Od pon. do petka od 8:00-16:00 ure. 02/7200-483 

Search Site

Metabo TPS 16000 S Combi potopna kombinirana črpalka

Bodite prvi in podajte mnenje za ta artikel

Tiskaj produktno kartico

Primerjava tehničnih podatkov Moč motorja: 970 WOmrežna napetost: 230 VNajvečji pretok vode: 16.000 l/hNajvišja potisna višina: 9,5 mNajvečja potopna globina: 7 mNajvišji pritisk: 0,95 barIzhod za praznjenje: 1 1/2” notranji navojOhišje črpalke: PlastikaKabel: 10 mVelikost d...
Trenutno ni na zalogi! Pokliči za dobavni rok.
Trenutno ni na zalogi! Pokliči za dobavni rok.

Redna cena: 169,58 €

Spletna cena: 161,10 €

Primerjava tehničnih podatkov
Moč motorja: 970 W
Omrežna napetost: 230 V
Največji pretok vode: 16.000 l/h
Najvišja potisna višina: 9,5 m
Največja potopna globina: 7 m
Najvišji pritisk: 0,95 bar
Izhod za praznjenje: 1 1/2” notranji navoj
Ohišje črpalke: Plastika
Kabel: 10 m
Velikost delcev umazanije do: 30 mm
Število kolesc: 1
Teža: 7,8 kg
Dolžina kabla: 10 m

Vsestransko uporabna, potopna črpalka za črpanje čiste ali umazane vode
Primerna za izčrpavanje, prečrpavanje in kroženje čiste ali umazane vode iz rezervoarjev, cistern, bazenov, poplavljenih kleti
Primerne za zalivanje vrtov in trat, črpajoč vodo iz rezervoraja.
Talno sesanje do 1 mm višine vode (samo pri funkciji črpanja čiste vode)
Enostavna nastavitev premičnega dna črpalke, za črpanje čiste ali umazane vode
Nastavitev višine plavajočega stikala
Stikalo na vtičnici za izklop avtomatskega delovanja plovnega stikala
Črpa umazanijo in delce do velikosti 30 mm (pri funkciji črpanja umazane vode)
Plastično ohišje, odporno proti udarcem
Ergonomski ročaj

Blagovna znamka Metabo
Garancija ..........
EAN 4003665502335
Kataloška šifra 0251600000

Uporabite presledke med zaznamki. Uporabite (') za stavke.

Vaše mnenje
Ocenjujete: Metabo TPS 16000 S Combi potopna kombinirana črpalka

Kakšna je vaša ocena tega izdelka? *

  Ocena
Cena
Uporabnost
Kakovost

Vprašanje o produktu

Tukaj še ni bilo javno objavljenih vprašanj

Pošljite vprašanje o produktu in boste dobili odgovor v najkrajšem možnem času.

Postavite vprašanje

* Obvezna polja

Vprašanje o produktu

Tukaj še ni bilo javno objavljenih vprašanj

Pošljite vprašanje o produktu in boste dobili odgovor v najkrajšem možnem času.

Postavite vprašanje

* Obvezna polja

Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov. Nekateri piškotki so bili morda že servirani v skladu z zakonodajo.

Z nadaljevanjem obiska teh strani soglašate z njihovo uporabo.

Več o tem

Back to top

Back to top

 

O spletnem centru Podpora

Dodatki

O nas Podjetje

Splošni pogoji
Dostava
Spletni Piškotki

Moj račun
Lista želja
Status naročil
Seznam želja
E-novice

Akcijska ponudba
Ceneje na spletu
Najbolj prodajni artikli
Najbolj popularni artikli
Blagovne znamke

Kontaktirajte nas
Lokacija trgovine

Prodajno mesto
Kontakti
O podjetju

 

Slike so deloma simbolične, možne so napake pri tehničnih podatkih ali pri imenu artikla! Fotografije ne zagotavljajo lastnosti izdelkov.
Ponudba v spletni trgovini frama-shop.si se lahko razlikuje od ponudbe v maloprodajni Trgovini Frama!
Vse cene so v EUR z vključenim ddv!

[profiler]
Memory usage: real: 30146560, emalloc: 28674256
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage9.3526100
mage::app::init::system_config0.0023126,8240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00711305,560524,288
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Cache0.0001113,0560
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.010624414,0960
mage::app::init::config::load_cache0.020612,104524,288
mage::app::init::stores3.243411,145,3121,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Website0.002611,4560
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002181,2720
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0003181,2720
init_config_section:stores_admin3.20371405,2161,572,864
config/load-modules0.430414,104262,144
config/load-modules-declaration0.08561165,808262,144
config/load-db0.3890129,064262,144
mage::app::init_front_controller0.03641482,1600
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.02671308,3920
OBSERVER: turpentine_esi_controller_front_init_before0.01811203,4960
turpentine::observer::esi::loadCacheClearEvents0.01791171,8480
turpentine::helper::esi::getCacheClearEvents0.0101148,0240
CORE::create_object_of::Nexcessnet_Turpentine_Model_Shim_Mage_Core_Config0.00071360,5280
OBSERVER: turpentine_varnish_controller_front_init_before0.0078144,6320
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00161110,4400
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0078152,2080
OBSERVER: ET_IpSecurity_observer0.01242161,0960
OBSERVER: askit0.0001117,0320
OBSERVER: easybanner0.01562102,8560
CORE::create_object_of::TM_EasyBanner_Controller_Router0.007213120
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00871128,8640
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0004342,1680
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002251,6720
mage::dispatch::routers_match6.0152100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.069112,035,6562,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0002132,4640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0088328,2720
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0031174,7120
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.015811,233,1442,097,152
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.04091586,7280
OBSERVER: log0.0219195,7840
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0002115,9360
OBSERVER: pagecache0.0005118,1840
OBSERVER: persistent0.00094175,4640
OBSERVER: persistent_quote0.00071131,4640
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0005182,3680
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view5.9459100
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0003301,8400
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.0054197,360262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0072308124,3200
__EAV_LOAD_MODEL__0.217542,051,9201,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00882119,960262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00509764,5520
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.004824442,6640
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.07544641,992262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00236313,3760
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.07224280,552262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.02594195,448262,144
OBSERVER: inventory0.02554193,088262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.061911,077,8561,048,576
OBSERVER: reports0.061411,019,8321,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.00791313,976524,288
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0002221,5280
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_after0.0002119360
OBSERVER: sendfriend0.0003153,1200
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0005116,0320
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.19261138,400524,288
layout/package_update: default0.1155278,672262,144
layout/db_update: default0.0069230,1680
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.00083216,2160
layout/package_update: STORE_sl0.007522320
layout/db_update: STORE_sl1.6696200
layout/package_update: THEME_frontend_argento_argento0.001122320
layout/db_update: THEME_frontend_argento_argento1.6589200
layout/package_update: catalog_product_view0.1221275,096524,288
layout/package_update: MAP_popup0.010132,304262,144
layout/db_update: MAP_popup1.5758300
layout/package_update: MAP_price_msrp_item0.001932,8640
layout/db_update: MAP_price_msrp_item1.5679300
layout/package_update: SHORTCUT_popup0.001932,8720
layout/db_update: SHORTCUT_popup1.5630300
layout/package_update: SHORTCUT_uk_popup0.001932,8960
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup1.5580300
layout/package_update: tm_lihgtboxpro_product_info_media0.002132,0320
layout/db_update: tm_lihgtboxpro_product_info_media1.5531300
layout/package_update: page_one_column0.002032,1280
layout/db_update: page_one_column1.5429300
layout/db_update: catalog_product_view1.5963200
layout/package_update: PRODUCT_TYPE_simple0.002023,4640
layout/db_update: PRODUCT_TYPE_simple1.5945200
layout/package_update: PRODUCT_73110.001222320
layout/db_update: PRODUCT_73111.5862200
layout/package_update: customer_logged_out0.002022,3760
layout/db_update: customer_logged_out1.5818200
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_xml_before0.0085198,7200
easybanner::updateLayout0.0021156,2560
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.037515680
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.499617,568,3127,340,032
BLOCK: formkey0.00071119,8000
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00201658,3280
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00901658,3280
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00731648,2800
BLOCK: root0.0013167,8880
BLOCK: head0.00051137,216262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00651523,0240
BLOCK: js_cookies0.0005163,6800
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00084671,7680
BLOCK: after_body_start0.00661105,144262,144
BLOCK: global_notices0.0005161,8240
BLOCK: header0.0005162,3280
BLOCK: top.links0.0086164,8400
BLOCK: store_language0.0007164,192262,144
BLOCK: catalog.topnav0.00071107,2160
BLOCK: top.container0.0006154,4560
BLOCK: breadcrumbs0.0005161,6960
BLOCK: global_messages0.00681141,448262,144
BLOCK: footer0.00701155,936262,144
BLOCK: core_profiler0.0066153,9760
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0105241,768262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.01434527,1200
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00732223,504262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0138570,8400
BLOCK: catalog_product_price_template0.0066153,7680
BLOCK: return_link0.00751132,808262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0006162,0800
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.01691109,1040
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0013119,3840
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00691146,136262,144
BLOCK: right.poll0.00081110,2640
BLOCK: tags_popular0.0006163,560262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.00081152,7840
BLOCK: google_analytics0.0076163,6560
BLOCK: wishlist_link0.0007167,736262,144
BLOCK: wishlist_sidebar0.00901165,5040
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0006162,912262,144
BLOCK: head_rss0.0089169,0640
BLOCK: turpentine_notices0.00051121,4560
BLOCK: optimiseweb_cookienotice0.0124166,9600
BLOCK: headerCart0.00083135,3440
BLOCK ACTION: headerCart -> addItemRender0.00721218,7840
BLOCK: ajaxpro_customer_login0.00041122,432262,144
BLOCK: ajaxpro_overlay0.007211,4000
BLOCK: ajaxsearch_category_filter0.00051124,1360
BLOCK ACTION: head -> setTitle0.004311,6160
BLOCK: navigationpro.top0.0084170,5360
BLOCK: cms_scroll_up0.0004253,2720
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0003179,5360
BLOCK: e64bcaf915273bada506379ff8e48f810.0064163,784262,144
BLOCK: e8b0c687373ecb294bf9fd531b0ff8e30.0003161,9440
BLOCK: product.info0.136411,119,9281,310,720
locale/currency0.010311159,7440
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0007142,1680
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0005138,9760
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.0009239,2080
BLOCK: product.info.media0.00251147,5600
BLOCK: product.info.upsell0.0003179,4400
BLOCK: product.info.additional0.0003161,448262,144
BLOCK: product.description0.0003161,4480
BLOCK: product.attributes0.0003161,8720
BLOCK: product.info.addto0.006914,7200
BLOCK: product.info.options.wrapper0.006114,7280
BLOCK: product.info.options0.0004165,8480
BLOCK: html_calendar0.0003161,552262,144
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.008914,7760
BLOCK: product.info.container10.0004161,8000
BLOCK: catalog.product.related0.0006176,2720
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00081109,280262,144
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0064162,9920
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0003161,3840
BLOCK: product_tag_list0.0003165,6320
BLOCK: product.info.addtocart.paypaluk.wrapper0.007322,3840
BLOCK: productalert.price0.0004163,2960
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0003121,6160
BLOCK ACTION: productalert.stock -> prepareStockAlertData0.0077196,3840
BLOCK: cleanprint_product_button_10.0004163,640262,144
BLOCK: product.info.soldtogetherorder0.0004176,8960
BLOCK: product.info.soldtogethercustomer0.0003177,6880
BLOCK: product.info.tabs0.0004161,7760
BLOCK ACTION: product.info.tabs -> addTab0.01869269,928524,288
BLOCK ACTION: facebooklb_product_page_meta -> setTemplate0.004116720
BLOCK ACTION: product.info -> addReviewSummaryTemplate0.0006164,1520
BLOCK: facebook_like_button0.006321,6000
BLOCK: product.info.simple0.0004175,2880
BLOCK: 0.00051124,6960
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0004163,0240
BLOCK: easybanner.placeholder.left-top0.0003162,7600
BLOCK ACTION: easybanner.placeholder.content-bottom -> addBanner0.0002213,3760
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.006615,2320
OBSERVER: turpentine_esi_controller_action_layout_generate_blocks_after0.006115200
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render5.0173100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.08169863,6800
OBSERVER: turpentine_esi_core_block_abstract_to_html_before0.03569829,3040
OBSERVER: avail_stock_status_to_html_before0.01019852,0000
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.03996877,984262,144
frontend/base/default/template/page/1column.phtml4.9044110,368,91211,272,192
frontend/argento/default/template/page/html/head.phtml0.08971430,712524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.02394347,4640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.02069322,3840
OBSERVER: ajaxpro_add_block_wrapper0.00979337,8880
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0065168,0400
frontend/argento/default/template/facebooklb/head.phtml0.00771101,552262,144
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0003115,9360
frontend/argento/default/template/page/html/header.phtml3.130414,877,4005,505,024
frontend/argento/argento/template/easyflags/flags.phtml0.0128110,5680
frontend/base/default/template/page/template/links.phtml0.0095136,2400
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0107676714,5920
frontend/argento/default/template/checkout/cart/top.phtml0.00981397,528524,288
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0002132,4640
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Resource_Quote_Item0.007111,5840
frontend/argento/default/template/ajaxsearch/topsearch.phtml0.01471130,272262,144
frontend/argento/default/template/easybanner/placeholder.phtml0.08005542,392262,144
frontend/argento/default/template/navigationpro/top.phtml3.028514,038,7524,456,448
DISPATCH EVENT:page_block_html_topmenu_gethtml_before1.691811,665,0402,097,152
OBSERVER: catalog_add_topmenu_items1.691611,666,6882,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0639656541,072262,144
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.1956369115,5920
CORE::create_object_of::TM_NavigationPro_Model_Menu0.0177310176,2160
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0001123,1840
CORE::create_object_of::TM_EasyBanner_Model_Mysql4_Banner_Collection0.0115211,7200
frontend/argento/default/template/catalog/product/view.phtml1.465214,028,3363,932,160
frontend/base/default/template/cleanprint/button.phtml0.008017,3680
frontend/base/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.11461534,168524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0116172,9920
OBSERVER: catalogrule0.0114169,5840
CORE::create_object_of::Mage_Weee_Model_Tax0.009143,0560
frontend/base/default/template/cataloginventory/qtyincrements.phtml0.007716,1920
frontend/argento/argento/template/aw_avail/typedata.phtml0.38501939,7601,048,576
CORE::create_object_of::AW_Avail_Model_Rule_Condition_Combine0.003611182,3360
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Rule_Condition_Product0.0313189,712524,288
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.01861661,808524,288
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Rule_Condition_Combine0.0003116,7280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable0.0000103,2320
frontend/argento/argento/template/aw_avail/stockinfo.phtml0.010014,0880
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.198517,4160
frontend/base/default/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.0082110,4960
frontend/argento/default/template/catalog/product/view/addto.phtml0.0072122,7840
frontend/argento/default/template/richsnippets/richsnippets_view.phtml0.0090121,4000
frontend/argento/default/template/lightboxpro/catalog/product/view/media.phtml0.05851265,816262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/view/additional.phtml0.391111,683,1681,572,864
frontend/argento/default/template/easytabs/tabs.phtml0.333311,472,4961,572,864
frontend/argento/default/template/easytabs/attributes.phtml0.0687125,4320
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0008222,2880
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0064442,5600
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.024343,8000
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0039139,1120
OBSERVER: bundle_observer0.0037136,3200
frontend/argento/default/template/catalog/product/list/related.phtml0.020411,6080
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproducttags.phtml0.01071192,7280
CORE::create_object_of::Mage_Tag_Model_Resource_Tag_Collection0.006617,8240
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review0.009125,0880
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0009112,0960
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproductreview.phtml0.10911515,912524,288
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Resource_Customer0.001114,6640
frontend/argento/default/template/review/form.phtml0.09671297,752262,144
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0005316,0240
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option_Collection0.0035351,472262,144
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option0.0030714,0560
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproductcustom.phtml0.001317,5520
frontend/argento/default/template/askit/askit.phtml0.01801143,6800
frontend/argento/default/template/askit/new_question_form.phtml0.006314,5280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.0009222,2160
frontend/argento/default/template/soldtogether/order.phtml0.008715,9280
frontend/argento/default/template/soldtogether/customer.phtml0.006512,0720
frontend/base/default/template/optimiseweb/cookienotice/cookienotice.phtml0.0062118,6000
frontend/argento/default/template/ajaxpro/init.phtml0.006816,9840
frontend/argento/default/template/ajaxpro/notice.phtml0.0005113,9280
frontend/argento/default/template/ajaxpro/checkout/form.phtml0.0049110,5040
frontend/argento/default/template/ajaxpro/wishlist/form.phtml0.004211,4320
frontend/argento/default/template/lightboxpro/highslide/config.phtml0.006115,5120
frontend/argento/default/template/soldtogether/script.phtml0.0063116,0720
CACHE_URL0.08431524,768524,288