Od pon. do petka od 8:00-16:00 ure. 02/7200-483 

Search Site

Čistilne paste

7 Izdelkov

na stran

Tabela  Seznam 

Nastavi padajočo smer

7 Izdelkov

na stran

Tabela  Seznam 

Nastavi padajočo smer

Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov. Nekateri piškotki so bili morda že servirani v skladu z zakonodajo.

Z nadaljevanjem obiska teh strani soglašate z njihovo uporabo.

Več o tem

Back to top

Back to top

 

O spletnem centru Podpora

Dodatki

O nas Podjetje

Splošni pogoji
Dostava
Spletni Piškotki

Moj račun
Lista želja
Status naročil
Seznam želja
E-novice

Akcijska ponudba
Ceneje na spletu
Najbolj prodajni artikli
Najbolj popularni artikli
Blagovne znamke

Kontaktirajte nas
Lokacija trgovine

Prodajno mesto
Kontakti
O podjetju

 

Slike so deloma simbolične, možne so napake pri tehničnih podatkih ali pri imenu artikla! Fotografije ne zagotavljajo lastnosti izdelkov.
Ponudba v spletni trgovini frama-shop.si se lahko razlikuje od ponudbe v maloprodajni Trgovini Frama!
Vse cene so v EUR z vključenim ddv!

[profiler]
Memory usage: real: 29097984, emalloc: 27791776
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage2.0417100
mage::app::init::system_config0.0012126,8240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0007191,3360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Cache0.0002113,0560
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.002117810,9200
mage::app::init::config::load_cache0.009212,104524,288
mage::app::init::stores0.00561637,456262,144
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002181,2720
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0003181,2720
init_config_section:stores_sl0.003312,1280
mage::app::init_front_controller0.00951483,432524,288
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00591307,096262,144
OBSERVER: turpentine_esi_controller_front_init_before0.00471202,432262,144
turpentine::observer::esi::loadCacheClearEvents0.00441171,1120
turpentine::helper::esi::getCacheClearEvents0.0010147,7360
CORE::create_object_of::Nexcessnet_Turpentine_Model_Shim_Mage_Core_Config0.00061360,5280
OBSERVER: turpentine_varnish_controller_front_init_before0.0005144,6080
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00241112,856262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0009152,3360
OBSERVER: ET_IpSecurity_observer0.00402157,0640
OBSERVER: askit0.0002117,0320
OBSERVER: easybanner0.00342102,0480
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00241129,1120
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0003261,7840
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001141,1440
mage::dispatch::routers_match1.9988100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.030712,071,9602,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0004132,4640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0018328,2080
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0012175,192262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.007311,233,1682,097,152
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.02001623,4640
OBSERVER: log0.01291132,3200
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0002115,9360
OBSERVER: pagecache0.0006118,0960
OBSERVER: persistent0.00124177,8800
OBSERVER: persistent_quote0.00081133,1680
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006183,1760
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view1.9678100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0165659542,744524,288
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0003221,7200
DISPATCH EVENT:catalog_controller_category_init_after0.039812,093,0242,097,152
OBSERVER: ammeta0.039712,090,1762,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.00401354,080262,144
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0001111,0000
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.00259194,136262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00109361,9280
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.0052128127,4640
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00463211,704524,288
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.0414371121,9920
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00207444,2960
locale/currency0.003518198,960262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0008142,8560
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0006139,9200
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0008116,0320
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.0307144,8720
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_xml_before0.0036197,9120
easybanner::updateLayout0.0029155,5680
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.006217040
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.090416,133,9846,029,312
BLOCK: formkey0.00071119,6640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00131316,6960
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00081316,6960
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00071306,6480
BLOCK: root0.0010167,888262,144
BLOCK: head0.00051137,2160
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00031421,5280
BLOCK: js_cookies0.0003163,6800
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00094773,3760
BLOCK: after_body_start0.00051105,136262,144
BLOCK: global_notices0.0003161,8240
BLOCK: header0.0003162,3280
BLOCK: top.links0.0004164,840262,144
BLOCK: store_language0.0004164,1920
BLOCK: catalog.topnav0.00061107,2160
BLOCK: top.container0.0004154,4560
BLOCK: breadcrumbs0.0003161,712262,144
BLOCK: global_messages0.00061141,2240
BLOCK: footer0.00061155,888262,144
BLOCK: core_profiler0.0003153,9760
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0015235,5920
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00092223,496262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0022570,7760
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003153,7680
BLOCK: return_link0.00081132,808262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0003162,0800
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00181107,040262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0008119,3840
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00071146,1360
BLOCK: right.poll0.00061110,232262,144
BLOCK: tags_popular0.0004163,5600
BLOCK: right.reports.product.compared0.00051152,7840
BLOCK: google_analytics0.0004163,656262,144
BLOCK: wishlist_link0.0003167,7360
BLOCK: wishlist_sidebar0.00061165,5040
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003162,912262,144
BLOCK: head_rss0.0009169,0000
BLOCK: turpentine_notices0.00051121,480262,144
BLOCK: optimiseweb_cookienotice0.0004166,9680
BLOCK: headerCart0.00073135,3440
BLOCK ACTION: headerCart -> addItemRender0.00021218,7840
BLOCK: ajaxpro_customer_login0.00051122,408262,144
BLOCK: ajaxsearch_category_filter0.0004164,8240
BLOCK: navigationpro.top0.0004170,520262,144
BLOCK: cms_scroll_up0.0004253,2800
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0005283,8000
BLOCK: e64bcaf915273bada506379ff8e48f810.0004163,760262,144
BLOCK: e8b0c687373ecb294bf9fd531b0ff8e30.0004161,9440
BLOCK: currency0.0003163,5760
BLOCK: catalog.leftnav0.037511,196,0241,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.0027871,8800
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0002123,1840
BLOCK: category.products0.00351137,3920
BLOCK: product_list0.00051156,1520
BLOCK: product_list_toolbar0.0023192,976262,144
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.0004183,6160
BLOCK ACTION: product_list -> addColumnCountLayoutDepend0.00021510,6000
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0004161,3840
BLOCK: subcategories0.0004166,184262,144
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0004163,0240
BLOCK: easybanner.placeholder.left-top0.0003162,7600
BLOCK ACTION: easybanner.placeholder.content-bottom -> addBanner0.0002213,3760
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render1.7855100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.01719062,6400
OBSERVER: turpentine_esi_core_block_abstract_to_html_before0.00669028,1520
OBSERVER: avail_stock_status_to_html_before0.00379050,2080
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00945968,2160
frontend/base/default/template/page/2columns-left.phtml1.7349112,891,50413,631,488
frontend/argento/default/template/page/html/head.phtml0.01881328,896262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00594549,6640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00978620,7200
OBSERVER: ajaxpro_add_block_wrapper0.00528634,8080
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0007168,0240
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0004115,9360
frontend/argento/default/template/page/html/header.phtml0.717814,672,5525,242,880
frontend/argento/argento/template/easyflags/flags.phtml0.0053113,6000
init_config_section:stores_de0.002611,7840
frontend/base/default/template/page/template/links.phtml0.0023136,2560
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.010014611,543,5360
frontend/argento/default/template/checkout/cart/top.phtml0.00331393,584524,288
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0003132,464262,144
frontend/argento/default/template/ajaxsearch/topsearch.phtml0.00261129,2560
frontend/argento/default/template/easybanner/placeholder.phtml0.03187398,1840
frontend/argento/default/template/navigationpro/top.phtml0.692213,835,5044,456,448
DISPATCH EVENT:page_block_html_topmenu_gethtml_before0.473122,012,0562,097,152
OBSERVER: catalog_add_topmenu_items0.472822,013,6242,097,152
CORE::create_object_of::TM_NavigationPro_Model_Menu0.0091671381,2640
CORE::create_object_of::TM_EasyBanner_Model_Mysql4_Banner_Collection0.0004211,7200
frontend/base/default/template/catalog/category/view.phtml0.498813,266,2243,407,872
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0021111,0560
layout/package_update: default0.0199140,6560
layout/db_update: default0.0032128,1120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.0004147,7200
layout/package_update: catalog_category_layered_nochildren0.00111848262,144
layout/db_update: catalog_category_layered_nochildren0.9998100
layout/db_update: STORE_sl0.9977100
layout/db_update: THEME_frontend_argento_argento0.9955100
layout/db_update: catalog_category_view0.9932100
layout/package_update: catalog_category_layered0.0180124,8080
layout/db_update: MAP_popup0.9894100
layout/db_update: SHORTCUT_popup0.9868100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup0.9842100
layout/package_update: tm_ajaxpro_catalog_product_view0.001111,3040
layout/db_update: tm_ajaxpro_catalog_product_view0.9815100
layout/package_update: page_two_columns_left0.001822,0400
layout/db_update: page_two_columns_left0.9756200
layout/db_update: catalog_category_layered0.9737100
layout/db_update: CATEGORY_8970.9717100
layout/package_update: customer_logged_out0.001011,2560
layout/db_update: customer_logged_out0.9692100
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.02371521,872524,288
OBSERVER: review0.02361519,000524,288
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0054167,6160
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.01421348,088524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01141343,096524,288
OBSERVER: inventory0.01428306,424262,144
OBSERVER: tax0.01992340,856262,144
CORE::create_object_of::Mage_Tax_Model_Calculation0.00041510,0240
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Group0.0003159,4240
frontend/argento/default/template/catalog/product/list.phtml0.366712,374,3202,359,296
frontend/argento/default/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0043113,5760
__EAV_LOAD_MODEL__0.100371,717,1281,310,720
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.046471,140,960262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00035912,5440
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.03097248,072262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01217171,2960
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock_Item0.0002714,1120
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.20547388,176786,432
frontend/argento/default/template/catalog/layer/view.phtml0.04781368,816262,144
DISPATCH EVENT:catalog_prepare_price_select0.01511227,7360
CORE::create_object_of::Mage_Tax_Model_Resource_Class_Collection0.0004211,6880
OBSERVER: weee0.0025182,1280
frontend/argento/default/template/catalog/layer/filter.phtml0.002126,5520
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.0005110,1920
frontend/argento/default/template/navigationpro/sidebar.phtml0.333312,578,7602,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Tag_Model_Resource_Popular_Collection0.0005135,1040
frontend/base/default/template/optimiseweb/cookienotice/cookienotice.phtml0.0019118,6160
frontend/argento/default/template/ajaxpro/notice.phtml0.0004114,1840
frontend/argento/default/template/ajaxpro/checkout/form.phtml0.0009110,5040
frontend/argento/default/template/ajaxpro/compare/form.phtml0.00391103,7520
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Compare_Item_Collection0.0004110,2960
frontend/argento/default/template/lightboxpro/highslide/config.phtml0.001917,5600
CACHE_URL0.04481806,8961,048,576