Od pon. do petka od 8:00-16:00 ure. 02/7200-483 

Search Site

Metabo HWW 3000/20 G hišni hidrofor

Bodite prvi in podajte mnenje za ta artikel

Tiskaj produktno kartico

Primerjava tehničnih podatkov Moč motorja: 900 WOmrežna napetost: 230 VNajvečji pretok vode: 3.000 l/hNajvišja sesalna višina: 8,5 mNajvišja potisna višina: 43 mNajvišji pritisk: 4,3 barOdsesovalni priklop: 1” notranji navojIzhod za praznjenje: 1” notranji navojKapaciteta r...
Trenutno ni na zalogi! Pokliči za dobavni rok.
Trenutno ni na zalogi! Pokliči za dobavni rok.

Redna cena: 139,90 €

Spletna cena: 132,91 €

Primerjava tehničnih podatkov
Moč motorja: 900 W
Omrežna napetost: 230 V
Največji pretok vode: 3.000 l/h
Najvišja sesalna višina: 8,5 m
Najvišja potisna višina: 43 m
Najvišji pritisk: 4,3 bar
Odsesovalni priklop: 1” notranji navoj
Izhod za praznjenje: 1” notranji navoj
Kapaciteta rezervoarja, približna: 24 l
Ohišje črpalke: Sivo lito železo
Pogonska gred: Visoko kakovostno nerjaveče jeklo
Rezervar: jeklo
Število kolesc: 1
Teža: 19 kg
Dolžina kabla: 1,5 m

Zalivanje vrtov
Črpanje talne vode
Škropljenje z do dvema škropilcema
Za eno-fazni, izmenični tok

Blagovna znamka Metabo
Garancija ..........
EAN 4003665420097
Kataloška šifra 0250300110

Uporabite presledke med zaznamki. Uporabite (') za stavke.

Vaše mnenje
Ocenjujete: Metabo HWW 3000/20 G hišni hidrofor

Kakšna je vaša ocena tega izdelka? *

  Ocena
Cena
Uporabnost
Kakovost

Vprašanje o produktu

Tukaj še ni bilo javno objavljenih vprašanj

Pošljite vprašanje o produktu in boste dobili odgovor v najkrajšem možnem času.

Postavite vprašanje

* Obvezna polja

Vprašanje o produktu

Tukaj še ni bilo javno objavljenih vprašanj

Pošljite vprašanje o produktu in boste dobili odgovor v najkrajšem možnem času.

Postavite vprašanje

* Obvezna polja

Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov. Nekateri piškotki so bili morda že servirani v skladu z zakonodajo.

Z nadaljevanjem obiska teh strani soglašate z njihovo uporabo.

Več o tem

Back to top

Back to top

 

O spletnem centru Podpora

Dodatki

O nas Podjetje

Splošni pogoji
Dostava
Spletni Piškotki

Moj račun
Lista želja
Status naročil
Seznam želja
E-novice

Akcijska ponudba
Ceneje na spletu
Najbolj prodajni artikli
Najbolj popularni artikli
Blagovne znamke

Kontaktirajte nas
Lokacija trgovine

Prodajno mesto
Kontakti
O podjetju

 

Slike so deloma simbolične, možne so napake pri tehničnih podatkih ali pri imenu artikla! Fotografije ne zagotavljajo lastnosti izdelkov.
Ponudba v spletni trgovini frama-shop.si se lahko razlikuje od ponudbe v maloprodajni Trgovini Frama!
Vse cene so v EUR z vključenim ddv!

[profiler]
Memory usage: real: 29097984, emalloc: 28208784
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.5949100
mage::app::init::system_config0.0018126,8240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00471305,560524,288
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Cache0.0002113,0560
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.002220112,0240
mage::app::init::config::load_cache0.010712,104524,288
mage::app::init::stores0.01321743,008262,144
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002181,2720
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0003181,2720
init_config_section:stores_sl0.004312,1280
mage::app::init_front_controller0.01121483,336262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00741307,032262,144
OBSERVER: turpentine_esi_controller_front_init_before0.00601202,368262,144
turpentine::observer::esi::loadCacheClearEvents0.00561171,048262,144
turpentine::helper::esi::getCacheClearEvents0.0016147,6720
CORE::create_object_of::Nexcessnet_Turpentine_Model_Shim_Mage_Core_Config0.00071360,5280
OBSERVER: turpentine_varnish_controller_front_init_before0.0005144,6080
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00251112,8240
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0010152,3360
OBSERVER: ET_IpSecurity_observer0.00682157,0880
OBSERVER: askit0.0003117,0320
OBSERVER: easybanner0.00322102,208262,144
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00361128,912262,144
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0004342,1680
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002251,6720
mage::dispatch::routers_match1.5223100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.040412,072,3522,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0005132,4640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0025328,2080
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0021175,232262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.010211,233,1202,097,152
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.02481623,8640
OBSERVER: log0.01431132,4080
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004115,9360
OBSERVER: pagecache0.0006118,0880
OBSERVER: persistent0.00134177,8880
OBSERVER: persistent_quote0.00121133,4560
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0008183,5440
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view1.4812100
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0004302,1040
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.0023197,3600
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0040308124,320262,144
__EAV_LOAD_MODEL__0.084842,057,1201,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00242119,6960
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00139764,5520
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.005324442,6640
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.03544646,864262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00036313,3760
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.02384281,384262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00624195,472262,144
OBSERVER: inventory0.00584193,112262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.019911,112,5201,310,720
OBSERVER: turpentine_ban_catalog_controller_product_view0.0004131,992262,144
OBSERVER: reports0.018811,019,8801,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.00411313,968262,144
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0002221,5280
OBSERVER: sendfriend0.0005153,1360
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0007116,0320
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0006161,8960
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_xml_before0.0032198,072262,144
easybanner::updateLayout0.0028155,696262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.008617040
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.114117,601,4167,602,176
BLOCK: formkey0.00071119,6560
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00161658,3280
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00111658,3280
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00111648,2800
BLOCK: root0.0008167,8880
BLOCK: head0.00061137,216262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00031523,0240
BLOCK: js_cookies0.0004163,6800
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00094671,7760
BLOCK: after_body_start0.00051105,136262,144
BLOCK: global_notices0.0004161,8240
BLOCK: header0.0004162,3280
BLOCK: top.links0.0004164,8400
BLOCK: store_language0.0004164,208262,144
BLOCK: catalog.topnav0.00061107,2160
BLOCK: top.container0.0004154,4560
BLOCK: breadcrumbs0.0003161,6960
BLOCK: global_messages0.00061141,224262,144
BLOCK: footer0.00061155,912262,144
BLOCK: core_profiler0.0003153,9760
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0018241,8160
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00114527,1200
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00102223,496262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0024570,8400
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003153,7680
BLOCK: return_link0.00091132,808262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0005162,0800
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00191109,0880
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0007119,384262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00071146,1360
BLOCK: right.poll0.00071110,2640
BLOCK: tags_popular0.0004163,560262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.00061152,7840
BLOCK: google_analytics0.0004163,656262,144
BLOCK: wishlist_link0.0004167,7360
BLOCK: wishlist_sidebar0.00061165,5040
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004162,936262,144
BLOCK: head_rss0.0010169,0640
BLOCK: turpentine_notices0.00061121,456262,144
BLOCK: optimiseweb_cookienotice0.0005166,9600
BLOCK: headerCart0.00103135,3280
BLOCK ACTION: headerCart -> addItemRender0.00021218,8000
BLOCK: ajaxpro_customer_login0.00071122,408262,144
BLOCK: ajaxsearch_category_filter0.00061124,1360
BLOCK: navigationpro.top0.0004170,5200
BLOCK: cms_scroll_up0.0004253,2720
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0004179,536262,144
BLOCK: e64bcaf915273bada506379ff8e48f810.0005163,7600
BLOCK: e8b0c687373ecb294bf9fd531b0ff8e30.0004161,9440
BLOCK: product.info0.037411,153,3041,572,864
locale/currency0.004211197,904262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0008142,152262,144
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0007138,960262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.0010239,2080
BLOCK: product.info.media0.00051147,5920
BLOCK: product.info.upsell0.0004179,4720
BLOCK: product.info.additional0.0004161,4640
BLOCK: product.description0.0004161,4640
BLOCK: product.attributes0.0004161,872262,144
BLOCK: product.info.options0.0004165,8800
BLOCK: html_calendar0.0004161,5520
BLOCK: product.info.container10.0004161,8000
BLOCK: catalog.product.related0.0004176,272262,144
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00071109,2800
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0003162,9920
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0004161,3840
BLOCK: product_tag_list0.0004165,6320
BLOCK: productalert.price0.0005163,2960
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0005121,6160
BLOCK ACTION: productalert.stock -> prepareStockAlertData0.0020196,400262,144
BLOCK: cleanprint_product_button_10.0004163,6400
BLOCK: product.info.soldtogetherorder0.0005176,8960
BLOCK: product.info.soldtogethercustomer0.0004177,696262,144
BLOCK: product.info.tabs0.0003161,7760
BLOCK ACTION: product.info.tabs -> addTab0.00379269,896262,144
BLOCK ACTION: product.info -> addReviewSummaryTemplate0.0006164,1520
BLOCK: product.info.simple0.0004175,288262,144
BLOCK: 0.00061124,6960
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0004163,0240
BLOCK: easybanner.placeholder.left-top0.0004162,776262,144
BLOCK ACTION: easybanner.placeholder.content-bottom -> addBanner0.0002213,3760
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render1.2789100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.01849863,6480
OBSERVER: turpentine_esi_core_block_abstract_to_html_before0.00679829,3040
OBSERVER: avail_stock_status_to_html_before0.00409852,0000
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.01116675,7760
frontend/base/default/template/page/1column.phtml1.2430110,275,73611,010,048
frontend/argento/default/template/page/html/head.phtml0.02431430,632262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00694347,4640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00999322,4080
OBSERVER: ajaxpro_add_block_wrapper0.00549337,8720
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0007168,016262,144
frontend/argento/default/template/facebooklb/head.phtml0.00201101,5360
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0005115,9360
frontend/argento/default/template/page/html/header.phtml0.726314,907,7525,505,024
frontend/argento/argento/template/easyflags/flags.phtml0.0054113,4480
init_config_section:stores_de0.002811,7840
frontend/base/default/template/page/template/links.phtml0.0024136,2160
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0045676714,5360
frontend/argento/default/template/checkout/cart/top.phtml0.00391394,448262,144
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0003132,4640
frontend/argento/default/template/ajaxsearch/topsearch.phtml0.00321129,256262,144
frontend/argento/default/template/easybanner/placeholder.phtml0.04285546,4000
frontend/argento/default/template/navigationpro/top.phtml0.697214,070,3524,718,592
DISPATCH EVENT:page_block_html_topmenu_gethtml_before0.440011,658,2321,835,008
OBSERVER: catalog_add_topmenu_items0.439811,659,9361,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0174656540,744524,288
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.0382369115,6320
CORE::create_object_of::TM_NavigationPro_Model_Menu0.0043310176,2160
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0002123,2080
CORE::create_object_of::TM_EasyBanner_Model_Mysql4_Banner_Collection0.0003211,7200
frontend/argento/default/template/catalog/product/view.phtml0.408413,901,5604,194,304
layout/package_update: default0.0181140,9280
layout/db_update: default0.0023128,1280
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.0002137,2480
layout/db_update: STORE_sl0.4890100
layout/db_update: THEME_frontend_argento_argento0.4877100
layout/package_update: catalog_product_view0.0142145,6240
layout/db_update: MAP_popup0.4844100
layout/db_update: MAP_price_msrp_item0.4829100
layout/db_update: SHORTCUT_popup0.4812100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup0.4795100
layout/db_update: tm_lihgtboxpro_product_info_media0.4758100
layout/db_update: page_one_column0.4736100
layout/db_update: catalog_product_view0.4728100
layout/db_update: PRODUCT_TYPE_simple0.4712100
layout/db_update: PRODUCT_72840.4699100
layout/db_update: customer_logged_out0.4684100
frontend/base/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.03051532,832786,432
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0021172,4640
OBSERVER: catalogrule0.0020169,5840
frontend/argento/argento/template/aw_avail/typedata.phtml0.10991939,6161,048,576
CORE::create_object_of::AW_Avail_Model_Rule_Condition_Combine0.006011182,3360
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Rule_Condition_Product0.0079189,840524,288
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00511661,776524,288
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Rule_Condition_Combine0.0003116,7280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable0.0000103,2320
frontend/argento/argento/template/aw_avail/stockinfo.phtml0.001714,0880
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.049617,4160
frontend/base/default/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.0028110,4880
frontend/argento/default/template/catalog/product/view/addto.phtml0.0017122,7920
frontend/argento/default/template/richsnippets/richsnippets_view.phtml0.0042121,3760
frontend/argento/default/template/lightboxpro/catalog/product/view/media.phtml0.02501265,048262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/view/additional.phtml0.113211,499,8241,310,720
frontend/argento/default/template/easytabs/tabs.phtml0.110611,471,0961,310,720
frontend/argento/default/template/easytabs/attributes.phtml0.0230125,4320
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0011222,2880
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0036242,4720
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.011021,9200
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0018139,1120
OBSERVER: bundle_observer0.0016136,3200
frontend/argento/default/template/catalog/product/list/related.phtml0.001011,6080
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproducttags.phtml0.00371192,7280
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0007112,0960
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproductreview.phtml0.03311515,568524,288
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Resource_Customer0.001014,664262,144
frontend/argento/default/template/review/form.phtml0.02911297,424262,144
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0004316,0240
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option_Collection0.0042351,472262,144
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option0.0035714,072262,144
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproductcustom.phtml0.001217,5520
frontend/argento/default/template/askit/askit.phtml0.00421143,6400
frontend/argento/default/template/easybanner/banner/image.phtml0.001314,5120
frontend/base/default/template/optimiseweb/cookienotice/cookienotice.phtml0.0022118,6000
frontend/argento/default/template/ajaxpro/notice.phtml0.0004113,9040
frontend/argento/default/template/ajaxpro/checkout/form.phtml0.0010110,5040
frontend/argento/default/template/lightboxpro/highslide/config.phtml0.002115,5120
frontend/argento/default/template/soldtogether/script.phtml0.0004116,0720
CACHE_URL0.02871523,296524,288