Od pon. do petka od 8:00-16:00 ure. 02/7200-483 

Search Site

Kotni brusilniki

Izdelki 1 do 9 od skupno 39

na stran
Stran:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Tabela  Seznam 

Nastavi padajočo smer

Izdelki 1 do 9 od skupno 39

na stran
Stran:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Tabela  Seznam 

Nastavi padajočo smer

Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov. Nekateri piškotki so bili morda že servirani v skladu z zakonodajo.

Z nadaljevanjem obiska teh strani soglašate z njihovo uporabo.

Več o tem

Back to top

Back to top

 

O spletnem centru Podpora

Dodatki

O nas Podjetje

Splošni pogoji
Dostava
Spletni Piškotki

Moj račun
Lista želja
Status naročil
Seznam želja
E-novice

Akcijska ponudba
Ceneje na spletu
Najbolj prodajni artikli
Najbolj popularni artikli
Blagovne znamke

Kontaktirajte nas
Lokacija trgovine

Prodajno mesto
Kontakti
O podjetju

 

Slike so deloma simbolične, možne so napake pri tehničnih podatkih ali pri imenu artikla! Fotografije ne zagotavljajo lastnosti izdelkov.
Ponudba v spletni trgovini frama-shop.si se lahko razlikuje od ponudbe v maloprodajni Trgovini Frama!
Vse cene so v EUR z vključenim ddv!

[profiler]
Memory usage: real: 29622272, emalloc: 27946264
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage2.1593100
mage::app::init::system_config0.0011126,8240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0007191,3360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Cache0.0002113,0560
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.001918811,4000
mage::app::init::config::load_cache0.008812,104524,288
mage::app::init::stores0.00661637,432262,144
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002181,2720
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0003181,2720
init_config_section:stores_sl0.003512,1280
mage::app::init_front_controller0.00911483,432524,288
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00571307,096262,144
OBSERVER: turpentine_esi_controller_front_init_before0.00451202,432262,144
turpentine::observer::esi::loadCacheClearEvents0.00431171,1120
turpentine::helper::esi::getCacheClearEvents0.0009147,7360
CORE::create_object_of::Nexcessnet_Turpentine_Model_Shim_Mage_Core_Config0.00061360,5280
OBSERVER: turpentine_varnish_controller_front_init_before0.0005144,6080
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00231112,856262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0008152,3360
OBSERVER: ET_IpSecurity_observer0.00472157,0640
OBSERVER: askit0.0002117,0320
OBSERVER: easybanner0.00282102,0480
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00241129,1120
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0003281,8800
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001141,1440
mage::dispatch::routers_match2.1151100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.030512,071,9522,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0003132,4640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0019328,2080
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0014175,192262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.007011,233,1282,097,152
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.01971623,4960
OBSERVER: log0.01211132,3200
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0002115,9360
OBSERVER: pagecache0.0005118,0960
OBSERVER: persistent0.00114177,8800
OBSERVER: persistent_quote0.00091133,2000
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006183,2240
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view2.0843100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0165660543,448524,288
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0002241,8160
DISPATCH EVENT:catalog_controller_category_init_after0.040912,096,8002,097,152
OBSERVER: ammeta0.040812,093,9522,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.00381354,096262,144
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0001111,0000
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_after0.0001119360
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.00239594,680262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00109361,9440
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.0050130127,7680
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00273214,688262,144
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.0457372122,2240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00199053,7680
locale/currency0.003435199,784262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0007142,8560
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0005139,9200
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0006116,0560
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.0005144,8720
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_xml_before0.0028197,9120
easybanner::updateLayout0.0024155,5680
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.005917040
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.088216,135,2966,029,312
BLOCK: formkey0.00051119,6640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00131316,6960
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00081316,6960
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00071306,6480
BLOCK: root0.0007167,904262,144
BLOCK: head0.00051137,2160
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00021421,5280
BLOCK: js_cookies0.0003163,6800
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00084773,3760
BLOCK: after_body_start0.00041105,136262,144
BLOCK: global_notices0.0003161,8240
BLOCK: header0.0003162,3280
BLOCK: top.links0.0004164,840262,144
BLOCK: store_language0.0004164,1920
BLOCK: catalog.topnav0.00051107,2160
BLOCK: top.container0.0003154,4560
BLOCK: breadcrumbs0.0003161,712262,144
BLOCK: global_messages0.00061141,2240
BLOCK: footer0.00061155,888262,144
BLOCK: core_profiler0.0003153,9760
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0014235,6240
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00082223,496262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0022570,7760
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003153,7680
BLOCK: return_link0.00071132,824262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0003162,0800
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00161107,064262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0007119,3840
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00051146,1360
BLOCK: right.poll0.00051110,240262,144
BLOCK: tags_popular0.0003163,5600
BLOCK: right.reports.product.compared0.00051152,7840
BLOCK: google_analytics0.0004163,656262,144
BLOCK: wishlist_link0.0003167,7360
BLOCK: wishlist_sidebar0.00061165,504262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004162,9120
BLOCK: head_rss0.0009169,0000
BLOCK: turpentine_notices0.00051121,480262,144
BLOCK: optimiseweb_cookienotice0.0004166,9680
BLOCK: headerCart0.00073135,3440
BLOCK ACTION: headerCart -> addItemRender0.00021218,784262,144
BLOCK: ajaxpro_customer_login0.00041122,4080
BLOCK: ajaxsearch_category_filter0.0004164,8240
BLOCK: navigationpro.top0.0004170,5200
BLOCK: cms_scroll_up0.0004253,2800
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0005283,8000
BLOCK: e64bcaf915273bada506379ff8e48f810.0004163,760262,144
BLOCK: e8b0c687373ecb294bf9fd531b0ff8e30.0003161,9440
BLOCK: currency0.0004163,5760
BLOCK: catalog.leftnav0.037411,196,1441,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.0025871,8320
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0002123,1840
BLOCK: category.products0.00351138,4800
BLOCK: product_list0.00041156,1360
BLOCK: product_list_toolbar0.0023192,992262,144
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.0004183,6160
BLOCK ACTION: product_list -> addColumnCountLayoutDepend0.00021510,6000
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0004161,3840
BLOCK: subcategories0.0004166,192262,144
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0003163,0240
BLOCK: easybanner.placeholder.left-top0.0003162,7600
BLOCK ACTION: easybanner.placeholder.content-bottom -> addBanner0.0002213,3760
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render1.9410100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.01619262,7360
OBSERVER: turpentine_esi_core_block_abstract_to_html_before0.00629228,4400
OBSERVER: avail_stock_status_to_html_before0.00349250,4960
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00926170,5200
frontend/base/default/template/page/2columns-left.phtml1.8867113,015,72014,155,776
frontend/argento/default/template/page/html/head.phtml0.01821328,872262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00584549,6640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00938820,8480
OBSERVER: ajaxpro_add_block_wrapper0.00518835,3360
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0006168,0240
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0004115,9360
frontend/argento/default/template/page/html/header.phtml0.726614,672,4965,242,880
frontend/argento/argento/template/easyflags/flags.phtml0.0051113,6560
init_config_section:stores_de0.002711,7840
frontend/base/default/template/page/template/links.phtml0.0022136,2080
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.010214611,543,536262,144
frontend/argento/default/template/checkout/cart/top.phtml0.00311393,600524,288
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0003132,480262,144
frontend/argento/default/template/ajaxsearch/topsearch.phtml0.00251129,2560
frontend/argento/default/template/easybanner/placeholder.phtml0.02527398,1600
frontend/argento/default/template/navigationpro/top.phtml0.701113,835,2724,456,448
DISPATCH EVENT:page_block_html_topmenu_gethtml_before0.464522,011,9602,359,296
OBSERVER: catalog_add_topmenu_items0.464322,013,5202,359,296
CORE::create_object_of::TM_NavigationPro_Model_Menu0.0103671381,2640
CORE::create_object_of::TM_EasyBanner_Model_Mysql4_Banner_Collection0.0004211,7200
frontend/base/default/template/catalog/category/view.phtml0.671913,371,5363,670,016
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0020111,0720
layout/package_update: default0.0186140,6560
layout/db_update: default0.0024128,1120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.0003147,7200
layout/db_update: catalog_category_layered_nochildren1.1525100
layout/db_update: STORE_sl1.1512100
layout/db_update: THEME_frontend_argento_argento1.1498100
layout/db_update: catalog_category_view1.1484100
layout/package_update: catalog_category_layered0.0108124,7920
layout/db_update: MAP_popup1.1462100
layout/db_update: SHORTCUT_popup1.1447100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup1.1431100
layout/db_update: tm_ajaxpro_catalog_product_view1.1415100
layout/package_update: page_two_columns_left0.001122,0320
layout/db_update: page_two_columns_left1.1380200
layout/db_update: catalog_category_layered1.1369100
layout/db_update: CATEGORY_4941.1355100
layout/db_update: customer_logged_out1.1339100
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.02361545,128524,288
OBSERVER: review0.02341542,256524,288
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0065188,7600
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.01331350,184524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01061344,832524,288
OBSERVER: inventory0.016410331,888262,144
OBSERVER: tax0.01562341,144262,144
CORE::create_object_of::Mage_Tax_Model_Calculation0.00052818,0320
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Group0.00042816,9120
frontend/argento/default/template/catalog/product/list.phtml0.561212,433,9602,621,440
frontend/argento/default/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0058118,3360
frontend/base/default/template/page/html/pager.phtml0.001514,8080
__EAV_LOAD_MODEL__0.115491,827,5761,048,576
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.055691,300,544262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00035912,5440
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.03699255,848262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01459194,8400
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock_Item0.0003917,8880
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.37609398,632786,432
CORE::create_object_of::Mage_Weee_Model_Tax0.00041911,5760
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute0.00032013,7200
frontend/argento/default/template/catalog/layer/view.phtml0.04691374,5360
DISPATCH EVENT:catalog_prepare_price_select0.01011227,7200
CORE::create_object_of::Mage_Tax_Model_Resource_Class_Collection0.0003211,6880
OBSERVER: weee0.0017182,1280
frontend/argento/default/template/catalog/layer/filter.phtml0.002127,5600
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.0004110,1920
frontend/argento/default/template/navigationpro/sidebar.phtml0.317312,578,2082,883,584
CORE::create_object_of::Mage_Tag_Model_Resource_Popular_Collection0.0005135,1040
frontend/base/default/template/optimiseweb/cookienotice/cookienotice.phtml0.0018118,6160
frontend/argento/default/template/ajaxpro/notice.phtml0.0004114,1840
frontend/argento/default/template/ajaxpro/checkout/form.phtml0.0009110,5040
frontend/argento/default/template/ajaxpro/compare/form.phtml0.00351103,7520
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Compare_Item_Collection0.0004110,2960
frontend/argento/default/template/lightboxpro/highslide/config.phtml0.001817,5600
CACHE_URL0.04851831,9041,048,576