Od pon. do petka od 8:00-16:00 ure. 02/7200-483 

Search Site

Deske za likanje

Z izbirano kategorijo se ne ujema noben izdelek.

Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov. Nekateri piškotki so bili morda že servirani v skladu z zakonodajo.

Z nadaljevanjem obiska teh strani soglašate z njihovo uporabo.

Več o tem

Back to top

Back to top

 

O spletnem centru Podpora

Dodatki

O nas Podjetje

Splošni pogoji
Dostava
Spletni Piškotki

Moj račun
Lista želja
Status naročil
Seznam želja
E-novice

Akcijska ponudba
Ceneje na spletu
Najbolj prodajni artikli
Najbolj popularni artikli
Blagovne znamke

Kontaktirajte nas
Lokacija trgovine

Prodajno mesto
Kontakti
O podjetju

 

Slike so deloma simbolične, možne so napake pri tehničnih podatkih ali pri imenu artikla! Fotografije ne zagotavljajo lastnosti izdelkov.
Ponudba v spletni trgovini frama-shop.si se lahko razlikuje od ponudbe v maloprodajni Trgovini Frama!
Vse cene so v EUR z vključenim ddv!

[profiler]
Memory usage: real: 25165824, emalloc: 23671216
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.5519100
mage::app::init::system_config0.0014126,8240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00331305,528786,432
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Cache0.0002113,0560
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0008776,0720
mage::app::init::config::load_cache0.009312,1040
mage::app::init::stores0.00851633,000524,288
init_config_section:stores_sl0.003412,1280
mage::app::init_front_controller0.01021483,352524,288
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00631307,048262,144
OBSERVER: turpentine_esi_controller_front_init_before0.00501202,384262,144
turpentine::observer::esi::loadCacheClearEvents0.00461171,064262,144
turpentine::helper::esi::getCacheClearEvents0.0011147,688262,144
CORE::create_object_of::Nexcessnet_Turpentine_Model_Shim_Mage_Core_Config0.00071360,5280
OBSERVER: turpentine_varnish_controller_front_init_before0.0005144,6080
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00261112,824262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0010152,3360
OBSERVER: ET_IpSecurity_observer0.00482157,0640
OBSERVER: askit0.0002117,0320
OBSERVER: easybanner0.00312102,0720
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00281128,8880
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0002181,4000
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001141,1440
mage::dispatch::routers_match1.4961100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.033012,072,2162,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0004132,4640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0020328,2080
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0014175,1920
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.007611,233,1842,359,296
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.02141623,6880
OBSERVER: log0.01311132,3840
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0003115,9360
OBSERVER: pagecache0.0007118,0880
OBSERVER: persistent0.00144177,8800
OBSERVER: persistent_quote0.00101133,3360
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0007183,4320
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view1.4626100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0188658542,0400
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0001141,3360
DISPATCH EVENT:catalog_controller_category_init_after0.033811,770,6561,835,008
OBSERVER: ammeta0.033711,767,8081,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.00351354,088524,288
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0001111,0000
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.00257391,6880
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00043020,6000
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.005234248,608262,144
locale/currency0.00497198,552262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0011143,1120
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0009140,1760
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0006116,0320
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.0195144,8720
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_xml_before0.0032197,9360
easybanner::updateLayout0.0026155,5680
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.006017040
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.059315,291,2565,242,880
BLOCK: formkey0.00051119,664262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00111206,1680
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00071206,1680
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00071206,1680
BLOCK: root0.0008167,8880
BLOCK: head0.00051137,2160
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00021421,5280
BLOCK: js_cookies0.0003163,680262,144
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00094773,3760
BLOCK: after_body_start0.00051105,1360
BLOCK: global_notices0.0003161,8240
BLOCK: header0.0004162,328262,144
BLOCK: top.links0.0003164,8400
BLOCK: store_language0.0004164,1920
BLOCK: catalog.topnav0.00061107,216262,144
BLOCK: top.container0.0003154,4560
BLOCK: breadcrumbs0.0003161,6960
BLOCK: global_messages0.00061141,224262,144
BLOCK: footer0.00061155,8880
BLOCK: core_profiler0.0003153,9760
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0017241,960262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00063118,8400
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00092223,4960
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0023570,776262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003153,7680
BLOCK: return_link0.00081132,8080
BLOCK: checkout_cart_link0.0004162,080262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00191107,0400
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0007119,3840
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00061146,136262,144
BLOCK: right.poll0.00061110,2320
BLOCK: tags_popular0.0004163,5600
BLOCK: right.reports.product.compared0.00061152,800262,144
BLOCK: google_analytics0.0003163,6560
BLOCK: wishlist_link0.0004167,7360
BLOCK: wishlist_sidebar0.00061165,504262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003162,9120
BLOCK: head_rss0.0010169,064262,144
BLOCK: turpentine_notices0.00051121,4800
BLOCK: optimiseweb_cookienotice0.0004166,9680
BLOCK: headerCart0.00083135,3440
BLOCK ACTION: headerCart -> addItemRender0.00021218,7840
BLOCK: ajaxpro_customer_login0.00051122,4080
BLOCK: ajaxsearch_category_filter0.0004162,7760
BLOCK: navigationpro.top0.0004170,5200
BLOCK: cms_scroll_up0.0004253,280262,144
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0007283,8000
BLOCK: e64bcaf915273bada506379ff8e48f810.0005163,7600
BLOCK: e8b0c687373ecb294bf9fd531b0ff8e30.0004161,9440
BLOCK: currency0.0005165,624262,144
BLOCK: catalog.leftnav0.00311344,560262,144
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0002123,1840
BLOCK: category.products0.00511139,776262,144
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.0401370113,3520
BLOCK: product_list0.00061156,1360
BLOCK: product_list_toolbar0.0027193,408262,144
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.0005183,6320
BLOCK ACTION: product_list -> addColumnCountLayoutDepend0.00021510,6000
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0003161,3840
BLOCK: subcategories0.0004166,1840
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0004163,0240
BLOCK: easybanner.placeholder.left-top0.0003162,7600
BLOCK ACTION: easybanner.placeholder.content-bottom -> addBanner0.0002213,3760
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render1.3340100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.01398062,1600
OBSERVER: turpentine_esi_core_block_abstract_to_html_before0.00528026,7120
OBSERVER: avail_stock_status_to_html_before0.00318048,7680
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00734754,5520
frontend/base/default/template/page/2columns-left.phtml1.291019,526,87210,747,904
frontend/argento/default/template/page/html/head.phtml0.01951328,744262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00644448,5840
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00727619,8880
OBSERVER: ajaxpro_add_block_wrapper0.00397631,9760
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0006168,0240
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0004115,9360
frontend/argento/default/template/page/html/header.phtml0.765914,673,7845,505,024
frontend/argento/argento/template/easyflags/flags.phtml0.0052113,5680
init_config_section:stores_de0.002711,7840
frontend/base/default/template/page/template/links.phtml0.0023136,2400
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.010514611,543,4960
frontend/argento/default/template/checkout/cart/top.phtml0.00381393,632524,288
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0003132,488262,144
frontend/argento/default/template/ajaxsearch/topsearch.phtml0.00261129,2560
frontend/argento/default/template/easybanner/placeholder.phtml0.02817398,5600
frontend/argento/default/template/navigationpro/top.phtml0.739013,836,1764,456,448
DISPATCH EVENT:page_block_html_topmenu_gethtml_before0.499622,011,6722,359,296
OBSERVER: catalog_add_topmenu_items0.499322,013,0642,359,296
CORE::create_object_of::TM_NavigationPro_Model_Menu0.0096671381,2640
CORE::create_object_of::TM_EasyBanner_Model_Mysql4_Banner_Collection0.0004211,7200
frontend/base/default/template/catalog/category/view.phtml0.09161529,248524,288
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0024170,1760
layout/package_update: default0.0177140,6640
layout/db_update: default0.0022128,1120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.0002147,7200
layout/db_update: catalog_category_layered_nochildren0.5038100
layout/db_update: STORE_sl0.5024100
layout/db_update: THEME_frontend_argento_argento0.5011100
layout/db_update: catalog_category_view0.4997100
layout/package_update: catalog_category_layered0.0106124,7920
layout/db_update: MAP_popup0.4975100
layout/db_update: SHORTCUT_popup0.4960100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup0.4945100
layout/db_update: tm_ajaxpro_catalog_product_view0.4929100
layout/package_update: page_two_columns_left0.001022,0240
layout/db_update: page_two_columns_left0.4895200
layout/db_update: catalog_category_layered0.4883100
layout/db_update: CATEGORY_7300.4871100
layout/db_update: customer_logged_out0.4856100
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.0052165,2320
OBSERVER: review0.0050162,3440
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.004212,4400
frontend/argento/default/template/catalog/layer/view.phtml0.002513,1760
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.0005110,1920
frontend/argento/default/template/navigationpro/sidebar.phtml0.324212,317,3282,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Tag_Model_Resource_Popular_Collection0.0005135,1040
frontend/argento/default/template/catalog/product/compare/sidebar.phtml0.0005122,8320
frontend/base/default/template/optimiseweb/cookienotice/cookienotice.phtml0.0018118,6160
frontend/argento/default/template/ajaxpro/notice.phtml0.0004113,9040
frontend/argento/default/template/ajaxpro/checkout/form.phtml0.0009110,5040
frontend/argento/default/template/ajaxpro/compare/form.phtml0.00381103,8000
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Compare_Item_Collection0.0005110,2960
frontend/argento/default/template/lightboxpro/highslide/config.phtml0.001815,5120
CACHE_URL0.03731759,272786,432