Od pon. do petka od 8:00-16:00 ure. 02/7200-483 

Search Site

Metabo RBE 12-180 Set krtačni brusilnik

Bodite prvi in podajte mnenje za ta artikel

Tiskaj produktno kartico

Primerjava tehničnih podatkov Moč motorja: 1.200 WIzhodn amoč: 720 WHitrost traku brez obremenitve: 2,7 - 8,5 m/s: 40 x 760 mm: 180 mm: 270 °Teža brez omrežnega kabla: 3,7 kgDolžina kabla: 4 m Obseg dobave Polirna pasta (bela)ročajkovinski kovček Velik ob...
Trenutno ni na zalogi! Pokliči za dobavni rok.
Trenutno ni na zalogi! Pokliči za dobavni rok.

Redna cena: 1.169,00 €

Spletna cena: 1.110,55 €

Primerjava tehničnih podatkov
Moč motorja: 1.200 W
Izhodn amoč: 720 W
Hitrost traku brez obremenitve: 2,7 - 8,5 m/s
: 40 x 760 mm
: 180 mm
: 270 °
Teža brez omrežnega kabla: 3,7 kg
Dolžina kabla: 4 m

Obseg dobave
Polirna pasta (bela)
ročaj
kovinski kovček

Velik objemni kot, 270°, za ućinkovito brušenje cevi
Močan Metabo "Marathon" motor za izjemno dolgo življenjsko dobo.
Vario Tacho Constamatic (VTC): brezstopenjska regulacija vrtljajev s termično zaščito
Menjava brusnega traku brez orodja
Zaščita pred preobremenitvijo
Mehki zagon
Elektronsko stikalo
"Auto-stop" karbonske krtačke

Blagovna znamka Metabo
Garancija ..........
EAN 4007430195609
Kataloška šifra 602132500

Uporabite presledke med zaznamki. Uporabite (') za stavke.

Vaše mnenje
Ocenjujete: Metabo RBE 12-180 Set krtačni brusilnik

Kakšna je vaša ocena tega izdelka? *

  Ocena
Cena
Uporabnost
Kakovost

Vprašanje o produktu

Tukaj še ni bilo javno objavljenih vprašanj

Pošljite vprašanje o produktu in boste dobili odgovor v najkrajšem možnem času.

Postavite vprašanje

* Obvezna polja

Vprašanje o produktu

Tukaj še ni bilo javno objavljenih vprašanj

Pošljite vprašanje o produktu in boste dobili odgovor v najkrajšem možnem času.

Postavite vprašanje

* Obvezna polja

Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov. Nekateri piškotki so bili morda že servirani v skladu z zakonodajo.

Z nadaljevanjem obiska teh strani soglašate z njihovo uporabo.

Več o tem

Back to top

Back to top

 

O spletnem centru Podpora

Dodatki

O nas Podjetje

Splošni pogoji
Dostava
Spletni Piškotki

Moj račun
Lista želja
Status naročil
Seznam želja
E-novice

Akcijska ponudba
Ceneje na spletu
Najbolj prodajni artikli
Najbolj popularni artikli
Blagovne znamke

Kontaktirajte nas
Lokacija trgovine

Prodajno mesto
Kontakti
O podjetju

 

Slike so deloma simbolične, možne so napake pri tehničnih podatkih ali pri imenu artikla! Fotografije ne zagotavljajo lastnosti izdelkov.
Ponudba v spletni trgovini frama-shop.si se lahko razlikuje od ponudbe v maloprodajni Trgovini Frama!
Vse cene so v EUR z vključenim ddv!

[profiler]
Memory usage: real: 29097984, emalloc: 28285008
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.6472100
mage::app::init::system_config0.0012126,8240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00291305,568786,432
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Cache0.0001113,0560
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.002624113,9440
mage::app::init::config::load_cache0.011812,1040
mage::app::init::stores0.01001633,008524,288
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002181,2720
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0003181,2720
init_config_section:stores_sl0.004112,1280
mage::app::init_front_controller0.01191483,344524,288
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00811307,040262,144
OBSERVER: turpentine_esi_controller_front_init_before0.00651202,376262,144
turpentine::observer::esi::loadCacheClearEvents0.00621171,056262,144
turpentine::helper::esi::getCacheClearEvents0.0014147,680262,144
CORE::create_object_of::Nexcessnet_Turpentine_Model_Shim_Mage_Core_Config0.00091360,5280
OBSERVER: turpentine_varnish_controller_front_init_before0.0006144,6080
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00261112,824262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0009152,3360
OBSERVER: ET_IpSecurity_observer0.00462157,0640
OBSERVER: askit0.0003117,0320
OBSERVER: easybanner0.00462102,1760
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00271128,8880
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0004342,1680
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002251,6720
mage::dispatch::routers_match1.5869100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.034112,072,1922,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0004132,4640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0019328,2080
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0016175,1920
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.007411,233,1602,359,296
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.02251623,7040
OBSERVER: log0.01401132,3840
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0002115,9360
OBSERVER: pagecache0.0008118,0880
OBSERVER: persistent0.00144177,9120
OBSERVER: persistent_quote0.00101133,3200
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0007183,4080
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view1.5525100
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0003302,1040
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.0015197,328262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0032308124,288262,144
__EAV_LOAD_MODEL__0.077542,057,1761,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00192119,688262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00129764,5520
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.005024442,6640
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.03294647,272524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00036313,3760
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.02234281,424262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00594195,408262,144
OBSERVER: inventory0.00554193,048262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.041111,112,3121,048,576
OBSERVER: turpentine_ban_catalog_controller_product_view0.0003131,9920
OBSERVER: reports0.039911,019,7041,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.00421313,928524,288
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0002221,5280
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_after0.0002119360
OBSERVER: sendfriend0.0006153,1040
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0009116,0320
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.07391138,384262,144
layout/package_update: default0.0389278,6960
layout/db_update: default0.0049230,1680
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.00083216,2160
layout/package_update: STORE_sl0.00192232262,144
layout/db_update: STORE_sl0.4975200
layout/package_update: THEME_frontend_argento_argento0.001122320
layout/db_update: THEME_frontend_argento_argento0.4961200
layout/package_update: catalog_product_view0.0399275,040262,144
layout/package_update: MAP_popup0.002032,2960
layout/db_update: MAP_popup0.4741300
layout/package_update: MAP_price_msrp_item0.002032,8480
layout/db_update: MAP_price_msrp_item0.4726300
layout/package_update: SHORTCUT_popup0.002032,8720
layout/db_update: SHORTCUT_popup0.4712300
layout/package_update: SHORTCUT_uk_popup0.002132,8960
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup0.4697300
layout/package_update: tm_lihgtboxpro_product_info_media0.002632,0320
layout/db_update: tm_lihgtboxpro_product_info_media0.4683300
layout/package_update: page_one_column0.002132,1280
layout/db_update: page_one_column0.4669300
layout/db_update: catalog_product_view0.4804200
layout/package_update: PRODUCT_TYPE_simple0.002023,4640
layout/db_update: PRODUCT_TYPE_simple0.4788200
layout/package_update: PRODUCT_74380.001322320
layout/db_update: PRODUCT_74380.4774200
layout/package_update: customer_logged_out0.001722,3760
layout/db_update: customer_logged_out0.4758200
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_xml_before0.0047198,0400
easybanner::updateLayout0.0041155,6960
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.010915680
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.095917,601,4967,602,176
BLOCK: formkey0.00061119,6560
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00151658,3280
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00101658,3280
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00091648,2800
BLOCK: root0.0007167,888262,144
BLOCK: head0.00041137,2160
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00021523,0240
BLOCK: js_cookies0.0004163,6800
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00084671,7760
BLOCK: after_body_start0.00051105,136262,144
BLOCK: global_notices0.0003161,8240
BLOCK: header0.0003162,3280
BLOCK: top.links0.0003164,8400
BLOCK: store_language0.0003164,192262,144
BLOCK: catalog.topnav0.00061107,2160
BLOCK: top.container0.0003154,4560
BLOCK: breadcrumbs0.0003161,6960
BLOCK: global_messages0.00051141,224262,144
BLOCK: footer0.00061155,904262,144
BLOCK: core_profiler0.0003153,9760
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0017241,7680
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00104527,1120
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00082223,504262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0021570,8400
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003153,7680
BLOCK: return_link0.00081132,808262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0003162,0800
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00171111,1280
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0007119,384262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00051146,1360
BLOCK: right.poll0.00061110,2320
BLOCK: tags_popular0.0004163,560262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.00051152,7840
BLOCK: google_analytics0.0003163,656262,144
BLOCK: wishlist_link0.0003167,7360
BLOCK: wishlist_sidebar0.00051165,5040
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004162,912262,144
BLOCK: head_rss0.0009169,0640
BLOCK: turpentine_notices0.00041121,456262,144
BLOCK: optimiseweb_cookienotice0.0003166,9600
BLOCK: headerCart0.00083135,3440
BLOCK ACTION: headerCart -> addItemRender0.00021218,7840
BLOCK: ajaxpro_customer_login0.00041122,424262,144
BLOCK: ajaxsearch_category_filter0.00051124,1120
BLOCK: navigationpro.top0.0003170,5200
BLOCK: cms_scroll_up0.0004253,2720
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0004179,544262,144
BLOCK: e64bcaf915273bada506379ff8e48f810.0004163,7600
BLOCK: e8b0c687373ecb294bf9fd531b0ff8e30.0003161,9440
BLOCK: product.info0.031111,153,5441,572,864
locale/currency0.003111197,9040
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0007142,1520
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0005138,9600
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.0009239,2080
BLOCK: product.info.media0.00041147,5760
BLOCK: product.info.upsell0.0003179,4800
BLOCK: product.info.additional0.0003161,4640
BLOCK: product.description0.0003161,4640
BLOCK: product.attributes0.0003161,8720
BLOCK: product.info.options0.0003165,8800
BLOCK: html_calendar0.0003161,5520
BLOCK: product.info.container10.0003161,8000
BLOCK: catalog.product.related0.0004176,272262,144
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00061109,2480
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0003162,9920
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0003161,392262,144
BLOCK: product_tag_list0.0003165,6320
BLOCK: productalert.price0.0003163,2960
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0003121,6160
BLOCK ACTION: productalert.stock -> prepareStockAlertData0.0016196,424262,144
BLOCK: cleanprint_product_button_10.0003163,6400
BLOCK: product.info.soldtogetherorder0.0003176,8960
BLOCK: product.info.soldtogethercustomer0.0004177,6880
BLOCK: product.info.tabs0.0003161,7760
BLOCK ACTION: product.info.tabs -> addTab0.00329269,8880
BLOCK ACTION: product.info -> addReviewSummaryTemplate0.0005164,1520
BLOCK: product.info.simple0.0004175,2880
BLOCK: 0.00051124,696262,144
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0003163,0240
BLOCK: easybanner.placeholder.left-top0.0003162,7600
BLOCK ACTION: easybanner.placeholder.content-bottom -> addBanner0.0002213,376262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render1.2772100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.01779863,6480
OBSERVER: turpentine_esi_core_block_abstract_to_html_before0.00669829,3040
OBSERVER: avail_stock_status_to_html_before0.00399852,0000
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.01056877,9840
frontend/base/default/template/page/1column.phtml1.2427110,402,74411,010,048
frontend/argento/default/template/page/html/head.phtml0.03061430,528524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.01114347,4640
CORE::create_object_of::Fooman_Speedster_Model_BuildSpeedster0.002551,3600
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00979322,4000
OBSERVER: ajaxpro_add_block_wrapper0.00539337,8720
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0006168,032262,144
frontend/argento/default/template/facebooklb/head.phtml0.00181101,5120
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0004115,9360
frontend/argento/default/template/page/html/header.phtml0.716714,917,3365,505,024
frontend/argento/argento/template/easyflags/flags.phtml0.0051113,4480
init_config_section:stores_de0.002711,7840
frontend/base/default/template/page/template/links.phtml0.0023136,240262,144
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0049676714,504262,144
frontend/argento/default/template/checkout/cart/top.phtml0.00321398,448262,144
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0003132,4640
frontend/argento/default/template/ajaxsearch/topsearch.phtml0.00261129,256262,144
frontend/argento/default/template/easybanner/placeholder.phtml0.04145542,1840
frontend/argento/default/template/navigationpro/top.phtml0.690714,075,1364,718,592
DISPATCH EVENT:page_block_html_topmenu_gethtml_before0.421411,661,7041,835,008
OBSERVER: catalog_add_topmenu_items0.421211,663,3441,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0168656540,912786,432
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.0396369115,8720
CORE::create_object_of::TM_NavigationPro_Model_Menu0.0044310176,2160
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0002123,2080
CORE::create_object_of::TM_EasyBanner_Model_Mysql4_Banner_Collection0.0004211,7200
frontend/argento/default/template/catalog/product/view.phtml0.413614,022,5204,194,304
frontend/base/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.02871532,800786,432
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0022172,4640
OBSERVER: catalogrule0.0021169,5840
frontend/argento/argento/template/aw_avail/typedata.phtml0.10291939,8401,048,576
CORE::create_object_of::AW_Avail_Model_Rule_Condition_Combine0.003811182,4080
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Rule_Condition_Product0.0077189,872786,432
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00491661,800786,432
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Rule_Condition_Combine0.0004116,7280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable0.0001103,2320
frontend/argento/argento/template/aw_avail/stockinfo.phtml0.001614,0880
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.044917,4240
frontend/base/default/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.0023110,4800
frontend/argento/default/template/catalog/product/view/addto.phtml0.0011122,7840
frontend/argento/default/template/richsnippets/richsnippets_view.phtml0.0033121,3520
frontend/argento/default/template/lightboxpro/catalog/product/view/media.phtml0.01921264,896262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/view/additional.phtml0.135511,681,4081,572,864
frontend/argento/default/template/easytabs/tabs.phtml0.115111,471,1841,310,720
frontend/argento/default/template/easytabs/attributes.phtml0.0176125,4320
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0008222,2880
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0030442,5680
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.016343,8000
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0018139,1120
OBSERVER: bundle_observer0.0016136,3200
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproducttags.phtml0.00331192,664262,144
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0007112,0960
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproductreview.phtml0.03151515,640524,288
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Resource_Customer0.001014,6640
frontend/argento/default/template/review/form.phtml0.02751297,520524,288
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0004316,0240
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option_Collection0.0037351,4720
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option0.0033714,0560
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproductcustom.phtml0.001517,5520
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.001013,2000
frontend/argento/default/template/askit/askit.phtml0.00491143,6080
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.0009222,2080
frontend/argento/default/template/soldtogether/order.phtml0.003615,9440
frontend/argento/default/template/soldtogether/customer.phtml0.004512,0720
frontend/base/default/template/optimiseweb/cookienotice/cookienotice.phtml0.0025118,6000
frontend/argento/default/template/ajaxpro/notice.phtml0.0004113,9040
frontend/argento/default/template/ajaxpro/checkout/form.phtml0.0010110,5040
frontend/argento/default/template/lightboxpro/highslide/config.phtml0.001915,5120
frontend/argento/default/template/soldtogether/script.phtml0.0003116,0720
CACHE_URL0.02761525,176786,432