Od pon. do petka od 8:00-16:00 ure. 02/7200-483 

Search Site

Metabo KU 6872 sekalnik za pločevino

Bodite prvi in podajte mnenje za ta artikel

Tiskaj produktno kartico

Primerjava tehničnih podatkov Navor: 3 NmDebelina jeklene počevine: - jeklena pločevina 400 N/mm²: 1,6 mm- jeklena pločevina 600 N/mm²: 1,2 mm- jeklena pločevina 800 N/mm²: 1 mm- Aluminij 250 N/mm²: 2 mmUdarci brez obremenitve: 5.300 /minMoč motorja: 550 WIzhodn amoč: 300 WUd...
Trenutno ni na zalogi! Pokliči za dobavni rok.
Trenutno ni na zalogi! Pokliči za dobavni rok.

Redna cena: 499,90 €

Spletna cena: 474,90 €

Primerjava tehničnih podatkov
Navor: 3 Nm
Debelina jeklene počevine:
- jeklena pločevina 400 N/mm²: 1,6 mm
- jeklena pločevina 600 N/mm²: 1,2 mm
- jeklena pločevina 800 N/mm²: 1 mm
- Aluminij 250 N/mm²: 2 mm
Udarci brez obremenitve: 5.300 /min
Moč motorja: 550 W
Izhodn amoč: 300 W
Udarci z obremenitvijo: 3.200 /min
: 15 mm
Teža brez omrežnega kabla: 1,9 kg
Dolžina kabla: 4,05 m

Obseg dobave
2 Imbus ključa

Za rezanje pločevine, brez potrebe naknadnega brušenja
Natančno rezanje s pomočjo visoko zmogljive rezalne glave
Rezil pri delu ni potrebno ponovno naravnati.
"Auto-stop" karbonske krtačke
Praktičen ročaj

Blagovna znamka Metabo
Garancija ..........
EAN 4007430015440
Kataloška šifra 606872000

Uporabite presledke med zaznamki. Uporabite (') za stavke.

Vaše mnenje
Ocenjujete: Metabo KU 6872 sekalnik za pločevino

Kakšna je vaša ocena tega izdelka? *

  Ocena
Cena
Uporabnost
Kakovost

Vprašanje o produktu

Tukaj še ni bilo javno objavljenih vprašanj

Pošljite vprašanje o produktu in boste dobili odgovor v najkrajšem možnem času.

Postavite vprašanje

* Obvezna polja

Vprašanje o produktu

Tukaj še ni bilo javno objavljenih vprašanj

Pošljite vprašanje o produktu in boste dobili odgovor v najkrajšem možnem času.

Postavite vprašanje

* Obvezna polja

Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov. Nekateri piškotki so bili morda že servirani v skladu z zakonodajo.

Z nadaljevanjem obiska teh strani soglašate z njihovo uporabo.

Več o tem

Back to top

Back to top

 

O spletnem centru Podpora

Dodatki

O nas Podjetje

Splošni pogoji
Dostava
Spletni Piškotki

Moj račun
Lista želja
Status naročil
Seznam želja
E-novice

Akcijska ponudba
Ceneje na spletu
Najbolj prodajni artikli
Najbolj popularni artikli
Blagovne znamke

Kontaktirajte nas
Lokacija trgovine

Prodajno mesto
Kontakti
O podjetju

 

Slike so deloma simbolične, možne so napake pri tehničnih podatkih ali pri imenu artikla! Fotografije ne zagotavljajo lastnosti izdelkov.
Ponudba v spletni trgovini frama-shop.si se lahko razlikuje od ponudbe v maloprodajni Trgovini Frama!
Vse cene so v EUR z vključenim ddv!

[profiler]
Memory usage: real: 29360128, emalloc: 28414944
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage2.5571100
mage::app::init::system_config0.0014126,8240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00411305,504786,432
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Cache0.0002113,0560
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.002824414,088262,144
mage::app::init::config::load_cache0.009512,1040
mage::app::init::stores0.80331835,9841,310,720
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0003181,2720
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0003181,2720
init_config_section:stores_admin0.79171206,112786,432
config/load-modules0.214614,104262,144
config/load-modules-declaration0.04011165,808262,144
config/load-db0.1794129,056262,144
mage::app::init_front_controller0.00851480,912262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00571307,360262,144
OBSERVER: turpentine_esi_controller_front_init_before0.00451202,872262,144
turpentine::observer::esi::loadCacheClearEvents0.00431171,296262,144
turpentine::helper::esi::getCacheClearEvents0.0010147,7760
CORE::create_object_of::Nexcessnet_Turpentine_Model_Shim_Mage_Core_Config0.00061360,5280
OBSERVER: turpentine_varnish_controller_front_init_before0.0004144,6080
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00171110,1360
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0008152,2080
OBSERVER: ET_IpSecurity_observer0.00512159,3600
OBSERVER: askit0.0002117,0320
OBSERVER: easybanner0.00362102,360262,144
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00261128,824262,144
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0004342,1680
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002251,6720
mage::dispatch::routers_match1.7117100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.066312,071,3442,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0003132,4640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0018328,2560
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0014174,696262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.005811,233,1602,097,152
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.05691623,0240
OBSERVER: log0.04861132,3120
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0002115,9360
OBSERVER: pagecache0.0008118,0960
OBSERVER: persistent0.00134175,9920
OBSERVER: persistent_quote0.00081132,3440
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0005182,2960
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view1.6451100
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0003301,8480
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.0015197,3280
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0031308124,2880
__EAV_LOAD_MODEL__0.075742,058,2561,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00182119,6800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00119764,5520
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.004824442,6640
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.03254648,400262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00036313,3760
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.02254280,432262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00604195,3840
OBSERVER: inventory0.00564193,0240
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.017011,077,7201,048,576
OBSERVER: reports0.016511,019,7361,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.00351313,976524,288
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0002221,5280
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_after0.0002119360
OBSERVER: sendfriend0.0003153,0800
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0006116,0320
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.05231138,384262,144
layout/package_update: default0.0289278,672262,144
layout/db_update: default0.0048230,168262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.00073216,2160
layout/package_update: STORE_sl0.001622320
layout/db_update: STORE_sl0.5480200
layout/package_update: THEME_frontend_argento_argento0.001322320
layout/db_update: THEME_frontend_argento_argento0.5460200
layout/package_update: catalog_product_view0.0345275,0640
layout/package_update: MAP_popup0.002132,2960
layout/db_update: MAP_popup0.5209300
layout/package_update: MAP_price_msrp_item0.002032,8560
layout/db_update: MAP_price_msrp_item0.5194300
layout/package_update: SHORTCUT_popup0.001932,8720
layout/db_update: SHORTCUT_popup0.5180300
layout/package_update: SHORTCUT_uk_popup0.002232,8960
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup0.5165300
layout/package_update: tm_lihgtboxpro_product_info_media0.001832,0560
layout/db_update: tm_lihgtboxpro_product_info_media0.5151300
layout/package_update: page_one_column0.001932,1280
layout/db_update: page_one_column0.5137300
layout/db_update: catalog_product_view0.5271200
layout/package_update: PRODUCT_TYPE_simple0.001623,4640
layout/db_update: PRODUCT_TYPE_simple0.5255200
layout/db_update: PRODUCT_74620.5241200
layout/package_update: customer_logged_out0.001722,3760
layout/db_update: customer_logged_out0.5226200
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_xml_before0.0038198,224262,144
easybanner::updateLayout0.0032155,872262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.010415680
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.098717,586,9927,340,032
BLOCK: formkey0.00061119,9280
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00151658,3280
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00101658,3280
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00091648,2800
BLOCK: root0.0009167,8880
BLOCK: head0.00051137,216262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00021523,0240
BLOCK: js_cookies0.0004163,6800
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00084671,7680
BLOCK: after_body_start0.00041105,1360
BLOCK: global_notices0.0003161,832262,144
BLOCK: header0.0003162,3280
BLOCK: top.links0.0004164,8400
BLOCK: store_language0.0003164,1920
BLOCK: catalog.topnav0.00061107,216262,144
BLOCK: top.container0.0003154,4560
BLOCK: breadcrumbs0.0003161,6960
BLOCK: global_messages0.00051141,224262,144
BLOCK: footer0.00061155,8880
BLOCK: core_profiler0.0003153,984262,144
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0016241,7600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00104527,1200
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00082223,504262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0020570,840262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003153,7680
BLOCK: return_link0.00071132,8080
BLOCK: checkout_cart_link0.0003162,080262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00171109,1040
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0007119,3840
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00051146,152262,144
BLOCK: right.poll0.00051110,2320
BLOCK: tags_popular0.0003163,5600
BLOCK: right.reports.product.compared0.00061152,784262,144
BLOCK: google_analytics0.0003163,6560
BLOCK: wishlist_link0.0004167,736262,144
BLOCK: wishlist_sidebar0.00051165,5040
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003162,9120
BLOCK: head_rss0.0009169,0640
BLOCK: turpentine_notices0.00051121,4560
BLOCK: optimiseweb_cookienotice0.0003166,960262,144
BLOCK: headerCart0.00083135,3440
BLOCK ACTION: headerCart -> addItemRender0.00021218,7840
BLOCK: ajaxpro_customer_login0.00041122,408262,144
BLOCK: ajaxsearch_category_filter0.00051124,1120
BLOCK: navigationpro.top0.0003170,536262,144
BLOCK: cms_scroll_up0.0004253,2720
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0004179,5360
BLOCK: e64bcaf915273bada506379ff8e48f810.0004163,7600
BLOCK: e8b0c687373ecb294bf9fd531b0ff8e30.0004161,9440
BLOCK: product.info0.032011,138,7921,310,720
locale/currency0.003411181,384262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0007142,1520
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0006138,9600
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.0009239,2080
BLOCK: product.info.media0.00041147,5600
BLOCK: product.info.upsell0.0003179,4720
BLOCK: product.info.additional0.0003161,480262,144
BLOCK: product.description0.0003161,4640
BLOCK: product.attributes0.0003161,8960
BLOCK: product.info.options0.0004165,8640
BLOCK: html_calendar0.0003161,552262,144
BLOCK: product.info.container10.0003161,8000
BLOCK: catalog.product.related0.0003176,2720
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00061109,240262,144
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0003162,9920
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0004161,3840
BLOCK: product_tag_list0.0003165,6320
BLOCK: productalert.price0.0004163,2960
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0004121,6160
BLOCK ACTION: productalert.stock -> prepareStockAlertData0.0018196,3920
BLOCK: cleanprint_product_button_10.0004163,6400
BLOCK: product.info.soldtogetherorder0.0004176,912262,144
BLOCK: product.info.soldtogethercustomer0.0004177,6880
BLOCK: product.info.tabs0.0003161,7760
BLOCK ACTION: product.info.tabs -> addTab0.00339269,904524,288
BLOCK ACTION: product.info -> addReviewSummaryTemplate0.0006164,1520
BLOCK: product.info.simple0.0005175,2880
BLOCK: 0.00051124,6960
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0004163,024262,144
BLOCK: easybanner.placeholder.left-top0.0003162,7600
BLOCK ACTION: easybanner.placeholder.content-bottom -> addBanner0.0002213,3760
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render1.4162100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.01789863,6800
OBSERVER: turpentine_esi_core_block_abstract_to_html_before0.00679829,3040
OBSERVER: avail_stock_status_to_html_before0.00389852,0000
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.01026877,9840
frontend/base/default/template/page/1column.phtml1.3785110,383,16811,010,048
frontend/argento/default/template/page/html/head.phtml0.07951431,064524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00574347,4640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00969322,3600
OBSERVER: ajaxpro_add_block_wrapper0.00519337,8640
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0007168,0400
frontend/argento/default/template/facebooklb/head.phtml0.04321101,496262,144
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0004115,9360
frontend/argento/default/template/page/html/header.phtml0.755614,895,8725,505,024
frontend/argento/argento/template/easyflags/flags.phtml0.0023110,5440
frontend/base/default/template/page/template/links.phtml0.0022136,2480
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0046676714,6160
frontend/argento/default/template/checkout/cart/top.phtml0.00321397,424524,288
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0002132,4640
frontend/argento/default/template/ajaxsearch/topsearch.phtml0.00231128,664262,144
frontend/argento/default/template/easybanner/placeholder.phtml0.04145542,240262,144
frontend/argento/default/template/navigationpro/top.phtml0.733414,058,1124,718,592
DISPATCH EVENT:page_block_html_topmenu_gethtml_before0.436911,662,8402,097,152
OBSERVER: catalog_add_topmenu_items0.436711,664,4882,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0160656540,984262,144
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.0387369115,8480
CORE::create_object_of::TM_NavigationPro_Model_Menu0.0043310176,2240
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0002123,2080
CORE::create_object_of::TM_EasyBanner_Model_Mysql4_Banner_Collection0.0004211,7200
frontend/argento/default/template/catalog/product/view.phtml0.460914,023,8964,194,304
frontend/base/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.02871533,200524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0022172,9920
OBSERVER: catalogrule0.0021169,5840
frontend/argento/argento/template/aw_avail/typedata.phtml0.10171940,3681,310,720
CORE::create_object_of::AW_Avail_Model_Rule_Condition_Combine0.003811182,3680
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Rule_Condition_Product0.0077189,872524,288
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00491661,792524,288
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Rule_Condition_Combine0.0003116,7280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable0.0000103,2320
frontend/argento/argento/template/aw_avail/stockinfo.phtml0.001514,0880
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.044117,416262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.0023110,4800
frontend/argento/default/template/catalog/product/view/addto.phtml0.0011122,7520
frontend/argento/default/template/richsnippets/richsnippets_view.phtml0.0265121,3520
frontend/argento/default/template/lightboxpro/catalog/product/view/media.phtml0.03781265,0000
frontend/base/default/template/catalog/product/view/additional.phtml0.138211,681,3201,572,864
frontend/argento/default/template/easytabs/tabs.phtml0.122011,471,0561,572,864
frontend/argento/default/template/easytabs/attributes.phtml0.0196125,4320
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0011222,2880
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0028442,5600
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.013843,8000
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0017139,1200
OBSERVER: bundle_observer0.0015136,3280
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproducttags.phtml0.00351192,656262,144
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review0.001125,0880
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0008112,0960
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproductreview.phtml0.03641515,520524,288
frontend/argento/default/template/review/form.phtml0.03231297,392262,144
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0005316,0240
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option_Collection0.0052351,4720
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option0.0046714,0560
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproductcustom.phtml0.001317,5520
frontend/argento/default/template/askit/askit.phtml0.00451143,584262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.0008222,2080
frontend/argento/default/template/soldtogether/order.phtml0.003415,9440
frontend/argento/default/template/soldtogether/customer.phtml0.003012,0720
frontend/base/default/template/optimiseweb/cookienotice/cookienotice.phtml0.0022118,6080
frontend/argento/default/template/ajaxpro/notice.phtml0.0004113,9040
frontend/argento/default/template/ajaxpro/checkout/form.phtml0.0009110,5040
frontend/argento/default/template/lightboxpro/highslide/config.phtml0.001915,5120
frontend/argento/default/template/soldtogether/script.phtml0.0004116,0720
CACHE_URL0.03051525,136786,432