Od pon. do petka od 8:00-16:00 ure. 02/7200-483 

Search Site

Metabo HO 0882 skobeljnik + stojalo 6.31599.00

Bodite prvi in podajte mnenje za ta artikel

Tiskaj produktno kartico

Primerjava tehničnih podatkov Širina skobljanja: 82 mmPrilagodljiva globina skobljanja: 0 - 3 mmNajvečja globina utora: 23 mmHitrost brez obremenitve: 12.000 /minMoč motorja: 800 WIzhodn amoč: 430 WHitrost pri obremenitvi: 8.200 /minDolžina baze poravnalke: 290 mmTeža brez omrež...
Trenutno ni na zalogi! Pokliči za dobavni rok.
Trenutno ni na zalogi! Pokliči za dobavni rok.

Redna cena: 289,90 €

Spletna cena: 275,40 €

Primerjava tehničnih podatkov
Širina skobljanja: 82 mm
Prilagodljiva globina skobljanja: 0 - 3 mm
Največja globina utora: 23 mm
Hitrost brez obremenitve: 12.000 /min
Moč motorja: 800 W
Izhodn amoč: 430 W
Hitrost pri obremenitvi: 8.200 /min
Dolžina baze poravnalke: 290 mm
Teža brez omrežnega kabla: 3,6 kg
Dolžina kabla: 2,5 m

Obseg dobave
Obojestranska rezila obliča
vodilo
omejevalo globine žlebenja
priklop za odsesovanje
Imbus ključ
Stojalo

Robusten oblič z dolgo osnovno ploščo za širok spekter uporabe
Enostavna menjava rezil z uporabo standardnega kasetnega sistema
Prosto nastavljiva globina oblanja in žlebenja
Tlačno lita, valjana plošča
Izmet odrezkov levo ali desno (prilagodljivo)
Zunanji izhod za odsesovanje
Vzmetni, jermenski prenos omogoča blokado vretena

Blagovna znamka Metabo
Garancija ..........
EAN 4007430025982
Kataloška šifra 600882540

Uporabite presledke med zaznamki. Uporabite (') za stavke.

Vaše mnenje
Ocenjujete: Metabo HO 0882 skobeljnik + stojalo 6.31599.00

Kakšna je vaša ocena tega izdelka? *

  Ocena
Cena
Uporabnost
Kakovost

Vprašanje o produktu

Tukaj še ni bilo javno objavljenih vprašanj

Pošljite vprašanje o produktu in boste dobili odgovor v najkrajšem možnem času.

Postavite vprašanje

* Obvezna polja

Vprašanje o produktu

Tukaj še ni bilo javno objavljenih vprašanj

Pošljite vprašanje o produktu in boste dobili odgovor v najkrajšem možnem času.

Postavite vprašanje

* Obvezna polja

Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov. Nekateri piškotki so bili morda že servirani v skladu z zakonodajo.

Z nadaljevanjem obiska teh strani soglašate z njihovo uporabo.

Več o tem

Back to top

Back to top

 

O spletnem centru Podpora

Dodatki

O nas Podjetje

Splošni pogoji
Dostava
Spletni Piškotki

Moj račun
Lista želja
Status naročil
Seznam želja
E-novice

Akcijska ponudba
Ceneje na spletu
Najbolj prodajni artikli
Najbolj popularni artikli
Blagovne znamke

Kontaktirajte nas
Lokacija trgovine

Prodajno mesto
Kontakti
O podjetju

 

Slike so deloma simbolične, možne so napake pri tehničnih podatkih ali pri imenu artikla! Fotografije ne zagotavljajo lastnosti izdelkov.
Ponudba v spletni trgovini frama-shop.si se lahko razlikuje od ponudbe v maloprodajni Trgovini Frama!
Vse cene so v EUR z vključenim ddv!

[profiler]
Memory usage: real: 29097984, emalloc: 28273144
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage2.9428100
mage::app::init::system_config0.0010126,8240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00281305,544786,432
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Cache0.0001113,0560
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.004920312,1200
mage::app::init::config::load_cache0.015512,1040
mage::app::init::stores0.01611633,024524,288
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.003319,2800
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002181,2720
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0002181,2720
init_config_section:stores_sl0.006312,1280
mage::app::init_front_controller0.01761483,360524,288
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.01131307,056262,144
OBSERVER: turpentine_esi_controller_front_init_before0.01021202,392262,144
turpentine::observer::esi::loadCacheClearEvents0.01011171,072262,144
turpentine::helper::esi::getCacheClearEvents0.0040147,696262,144
CORE::create_object_of::Nexcessnet_Turpentine_Model_Shim_Mage_Core_Config0.00061360,5280
OBSERVER: turpentine_varnish_controller_front_init_before0.0004144,6080
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00531112,824262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0007152,3360
OBSERVER: ET_IpSecurity_observer0.01062157,0640
OBSERVER: askit0.0002117,0320
OBSERVER: easybanner0.00272102,1760
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00221128,8880
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0004342,1680
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002251,6720
mage::dispatch::routers_match2.8480100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.053612,072,1042,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0004132,4640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0020328,2080
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0011175,1920
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.012811,233,1362,359,296
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.03181623,6400
OBSERVER: log0.01861132,3840
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0003115,9360
OBSERVER: pagecache0.0005118,0880
OBSERVER: persistent0.00104177,8560
OBSERVER: persistent_quote0.00081133,3120
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0005183,4080
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view2.7940100
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0004302,1040
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.0032197,344262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0078308124,304262,144
__EAV_LOAD_MODEL__0.144642,063,7521,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00182119,6880
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00419764,5520
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.007524442,6640
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.04204654,312524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00036313,3760
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.04904281,240262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00864195,408262,144
OBSERVER: inventory0.00834193,048262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.029311,112,2961,048,576
OBSERVER: turpentine_ban_catalog_controller_product_view0.0002131,9920
OBSERVER: reports0.028411,019,7041,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.00661313,928524,288
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0033221,5280
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_after0.0001119360
OBSERVER: sendfriend0.0003153,0880
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0005116,0320
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0178161,8960
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_xml_before0.0028198,0400
easybanner::updateLayout0.0024155,6960
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.014117040
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.197317,601,4647,602,176
BLOCK: formkey0.00041119,656262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00151658,3280
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00401658,3280
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00101648,2800
BLOCK: root0.0051167,8880
BLOCK: head0.00031137,2160
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00021523,0240
BLOCK: js_cookies0.0003163,704262,144
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00084671,776262,144
BLOCK: after_body_start0.00031105,1360
BLOCK: global_notices0.0063161,8240
BLOCK: header0.0003162,328262,144
BLOCK: top.links0.0003164,8400
BLOCK: store_language0.0003164,1920
BLOCK: catalog.topnav0.00041107,2160
BLOCK: top.container0.0003154,456262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003161,6960
BLOCK: global_messages0.00041141,2240
BLOCK: messages0.003311,4240
BLOCK: footer0.00051155,888262,144
BLOCK: core_profiler0.0003153,9760
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0015241,848262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00104527,1120
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00652223,4960
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0020570,8400
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003153,784262,144
BLOCK: return_link0.00061132,8080
BLOCK: checkout_cart_link0.0003162,0800
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00171109,088262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0006119,3840
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00341146,152262,144
BLOCK: right.poll0.00041110,2320
BLOCK: tags_popular0.0003163,5600
BLOCK: right.reports.product.compared0.00041152,784262,144
BLOCK: google_analytics0.0003163,6560
BLOCK: wishlist_link0.0003167,7360
BLOCK: wishlist_sidebar0.00051165,504262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0031162,9120
BLOCK: head_rss0.0009169,064262,144
BLOCK: turpentine_notices0.00481121,4560
BLOCK: optimiseweb_cookienotice0.0003166,9600
BLOCK: headerCart0.00073135,312262,144
BLOCK ACTION: headerCart -> addItemRender0.00021218,8160
BLOCK: ajaxpro_customer_login0.00041122,4080
BLOCK: ajaxpro_init0.004111,4000
BLOCK: ajaxsearch_category_filter0.00041124,1120
BLOCK: navigationpro.top0.0004170,5200
BLOCK: cms_scroll_up0.0004253,2720
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0003179,5360
BLOCK: e64bcaf915273bada506379ff8e48f810.0003163,7600
BLOCK: e8b0c687373ecb294bf9fd531b0ff8e30.0003161,944262,144
BLOCK: product.info0.057411,153,4001,310,720
locale/currency0.006011197,928262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0005142,1520
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0004138,9600
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.0039239,2080
BLOCK: product.info.media0.00041147,5680
BLOCK: product.info.upsell0.0003179,472262,144
BLOCK: product.info.additional0.0003161,4640
BLOCK: product.description0.0003161,4640
BLOCK: product.attributes0.0003161,8720
BLOCK: product.info.addto0.003714,7040
BLOCK: product.info.options0.0034165,8800
BLOCK: html_calendar0.0003161,568262,144
BLOCK: product.info.container10.0003161,8000
BLOCK ACTION: product.info -> unsetCallChild0.003123,3600
BLOCK: catalog.product.related0.0004176,2720
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00071109,248262,144
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0004162,9920
BLOCK: product.info.addtocart.paypal0.002923,7280
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0003161,3840
BLOCK: product_tag_list0.0003165,6320
BLOCK: productalert.price0.0004163,2960
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0004121,6160
BLOCK ACTION: productalert.stock -> prepareStockAlertData0.0047196,4160
BLOCK: cleanprint_product_button_10.0003163,640262,144
BLOCK: product.info.soldtogetherorder0.0004176,8960
BLOCK: product.info.soldtogethercustomer0.0034177,6880
BLOCK: product.info.tabs0.0003161,7760
BLOCK ACTION: product.info.tabs -> addTab0.00329269,928524,288
BLOCK ACTION: product.info -> addReviewSummaryTemplate0.0006164,1600
BLOCK: product.info.simple0.0034175,2880
BLOCK: 0.00051124,696262,144
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0003163,0240
BLOCK: easybanner.placeholder.left-top0.0003162,7600
BLOCK: easybanner.placeholder.content-top0.003111,4240
BLOCK ACTION: easybanner.placeholder.content-bottom -> addBanner0.0002213,3760
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render2.4384100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.04559863,6480
OBSERVER: turpentine_esi_core_block_abstract_to_html_before0.01789829,3040
OBSERVER: avail_stock_status_to_html_before0.00979852,0000
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.02056877,9840
frontend/base/default/template/page/1column.phtml2.3630110,464,23211,010,048
frontend/argento/default/template/page/html/head.phtml0.07351430,640524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.01214347,4640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.01269322,4240
OBSERVER: ajaxpro_add_block_wrapper0.00539337,8880
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0006168,0160
frontend/argento/default/template/facebooklb/head.phtml0.03101101,552262,144
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0003115,9360
frontend/argento/default/template/page/html/header.phtml1.353214,910,1285,505,024
frontend/argento/argento/template/easyflags/flags.phtml0.0113113,4720
init_config_section:stores_de0.004911,7840
frontend/base/default/template/page/template/links.phtml0.0063136,2080
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0139676714,5520
frontend/argento/default/template/checkout/cart/top.phtml0.00871394,368524,288
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0002132,4640
frontend/argento/default/template/ajaxsearch/topsearch.phtml0.00311129,256262,144
frontend/argento/default/template/easybanner/placeholder.phtml0.06205546,2800
frontend/argento/default/template/navigationpro/top.phtml1.305314,071,9364,456,448
DISPATCH EVENT:page_block_html_topmenu_gethtml_before0.757611,658,5442,097,152
OBSERVER: catalog_add_topmenu_items0.757411,660,2482,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0348656540,7280
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.0770369115,3840
CORE::create_object_of::TM_NavigationPro_Model_Menu0.0135310176,2160
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0001123,2080
CORE::create_object_of::TM_EasyBanner_Model_Mysql4_Banner_Collection0.0004211,7200
frontend/argento/default/template/catalog/product/view.phtml0.782614,086,4564,194,304
layout/package_update: default0.0398140,944262,144
layout/db_update: default0.0075128,1360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.0033137,2480
layout/db_update: STORE_sl0.9322100
layout/db_update: THEME_frontend_argento_argento0.9309100
layout/package_update: catalog_product_view0.0327145,656262,144
layout/db_update: MAP_popup0.9246100
layout/db_update: MAP_price_msrp_item0.9198100
layout/package_update: SHORTCUT_popup0.001011,0480
layout/db_update: SHORTCUT_popup0.9142100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup0.9099100
layout/db_update: tm_lihgtboxpro_product_info_media0.9036100
layout/db_update: page_one_column0.8980100
layout/db_update: catalog_product_view0.8944100
layout/db_update: PRODUCT_TYPE_simple0.8926100
layout/db_update: PRODUCT_74950.8880100
layout/db_update: customer_logged_out0.8863100
frontend/argento/default/template/facebooklb/like.phtml0.003923,9680
frontend/base/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.06871532,832786,432
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0045172,4640
OBSERVER: catalogrule0.0043169,5840
DISPATCH EVENT:customer_group_load_after0.013715200
frontend/base/default/template/cataloginventory/qtyincrements.phtml0.003716,1920
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.003267280
frontend/argento/argento/template/aw_avail/typedata.phtml0.18701940,1921,048,576
CORE::create_object_of::AW_Avail_Model_Rule_Condition_Combine0.003711182,3360
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Rule_Condition_Product0.0173189,848786,432
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.01061661,800786,432
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Rule_Condition_Combine0.0003116,7280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable0.0001103,2320
frontend/argento/argento/template/aw_avail/stockinfo.phtml0.003314,0880
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.092317,4160
frontend/base/default/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.0123110,4960
frontend/argento/default/template/catalog/product/view/addto.phtml0.0041122,8160
frontend/argento/default/template/richsnippets/richsnippets_view.phtml0.0067121,3680
frontend/argento/default/template/lightboxpro/catalog/product/view/media.phtml0.03431264,9120
frontend/base/default/template/catalog/product/view/additional.phtml0.202711,682,3681,835,008
frontend/argento/default/template/easytabs/tabs.phtml0.163711,471,9281,310,720
frontend/argento/default/template/easytabs/attributes.phtml0.0392125,4320
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0007222,2880
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0088442,5680
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.026643,8080
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0015139,1120
OBSERVER: bundle_observer0.0013136,3200
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproducttags.phtml0.00571192,704262,144
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0007112,0960
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproductreview.phtml0.05301515,848786,432
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Resource_Customer0.003814,6640
frontend/argento/default/template/review/form.phtml0.04621297,744524,288
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0004316,0240
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option_Collection0.0032351,4720
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option0.0027714,0560
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproductcustom.phtml0.004017,5520
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.003613,2000
frontend/argento/default/template/askit/askit.phtml0.01151143,6720
CORE::create_object_of::TM_AskIt_Model_Mysql4_AskIt_Collection0.003718,0240
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.0007222,2080
frontend/argento/default/template/soldtogether/order.phtml0.006715,9360
frontend/argento/default/template/soldtogether/customer.phtml0.014112,0720
frontend/base/default/template/optimiseweb/cookienotice/cookienotice.phtml0.0019118,6000
frontend/argento/default/template/ajaxpro/init.phtml0.003716,9840
frontend/argento/default/template/ajaxpro/notice.phtml0.0004113,9040
frontend/argento/default/template/ajaxpro/checkout/form.phtml0.0009110,5040
frontend/argento/default/template/ajaxpro/compare/form.phtml0.003815,4160
frontend/argento/default/template/lightboxpro/highslide/config.phtml0.007915,5120
frontend/argento/default/template/soldtogether/script.phtml0.0045116,0720
CACHE_URL0.06621526,096786,432