Od pon. do petka od 8:00-16:00 ure. 02/7200-483 

Search Site

Ročne krožne žage

7 Izdelkov

na stran

Tabela  Seznam 

Nastavi padajočo smer

7 Izdelkov

na stran

Tabela  Seznam 

Nastavi padajočo smer

Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov. Nekateri piškotki so bili morda že servirani v skladu z zakonodajo.

Z nadaljevanjem obiska teh strani soglašate z njihovo uporabo.

Več o tem

Back to top

Back to top

 

O spletnem centru Podpora

Dodatki

O nas Podjetje

Splošni pogoji
Dostava
Spletni Piškotki

Moj račun
Lista želja
Status naročil
Seznam želja
E-novice

Akcijska ponudba
Ceneje na spletu
Najbolj prodajni artikli
Najbolj popularni artikli
Blagovne znamke

Kontaktirajte nas
Lokacija trgovine

Prodajno mesto
Kontakti
O podjetju

 

Slike so deloma simbolične, možne so napake pri tehničnih podatkih ali pri imenu artikla! Fotografije ne zagotavljajo lastnosti izdelkov.
Ponudba v spletni trgovini frama-shop.si se lahko razlikuje od ponudbe v maloprodajni Trgovini Frama!
Vse cene so v EUR z vključenim ddv!

[profiler]
Memory usage: real: 29360128, emalloc: 28284440
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage3.0140100
mage::app::init::system_config0.0011126,8240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00611305,472786,432
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Cache0.0001113,0560
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.002821612,7440
mage::app::init::config::load_cache0.015212,1040
mage::app::init::stores0.01161637,448524,288
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0003181,2720
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0003181,2720
init_config_section:stores_sl0.009412,1280
mage::app::init_front_controller0.01841483,400524,288
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.01191307,096262,144
OBSERVER: turpentine_esi_controller_front_init_before0.00741202,432262,144
turpentine::observer::esi::loadCacheClearEvents0.00721171,112262,144
turpentine::helper::esi::getCacheClearEvents0.0009147,736262,144
CORE::create_object_of::Nexcessnet_Turpentine_Model_Shim_Mage_Core_Config0.00061360,5280
OBSERVER: turpentine_varnish_controller_front_init_before0.0035144,6080
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00561112,824262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0007152,3360
OBSERVER: ET_IpSecurity_observer0.01042157,0640
OBSERVER: askit0.0002117,0320
OBSERVER: easybanner0.00982102,3200
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00571129,1120
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0004261,7840
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002141,1440
mage::dispatch::routers_match2.9190100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.058412,071,9922,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0003132,4640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0059328,2080
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.003811,4080
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0050175,1920
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.014711,233,1522,359,296
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.03261623,5120
OBSERVER: log0.01901132,3200
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0002115,9360
OBSERVER: pagecache0.0005118,0960
OBSERVER: persistent0.00124177,912262,144
OBSERVER: persistent_quote0.00111133,1840
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0007183,1760
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view2.8601100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0213660543,464262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0003221,7200
DISPATCH EVENT:catalog_controller_category_init_after0.102812,096,8722,097,152
OBSERVER: ammeta0.102712,094,0242,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.00991354,128524,288
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0001111,0000
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.00659194,1360
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00159361,9280
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.0058128127,4800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00343214,6880
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.0493372122,2960
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00207444,2960
locale/currency0.010125199,296262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0039142,8560
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0007139,9200
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0005116,0320
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.09761119,736262,144
layout/package_update: default0.0467278,688262,144
layout/db_update: default0.0075230,192262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.00073316,6880
layout/package_update: catalog_category_layered_nochildren0.001621,5600
layout/db_update: catalog_category_layered_nochildren1.5155200
layout/package_update: STORE_sl0.001122320
layout/db_update: STORE_sl1.5141200
layout/package_update: THEME_frontend_argento_argento0.001222320
layout/db_update: THEME_frontend_argento_argento1.5126200
layout/package_update: catalog_category_view0.001421,4480
layout/db_update: catalog_category_view1.5111200
layout/package_update: catalog_category_layered0.0411235,6160
layout/package_update: MAP_popup0.001732,2960
layout/db_update: MAP_popup1.4932300
layout/package_update: SHORTCUT_popup0.005132,8720
layout/db_update: SHORTCUT_popup1.4915300
layout/package_update: SHORTCUT_uk_popup0.002232,8960
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup1.4898300
layout/package_update: tm_ajaxpro_catalog_product_view0.002433,6400
layout/db_update: tm_ajaxpro_catalog_product_view1.4882300
layout/package_update: page_two_columns_left0.003354,6160
layout/db_update: page_two_columns_left1.4868500
layout/db_update: catalog_category_layered1.4981200
layout/package_update: CATEGORY_5030.001222320
layout/db_update: CATEGORY_5031.4965200
layout/package_update: customer_logged_out0.002022,8880
layout/db_update: customer_logged_out1.4949200
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_xml_before0.0099198,1840
easybanner::updateLayout0.0095155,7840
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.009115680
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.145016,135,4886,029,312
BLOCK: formkey0.00371119,800262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00151316,6960
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00091316,6960
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00081306,6480
BLOCK: root0.0010167,8880
BLOCK: head0.00051137,2160
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00031421,5280
BLOCK: js_cookies0.0002163,680262,144
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00104773,3760
BLOCK: after_body_start0.00051105,1360
BLOCK: global_notices0.0003161,8240
BLOCK: header0.0004162,328262,144
BLOCK: top.links0.0003164,8400
BLOCK: store_language0.0003164,1920
BLOCK: catalog.topnav0.00041107,2160
BLOCK: top.container0.0003154,456262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0034161,6960
BLOCK: global_messages0.00081141,2240
BLOCK: footer0.00051155,888262,144
BLOCK: core_profiler0.0034153,9760
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0016235,5840
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00072223,496262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0023570,7760
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003153,7680
BLOCK: top.search0.003211,4400
BLOCK: return_link0.00101132,8080
BLOCK: checkout_cart_link0.0003162,0800
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00491107,040262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0007119,3840
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00051146,1360
BLOCK: right.poll0.00081110,232262,144
BLOCK: tags_popular0.0004163,5600
BLOCK: right.reports.product.compared0.00061152,808262,144
BLOCK: google_analytics0.0003163,7040
BLOCK: wishlist_link0.0034167,8080
BLOCK: wishlist_sidebar0.00071165,632262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003162,9360
BLOCK: head_rss0.0041169,0240
BLOCK: turpentine_notices0.00051121,504262,144
BLOCK: optimiseweb_cookienotice0.0036166,9680
BLOCK: headerCart0.00083135,352262,144
BLOCK ACTION: headerCart -> addItemRender0.00021218,7840
BLOCK: ajaxpro_customer_login0.00051124,4560
BLOCK: ajaxpro_compare_form0.003211,4240
BLOCK: ajaxsearch_category_filter0.0004162,792262,144
BLOCK: tm.load.jquery0.002611,1280
BLOCK: navigationpro.top0.0004170,5200
BLOCK: cms_scroll_up0.0004253,2720
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0005283,800262,144
BLOCK: e64bcaf915273bada506379ff8e48f810.0004163,7600
BLOCK: e8b0c687373ecb294bf9fd531b0ff8e30.0003161,9440
BLOCK: currency0.0003163,5760
BLOCK: catalog.leftnav0.052411,195,9041,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.0038871,8320
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0002123,1840
BLOCK: category.products0.00391138,5280
BLOCK: product_list0.00051156,1360
BLOCK: product_list_toolbar0.0027192,976262,144
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.0004183,6160
BLOCK ACTION: product_list -> addColumnCountLayoutDepend0.00031510,6000
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0004161,3840
BLOCK: subcategories0.0004166,184262,144
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0003163,0240
BLOCK: easybanner.placeholder.left-top0.0003162,7600
BLOCK ACTION: easybanner.placeholder.content-bottom -> addBanner0.0002213,3760
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render2.4889100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.02579062,6400
OBSERVER: turpentine_esi_core_block_abstract_to_html_before0.00739028,1520
OBSERVER: avail_stock_status_to_html_before0.01069050,2080
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.01085968,2160
frontend/base/default/template/page/2columns-left.phtml2.3722112,832,99213,369,344
frontend/argento/default/template/page/html/head.phtml0.02321328,888262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00684549,6640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.01078620,7600
OBSERVER: ajaxpro_add_block_wrapper0.00578634,8480
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0007168,0240
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0005115,936262,144
frontend/argento/default/template/page/html/header.phtml0.912214,675,3444,980,736
frontend/argento/argento/template/easyflags/flags.phtml0.0054113,6640
init_config_section:stores_de0.002711,7840
frontend/base/default/template/page/template/links.phtml0.0024136,2080
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.011614611,543,6000
frontend/argento/default/template/checkout/cart/top.phtml0.00331393,584524,288
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0003132,464262,144
frontend/argento/default/template/ajaxsearch/topsearch.phtml0.00301129,2560
frontend/argento/default/template/easybanner/placeholder.phtml0.02377398,200262,144
frontend/argento/default/template/navigationpro/top.phtml0.882413,837,4804,456,448
DISPATCH EVENT:page_block_html_topmenu_gethtml_before0.590322,012,6562,097,152
OBSERVER: catalog_add_topmenu_items0.590022,014,2162,097,152
CORE::create_object_of::TM_NavigationPro_Model_Menu0.0103671381,2640
CORE::create_object_of::TM_EasyBanner_Model_Mysql4_Banner_Collection0.0004211,7200
frontend/base/default/template/catalog/category/view.phtml0.882913,199,6003,145,728
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0020111,0720
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.02311524,832524,288
OBSERVER: review0.02291521,960524,288
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0054170,6000
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.01351348,104524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01111343,136524,288
OBSERVER: inventory0.01678306,368262,144
OBSERVER: tax0.01612340,928524,288
CORE::create_object_of::Mage_Tax_Model_Calculation0.00062214,3360
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Group0.00052213,4560
frontend/argento/default/template/catalog/product/list.phtml0.768912,358,1522,359,296
frontend/argento/default/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0055113,9040
__EAV_LOAD_MODEL__0.114871,643,4161,048,576
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.052771,057,968262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00035912,5440
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.03627249,368262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01477171,2400
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock_Item0.0002714,1120
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.36697391,096786,432
CORE::create_object_of::Mage_Weee_Model_Tax0.0005159,3040
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute0.00031611,1600
frontend/argento/default/template/catalog/layer/view.phtml0.04451368,904524,288
DISPATCH EVENT:catalog_prepare_price_select0.01111227,720262,144
CORE::create_object_of::Mage_Tax_Model_Resource_Class_Collection0.0003211,6880
OBSERVER: weee0.0023182,1280
frontend/argento/default/template/catalog/layer/filter.phtml0.001926,6400
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.0004110,1920
frontend/argento/default/template/navigationpro/sidebar.phtml0.384212,578,8162,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Tag_Model_Resource_Popular_Collection0.0005135,1040
frontend/base/default/template/optimiseweb/cookienotice/cookienotice.phtml0.0048118,6160
frontend/argento/default/template/ajaxpro/notice.phtml0.0003114,1600
frontend/argento/default/template/ajaxpro/checkout/form.phtml0.0083110,5040
frontend/argento/default/template/ajaxpro/compare/form.phtml0.00701103,7520
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Compare_Item_Collection0.0004110,2960
frontend/argento/default/template/lightboxpro/highslide/config.phtml0.006917,5600
CACHE_URL0.10731816,5681,048,576