml0.0023136,256262,144
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0047675713,5520
frontend/argento/default/template/checkout/cart/top.phtml0.00331393,320262,144
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0002132,4640
frontend/argento/default/template/ajaxsearch/topsearch.phtml0.00251130,272262,144
frontend/argento/default/template/easybanner/placeholder.phtml0.04105546,2960
frontend/argento/default/template/navigationpro/top.phtml0.733714,063,4084,718,592
DISPATCH EVENT:page_block_html_topmenu_gethtml_before0.444011,666,9201,835,008
OBSERVER: catalog_add_topmenu_items0.443811,668,5681,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0167656541,040524,288
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.0397369115,7920
CORE::create_object_of::TM_NavigationPro_Model_Menu0.0041310176,2160
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0002123,2080
CORE::create_object_of::TM_EasyBanner_Model_Mysql4_Banner_Collection0.0003211,7200
frontend/argento/default/template/catalog/product/view.phtml0.365113,875,4404,194,304
layout/package_update: default0.0161138,352524,288
layout/db_update: default0.0025128,1200
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.0002137,2480
layout/db_update: STORE_sl0.4406100
layout/db_update: THEME_frontend_argento_argento0.4393100
layout/package_update: catalog_product_view0.0142144,4000
layout/db_update: MAP_popup0.4358100
layout/db_update: MAP_price_msrp_item0.4343100
layout/db_update: SHORTCUT_popup0.4326100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup0.4308100
layout/db_update: tm_lihgtboxpro_product_info_media0.4271100
layout/db_update: page_one_column0.4253100
layout/db_update: catalog_product_view0.4244100
layout/db_update: PRODUCT_TYPE_simple0.4228100
layout/db_update: PRODUCT_74140.4214100
layout/db_update: customer_logged_out0.4198100
frontend/base/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.02961533,800524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0023172,992262,144
OBSERVER: catalogrule0.0021169,584262,144
frontend/argento/argento/template/aw_avail/typedata.phtml0.10141938,5201,310,720
CORE::create_object_of::AW_Avail_Model_Rule_Condition_Combine0.003711182,3360
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Rule_Condition_Product0.0110189,704786,432
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00751661,776786,432
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Rule_Condition_Combine0.0003116,7280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable0.0000103,2320
frontend/argento/argento/template/aw_avail/stockinfo.phtml0.001514,0880
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.041717,4160
frontend/base/default/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.0022110,4800
frontend/argento/default/template/catalog/product/view/addto.phtml0.0011122,8480
frontend/argento/default/template/richsnippets/richsnippets_view.phtml0.0027121,3520
frontend/argento/default/template/lightboxpro/catalog/product/view/media.phtml0.01821267,9920
frontend/base/default/template/catalog/product/view/additional.phtml0.111611,489,4481,572,864
frontend/argento/default/template/easytabs/tabs.phtml0.109311,465,0801,572,864
frontend/argento/default/template/easytabs/attributes.phtml0.0168125,432262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0008222,2880
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0027242,4640
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.007821,9200
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0016139,1120
OBSERVER: bundle_observer0.0014136,3200
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproducttags.phtml0.00341192,720262,144
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0007112,0960
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproductreview.phtml0.03061514,744524,288
frontend/argento/default/template/review/form.phtml0.02681296,648262,144
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0004316,0240
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option_Collection0.0040351,4720
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option0.0037714,0800
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproductcustom.phtml0.001217,5520
frontend/argento/default/template/askit/askit.phtml0.00401143,720262,144
frontend/base/default/template/optimiseweb/cookienotice/cookienotice.phtml0.0020118,6080
frontend/argento/default/template/ajaxpro/notice.phtml0.0004113,9040
frontend/argento/default/template/ajaxpro/checkout/form.phtml0.0010110,5120
frontend/argento/default/template/lightboxpro/highslide/config.phtml0.002015,5120
frontend/argento/default/template/soldtogether/script.phtml0.0004116,0720
CACHE_URL0.02741513,936524,288