Od pon. do petka od 8:00-16:00 ure. 02/7200-483 

Search Site

Metabo SB 18 LTX BL Quick 4.0 vrtalnik / vijačnik

Bodite prvi in podajte mnenje za ta artikel

Tiskaj produktno kartico

Primerjava tehničnih podatkov Tip baterijskega paketa: Li-IonNapetost baterijskega paketa: 18 VKapaciteta baterijskega paketa: 4,0 AhNajvišji navor, nizek: 44 NmNavor pulziranja: 49 NmNajvišji navor, visok: 90 NmNastavljiv navor: 0,8 - 20 NmPremer vrtanje v: - Beton: 16 mm- jeklo: 13...
Trenutno ni na zalogi! Pokliči za dobavni rok.
Trenutno ni na zalogi! Pokliči za dobavni rok.

Redna cena: 619,00 €

Spletna cena: 588,05 €

Primerjava tehničnih podatkov
Tip baterijskega paketa: Li-Ion
Napetost baterijskega paketa: 18 V
Kapaciteta baterijskega paketa: 4,0 Ah
Najvišji navor, nizek: 44 Nm
Navor pulziranja: 49 Nm
Najvišji navor, visok: 90 Nm
Nastavljiv navor: 0,8 - 20 Nm
Premer vrtanje v:
- Beton: 16 mm
- jeklo: 13 mm
- Les: 50 mm
Hitrost brez obremenitve: 0 - 600 / 0 - 2.050 /min
Najvišje št. udarcev: 38.950 /min
Navoj gredi: 1/2" -20 UNF
Premer vpenjalne glave: 1,5 - 13 mm
Teža (vključno z baterijskim paketom): 2 kg

Obseg dobave
stranski ročaj
Plastičen kovček

Možnost izbire impulzne funkcije
Takojšnja zaustavitev motorja ob aktiviranju torne sklopke za izjemno dolgo življenjsko dobo stroja
Viskoko vzdržljiv, kakovosten udarni mehanizem za najboljše rezultate
Gred s šesterokotno odprtino za vijačne nastavke
Vrat (Ø 43 mm) za vsestransko uporabo
Vgrajena delovna svetilka
Tlačno lito, aluminijasto ohišje menjalnika
Vzdržljivi baterijski paketi s prikazovalnikom stanja polnosti baterije
Sistem nadzora različnih funkcij za zaščito stroja in baterijskega paketa

Blagovna znamka Metabo
Garancija ..........
EAN 4007430238436
Kataloška šifra 602199500

Uporabite presledke med zaznamki. Uporabite (') za stavke.

Vaše mnenje
Ocenjujete: Metabo SB 18 LTX BL Quick 4.0 vrtalnik / vijačnik

Kakšna je vaša ocena tega izdelka? *

  Ocena
Cena
Uporabnost
Kakovost

Vprašanje o produktu

Tukaj še ni bilo javno objavljenih vprašanj

Pošljite vprašanje o produktu in boste dobili odgovor v najkrajšem možnem času.

Postavite vprašanje

* Obvezna polja

Vprašanje o produktu

Tukaj še ni bilo javno objavljenih vprašanj

Pošljite vprašanje o produktu in boste dobili odgovor v najkrajšem možnem času.

Postavite vprašanje

* Obvezna polja

Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov. Nekateri piškotki so bili morda že servirani v skladu z zakonodajo.

Z nadaljevanjem obiska teh strani soglašate z njihovo uporabo.

Več o tem

Back to top

Back to top

 

O spletnem centru Podpora

Dodatki

O nas Podjetje

Splošni pogoji
Dostava
Spletni Piškotki

Moj račun
Lista želja
Status naročil
Seznam želja
E-novice

Akcijska ponudba
Ceneje na spletu
Najbolj prodajni artikli
Najbolj popularni artikli
Blagovne znamke

Kontaktirajte nas
Lokacija trgovine

Prodajno mesto
Kontakti
O podjetju

 

Slike so deloma simbolične, možne so napake pri tehničnih podatkih ali pri imenu artikla! Fotografije ne zagotavljajo lastnosti izdelkov.
Ponudba v spletni trgovini frama-shop.si se lahko razlikuje od ponudbe v maloprodajni Trgovini Frama!
Vse cene so v EUR z vključenim ddv!

[profiler]
Memory usage: real: 29097984, emalloc: 28218240
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.7784100
mage::app::init::system_config0.0020126,8240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00491305,512524,288
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Cache0.0002113,0560
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.002320112,0240
mage::app::init::config::load_cache0.013512,104524,288
mage::app::init::stores0.00991743,008262,144
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002181,2720
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0002181,2720
init_config_section:stores_sl0.003112,1280
mage::app::init_front_controller0.00901483,336262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00571307,032262,144
OBSERVER: turpentine_esi_controller_front_init_before0.00451202,368262,144
turpentine::observer::esi::loadCacheClearEvents0.00431171,048262,144
turpentine::helper::esi::getCacheClearEvents0.0010147,6720
CORE::create_object_of::Nexcessnet_Turpentine_Model_Shim_Mage_Core_Config0.00061360,5280
OBSERVER: turpentine_varnish_controller_front_init_before0.0005144,6080
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00231112,8240
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0008152,3360
OBSERVER: ET_IpSecurity_observer0.01202157,0880
OBSERVER: askit0.0002117,0320
OBSERVER: easybanner0.00602102,216262,144
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00311128,912262,144
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0005342,1680
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002251,6720
mage::dispatch::routers_match1.7118100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.039612,072,3762,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0004132,4640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0019328,2080
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0014175,224262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.007311,233,1282,097,152
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.02841623,8880
OBSERVER: log0.01331132,4080
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0002115,9360
OBSERVER: pagecache0.0006118,0880
OBSERVER: persistent0.00124177,8880
OBSERVER: persistent_quote0.00081133,4800
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0005183,5680
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view1.6718100
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0003302,1040
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.0026197,3600
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0042308124,3200
__EAV_LOAD_MODEL__0.126342,058,7121,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00492119,6960
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00209764,5520
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.005424442,6640
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.04984648,640262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00056313,3760
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.03434281,360262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00944195,472262,144
OBSERVER: inventory0.00904193,112262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.055911,112,4801,310,720
OBSERVER: turpentine_ban_catalog_controller_product_view0.0005131,992262,144
OBSERVER: reports0.054511,019,8401,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.00571313,968262,144
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0002221,5280
OBSERVER: sendfriend0.0006153,1360
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0010116,0320
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0135161,8960
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_xml_before0.0063198,080262,144
easybanner::updateLayout0.0052155,704262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.013417040
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.113017,601,6087,602,176
BLOCK: formkey0.00101119,6560
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00181658,3280
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00111658,3280
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00101648,2800
BLOCK: root0.0014167,8880
BLOCK: head0.00081137,216262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041523,0240
BLOCK: js_cookies0.0005163,6800
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00074671,7760
BLOCK: after_body_start0.00071105,136262,144
BLOCK: global_notices0.0005161,8240
BLOCK: header0.0006162,3280
BLOCK: top.links0.0006164,8400
BLOCK: store_language0.0006164,216262,144
BLOCK: catalog.topnav0.00101107,2160
BLOCK: top.container0.0005154,4560
BLOCK: breadcrumbs0.0006161,6960
BLOCK: global_messages0.00081141,224262,144
BLOCK: footer0.00091155,936262,144
BLOCK: core_profiler0.0006153,9760
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0022241,8240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00124527,1120
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00132223,496262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0030570,8400
BLOCK: catalog_product_price_template0.0005153,7680
BLOCK: return_link0.00131132,808262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0005162,0800
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00281109,0880
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0011119,384262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00081146,1360
BLOCK: right.poll0.00091110,2640
BLOCK: tags_popular0.0005163,568262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.00091152,7840
BLOCK: google_analytics0.0006163,656262,144
BLOCK: wishlist_link0.0005167,7360
BLOCK: wishlist_sidebar0.00091165,5040
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0005162,912262,144
BLOCK: head_rss0.0008169,0640
BLOCK: turpentine_notices0.00041121,464262,144
BLOCK: optimiseweb_cookienotice0.0003166,9600
BLOCK: headerCart0.00073135,3280
BLOCK ACTION: headerCart -> addItemRender0.00021218,8000
BLOCK: ajaxpro_customer_login0.00051122,408262,144
BLOCK: ajaxsearch_category_filter0.00051124,1360
BLOCK: navigationpro.top0.0004170,5200
BLOCK: cms_scroll_up0.0004253,2720
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0004179,536262,144
BLOCK: e64bcaf915273bada506379ff8e48f810.0004163,7600
BLOCK: e8b0c687373ecb294bf9fd531b0ff8e30.0004161,9440
BLOCK: product.info0.033411,153,4561,572,864
locale/currency0.003611197,944262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0008142,184262,144
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0006138,960262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.0012239,2080
BLOCK: product.info.media0.00041147,5600
BLOCK: product.info.upsell0.0003179,4960
BLOCK: product.info.additional0.0004161,4640
BLOCK: product.description0.0003161,4640
BLOCK: product.attributes0.0004161,872262,144
BLOCK: product.info.options0.0004165,8800
BLOCK: html_calendar0.0004161,5520
BLOCK: product.info.container10.0003161,8000
BLOCK: catalog.product.related0.0004176,2720
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00061109,2800
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0003162,9920
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0003161,3840
BLOCK: product_tag_list0.0003165,6320
BLOCK: productalert.price0.0004163,2960
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0004121,6160
BLOCK ACTION: productalert.stock -> prepareStockAlertData0.0017196,408262,144
BLOCK: cleanprint_product_button_10.0003163,6400
BLOCK: product.info.soldtogetherorder0.0004176,8960
BLOCK: product.info.soldtogethercustomer0.0004177,688262,144
BLOCK: product.info.tabs0.0003161,7760
BLOCK ACTION: product.info.tabs -> addTab0.00329269,912262,144
BLOCK ACTION: product.info -> addReviewSummaryTemplate0.0006164,1520
BLOCK: product.info.simple0.0004175,288262,144
BLOCK: 0.00051124,6960
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0003163,0240
BLOCK: easybanner.placeholder.left-top0.0003162,760262,144
BLOCK ACTION: easybanner.placeholder.content-bottom -> addBanner0.0001213,3760
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render1.3742100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.01889863,6480
OBSERVER: turpentine_esi_core_block_abstract_to_html_before0.00709829,3040
OBSERVER: avail_stock_status_to_html_before0.00429852,0000
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.01076675,7760
frontend/base/default/template/page/1column.phtml1.3402110,282,46411,010,048
frontend/argento/default/template/page/html/head.phtml0.03991430,720262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00534347,4640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.01019322,4240
OBSERVER: ajaxpro_add_block_wrapper0.00569337,9120
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0006168,016262,144
frontend/argento/default/template/facebooklb/head.phtml0.01851101,5600
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0004115,9360
frontend/argento/default/template/page/html/header.phtml0.754014,908,4405,505,024
frontend/argento/argento/template/easyflags/flags.phtml0.0053113,4640
init_config_section:stores_de0.002411,7840
frontend/base/default/template/page/template/links.phtml0.0022136,2400
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0052676714,5200
frontend/argento/default/template/checkout/cart/top.phtml0.01121394,448262,144
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0002132,4640
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Resource_Quote_Item_Collection0.007117,8400
frontend/argento/default/template/ajaxsearch/topsearch.phtml0.00301129,256262,144
frontend/argento/default/template/easybanner/placeholder.phtml0.04215546,384262,144
frontend/argento/default/template/navigationpro/top.phtml0.718414,070,9284,718,592
DISPATCH EVENT:page_block_html_topmenu_gethtml_before0.437011,658,8881,835,008
OBSERVER: catalog_add_topmenu_items0.436811,660,5921,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0226656540,728786,432
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.0413369115,8880
CORE::create_object_of::TM_NavigationPro_Model_Menu0.0046310176,2160
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0002123,2080
CORE::create_object_of::TM_EasyBanner_Model_Mysql4_Banner_Collection0.0004211,7200
frontend/argento/default/template/catalog/product/view.phtml0.464413,906,4964,194,304
layout/package_update: default0.0178140,9120
layout/db_update: default0.0025128,1360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.0003137,2480
layout/db_update: STORE_sl0.5411100
layout/db_update: THEME_frontend_argento_argento0.5398100
layout/package_update: catalog_product_view0.0145145,6320
layout/db_update: MAP_popup0.5365100
layout/db_update: MAP_price_msrp_item0.5350100
layout/db_update: SHORTCUT_popup0.5334100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup0.5316100
layout/db_update: tm_lihgtboxpro_product_info_media0.5277100
layout/db_update: page_one_column0.5254100
layout/db_update: catalog_product_view0.5245100
layout/db_update: PRODUCT_TYPE_simple0.5230100
layout/db_update: PRODUCT_75430.5217100
layout/db_update: customer_logged_out0.5203100
frontend/base/default/template/cleanprint/button.phtml0.001017,3920
frontend/base/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.03601532,896786,432
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0025172,4640
OBSERVER: catalogrule0.0024169,5840
frontend/argento/argento/template/aw_avail/typedata.phtml0.10701940,4161,048,576
CORE::create_object_of::AW_Avail_Model_Rule_Condition_Combine0.003811182,4480
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Rule_Condition_Product0.0081189,896524,288
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00531661,816524,288
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Rule_Condition_Combine0.0003116,7280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable0.0001103,2320
frontend/argento/argento/template/aw_avail/stockinfo.phtml0.001714,0880
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.044917,4160
frontend/base/default/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.0026110,5040
frontend/argento/default/template/catalog/product/view/addto.phtml0.0013122,8160
frontend/argento/default/template/richsnippets/richsnippets_view.phtml0.0082121,3600
frontend/argento/default/template/lightboxpro/catalog/product/view/media.phtml0.04721264,960262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/view/additional.phtml0.138511,502,4001,310,720
frontend/argento/default/template/easytabs/tabs.phtml0.135411,473,0641,310,720
frontend/argento/default/template/easytabs/attributes.phtml0.0308125,4320
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0009222,2880
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0030242,4720
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.011421,9200
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0019139,1120
OBSERVER: bundle_observer0.0017136,3200
frontend/argento/default/template/catalog/product/list/related.phtml0.001311,6080
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproducttags.phtml0.00401192,7360
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0008112,0960
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproductreview.phtml0.03241516,320524,288
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Resource_Customer0.001014,6640
frontend/argento/default/template/review/form.phtml0.02801298,168262,144
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0004316,0240
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option_Collection0.0036351,472262,144
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option0.0031714,0560
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproductcustom.phtml0.001217,5680
frontend/argento/default/template/askit/askit.phtml0.00491143,6800
frontend/base/default/template/optimiseweb/cookienotice/cookienotice.phtml0.0020118,6240
frontend/argento/default/template/ajaxpro/notice.phtml0.0004113,9040
frontend/argento/default/template/ajaxpro/checkout/form.phtml0.0010110,5040
frontend/argento/default/template/lightboxpro/highslide/config.phtml0.001915,5120
frontend/argento/default/template/soldtogether/script.phtml0.0003116,0720
CACHE_URL0.02721525,120786,432