Od pon. do petka od 8:00-16:00 ure. 02/7200-483 

Search Site

Metabo KU 6870 sekalnik za pločevino

Bodite prvi in podajte mnenje za ta artikel

Tiskaj produktno kartico

Primerjava tehničnih podatkov Navor: 6 NmDebelina jeklene počevine: - jeklena pločevina 400 N/mm²: 2,5 mm- jeklena pločevina 600 N/mm²: 2 mm- jeklena pločevina 800 N/mm²: 1,6 mm- Aluminij 250 N/mm²: 2,5 mmUdarci brez obremenitve: 3.000 /minMoč motorja: 550 WIzhodn amoč: 300 W...
Trenutno ni na zalogi! Pokliči za dobavni rok.
Trenutno ni na zalogi! Pokliči za dobavni rok.

Redna cena: 629,90 €

Spletna cena: 598,40 €

Primerjava tehničnih podatkov
Navor: 6 Nm
Debelina jeklene počevine:
- jeklena pločevina 400 N/mm²: 2,5 mm
- jeklena pločevina 600 N/mm²: 2 mm
- jeklena pločevina 800 N/mm²: 1,6 mm
- Aluminij 250 N/mm²: 2,5 mm
Udarci brez obremenitve: 3.000 /min
Moč motorja: 550 W
Izhodn amoč: 300 W
Udarci z obremenitvijo: 1.800 /min
: 20 mm
Teža brez omrežnega kabla: 2,5 kg
Dolžina kabla: 4,05 m

Obseg dobave
2 Imbus ključa

Za rezanje pločevine, brez potrebe naknadnega brušenja
Natančno rezanje s pomočjo visoko zmogljive rezalne glave
Rezil pri delu ni potrebno ponovno naravnati.
"Auto-stop" karbonske krtačke
Praktičen ročaj

Blagovna znamka Metabo
Garancija ..........
EAN 4007430015327
Kataloška šifra 606870000

Uporabite presledke med zaznamki. Uporabite (') za stavke.

Vaše mnenje
Ocenjujete: Metabo KU 6870 sekalnik za pločevino

Kakšna je vaša ocena tega izdelka? *

  Ocena
Cena
Uporabnost
Kakovost

Vprašanje o produktu

Tukaj še ni bilo javno objavljenih vprašanj

Pošljite vprašanje o produktu in boste dobili odgovor v najkrajšem možnem času.

Postavite vprašanje

* Obvezna polja

Vprašanje o produktu

Tukaj še ni bilo javno objavljenih vprašanj

Pošljite vprašanje o produktu in boste dobili odgovor v najkrajšem možnem času.

Postavite vprašanje

* Obvezna polja

Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov. Nekateri piškotki so bili morda že servirani v skladu z zakonodajo.

Z nadaljevanjem obiska teh strani soglašate z njihovo uporabo.

Več o tem

Back to top

Back to top

 

O spletnem centru Podpora

Dodatki

O nas Podjetje

Splošni pogoji
Dostava
Spletni Piškotki

Moj račun
Lista želja
Status naročil
Seznam želja
E-novice

Akcijska ponudba
Ceneje na spletu
Najbolj prodajni artikli
Najbolj popularni artikli
Blagovne znamke

Kontaktirajte nas
Lokacija trgovine

Prodajno mesto
Kontakti
O podjetju

 

Slike so deloma simbolične, možne so napake pri tehničnih podatkih ali pri imenu artikla! Fotografije ne zagotavljajo lastnosti izdelkov.
Ponudba v spletni trgovini frama-shop.si se lahko razlikuje od ponudbe v maloprodajni Trgovini Frama!
Vse cene so v EUR z vključenim ddv!

[profiler]
Memory usage: real: 29360128, emalloc: 28084560
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.5616100
mage::app::init::system_config0.0019126,8240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00471305,504786,432
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Cache0.0002113,0560
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.001820112,0240
mage::app::init::config::load_cache0.012512,1040
mage::app::init::stores0.00781633,000524,288
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002181,2720
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0002181,2720
init_config_section:stores_sl0.003112,1280
mage::app::init_front_controller0.00911483,336524,288
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00561307,032262,144
OBSERVER: turpentine_esi_controller_front_init_before0.00441202,368262,144
turpentine::observer::esi::loadCacheClearEvents0.00421171,048262,144
turpentine::helper::esi::getCacheClearEvents0.0009147,672262,144
CORE::create_object_of::Nexcessnet_Turpentine_Model_Shim_Mage_Core_Config0.00061360,5280
OBSERVER: turpentine_varnish_controller_front_init_before0.0004144,6080
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00231112,824262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0009152,3360
OBSERVER: ET_IpSecurity_observer0.00432157,0800
OBSERVER: askit0.0003117,0320
OBSERVER: easybanner0.00312102,1760
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00271128,8880
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0004342,1680
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002251,6720
mage::dispatch::routers_match1.5016100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.037712,072,1762,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0004132,4640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0019328,2080
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0014175,1920
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.006811,233,1522,359,296
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.02711623,6960
OBSERVER: log0.01961132,3840
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0002115,9360
OBSERVER: pagecache0.0008118,0880
OBSERVER: persistent0.00124177,9120
OBSERVER: persistent_quote0.00081133,2960
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006183,3840
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view1.4635100
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0003302,1040
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.0016197,336262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0033308124,296262,144
__EAV_LOAD_MODEL__0.076542,057,3041,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00192119,7040
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00119764,5520
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.004624442,6640
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.03294647,448524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00036313,3760
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.02234281,400262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00634195,408262,144
OBSERVER: inventory0.00604193,048262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.018211,112,3121,048,576
OBSERVER: turpentine_ban_catalog_controller_product_view0.0003131,9920
OBSERVER: reports0.017211,019,7041,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.00381313,928524,288
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0002221,5280
OBSERVER: sendfriend0.0004153,1040
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0006116,0320
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0006161,8960
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_xml_before0.0031198,0400
easybanner::updateLayout0.0027155,6960
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.007717040
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.098517,601,2727,602,176
BLOCK: formkey0.00061119,656262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00141658,3280
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00101658,3280
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00091648,2800
BLOCK: root0.0007167,8880
BLOCK: head0.00051137,2160
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00021523,0240
BLOCK: js_cookies0.0003163,696262,144
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00074671,776262,144
BLOCK: after_body_start0.00041105,1360
BLOCK: global_notices0.0003161,8240
BLOCK: header0.0003162,336262,144
BLOCK: top.links0.0003164,8400
BLOCK: store_language0.0003164,1920
BLOCK: catalog.topnav0.00061107,2160
BLOCK: top.container0.0003154,456262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003161,6960
BLOCK: global_messages0.00061141,2240
BLOCK: footer0.00071155,888262,144
BLOCK: core_profiler0.0003153,9760
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0017241,8080
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00104527,1120
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00082223,496262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0020570,8400
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003153,776262,144
BLOCK: return_link0.00071132,8080
BLOCK: checkout_cart_link0.0003162,0800
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00171109,088262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0007119,3840
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00061146,152262,144
BLOCK: right.poll0.00061110,2320
BLOCK: tags_popular0.0003163,5600
BLOCK: right.reports.product.compared0.00051152,784262,144
BLOCK: google_analytics0.0004163,6560
BLOCK: wishlist_link0.0003167,7360
BLOCK: wishlist_sidebar0.00051165,504262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003162,9120
BLOCK: head_rss0.0009169,064262,144
BLOCK: turpentine_notices0.00041121,4560
BLOCK: optimiseweb_cookienotice0.0003166,9600
BLOCK: headerCart0.00073135,360262,144
BLOCK ACTION: headerCart -> addItemRender0.00021218,7840
BLOCK: ajaxpro_customer_login0.00051122,4080
BLOCK: ajaxsearch_category_filter0.00051124,1120
BLOCK: navigationpro.top0.0004170,5200
BLOCK: cms_scroll_up0.0004253,2720
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0004179,5360
BLOCK: e64bcaf915273bada506379ff8e48f810.0004163,7600
BLOCK: e8b0c687373ecb294bf9fd531b0ff8e30.0004161,952262,144
BLOCK: product.info0.033111,153,2001,310,720
locale/currency0.003511197,904262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0007142,1520
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0005138,9600
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.0009239,2080
BLOCK: product.info.media0.00051147,5920
BLOCK: product.info.upsell0.0004179,472262,144
BLOCK: product.info.additional0.0003161,4640
BLOCK: product.description0.0003161,4640
BLOCK: product.attributes0.0003161,8720
BLOCK: product.info.options0.0003165,8800
BLOCK: html_calendar0.0004161,576262,144
BLOCK: product.info.container10.0003161,8000
BLOCK: catalog.product.related0.0004176,2720
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00061109,248262,144
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0003162,9920
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0003161,3840
BLOCK: product_tag_list0.0003165,6320
BLOCK: productalert.price0.0004163,2960
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0003121,6160
BLOCK ACTION: productalert.stock -> prepareStockAlertData0.0017196,3920
BLOCK: cleanprint_product_button_10.0003163,664262,144
BLOCK: product.info.soldtogetherorder0.0003176,8960
BLOCK: product.info.soldtogethercustomer0.0003177,6880
BLOCK: product.info.tabs0.0003161,7760
BLOCK ACTION: product.info.tabs -> addTab0.00309269,928524,288
BLOCK ACTION: product.info -> addReviewSummaryTemplate0.0005164,1600
BLOCK: product.info.simple0.0004175,2880
BLOCK: 0.00051124,6960
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0004163,0240
BLOCK: easybanner.placeholder.left-top0.0003162,7600
BLOCK ACTION: easybanner.placeholder.content-bottom -> addBanner0.0002213,3760
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render1.2862100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.01649863,6480
OBSERVER: turpentine_esi_core_block_abstract_to_html_before0.00639829,3040
OBSERVER: avail_stock_status_to_html_before0.00369852,0000
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00956675,7760
frontend/base/default/template/page/1column.phtml1.2529110,278,96011,272,192
frontend/argento/default/template/page/html/head.phtml0.02591430,440524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00574347,4640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00899322,3760
OBSERVER: ajaxpro_add_block_wrapper0.00509337,8640
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0006168,0160
frontend/argento/default/template/facebooklb/head.phtml0.00181101,496262,144
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0004115,9360
frontend/argento/default/template/page/html/header.phtml0.767014,910,1925,505,024
frontend/argento/argento/template/easyflags/flags.phtml0.0063113,4320
init_config_section:stores_de0.003411,7840
frontend/base/default/template/page/template/links.phtml0.0022136,2480
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0054676714,5680
frontend/argento/default/template/checkout/cart/top.phtml0.00351394,352524,288
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0002132,4640
frontend/argento/default/template/ajaxsearch/topsearch.phtml0.00261129,256262,144
frontend/argento/default/template/easybanner/placeholder.phtml0.03995546,272262,144
frontend/argento/default/template/navigationpro/top.phtml0.739414,071,9684,456,448
DISPATCH EVENT:page_block_html_topmenu_gethtml_before0.415911,658,3042,097,152
OBSERVER: catalog_add_topmenu_items0.415711,660,0162,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0154656540,720262,144
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.0385369115,7840
CORE::create_object_of::TM_NavigationPro_Model_Menu0.0052310176,2320
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0002123,2080
CORE::create_object_of::TM_EasyBanner_Model_Mysql4_Banner_Collection0.0004211,7200
frontend/argento/default/template/catalog/product/view.phtml0.381413,901,7444,456,448
layout/package_update: default0.0170140,952786,432
layout/db_update: default0.0026128,1120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.0003137,2480
layout/db_update: STORE_sl0.4546100
layout/db_update: THEME_frontend_argento_argento0.4534100
layout/package_update: catalog_product_view0.0138145,624262,144
layout/db_update: MAP_popup0.4501100
layout/db_update: MAP_price_msrp_item0.4486100
layout/db_update: SHORTCUT_popup0.4470100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup0.4453100
layout/db_update: tm_lihgtboxpro_product_info_media0.4418100
layout/db_update: page_one_column0.4397100
layout/db_update: catalog_product_view0.4388100
layout/db_update: PRODUCT_TYPE_simple0.4374100
layout/db_update: PRODUCT_74630.4360100
layout/db_update: customer_logged_out0.4346100
frontend/base/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.02891532,776786,432
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0024172,4640
OBSERVER: catalogrule0.0023169,5840
frontend/argento/argento/template/aw_avail/typedata.phtml0.09961939,9521,048,576
CORE::create_object_of::AW_Avail_Model_Rule_Condition_Combine0.003611182,4960
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Rule_Condition_Product0.0076189,840786,432
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00491661,792786,432
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Rule_Condition_Combine0.0003116,7280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable0.0000103,2320
frontend/argento/argento/template/aw_avail/stockinfo.phtml0.001514,0880
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.042017,4160
frontend/base/default/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.0023110,4800
frontend/argento/default/template/catalog/product/view/addto.phtml0.0012122,7680
frontend/argento/default/template/richsnippets/richsnippets_view.phtml0.0030121,3520
frontend/argento/default/template/lightboxpro/catalog/product/view/media.phtml0.01821264,9360
frontend/base/default/template/catalog/product/view/additional.phtml0.112511,499,9201,572,864
frontend/argento/default/template/easytabs/tabs.phtml0.110111,471,1041,572,864
frontend/argento/default/template/easytabs/attributes.phtml0.0168125,4320
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0009222,2880
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0028242,4720
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.008421,9200
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0018139,1120
OBSERVER: bundle_observer0.0016136,3200
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproducttags.phtml0.00361192,656262,144
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0008112,0960
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproductreview.phtml0.02921515,552786,432
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Resource_Customer0.001014,6640
frontend/argento/default/template/review/form.phtml0.02501297,432524,288
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0004316,0240
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option_Collection0.0031351,4720
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option0.0026714,0560
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproductcustom.phtml0.001117,5520
frontend/argento/default/template/askit/askit.phtml0.00391143,5840
frontend/base/default/template/optimiseweb/cookienotice/cookienotice.phtml0.0020118,6240
frontend/argento/default/template/ajaxpro/notice.phtml0.0004113,9200
frontend/argento/default/template/ajaxpro/checkout/form.phtml0.0010110,5040
frontend/argento/default/template/lightboxpro/highslide/config.phtml0.001815,5120
frontend/argento/default/template/soldtogether/script.phtml0.0003116,0720
CACHE_URL0.02681525,208786,432