Od pon. do petka od 8:00-16:00 ure. 02/7200-483 

Search Site

Rezkarji

Z izbirano kategorijo se ne ujema noben izdelek.

Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov. Nekateri piškotki so bili morda že servirani v skladu z zakonodajo.

Z nadaljevanjem obiska teh strani soglašate z njihovo uporabo.

Več o tem

Back to top

Back to top

 

O spletnem centru Podpora

Dodatki

O nas Podjetje

Splošni pogoji
Dostava
Spletni Piškotki

Moj račun
Lista želja
Status naročil
Seznam želja
E-novice

Akcijska ponudba
Ceneje na spletu
Najbolj prodajni artikli
Najbolj popularni artikli
Blagovne znamke

Kontaktirajte nas
Lokacija trgovine

Prodajno mesto
Kontakti
O podjetju

 

Slike so deloma simbolične, možne so napake pri tehničnih podatkih ali pri imenu artikla! Fotografije ne zagotavljajo lastnosti izdelkov.
Ponudba v spletni trgovini frama-shop.si se lahko razlikuje od ponudbe v maloprodajni Trgovini Frama!
Vse cene so v EUR z vključenim ddv!

[profiler]
Memory usage: real: 24641536, emalloc: 23219616
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage2.9304100
mage::app::init::system_config0.0017126,8480
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0038191,3360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Cache0.0002113,0560
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0009776,0720
mage::app::init::config::load_cache0.017412,104524,288
mage::app::init::stores0.00791637,456262,144
init_config_section:stores_sl0.006312,1280
mage::app::init_front_controller0.01671483,400524,288
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.01071307,096524,288
OBSERVER: turpentine_esi_controller_front_init_before0.00711202,560262,144
turpentine::observer::esi::loadCacheClearEvents0.00701171,240262,144
turpentine::helper::esi::getCacheClearEvents0.0008147,8640
CORE::create_object_of::Nexcessnet_Turpentine_Model_Shim_Mage_Core_Config0.00371360,5280
OBSERVER: turpentine_varnish_controller_front_init_before0.0028144,4800
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00521112,8480
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0006152,3360
OBSERVER: ET_IpSecurity_observer0.01402157,0640
OBSERVER: askit0.0002117,0320
OBSERVER: easybanner0.00952102,048262,144
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0069176,7680
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0003181,4000
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002141,1440
mage::dispatch::routers_match2.8443100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.059812,070,4562,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0003132,4640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0014326,9520
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0043175,192262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.012111,233,1442,097,152
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.04151623,2720
OBSERVER: log0.02411132,3200
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0002115,9360
OBSERVER: pagecache0.0006118,0960
OBSERVER: persistent0.00724177,8800
OBSERVER: persistent_quote0.00101132,9760
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0007182,9600
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view2.7844100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0325660543,4481,048,576
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0002141,3360
DISPATCH EVENT:catalog_controller_category_init_after0.069911,782,5441,835,008
OBSERVER: ammeta0.069811,779,6961,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.00771354,104262,144
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0001111,0000
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.00557391,688262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00033020,6000
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.012034248,568262,144
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.0766372122,0720
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00073118,8400
locale/currency0.00468198,480262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0008142,872262,144
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0006139,936262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0006116,0320
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.0006144,8720
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_xml_before0.0095197,912262,144
easybanner::updateLayout0.0091155,568262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.011917040
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.106215,283,4805,242,880
BLOCK: formkey0.00051119,6640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00101206,1680
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00081206,1680
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00071206,1680
BLOCK: root0.0008167,8880
BLOCK: head0.00051137,216262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00021421,5280
BLOCK: js_cookies0.0004163,6800
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00084773,3760
BLOCK: after_body_start0.00041105,1360
BLOCK: global_notices0.0037161,824262,144
BLOCK: header0.0006162,3280
BLOCK: top.links0.0031164,8400
BLOCK: store_language0.0003164,1920
BLOCK: catalog.topnav0.00061107,216262,144
BLOCK: top.container0.0003154,4560
BLOCK: breadcrumbs0.0003161,6960
BLOCK: global_messages0.00061141,224262,144
BLOCK: messages0.005211,4240
BLOCK: footer0.00051155,8880
BLOCK: core_profiler0.0003153,9760
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0014235,6480
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00392223,496262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0021570,7760
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003153,7680
BLOCK: return_link0.00391132,832262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0004162,0800
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00161107,0400
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0037119,3840
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00051146,136262,144
BLOCK: right.poll0.00051110,2320
BLOCK: tags_popular0.0003163,560262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.00051152,7840
BLOCK: google_analytics0.0034163,6560
BLOCK: wishlist_link0.0003167,736262,144
BLOCK: wishlist_sidebar0.00061165,5040
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003162,912262,144
BLOCK: head_rss0.0040169,0000
BLOCK: turpentine_notices0.00041121,4800
BLOCK: optimiseweb_cookienotice0.0003166,9680
BLOCK: headerCart0.00073135,3440
BLOCK ACTION: headerCart -> addItemRender0.00021218,7840
BLOCK: ajaxpro_customer_login0.00051122,424262,144
BLOCK: ajaxsearch_category_filter0.0003162,7760
BLOCK ACTION: left.search -> setTemplate0.003016800
BLOCK: navigationpro.top0.0003170,528262,144
BLOCK: navigationpro.left0.003112,6160
BLOCK: cms_scroll_up0.0004253,2720
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0035283,8000
BLOCK: e64bcaf915273bada506379ff8e48f810.0004163,7600
BLOCK: e8b0c687373ecb294bf9fd531b0ff8e30.0003161,944262,144
BLOCK: currency0.0004165,6240
BLOCK: catalog.leftnav0.00581344,560262,144
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0002123,1840
BLOCK: category.products0.00661138,368262,144
BLOCK: product_list0.00051156,1360
BLOCK: product_list_toolbar0.0024193,408262,144
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.0003183,6160
BLOCK ACTION: product_list -> addColumnCountLayoutDepend0.00021510,6000
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0004161,3840
BLOCK: subcategories0.0034166,1840
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0003163,0240
BLOCK: easybanner.placeholder.left-top0.0034162,7600
BLOCK ACTION: easybanner.placeholder.content-bottom -> addBanner0.0002213,376262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.006415,2320
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render2.5709100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.03678062,1600
OBSERVER: turpentine_esi_core_block_abstract_to_html_before0.01588026,7120
OBSERVER: avail_stock_status_to_html_before0.00618048,7680
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.01024754,5520
frontend/base/default/template/page/2columns-left.phtml2.506919,524,74410,747,904
frontend/argento/default/template/page/html/head.phtml0.03821328,848524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.01484448,5840
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.02637619,9680
OBSERVER: ajaxpro_add_block_wrapper0.01067632,0560
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0036168,0240
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0004115,9360
frontend/argento/default/template/page/html/header.phtml1.418114,672,0085,242,880
frontend/argento/argento/template/easyflags/flags.phtml0.0080113,5520
init_config_section:stores_de0.005611,7840
frontend/base/default/template/page/template/links.phtml0.0052136,2560
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.030814611,543,536262,144
frontend/argento/default/template/checkout/cart/top.phtml0.00601393,584524,288
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0002132,4640
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Resource_Quote_Item0.003011,5840
frontend/argento/default/template/ajaxsearch/topsearch.phtml0.00641129,256262,144
frontend/argento/default/template/ajaxpro/customer/login.phtml0.003311,6960
frontend/argento/default/template/easybanner/placeholder.phtml0.04207398,5200
frontend/argento/default/template/navigationpro/top.phtml1.365313,834,9204,456,448
DISPATCH EVENT:page_block_html_topmenu_gethtml_before0.943822,011,8322,097,152
OBSERVER: catalog_add_topmenu_items0.943522,013,2162,097,152
CORE::create_object_of::TM_NavigationPro_Model_Menu0.0199671381,2640
CORE::create_object_of::TM_EasyBanner_Model_Mysql4_Banner_Collection0.0003211,7200
frontend/base/default/template/catalog/category/view.phtml0.17501529,304524,288
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0068170,1440
layout/package_update: default0.0351140,6640
layout/db_update: default0.0022128,1120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.0002147,7200
layout/db_update: catalog_category_layered_nochildren1.0305100
layout/db_update: STORE_sl1.0260100
layout/db_update: THEME_frontend_argento_argento1.0247100
layout/db_update: catalog_category_view1.0200100
layout/package_update: catalog_category_layered0.0197124,7840
layout/db_update: MAP_popup1.0178100
layout/db_update: SHORTCUT_popup1.0130100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup1.0115100
layout/db_update: tm_ajaxpro_catalog_product_view1.0100100
layout/package_update: page_two_columns_left0.001022,0240
layout/db_update: page_two_columns_left1.0030200
layout/db_update: catalog_category_layered0.9994100
layout/db_update: CATEGORY_3980.9981100
layout/db_update: customer_logged_out0.9967100
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.0113165,2720
OBSERVER: review0.0111162,3600
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.007012,4160
frontend/argento/default/template/catalog/layer/view.phtml0.004913,1760
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.0004110,1920
frontend/argento/default/template/navigationpro/sidebar.phtml0.697912,316,2722,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Tag_Model_Resource_Popular_Collection0.0006135,1040
frontend/argento/default/template/catalog/product/compare/sidebar.phtml0.0005122,8320
frontend/base/default/template/optimiseweb/cookienotice/cookienotice.phtml0.0061118,6160
frontend/argento/default/template/ajaxpro/init.phtml0.003717,0320
frontend/argento/default/template/ajaxpro/notice.phtml0.0004113,9040
frontend/argento/default/template/ajaxpro/checkout/form.phtml0.0010110,5040
frontend/argento/default/template/ajaxpro/compare/form.phtml0.01131103,7840
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Compare_Item_Collection0.0036110,2960
frontend/argento/default/template/lightboxpro/highslide/config.phtml0.004815,5120
CACHE_URL0.05811758,736786,432