Od pon. do petka od 8:00-16:00 ure. 02/7200-483 

Search Site

Metabo WX 22-230 Quick kotni brusilnik

Bodite prvi in podajte mnenje za ta artikel

Tiskaj produktno kartico

Primerjava tehničnih podatkov Brusno kolo Ø: 230 mmMoč motorja: 2.200 WIzhodn amoč: 1.500 WHitrost brez obremenitve: 6.600 /minHitrost pri obremenitvi: 4.600 /minNavor: 14 NmTeža brez omrežnega kabla: 5,8 kgDolžina kabla: 4 m Obseg dobave zaščitni pokrovspodnja ...
Trenutno ni na zalogi! Pokliči za dobavni rok.
Trenutno ni na zalogi! Pokliči za dobavni rok.

Redna cena: 209,00 €

Spletna cena: 198,54 €

Primerjava tehničnih podatkov
Brusno kolo Ø: 230 mm
Moč motorja: 2.200 W
Izhodn amoč: 1.500 W
Hitrost brez obremenitve: 6.600 /min
Hitrost pri obremenitvi: 4.600 /min
Navor: 14 Nm
Teža brez omrežnega kabla: 5,8 kg
Dolžina kabla: 4 m

Obseg dobave
zaščitni pokrov
spodnja prirobnica
"Quick" zatezna matica
Metabo VibraTech (MVT) ročaj za dušenje tresljajev

Močan Metabo "Marathon" motor za izjemno dolgo življenjsko dobo.
Varnostno stikalo: zaščita pred ne-namernim vklopom
Mehki zagon
Metabo "S-automatic" varnostna sklopka: če se obdelovalna plošča zaskoči, zagotavlja takojšnji izklop motorja
Zaščitno stikalo: prepreči nenameren vklop stroja
Zaščita pred preobremenitvijo izklopu motor ob pregretju
LED prikazovalnik stanja in napak
Metabo „Quick“ hitra menjava pribora
Zaščita obdelovalne plošče s hitro nastavitvijo lege brez orodja.
Dodaten ročaj, nastavljiv glede na rabo: levo, desno ali navzgor
Vrtenje zadnjega ročaja za 90 stopinj v levo in desno
"Auto-stop" karbonske krtačke

Blagovna znamka Metabo
Garancija ..........
EAN 4007430196217
Kataloška šifra 606460000

Uporabite presledke med zaznamki. Uporabite (') za stavke.

Vaše mnenje
Ocenjujete: Metabo WX 22-230 Quick kotni brusilnik

Kakšna je vaša ocena tega izdelka? *

  Ocena
Cena
Uporabnost
Kakovost

Vprašanje o produktu

Tukaj še ni bilo javno objavljenih vprašanj

Pošljite vprašanje o produktu in boste dobili odgovor v najkrajšem možnem času.

Postavite vprašanje

* Obvezna polja

Vprašanje o produktu

Tukaj še ni bilo javno objavljenih vprašanj

Pošljite vprašanje o produktu in boste dobili odgovor v najkrajšem možnem času.

Postavite vprašanje

* Obvezna polja

Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov. Nekateri piškotki so bili morda že servirani v skladu z zakonodajo.

Z nadaljevanjem obiska teh strani soglašate z njihovo uporabo.

Več o tem

Back to top

Back to top

 

O spletnem centru Podpora

Dodatki

O nas Podjetje

Splošni pogoji
Dostava
Spletni Piškotki

Moj račun
Lista želja
Status naročil
Seznam želja
E-novice

Akcijska ponudba
Ceneje na spletu
Najbolj prodajni artikli
Najbolj popularni artikli
Blagovne znamke

Kontaktirajte nas
Lokacija trgovine

Prodajno mesto
Kontakti
O podjetju

 

Slike so deloma simbolične, možne so napake pri tehničnih podatkih ali pri imenu artikla! Fotografije ne zagotavljajo lastnosti izdelkov.
Ponudba v spletni trgovini frama-shop.si se lahko razlikuje od ponudbe v maloprodajni Trgovini Frama!
Vse cene so v EUR z vključenim ddv!

[profiler]
Memory usage: real: 29360128, emalloc: 28399280
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage2.5514100
mage::app::init::system_config0.0012126,8240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00301305,568786,432
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Cache0.0001113,0560
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.002524414,0880
mage::app::init::config::load_cache0.010912,1040
mage::app::init::stores0.77121834,0001,310,720
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002181,2720
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0002181,2720
init_config_section:stores_admin0.75951204,040786,432
config/load-modules0.198014,104262,144
config/load-modules-declaration0.03741165,808262,144
config/load-db0.1739129,064262,144
mage::app::init_front_controller0.00911480,520262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00601307,264262,144
OBSERVER: turpentine_esi_controller_front_init_before0.00481202,8560
turpentine::observer::esi::loadCacheClearEvents0.00451171,2800
turpentine::helper::esi::getCacheClearEvents0.0010147,7760
CORE::create_object_of::Nexcessnet_Turpentine_Model_Shim_Mage_Core_Config0.00071360,5280
OBSERVER: turpentine_varnish_controller_front_init_before0.0004144,608262,144
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00181109,9280
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0010152,2080
OBSERVER: ET_IpSecurity_observer0.00622159,7600
OBSERVER: askit0.0003117,0320
OBSERVER: easybanner0.00302102,448262,144
mage::dispatch::db_url_rewrite0.02741128,8240
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0005342,1680
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002251,6720
mage::dispatch::routers_match1.7141100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.032112,072,5282,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0003132,4640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0019328,2480
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0016174,6800
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.006111,233,1282,359,296
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.02201624,4960
OBSERVER: log0.01301132,3040
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0003115,9360
OBSERVER: pagecache0.0006118,0880
OBSERVER: persistent0.00114176,5600
OBSERVER: persistent_quote0.00081132,8480
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0005182,8000
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view1.6816100
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0003301,8480
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.0025197,3280
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0041308124,2880
__EAV_LOAD_MODEL__0.117842,054,3441,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00242119,7040
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00159764,5520
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.004724442,6640
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.06634643,448262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00036313,3760
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.02404280,592262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00614195,4080
OBSERVER: inventory0.00584193,0480
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.032411,061,4481,048,576
OBSERVER: reports0.031811,003,4401,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.00391313,936524,288
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0002221,5280
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_after0.0001119360
OBSERVER: sendfriend0.0004153,1040
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0005116,0320
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.04681138,392262,144
layout/package_update: default0.0269278,720262,144
layout/db_update: default0.0044230,168262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.00053216,2160
layout/package_update: STORE_sl0.001222320
layout/db_update: STORE_sl0.5406200
layout/db_update: THEME_frontend_argento_argento0.5392200
layout/package_update: catalog_product_view0.0299275,0480
layout/package_update: MAP_popup0.001832,2960
layout/db_update: MAP_popup0.5180300
layout/package_update: MAP_price_msrp_item0.001932,8480
layout/db_update: MAP_price_msrp_item0.5165300
layout/package_update: SHORTCUT_popup0.001832,8720
layout/db_update: SHORTCUT_popup0.5150300
layout/package_update: SHORTCUT_uk_popup0.001832,8960
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup0.5136300
layout/package_update: tm_lihgtboxpro_product_info_media0.001632,0480
layout/db_update: tm_lihgtboxpro_product_info_media0.5123300
layout/package_update: page_one_column0.001732,1280
layout/db_update: page_one_column0.5108300
layout/db_update: catalog_product_view0.5241200
layout/package_update: PRODUCT_TYPE_simple0.001423,4640
layout/db_update: PRODUCT_TYPE_simple0.5225200
layout/db_update: PRODUCT_74420.5212200
layout/package_update: customer_logged_out0.001422,3760
layout/db_update: customer_logged_out0.5197200
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_xml_before0.0030198,312262,144
easybanner::updateLayout0.0026155,960262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.008315680
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.106117,586,8807,340,032
BLOCK: formkey0.00051119,8640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00151658,3280
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00101658,3280
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00091648,2800
BLOCK: root0.0008167,8880
BLOCK: head0.00041137,240262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00031523,0240
BLOCK: js_cookies0.0004163,6800
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00084671,7680
BLOCK: after_body_start0.00041105,1360
BLOCK: global_notices0.0003161,824262,144
BLOCK: header0.0003162,3280
BLOCK: top.links0.0004164,8400
BLOCK: store_language0.0004164,1920
BLOCK: catalog.topnav0.00061107,224262,144
BLOCK: top.container0.0003154,4560
BLOCK: breadcrumbs0.0003161,6960
BLOCK: global_messages0.00061141,320262,144
BLOCK: footer0.00061155,8880
BLOCK: core_profiler0.0003153,976262,144
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0016241,7680
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00124527,1200
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00092223,4960
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0021570,8400
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003153,7680
BLOCK: return_link0.00071132,8080
BLOCK: checkout_cart_link0.0003162,080262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00181109,0880
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0008119,3840
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00051146,152262,144
BLOCK: right.poll0.00061110,2320
BLOCK: tags_popular0.0004163,5600
BLOCK: right.reports.product.compared0.00051152,808262,144
BLOCK: google_analytics0.0004163,6560
BLOCK: wishlist_link0.0004167,7360
BLOCK: wishlist_sidebar0.00061165,512262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003162,9120
BLOCK: head_rss0.0010169,064262,144
BLOCK: turpentine_notices0.00051121,4560
BLOCK: optimiseweb_cookienotice0.0004166,960262,144
BLOCK: headerCart0.00083135,3440
BLOCK ACTION: headerCart -> addItemRender0.00021218,7840
BLOCK: ajaxpro_customer_login0.00051122,408262,144
BLOCK: ajaxsearch_category_filter0.00051124,1120
BLOCK: navigationpro.top0.0004170,536262,144
BLOCK: cms_scroll_up0.0004253,2720
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0004179,5360
BLOCK: e64bcaf915273bada506379ff8e48f810.0004163,7600
BLOCK: e8b0c687373ecb294bf9fd531b0ff8e30.0004161,960262,144
BLOCK: product.info0.035811,138,5361,310,720
locale/currency0.003711181,696262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0008142,1520
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0006138,9600
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.0010239,208262,144
BLOCK: product.info.media0.00051147,6080
BLOCK: product.info.upsell0.0003179,4720
BLOCK: product.info.additional0.0004161,464262,144
BLOCK: product.description0.0003161,4640
BLOCK: product.attributes0.0004161,8720
BLOCK: product.info.options0.0004165,8640
BLOCK: html_calendar0.0004161,560262,144
BLOCK: product.info.container10.0004161,8000
BLOCK: catalog.product.related0.0004176,2720
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00071109,256262,144
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0003162,9920
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0004161,3840
BLOCK: product_tag_list0.0004165,6320
BLOCK: productalert.price0.0004163,296262,144
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0005121,6160
BLOCK ACTION: productalert.stock -> prepareStockAlertData0.0018196,4000
BLOCK: cleanprint_product_button_10.0004163,6400
BLOCK: product.info.soldtogetherorder0.0004176,904262,144
BLOCK: product.info.soldtogethercustomer0.0004177,6880
BLOCK: product.info.tabs0.0004161,7760
BLOCK ACTION: product.info.tabs -> addTab0.00339269,920524,288
BLOCK ACTION: product.info -> addReviewSummaryTemplate0.0005164,1520
BLOCK: product.info.simple0.0005175,2880
BLOCK: 0.00051124,6960
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0003163,024262,144
BLOCK: easybanner.placeholder.left-top0.0003162,7600
BLOCK ACTION: easybanner.placeholder.content-bottom -> addBanner0.0002213,3760
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render1.3925100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.01669863,680262,144
OBSERVER: turpentine_esi_core_block_abstract_to_html_before0.00639829,3040
OBSERVER: avail_stock_status_to_html_before0.00359852,0000
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00966877,984262,144
frontend/base/default/template/page/1column.phtml1.3557110,385,10411,010,048
frontend/argento/default/template/page/html/head.phtml0.07361431,120524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00544347,4640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00959322,3760
OBSERVER: ajaxpro_add_block_wrapper0.00519337,8800
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0006168,0400
frontend/argento/default/template/facebooklb/head.phtml0.03741101,5040
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0004115,9360
frontend/argento/default/template/page/html/header.phtml0.748914,910,2165,505,024
frontend/argento/argento/template/easyflags/flags.phtml0.0022110,5600
frontend/base/default/template/page/template/links.phtml0.0023136,2720
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0049676714,6000
frontend/argento/default/template/checkout/cart/top.phtml0.00291397,448524,288
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0002132,4640
frontend/argento/default/template/ajaxsearch/topsearch.phtml0.00221128,664262,144
frontend/argento/default/template/easybanner/placeholder.phtml0.03785542,232262,144
frontend/argento/default/template/navigationpro/top.phtml0.727214,072,3524,718,592
DISPATCH EVENT:page_block_html_topmenu_gethtml_before0.419611,662,0562,097,152
OBSERVER: catalog_add_topmenu_items0.419411,663,7042,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0158656540,944262,144
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.0389369115,7520
CORE::create_object_of::TM_NavigationPro_Model_Menu0.0044310176,2320
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0002123,2080
CORE::create_object_of::TM_EasyBanner_Model_Mysql4_Banner_Collection0.0003211,7200
frontend/argento/default/template/catalog/product/view.phtml0.456614,010,7604,194,304
frontend/base/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.02851532,832524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0022172,9920
OBSERVER: catalogrule0.0021169,5840
frontend/argento/argento/template/aw_avail/typedata.phtml0.10081940,1841,310,720
CORE::create_object_of::AW_Avail_Model_Rule_Condition_Combine0.003911182,464262,144
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Rule_Condition_Product0.0077189,840524,288
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00491661,776524,288
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Rule_Condition_Combine0.0004116,7280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable0.0001103,2320
frontend/argento/argento/template/aw_avail/stockinfo.phtml0.001514,0880
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.043917,416262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.0022110,5040
frontend/argento/default/template/catalog/product/view/addto.phtml0.0011122,8160
frontend/argento/default/template/richsnippets/richsnippets_view.phtml0.0222121,3840
frontend/argento/default/template/lightboxpro/catalog/product/view/media.phtml0.04151265,1280
frontend/base/default/template/catalog/product/view/additional.phtml0.141311,666,8721,572,864
frontend/argento/default/template/easytabs/tabs.phtml0.125811,472,2401,572,864
frontend/argento/default/template/easytabs/attributes.phtml0.0181125,4320
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0008222,2880
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0027442,5680
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.013043,8000
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0017139,1120
OBSERVER: bundle_observer0.0015136,3200
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproducttags.phtml0.00351192,664262,144
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0007112,0960
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproductreview.phtml0.03151515,800524,288
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Resource_Customer0.001114,6640
frontend/argento/default/template/review/form.phtml0.02731297,688262,144
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0004316,0240
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option_Collection0.0038351,4720
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option0.0033714,0560
frontend/argento/default/template/easytabs/catalogproductcustom.phtml0.001217,5520
frontend/argento/default/template/askit/askit.phtml0.00411143,624262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.0007222,2080
frontend/argento/default/template/soldtogether/order.phtml0.003215,9440
frontend/argento/default/template/soldtogether/customer.phtml0.002712,0720
frontend/base/default/template/optimiseweb/cookienotice/cookienotice.phtml0.0021118,6080
frontend/argento/default/template/ajaxpro/notice.phtml0.0004113,9040
frontend/argento/default/template/ajaxpro/checkout/form.phtml0.0010110,5040
frontend/argento/default/template/lightboxpro/highslide/config.phtml0.001915,5120
frontend/argento/default/template/soldtogether/script.phtml0.0004116,0960
CACHE_URL0.02961526,304786,432