Od pon. do petka od 8:00-16:00 ure. 02/7200-483 

Search Site

Metabo FSX 200 Intec orbitalni brusilnik

Bodite prvi in podajte mnenje za ta artikel

Tiskaj produktno kartico

Primerjava tehničnih podatkov Premer podložne plošče: 125 mmHitrost brez obremenitve: 11.000 /minMoč motorja: 240 WIzhodn amoč: 90 WHitrost pri obremenitvi: 9.500 /minKrog osciliranja: 2,7 mmTeža brez omrežnega kabla: 1,3 kgDolžina kabla: 2,8 m Obseg dobave zbir...
Trenutno ni na zalogi! Pokliči za dobavni rok.
Trenutno ni na zalogi! Pokliči za dobavni rok.

Redna cena: 85,90 €

Spletna cena: 81,61 €

Primerjava tehničnih podatkov
Premer podložne plošče: 125 mm
Hitrost brez obremenitve: 11.000 /min
Moč motorja: 240 W
Izhodn amoč: 90 W
Hitrost pri obremenitvi: 9.500 /min
Krog osciliranja: 2,7 mm
Teža brez omrežnega kabla: 1,3 kg
Dolžina kabla: 2,8 m

Obseg dobave
zbiralnik prahu
kompakten in pralen harmonika filter
Plastičen kovček

Lahek in priročen stroj, primeren za delo z eno roko
Nizka teža, odlični rezultati.
Dušilec tresljajev, gumijasta obloga ročaja proti drsenju
Prašno zaščiten, kroglični ležaj
Odsesovanje prahu z izhodnim prašnim filtrom.

Blagovna znamka Metabo
Garancija ..........
EAN 4007430151384
Kataloška šifra 609225500

Uporabite presledke med zaznamki. Uporabite (') za stavke.

Vaše mnenje
Ocenjujete: Metabo FSX 200 Intec orbitalni brusilnik

Kakšna je vaša ocena tega izdelka? *

  Ocena
Cena
Uporabnost
Kakovost

Vprašanje o produktu

Tukaj še ni bilo javno objavljenih vprašanj

Pošljite vprašanje o produktu in boste dobili odgovor v najkrajšem možnem času.

Postavite vprašanje

* Obvezna polja

Vprašanje o produktu

Tukaj še ni bilo javno objavljenih vprašanj

Pošljite vprašanje o produktu in boste dobili odgovor v najkrajšem možnem času.

Postavite vprašanje

* Obvezna polja

Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov. Nekateri piškotki so bili morda že servirani v skladu z zakonodajo.

Z nadaljevanjem obiska teh strani soglašate z njihovo uporabo.

Več o tem

Back to top

Back to top

 

O spletnem centru Podpora

Dodatki

O nas Podjetje

Splošni pogoji
Dostava
Spletni Piškotki

Moj račun
Lista želja
Status naročil
Seznam želja
E-novice

Akcijska ponudba
Ceneje na spletu
Najbolj prodajni artikli
Najbolj popularni artikli
Blagovne znamke

Kontaktirajte nas
Lokacija trgovine

Prodajno mesto
Kontakti
O podjetju

 

Slike so deloma simbolične, možne so napake pri tehničnih podatkih ali pri imenu artikla! Fotografije ne zagotavljajo lastnosti izdelkov.
Ponudba v spletni trgovini frama-shop.si se lahko razlikuje od ponudbe v maloprodajni Trgovini Frama!
Vse cene so v EUR z vključenim ddv!

[profiler]
Memory usage: real: 29097984, emalloc: 28086184
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.7084100
mage::app::init::system_config0.0016126,8240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00471305,568786,432
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Cache0.0002113,0560
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.001920112,0240
mage::app::init::config::load_cache0.012012,1040
mage::app::init::stores0.00861633,008524,288
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002181,2720
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0002181,2720
init_config_section:stores_sl0.003112,1280
mage::app::init_front_controller0.00921483,344524,288
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00581307,040262,144
OBSERVER: turpentine_esi_controller_front_init_before0.00461202,376262,144
turpentine::observer::esi::loadCacheClearEvents0.00431171,056262,144
turpentine::helper::esi::getCacheClearEvents0.0010147,680262,144
CORE::create_object_of::Nexcessnet_Turpentine_Model_Shim_Mage_Core_Config0.00061360,5280
OBSERVER: turpentine_varnish_controller_front_init_before0.0005144,6080
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00231112,824262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0010152,3360
OBSERVER: ET_IpSecurity_observer0.00502157,0640
OBSERVER: askit0.0003117,0320
OBSERVER: easybanner0.00362102,1760
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00281128,8880
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0004342,1680
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002251,6720
mage::dispatch::routers_match1.6468100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.033312,072,1922,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0004132,4640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0020328,2080
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0016175,1920
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.007511,233,1602,359,296
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.02161623,7040
OBSERVER: log0.01361132,3840
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0002115,9360
OBSERVER: pagecache0.0005118,0880
OBSERVER: persistent0.00134177,9120
OBSERVER: persistent_quote0.00091133,3200
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006183,4080
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view1.6131100
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0003302,1040
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.0017197,328262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0034308124,288262,144
__EAV_LOAD_MODEL__0.078042,057,0401,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00192119,6880
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00119764,5520
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.004724442,6640
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.03244647,288524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00036313,3760
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.02394281,376262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00654195,408262,144
OBSERVER: inventory0.00604193,048262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.024211,112,3361,048,576
OBSERVER: turpentine_ban_catalog_controller_product_view0.0003131,9920
OBSERVER: reports0.023311,019,7281,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.00391313,928524,288
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0002221,5280
OBSERVER: sendfriend0.0004153,1040
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0006116,0320
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0281161,8960
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_xml_before0.0036198,0400
easybanner::updateLayout0.0031155,6960
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.008817040
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.120017,601,3287,602,176
BLOCK: formkey0.00051119,656262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00151658,3280
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00101658,3280
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00091648,2800
BLOCK: root0.0007167,8880
BLOCK: head0.00051137,2160
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00021523,0240
BLOCK: js_cookies0.0004163,696262,144
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00074671,776262,144
BLOCK: after_body_start0.00041105,1360
BLOCK: global_notices0.0003161,8240
BLOCK: header0.0003162,336262,144
BLOCK: top.links0.0003164,8400
BLOCK: store_language0.0003164,1920
BLOCK: catalog.topnav0.00061107,2160
BLOCK: top.container0.0003154,456262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003161,6960
BLOCK: global_messages0.00061141,2240
BLOCK: footer0.00061155,888262,144
BLOCK: core_profiler0.0003153,9760
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0015241,8160
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00104527,1120
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00092223,496262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0021570,8400
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003153,768262,144
BLOCK: return_link0.00081132,8080
BLOCK: checkout_cart_link0.0003162,0800
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00171109,088262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0007119,3840
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00071146,144262,144
BLOCK: right.poll0.00061110,2320
BLOCK: tags_popular0.0003163,5600
BLOCK: right.reports.product.compared0.00051152,792262,144
BLOCK: google_analytics0.0003163,6560
BLOCK: wishlist_link0.0004167,7360
BLOCK: wishlist_sidebar0.00061165,504262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004162,9120
BLOCK: head_rss0.0009169,064262,144
BLOCK: turpentine_notices0.00041121,4560
BLOCK: optimiseweb_cookienotice0.0003166,9600
BLOCK: headerCart0.00083135,360262,144
BLOCK ACTION: headerCart -> addItemRender0.00021218,7840
BLOCK: ajaxpro_customer_login0.00061122,4080
BLOCK: ajaxsearch_category_filter0.00051124,1120
BLOCK: navigationpro.top0.0004170,5200
BLOCK: cms_scroll_up0.0004253,2720
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0004179,5360
BLOCK: e64bcaf915273bada506379ff8e48f810.0004163,7600
BLOCK: e8b0c687373ecb294bf9fd531b0ff8e30.0004161,952262,144
BLOCK: product.info0.052811,153,3121,310,720
locale/currency0.003611197,928262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0007142,1520
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0006138,9600
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.0011239,2080
BLOCK: product.info.media0.00051147,5760
BLOCK: product.info.upsell0.0004179,456262,144
BLOCK: product.info.additional0.0004161,4640
BLOCK: product.description0.0003161,4640
BLOCK: product.attributes0.0004161,8720
BLOCK: product.info.options0.0004165,8800
BLOCK: html_calendar0.0004161,576262,144
BLOCK: product.info.container10.0003161,8000
BLOCK: catalog.product.related0.0004176,2720
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00071109,248262,144
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0003162,9920
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0003161,3840
BLOCK: product_tag_list0.0004165,6320
BLOCK: productalert.price0.0004163,2960
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0004121,6160
BLOCK ACTION: productalert.stock -> prepareStockAlertData0.0018196,4000
BLOCK: cleanprint_product_button_10.0003163,640262,144
BLOCK: product.info.soldtogetherorder0.0004176,8960
BLOCK: product.info.soldtogethercustomer0.0004177,6880
BLOCK: product.info.tabs0.0004161,7760
BLOCK ACTION: product.info.tabs -> addTab0.00329269,888524,288
BLOCK ACTION: product.info -> addReviewSummaryTemplate0.0006164,1520
BLOCK: product.info.simple0.0004175,2880
BLOCK: 0.00051124,6960
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0004163,0240
BLOCK: easybanner.placeholder.left-top0.0003162,7600
BLOCK ACTION: easybanner.placeholder.content-bottom -> addBanner0.0002213,3760
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render1.3790100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.01689863,6480
OBSERVER: turpentine_esi_core_block_abstract_to_html_before0.00649829,3040
OBSERVER: avail_stock_status_to_html_before0.00379852,0000
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.01006675,7760
frontend/base/default/template/page/1column.phtml1.3428110,280,34411,010,048
frontend/argento/default/template/page/html/head.phtml0.06331430,520524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00644347,4640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00939322,4080
OBSERVER: ajaxpro_add_block_wrapper0.00519337,8720
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0007168,0160
frontend/argento/default/template/facebooklb/head.phtml0.04341101,520262,144
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0004115,9360
frontend/argento/default/template/page/html/header.phtml0.724614,910,4005,505,024
frontend/argento/argento/template/easyflags/flags.phtml0.0048113,4480
init_config_section:stores_de0.002511,7840
frontend/base/default/template/page/template/links.phtml0.0022136,2160
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0046676714,4880
frontend/argento/default/template/checkout/cart/top.phtml0.00361394,368524,288
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0003132,4640
frontend/argento/default/template/ajaxsearch/topsearch.phtml0.00261129,256262,144
frontend/argento/default/template/easybanner/placeholder.phtml0.04225546,312262,144
frontend/argento/default/template/navigationpro/top.phtml0.699114,072,1364,456,448
DISPATCH EVENT:page_block_html_topmenu_gethtml_before0.438911,658,4722,097,152
OBSERVER: catalog_add_topmenu_items0.438711,660,1762,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0183656540,720524,288
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.0403369115,5040
CORE::create_object_of::TM_NavigationPro_Model_Menu0.0043310176,2320
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0002123,2080
CORE::create_object_of::TM_EasyBanner_Model_Mysql4_Banner_Collection0.0004211,7200
frontend/argento/default/template/catalog/product/view.phtml0.473013,902,6564,194,304
layout/package_update: default0.0175140,912524,288
layout/db_update: default0.0021128,1120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.0002137,2480
layout/db_update: STORE_sl0.5544100
layout/db_update: THEME_frontend_argento_argento0.5531100
layout/package_update: catalog_product_view0.0139145,640262,144
layout/db_update: MAP_popup0.5498100
layout/db_update: MAP_price_msrp_item0.5484100
layout/db_update: SHORTCUT_popup0.5467100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup0.5450100
layout/db_update: tm_lihgtboxpro_product_info_media0.5414100
layout/db_update: page_one_column0.5394100
layout/db_update: catalog_product_view0.5385100
layout/db_update: PRODUCT_TYPE_simple0.5370100
layout/db_update: PRODUCT_74830.5357100
layout/db_update: customer_logged_out0.5342100
frontend/base/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.02891532,776786,432
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0019172,4640
OBSERVER: catalogrule0.0018169,5840
frontend/argento/argento/template/aw_avail/typedata.phtml0.10091939,7841,048,576
CORE::create_object_of::AW_Avail_Model_Rule_Condition_Combine0.003811182,3920
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Rule_Condition_Product0.0077189,856786,432
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00501661,816786,432
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Rule_Condition_Combine0.0003116,7280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable0.0000103,2320
frontend/argento/argento/template/aw_avail/stockinfo.phtml0.001514,0880
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.043917,4160
frontend/base/default/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.0023110,4880
frontend/argento/default/template/catalog/product/view/addto.phtml0.0011122,8160
frontend/argento/default/template/richsnippets/richsnippets_view.phtml0.0185121,3440
frontend/argento/default/template/lightboxpro/catalog/product/view/media.phtml0.06051264,9200
frontend/base/default/template/catalog/product/view/additional.phtml0.142411,499,8401,572,864
frontend/argento/default/template/easytabs/tabs.phtml0.116611,471,0721,572,864
frontend/argento/default/template/easytabs/attributes.phtml0.0183125,4320
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0009222,2880
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0032242,4720
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.008921,9200
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0017139,1120
OBSERVER: bundle_observer0.0015136,3200
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproducttags.phtml0.00361192,664262,144
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0008112,0960
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproductreview.phtml0.03101515,608786,432
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Resource_Customer0.001114,6640
frontend/argento/default/template/review/form.phtml0.02671297,488524,288
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0004316,0240
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option_Collection0.0034351,4720
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option0.0029714,0560
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproductcustom.phtml0.001217,5520
frontend/argento/default/template/askit/askit.phtml0.00421143,6080
frontend/base/default/template/optimiseweb/cookienotice/cookienotice.phtml0.0020118,6400
frontend/argento/default/template/ajaxpro/notice.phtml0.0004113,9040
frontend/argento/default/template/ajaxpro/checkout/form.phtml0.0010110,5040
frontend/argento/default/template/lightboxpro/highslide/config.phtml0.001915,5120
frontend/argento/default/template/soldtogether/script.phtml0.0004116,0880
CACHE_URL0.02941525,288786,432