Od pon. do petka od 8:00-16:00 ure. 02/7200-483 

Search Site

Metabo RF 480 pištola za polnjenje pnevmatik

Bodite prvi in podajte mnenje za ta artikel

Tiskaj produktno kartico

Primerjava tehničnih podatkov Delovni pritisk: 0 - 10 barDolžina cevi: 50 cmTeža: 0,95 kg Za preverjanje tlaka in polnjenje pnevmatikManometer z gumiranim okvirjemPriklop za avtomobilske ventilčkeUradno umerjenRobusten stroj za obrtnikeManometer, zaščiten prev previsokim pr...
Trenutno ni na zalogi! Pokliči za dobavni rok.
Trenutno ni na zalogi! Pokliči za dobavni rok.

Redna cena: 229,99 €

Spletna cena: 218,49 €

Primerjava tehničnih podatkov
Delovni pritisk: 0 - 10 bar
Dolžina cevi: 50 cm
Teža: 0,95 kg

Za preverjanje tlaka in polnjenje pnevmatik
Manometer z gumiranim okvirjem
Priklop za avtomobilske ventilčke
Uradno umerjen
Robusten stroj za obrtnike
Manometer, zaščiten prev previsokim pritiskom

Blagovna znamka Metabo
Garancija ..........
EAN 4003665361154
Kataloška šifra 0901054630

Uporabite presledke med zaznamki. Uporabite (') za stavke.

Vaše mnenje
Ocenjujete: Metabo RF 480 pištola za polnjenje pnevmatik

Kakšna je vaša ocena tega izdelka? *

  Ocena
Cena
Uporabnost
Kakovost

Vprašanje o produktu

Tukaj še ni bilo javno objavljenih vprašanj

Pošljite vprašanje o produktu in boste dobili odgovor v najkrajšem možnem času.

Postavite vprašanje

* Obvezna polja

Vprašanje o produktu

Tukaj še ni bilo javno objavljenih vprašanj

Pošljite vprašanje o produktu in boste dobili odgovor v najkrajšem možnem času.

Postavite vprašanje

* Obvezna polja

Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov. Nekateri piškotki so bili morda že servirani v skladu z zakonodajo.

Z nadaljevanjem obiska teh strani soglašate z njihovo uporabo.

Več o tem

Back to top

Back to top

 

O spletnem centru Podpora

Dodatki

O nas Podjetje

Splošni pogoji
Dostava
Spletni Piškotki

Moj račun
Lista želja
Status naročil
Seznam želja
E-novice

Akcijska ponudba
Ceneje na spletu
Najbolj prodajni artikli
Najbolj popularni artikli
Blagovne znamke

Kontaktirajte nas
Lokacija trgovine

Prodajno mesto
Kontakti
O podjetju

 

Slike so deloma simbolične, možne so napake pri tehničnih podatkih ali pri imenu artikla! Fotografije ne zagotavljajo lastnosti izdelkov.
Ponudba v spletni trgovini frama-shop.si se lahko razlikuje od ponudbe v maloprodajni Trgovini Frama!
Vse cene so v EUR z vključenim ddv!

[profiler]
Memory usage: real: 29360128, emalloc: 27799168
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage3.4332100
mage::app::init::system_config0.0070126,8240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0005191,3360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Cache0.0001113,0560
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.010120312,1200
mage::app::init::config::load_cache0.025712,104524,288
mage::app::init::stores0.01311637,456262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Store_Group_Collection0.002218,0240
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002181,2720
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0003181,2720
init_config_section:stores_sl0.011112,1280
mage::app::init_front_controller0.03171483,400524,288
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.01551307,096262,144
OBSERVER: turpentine_esi_controller_front_init_before0.01031202,432262,144
turpentine::observer::esi::loadCacheClearEvents0.01011171,1120
turpentine::helper::esi::getCacheClearEvents0.0009147,7360
CORE::create_object_of::Nexcessnet_Turpentine_Model_Shim_Mage_Core_Config0.00471360,5280
OBSERVER: turpentine_varnish_controller_front_init_before0.0004144,6080
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00921112,824262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0068152,3360
OBSERVER: ET_IpSecurity_observer0.01242157,0640
OBSERVER: askit0.0002117,0320
OBSERVER: easybanner0.00852102,176262,144
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00611129,1120
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0005342,1680
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002251,6720
mage::dispatch::routers_match3.3089100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.070012,071,9522,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0003132,4640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0059328,2080
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0054175,192262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.022511,233,1522,097,152
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.03571623,4720
OBSERVER: log0.02071132,3200
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0002115,9360
OBSERVER: pagecache0.0005118,0960
OBSERVER: persistent0.00094177,8800
OBSERVER: persistent_quote0.00081133,1760
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006183,1760
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view3.2386100
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0003302,1040
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.0053197,3280
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0094308124,2880
__EAV_LOAD_MODEL__0.153142,050,2641,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00182119,712262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00109764,5520
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.008724442,6640
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.05144639,608524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00036313,3760
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.04344281,672262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Backend_Groupprice0.004111,6000
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.02234195,416262,144
OBSERVER: inventory0.02204193,056262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.033411,112,3041,310,720
OBSERVER: turpentine_ban_catalog_controller_product_view0.0002131,9920
OBSERVER: reports0.032711,019,7201,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.01131313,944524,288
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0002221,5280
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_after0.0002119360
OBSERVER: sendfriend0.0003153,080262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0005116,0320
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0047162,0240
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_xml_before0.0025198,040262,144
easybanner::updateLayout0.0021155,696262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.026817040
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.331717,600,8087,602,176
BLOCK: formkey0.00051119,656262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00561658,3280
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00111658,3280
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00091648,2800
BLOCK: root0.0098167,8880
BLOCK: head0.00041137,240262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00021523,0240
BLOCK: js_cookies0.0002163,6800
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00094671,7760
BLOCK: after_body_start0.00031105,1360
BLOCK: global_notices0.0053161,824262,144
BLOCK: header0.0003162,3280
BLOCK: top.links0.0003164,8400
BLOCK: store_language0.0003164,1920
BLOCK: catalog.topnav0.00041107,216262,144
BLOCK: top.container0.0051154,4560
BLOCK: breadcrumbs0.0003161,6960
BLOCK: global_messages0.00041141,224262,144
BLOCK: footer0.00041155,8880
BLOCK ACTION: bottom.container -> setElementClass0.006117680
BLOCK: core_profiler0.0003153,976262,144
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0059241,8080
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00104527,1280
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00462223,512262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0082570,840262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003153,7680
BLOCK: return_link0.00081132,8080
BLOCK: checkout_cart_link0.0003162,080262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00781109,0880
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0048119,3840
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00051146,128262,144
BLOCK: right.poll0.00051110,2320
BLOCK: tags_popular0.0043163,5600
BLOCK: right.reports.product.compared0.00051152,784262,144
BLOCK: google_analytics0.0003163,6560
BLOCK: wishlist_link0.0004167,760262,144
BLOCK: wishlist_sidebar0.00051165,5040
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0050162,9120
BLOCK: head_rss0.0049169,0640
BLOCK: turpentine_notices0.00041121,4560
BLOCK: optimiseweb_cookienotice0.0051166,960262,144
BLOCK: headerCart0.00073135,3440
BLOCK ACTION: headerCart -> addItemRender0.00021218,7840
BLOCK: ajaxpro_customer_login0.00041122,432262,144
BLOCK: ajaxpro_checkout_form0.004811,4240
BLOCK: ajaxsearch_category_filter0.00041124,1120
BLOCK: navigationpro.top0.0044170,520262,144
BLOCK: cms_scroll_up0.0042253,2720
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0004179,5360
BLOCK: e64bcaf915273bada506379ff8e48f810.0004163,760262,144
BLOCK: 1400e46d9c8531beb9dd347eec03c0ff0.007211,4640
BLOCK: e8b0c687373ecb294bf9fd531b0ff8e30.0003161,9440
BLOCK: product.info0.097011,152,7681,310,720
locale/currency0.015211197,776262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0077142,1520
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0075138,9600
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.0058239,2080
BLOCK: product.info.media0.00041147,5760
BLOCK: product.info.upsell0.0003179,472262,144
BLOCK: product.info.additional0.0004161,4640
BLOCK: product.description0.0003161,4640
BLOCK: product.attributes0.0003161,8720
BLOCK: product.info.addtocart0.004914,7120
BLOCK: product.info.options0.0004165,880262,144
BLOCK: html_calendar0.0003161,5520
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.010714,7760
BLOCK: product.clone_prices0.001215,1600
BLOCK: product.info.container10.0045161,8000
BLOCK: catalog.product.related0.0006176,272262,144
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00091109,2480
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0003162,9920
BLOCK: product.info.addtocart.paypal.wrapper0.002223,2480
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0003161,3840
BLOCK: product_tag_list0.0003165,656262,144
BLOCK: product.info.addtocart.paypaluk.wrapper0.005222,3840
BLOCK: productalert.price0.0004163,2960
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0004121,6160
BLOCK ACTION: productalert.stock -> prepareStockAlertData0.0057196,408262,144
BLOCK: cleanprint_product_button_10.0003163,6400
BLOCK: product.info.soldtogetherorder0.0004176,8960
BLOCK: product.info.soldtogethercustomer0.0003177,6880
BLOCK: product.info.tabs0.0004161,776262,144
BLOCK ACTION: product.info.tabs -> addTab0.00709269,9280
BLOCK ACTION: product.info -> addReviewSummaryTemplate0.0006164,152262,144
BLOCK: facebook_like_button0.006921,6000
BLOCK: product.info.simple0.0004175,2880
BLOCK: 0.00051124,696262,144
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0003163,0240
BLOCK: easybanner.placeholder.left-top0.0003162,7600
BLOCK: easybanner.placeholder.right-bottom0.005311,5520
BLOCK ACTION: easybanner.placeholder.content-bottom -> addBanner0.0002213,3760
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render2.7162100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.03209863,6480
OBSERVER: turpentine_esi_core_block_abstract_to_html_before0.01359829,3040
OBSERVER: avail_stock_status_to_html_before0.01089852,0000
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.02476877,9840
frontend/base/default/template/page/1column.phtml2.6684110,453,91211,534,336
frontend/argento/default/template/page/html/head.phtml0.07391430,320524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.01984347,4640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.03039322,3760
OBSERVER: ajaxpro_add_block_wrapper0.01859337,8640
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0005168,0160
frontend/argento/default/template/facebooklb/head.phtml0.00991101,504262,144
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0003115,9360
frontend/argento/default/template/page/html/notices.phtml0.003712,4000
frontend/argento/default/template/page/html/header.phtml1.716314,908,3685,505,024
frontend/argento/argento/template/easyflags/flags.phtml0.0141113,4320
init_config_section:stores_de0.007511,7840
frontend/base/default/template/page/template/links.phtml0.0062136,248262,144
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0107676714,5600
frontend/argento/default/template/checkout/cart/top.phtml0.00731394,352262,144
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0002132,4640
frontend/argento/default/template/ajaxsearch/topsearch.phtml0.01131129,256262,144
frontend/argento/default/template/easybanner/placeholder.phtml0.03985546,3040
frontend/argento/default/template/navigationpro/top.phtml1.631014,070,7124,718,592
DISPATCH EVENT:page_block_html_topmenu_gethtml_before1.114411,657,8802,097,152
OBSERVER: catalog_add_topmenu_items1.114211,659,5842,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0312656540,720262,144
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.0705369115,6000
CORE::create_object_of::TM_NavigationPro_Model_Menu0.0042310176,2160
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0001123,2080
CORE::create_object_of::TM_EasyBanner_Model_Mysql4_Banner_Collection0.0004211,7200
frontend/argento/default/template/catalog/product/view.phtml0.761714,079,7284,718,592
layout/package_update: default0.0364140,672524,288
layout/db_update: default0.0018128,120262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.0003137,2480
layout/db_update: STORE_sl0.8453100
layout/db_update: THEME_frontend_argento_argento0.8406100
layout/package_update: catalog_product_view0.0360145,6400
layout/db_update: MAP_popup0.8337100
layout/db_update: MAP_price_msrp_item0.8288100
layout/db_update: SHORTCUT_popup0.8270100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup0.8220100
layout/db_update: tm_lihgtboxpro_product_info_media0.8101100
layout/db_update: page_one_column0.8048100
layout/db_update: catalog_product_view0.8003100
layout/db_update: PRODUCT_TYPE_simple0.7987100
layout/db_update: PRODUCT_73580.7975100
layout/db_update: customer_logged_out0.7937100
frontend/base/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.05841532,760786,432
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0070172,440262,144
OBSERVER: catalogrule0.0020169,5840
frontend/base/default/template/cataloginventory/qtyincrements.phtml0.003616,1920
frontend/argento/argento/template/aw_avail/typedata.phtml0.16761939,1521,048,576
CORE::create_object_of::AW_Avail_Model_Rule_Condition_Combine0.003611182,4240
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Rule_Condition_Product0.0115189,880786,432
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00711661,832786,432
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Rule_Condition_Combine0.0003116,7280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable0.0000103,2320
frontend/argento/argento/template/aw_avail/stockinfo.phtml0.003814,0880
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.076217,4160
frontend/base/default/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.0052110,4880
frontend/argento/default/template/catalog/product/view/addto.phtml0.0010122,7520
frontend/argento/default/template/richsnippets/richsnippets_view.phtml0.0089121,3360
frontend/argento/default/template/lightboxpro/catalog/product/view/media.phtml0.04071265,1440
frontend/base/default/template/catalog/product/view/additional.phtml0.213811,679,6001,835,008
frontend/argento/default/template/easytabs/tabs.phtml0.182611,469,7681,572,864
frontend/argento/default/template/easytabs/attributes.phtml0.0423125,4320
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0009222,2880
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0059442,5680
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.015743,8000
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0011139,1120
OBSERVER: bundle_observer0.0010136,3200
frontend/argento/default/template/catalog/product/list/related.phtml0.002611,6080
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproducttags.phtml0.00721192,656262,144
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0007112,0960
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproductreview.phtml0.06561515,096786,432
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Resource_Customer0.003414,6640
frontend/argento/default/template/review/form.phtml0.05391296,968524,288
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0005316,0240
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option_Collection0.0036351,4720
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option0.0030714,0560
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproductcustom.phtml0.005317,5520
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.004813,2000
frontend/argento/default/template/askit/askit.phtml0.00591143,5840
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.0038222,2080
frontend/argento/default/template/soldtogether/order.phtml0.005515,9280
frontend/argento/default/template/soldtogether/customer.phtml0.005312,072262,144
frontend/base/default/template/optimiseweb/cookienotice/cookienotice.phtml0.0018118,6000
frontend/argento/default/template/ajaxpro/notice.phtml0.0004113,9040
frontend/argento/default/template/ajaxpro/checkout/form.phtml0.0039110,5040
frontend/argento/default/template/lightboxpro/highslide/config.phtml0.010115,5120
frontend/argento/default/template/soldtogether/script.phtml0.0002116,0720
CACHE_URL0.03411522,992524,288