Od pon. do petka od 8:00-16:00 ure. 02/7200-483 

Search Site

Metabo STA 18 LTX 140 žaga

Bodite prvi in podajte mnenje za ta artikel

Tiskaj produktno kartico

Tip baterijskega paketa: Li-IonNapetost baterijskega paketa: 18 VNajvečja debelina materiala: - Les: 140 mm- neželezne kovine: 35 mm- jeklena pločevina: 10 mm: + 45 °/- 45 °Stopnje orbitalnega gibanja: 4Udarci brez obremenitve: 1.000 - 3.000 /minTeža (vključno z baterijskim pake...
Trenutno ni na zalogi! Pokliči za dobavni rok.
Trenutno ni na zalogi! Pokliči za dobavni rok.

Redna cena: 555,00 €

Spletna cena: 527,25 €


Tip baterijskega paketa: Li-Ion
Napetost baterijskega paketa: 18 V
Največja debelina materiala:
- Les: 140 mm
- neželezne kovine: 35 mm
- jeklena pločevina: 10 mm
: + 45 °/- 45 °
Stopnje orbitalnega gibanja: 4
Udarci brez obremenitve: 1.000 - 3.000 /min
Teža (vključno z baterijskim paketom): 2,9 kg

Obseg dobave
usmerjevalo odrezkov
Plastičen kovček

Izpih odrezkov za čisto linijo reza
Vgrajena LED svetilka za najboljšo osvetlitev delovne površine
Močan motor in menjalnik
Vzdržljivi baterijski paketi s prikazovalnikom stanja polnosti baterije

Blagovna znamka Metabo
Garancija ..........
EAN 4007430213686
Kataloška šifra 601405500

Uporabite presledke med zaznamki. Uporabite (') za stavke.

Vaše mnenje
Ocenjujete: Metabo STA 18 LTX 140 žaga

Kakšna je vaša ocena tega izdelka? *

  Ocena
Cena
Uporabnost
Kakovost

Vprašanje o produktu

Tukaj še ni bilo javno objavljenih vprašanj

Pošljite vprašanje o produktu in boste dobili odgovor v najkrajšem možnem času.

Postavite vprašanje

* Obvezna polja

Vprašanje o produktu

Tukaj še ni bilo javno objavljenih vprašanj

Pošljite vprašanje o produktu in boste dobili odgovor v najkrajšem možnem času.

Postavite vprašanje

* Obvezna polja

Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov. Nekateri piškotki so bili morda že servirani v skladu z zakonodajo.

Z nadaljevanjem obiska teh strani soglašate z njihovo uporabo.

Več o tem

Back to top

Back to top

 

O spletnem centru Podpora

Dodatki

O nas Podjetje

Splošni pogoji
Dostava
Spletni Piškotki

Moj račun
Lista želja
Status naročil
Seznam želja
E-novice

Akcijska ponudba
Ceneje na spletu
Najbolj prodajni artikli
Najbolj popularni artikli
Blagovne znamke

Kontaktirajte nas
Lokacija trgovine

Prodajno mesto
Kontakti
O podjetju

 

Slike so deloma simbolične, možne so napake pri tehničnih podatkih ali pri imenu artikla! Fotografije ne zagotavljajo lastnosti izdelkov.
Ponudba v spletni trgovini frama-shop.si se lahko razlikuje od ponudbe v maloprodajni Trgovini Frama!
Vse cene so v EUR z vključenim ddv!

[profiler]
Memory usage: real: 29360128, emalloc: 28390208
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.6627100
mage::app::init::system_config0.0014126,8240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00351305,560524,288
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Cache0.0002113,0560
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.001920312,1200
mage::app::init::config::load_cache0.009512,104524,288
mage::app::init::stores0.00941743,008262,144
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002181,2720
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0002181,2720
init_config_section:stores_sl0.003412,1280
mage::app::init_front_controller0.01011483,336262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00651307,032262,144
OBSERVER: turpentine_esi_controller_front_init_before0.00531202,368262,144
turpentine::observer::esi::loadCacheClearEvents0.00501171,048262,144
turpentine::helper::esi::getCacheClearEvents0.0013147,6720
CORE::create_object_of::Nexcessnet_Turpentine_Model_Shim_Mage_Core_Config0.00071360,5280
OBSERVER: turpentine_varnish_controller_front_init_before0.0005144,6080
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00241112,8240
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0009152,3360
OBSERVER: ET_IpSecurity_observer0.00462157,0880
OBSERVER: askit0.0002117,0320
OBSERVER: easybanner0.00332102,208262,144
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00271128,912262,144
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0004342,1680
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002251,6720
mage::dispatch::routers_match1.6075100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.032412,072,3522,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0004132,4640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0020328,2080
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0015175,232262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.007911,233,1202,097,152
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.02051623,8640
OBSERVER: log0.01301132,4080
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0002115,9360
OBSERVER: pagecache0.0006118,0880
OBSERVER: persistent0.00114177,8880
OBSERVER: persistent_quote0.00081133,4560
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006183,5440
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view1.5746100
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0003302,1040
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.0014197,3600
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0032308124,320262,144
__EAV_LOAD_MODEL__0.075642,057,3921,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00202119,6960
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00109764,5520
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.004824442,6640
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.03264647,328262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00036313,3760
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.02244281,416262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00594195,472262,144
OBSERVER: inventory0.00554193,112262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.064911,112,4801,310,720
OBSERVER: turpentine_ban_catalog_controller_product_view0.0003131,992262,144
OBSERVER: reports0.063911,019,8561,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.00411313,960262,144
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0002221,5280
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_after0.0001119360
OBSERVER: sendfriend0.0004153,1200
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0005116,0320
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0271161,8960
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_xml_before0.0034198,072262,144
easybanner::updateLayout0.0029155,696262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.008217040
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.099517,601,3527,602,176
BLOCK: formkey0.00051119,6560
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00151658,3280
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00101658,3280
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00091648,2800
BLOCK: root0.0007167,8880
BLOCK: head0.00051137,216262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00021523,0240
BLOCK: js_cookies0.0003163,6800
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00084671,7760
BLOCK: after_body_start0.00041105,136262,144
BLOCK: global_notices0.0003161,8240
BLOCK: header0.0003162,3280
BLOCK: top.links0.0003164,8400
BLOCK: store_language0.0003164,192262,144
BLOCK: catalog.topnav0.00051107,2160
BLOCK: top.container0.0003154,4560
BLOCK: breadcrumbs0.0003161,6960
BLOCK: global_messages0.00051141,232262,144
BLOCK: footer0.00051155,912262,144
BLOCK: core_profiler0.0003153,9760
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0016241,8160
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00104527,1120
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00082223,496262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0022570,8400
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003153,7680
BLOCK: return_link0.00071132,808262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0003162,0800
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00161109,0880
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0007119,384262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00051146,1360
BLOCK: right.poll0.00051110,2640
BLOCK: tags_popular0.0003163,568262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.00051152,7840
BLOCK: google_analytics0.0003163,656262,144
BLOCK: wishlist_link0.0003167,7360
BLOCK: wishlist_sidebar0.00061165,5040
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004162,912262,144
BLOCK: head_rss0.0009169,0640
BLOCK: turpentine_notices0.00051121,456262,144
BLOCK: optimiseweb_cookienotice0.0003166,9600
BLOCK: headerCart0.00093135,3440
BLOCK ACTION: headerCart -> addItemRender0.00021218,7840
BLOCK: ajaxpro_customer_login0.00041122,408262,144
BLOCK: ajaxsearch_category_filter0.00051124,1360
BLOCK: navigationpro.top0.0003170,5200
BLOCK: cms_scroll_up0.0004253,2720
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0004179,544262,144
BLOCK: e64bcaf915273bada506379ff8e48f810.0004163,7600
BLOCK: e8b0c687373ecb294bf9fd531b0ff8e30.0004161,9440
BLOCK: product.info0.033611,153,2641,572,864
locale/currency0.003311197,904262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0007142,152262,144
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0005138,960262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.0009239,2080
BLOCK: product.info.media0.00051147,5760
BLOCK: product.info.upsell0.0004179,4720
BLOCK: product.info.additional0.0003161,4640
BLOCK: product.description0.0003161,4640
BLOCK: product.attributes0.0004161,872262,144
BLOCK: product.info.options0.0004165,8800
BLOCK: html_calendar0.0004161,5520
BLOCK: product.info.container10.0004161,8000
BLOCK: catalog.product.related0.0004176,272262,144
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00061109,2800
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0003162,9920
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0003161,3840
BLOCK: product_tag_list0.0003165,6320
BLOCK: productalert.price0.0004163,2960
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0004121,6160
BLOCK ACTION: productalert.stock -> prepareStockAlertData0.0016196,400262,144
BLOCK: cleanprint_product_button_10.0003163,6400
BLOCK: product.info.soldtogetherorder0.0004176,8960
BLOCK: product.info.soldtogethercustomer0.0004177,688262,144
BLOCK: product.info.tabs0.0003161,7760
BLOCK ACTION: product.info.tabs -> addTab0.00329269,896262,144
BLOCK ACTION: product.info -> addReviewSummaryTemplate0.0005164,1520
BLOCK: product.info.simple0.0005175,288262,144
BLOCK: 0.00051124,6960
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0003163,0240
BLOCK: easybanner.placeholder.left-top0.0003162,760262,144
BLOCK ACTION: easybanner.placeholder.content-bottom -> addBanner0.0002213,3760
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render1.3255100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.01869863,6480
OBSERVER: turpentine_esi_core_block_abstract_to_html_before0.00729829,3040
OBSERVER: avail_stock_status_to_html_before0.00399852,0000
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.01086877,9840
frontend/base/default/template/page/1column.phtml1.2880110,457,32011,272,192
frontend/argento/default/template/page/html/head.phtml0.04921430,616262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00544347,4640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.01029322,3840
OBSERVER: ajaxpro_add_block_wrapper0.00569337,8720
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0006168,040262,144
frontend/argento/default/template/facebooklb/head.phtml0.02881101,5280
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0006115,9360
frontend/argento/default/template/page/html/header.phtml0.724214,908,0245,505,024
frontend/argento/argento/template/easyflags/flags.phtml0.0068113,4480
init_config_section:stores_de0.003611,7840
frontend/base/default/template/page/template/links.phtml0.0024136,2400
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0046676714,5440
frontend/argento/default/template/checkout/cart/top.phtml0.00311394,448262,144
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0002132,4640
frontend/argento/default/template/ajaxsearch/topsearch.phtml0.00291129,256262,144
frontend/argento/default/template/easybanner/placeholder.phtml0.04165546,3600
frontend/argento/default/template/navigationpro/top.phtml0.694214,070,5604,718,592
DISPATCH EVENT:page_block_html_topmenu_gethtml_before0.429011,658,8161,835,008
OBSERVER: catalog_add_topmenu_items0.428811,660,5281,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0160656540,720524,288
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.0383369115,5360
CORE::create_object_of::TM_NavigationPro_Model_Menu0.0042310176,2320
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0002123,2080
CORE::create_object_of::TM_EasyBanner_Model_Mysql4_Banner_Collection0.0004211,7200
frontend/argento/default/template/catalog/product/view.phtml0.428114,083,1844,194,304
layout/package_update: default0.0176140,9520
layout/db_update: default0.0023128,1120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.0003137,2480
layout/db_update: STORE_sl0.5133100
layout/db_update: THEME_frontend_argento_argento0.5120100
layout/package_update: catalog_product_view0.0142145,6480
layout/db_update: MAP_popup0.5086100
layout/db_update: MAP_price_msrp_item0.5071100
layout/db_update: SHORTCUT_popup0.5054100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup0.5037100
layout/db_update: tm_lihgtboxpro_product_info_media0.5000100
layout/db_update: page_one_column0.4978100
layout/db_update: catalog_product_view0.4970100
layout/db_update: PRODUCT_TYPE_simple0.4955100
layout/db_update: PRODUCT_74100.4942100
layout/db_update: customer_logged_out0.4927100
frontend/base/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.02941532,840786,432
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0025172,4640
OBSERVER: catalogrule0.0023169,5840
frontend/argento/argento/template/aw_avail/typedata.phtml0.10331940,0081,048,576
CORE::create_object_of::AW_Avail_Model_Rule_Condition_Combine0.003811182,4640
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Rule_Condition_Product0.0078189,840524,288
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00511661,776524,288
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Rule_Condition_Combine0.0004116,7280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable0.0001103,2320
frontend/argento/argento/template/aw_avail/stockinfo.phtml0.001614,0880
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.045017,4160
frontend/base/default/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.0023110,4800
frontend/argento/default/template/catalog/product/view/addto.phtml0.0011122,7680
frontend/argento/default/template/richsnippets/richsnippets_view.phtml0.0030121,3760
frontend/argento/default/template/lightboxpro/catalog/product/view/media.phtml0.02891264,872262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/view/additional.phtml0.132511,681,2881,572,864
frontend/argento/default/template/easytabs/tabs.phtml0.116011,471,1601,310,720
frontend/argento/default/template/easytabs/attributes.phtml0.0199125,4320
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0008222,2880
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0028442,5680
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.013943,8000
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0017139,1120
OBSERVER: bundle_observer0.0015136,3200
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproducttags.phtml0.00351192,7280
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0008112,1120
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproductreview.phtml0.03131515,608524,288
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Resource_Customer0.001114,664262,144
frontend/argento/default/template/review/form.phtml0.02701297,472262,144
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0004316,0240
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option_Collection0.0034351,472262,144
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option0.0029714,0560
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproductcustom.phtml0.001317,5520
frontend/argento/default/template/askit/askit.phtml0.00471143,6640
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.0007222,2080
frontend/argento/default/template/soldtogether/order.phtml0.003515,9280
frontend/argento/default/template/soldtogether/customer.phtml0.002912,0720
frontend/base/default/template/optimiseweb/cookienotice/cookienotice.phtml0.0023118,6240
frontend/argento/default/template/ajaxpro/notice.phtml0.0005113,9040
frontend/argento/default/template/ajaxpro/checkout/form.phtml0.0010110,5040
frontend/argento/default/template/lightboxpro/highslide/config.phtml0.002115,5120
frontend/argento/default/template/soldtogether/script.phtml0.0004116,0720
CACHE_URL0.03001523,224524,288