Od pon. do petka od 8:00-16:00 ure. 02/7200-483 

Search Site

Sesalniki

Izdelki 1 do 9 od skupno 10

na stran
Stran:
  1. 1
  2. 2

Tabela  Seznam 

Nastavi padajočo smer

Izdelki 1 do 9 od skupno 10

na stran
Stran:
  1. 1
  2. 2

Tabela  Seznam 

Nastavi padajočo smer

Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov. Nekateri piškotki so bili morda že servirani v skladu z zakonodajo.

Z nadaljevanjem obiska teh strani soglašate z njihovo uporabo.

Več o tem

Back to top

Back to top

 

O spletnem centru Podpora

Dodatki

O nas Podjetje

Splošni pogoji
Dostava
Spletni Piškotki

Moj račun
Lista želja
Status naročil
Seznam želja
E-novice

Akcijska ponudba
Ceneje na spletu
Najbolj prodajni artikli
Najbolj popularni artikli
Blagovne znamke

Kontaktirajte nas
Lokacija trgovine

Prodajno mesto
Kontakti
O podjetju

 

Slike so deloma simbolične, možne so napake pri tehničnih podatkih ali pri imenu artikla! Fotografije ne zagotavljajo lastnosti izdelkov.
Ponudba v spletni trgovini frama-shop.si se lahko razlikuje od ponudbe v maloprodajni Trgovini Frama!
Vse cene so v EUR z vključenim ddv!

[profiler]
Memory usage: real: 29360128, emalloc: 28017000
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage2.1535100
mage::app::init::system_config0.0018126,8240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0016191,3360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Cache0.0003113,0560
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.001918711,3520
mage::app::init::config::load_cache0.008512,104524,288
mage::app::init::stores0.00541637,472262,144
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002181,2720
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0002181,2720
init_config_section:stores_sl0.002912,1280
mage::app::init_front_controller0.01671483,440524,288
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.01031307,096262,144
OBSERVER: turpentine_esi_controller_front_init_before0.00781202,432262,144
turpentine::observer::esi::loadCacheClearEvents0.00731171,1120
turpentine::helper::esi::getCacheClearEvents0.0018147,7360
CORE::create_object_of::Nexcessnet_Turpentine_Model_Shim_Mage_Core_Config0.00101360,5280
OBSERVER: turpentine_varnish_controller_front_init_before0.0009144,6080
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00431112,864262,144
init_config_section:admin0.001111,8000
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0017152,3360
OBSERVER: ET_IpSecurity_observer0.00502157,0640
OBSERVER: askit0.0005117,0320
OBSERVER: easybanner0.00312102,0480
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00511129,1120
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0004281,8800
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001141,1440
mage::dispatch::routers_match2.0901100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.051112,071,9522,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0011132,4640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0033328,2080
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0038175,192262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.012011,233,1362,097,152
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.02091623,4880
OBSERVER: log0.01301132,3200
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0003115,9360
OBSERVER: pagecache0.0005118,0960
OBSERVER: persistent0.00124177,8800
OBSERVER: persistent_quote0.00091133,1920
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006183,2240
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view2.0380100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0153661544,160524,288
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0002241,8160
DISPATCH EVENT:catalog_controller_category_init_after0.040412,096,7762,097,152
OBSERVER: ammeta0.040312,093,9282,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.00371354,104262,144
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0001111,0000
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.00249594,680262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00109361,9280
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.0048130127,7600
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00273214,688262,144
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.0361372122,0880
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00178550,8080
locale/currency0.003629199,488262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0007142,8560
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0005139,9200
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0005116,0320
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.0005144,3920
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_xml_before0.0030197,9200
easybanner::updateLayout0.0026155,5680
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.005217040
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.099516,130,9606,029,312
BLOCK: formkey0.00051119,6640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00131306,6480
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00081306,648262,144
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00081296,6000
BLOCK: root0.0008167,888262,144
BLOCK: head0.00051137,2160
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00031421,5280
BLOCK: js_cookies0.0003163,6800
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00134773,3760
BLOCK: after_body_start0.00041105,152262,144
BLOCK: global_notices0.0003161,8240
BLOCK: header0.0003162,3280
BLOCK: top.links0.0004164,840262,144
BLOCK: store_language0.0003164,2160
BLOCK: catalog.topnav0.00061107,2160
BLOCK: top.container0.0003154,4560
BLOCK: breadcrumbs0.0003161,696262,144
BLOCK: global_messages0.00051141,2240
BLOCK: footer0.00061155,888262,144
BLOCK: core_profiler0.0003153,9760
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0015235,6160
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00102223,496262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0021570,7760
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003153,7680
BLOCK: return_link0.00071132,824262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0003162,0800
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00171107,040262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0008119,3840
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00051146,1360
BLOCK: right.poll0.00061110,240262,144
BLOCK: tags_popular0.0003163,5600
BLOCK: right.reports.product.compared0.00061152,7840
BLOCK: google_analytics0.0003163,656262,144
BLOCK: wishlist_link0.0004167,7360
BLOCK: wishlist_sidebar0.00061165,504262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003162,9120
BLOCK: head_rss0.0009169,0000
BLOCK: turpentine_notices0.00051121,504262,144
BLOCK: optimiseweb_cookienotice0.0003166,9680
BLOCK: headerCart0.00093135,3440
BLOCK ACTION: headerCart -> addItemRender0.00031218,792262,144
BLOCK: ajaxpro_customer_login0.00041122,4080
BLOCK: ajaxsearch_category_filter0.0009164,8240
BLOCK: navigationpro.top0.0008170,5200
BLOCK: cms_scroll_up0.0008253,2800
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0007179,5360
BLOCK: e64bcaf915273bada506379ff8e48f810.0008163,784262,144
BLOCK: e8b0c687373ecb294bf9fd531b0ff8e30.0004161,9440
BLOCK: currency0.0004163,5760
BLOCK: catalog.leftnav0.039811,196,1201,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.0026871,8560
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0003123,1840
BLOCK: category.products0.00501138,4160
BLOCK: product_list0.00051156,1600
BLOCK: product_list_toolbar0.0026192,976262,144
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.0006183,6160
BLOCK ACTION: product_list -> addColumnCountLayoutDepend0.00021510,6000
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0004161,3840
BLOCK: subcategories0.0004166,184262,144
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0003163,0240
BLOCK: easybanner.placeholder.left-top0.0003162,7600
BLOCK ACTION: easybanner.placeholder.content-bottom -> addBanner0.0002213,3760
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render1.8846100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.01769262,7360
OBSERVER: turpentine_esi_core_block_abstract_to_html_before0.00679228,4400
OBSERVER: avail_stock_status_to_html_before0.00389250,4960
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00966170,5200
frontend/base/default/template/page/2columns-left.phtml1.8334113,094,12013,893,632
frontend/argento/default/template/page/html/head.phtml0.02061328,824262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00594549,6640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00968820,8320
OBSERVER: ajaxpro_add_block_wrapper0.00538835,3200
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0008168,0240
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0005115,9360
frontend/argento/default/template/page/html/header.phtml0.711714,672,4085,242,880
frontend/argento/argento/template/easyflags/flags.phtml0.0061113,6320
init_config_section:stores_de0.003411,7840
frontend/base/default/template/page/template/links.phtml0.0020136,2400
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.009914611,543,5520
frontend/argento/default/template/checkout/cart/top.phtml0.00481393,584524,288
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0003132,464262,144
frontend/argento/default/template/ajaxsearch/topsearch.phtml0.00351129,2560
frontend/argento/default/template/easybanner/placeholder.phtml0.02437398,1840
frontend/argento/default/template/navigationpro/top.phtml0.674313,835,2564,456,448
DISPATCH EVENT:page_block_html_topmenu_gethtml_before0.458222,011,8402,097,152
OBSERVER: catalog_add_topmenu_items0.458022,013,4082,097,152
CORE::create_object_of::TM_NavigationPro_Model_Menu0.0134671381,2640
CORE::create_object_of::TM_EasyBanner_Model_Mysql4_Banner_Collection0.0004211,7200
frontend/base/default/template/catalog/category/view.phtml0.635013,454,3123,670,016
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0019111,0640
layout/package_update: default0.0164140,6560
layout/db_update: default0.0023128,1120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.0002137,2480
layout/db_update: STORE_sl1.1112100
layout/db_update: THEME_frontend_argento_argento1.1100100
layout/db_update: catalog_category_view1.1087100
layout/package_update: catalog_category_layered0.0099124,8000
layout/db_update: MAP_popup1.1066100
layout/db_update: SHORTCUT_popup1.1053100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup1.1039100
layout/db_update: tm_ajaxpro_catalog_product_view1.1024100
layout/db_update: page_two_columns_left1.0992200
layout/db_update: catalog_category_layered1.0981100
layout/db_update: CATEGORY_3921.0969100
layout/db_update: customer_logged_out1.0955100
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.02211545,408524,288
OBSERVER: review0.02191542,536524,288
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0060189,0480
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.01251350,192524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01021344,864524,288
OBSERVER: inventory0.015410331,976262,144
OBSERVER: tax0.01682341,192262,144
CORE::create_object_of::Mage_Tax_Model_Calculation0.00052818,0320
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Group0.00042816,9120
frontend/argento/default/template/catalog/product/list.phtml0.532212,520,6722,621,440
frontend/argento/default/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0049117,0240
__EAV_LOAD_MODEL__0.107391,839,8801,310,720
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.052091,313,424262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00035912,5440
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.03459255,864262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01349194,9280
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock_Item0.0002917,8880
CORE::create_object_of::TM_ProLabels_Model_Label0.0003118,6560
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.35619398,632786,432
CORE::create_object_of::Mage_Weee_Model_Tax0.00041911,5760
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute0.00032013,7360
frontend/argento/default/template/catalog/layer/view.phtml0.04001372,7760
DISPATCH EVENT:catalog_prepare_price_select0.01231227,7520
CORE::create_object_of::Mage_Tax_Model_Resource_Class_Collection0.0002211,6880
OBSERVER: weee0.0022182,1440
frontend/argento/default/template/catalog/layer/filter.phtml0.001626,8400
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.0005110,1920
frontend/argento/default/template/navigationpro/sidebar.phtml0.309512,578,2322,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Tag_Model_Resource_Popular_Collection0.0005135,1040
frontend/base/default/template/optimiseweb/cookienotice/cookienotice.phtml0.0033118,6160
frontend/argento/default/template/ajaxpro/notice.phtml0.0004114,1600
frontend/argento/default/template/ajaxpro/checkout/form.phtml0.0010110,5040
frontend/argento/default/template/ajaxpro/compare/form.phtml0.00451103,7520
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Compare_Item_Collection0.0006110,2960
frontend/argento/default/template/lightboxpro/highslide/config.phtml0.002817,5600
CACHE_URL0.04461829,2881,048,576