Od pon. do petka od 8:00-16:00 ure. 02/7200-483 

Search Site

Laserska in merilna tehnika

2 Izdelkov

na stran

Tabela  Seznam 

Nastavi padajočo smer

2 Izdelkov

na stran

Tabela  Seznam 

Nastavi padajočo smer

Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov. Nekateri piškotki so bili morda že servirani v skladu z zakonodajo.

Z nadaljevanjem obiska teh strani soglašate z njihovo uporabo.

Več o tem

Back to top

 

O spletnem centru Podpora

Dodatki

O nas Podjetje

Splošni pogoji
Dostava
Spletni Piškotki

Moj račun
Lista želja
Status naročil
Seznam želja
E-novice

Akcijska ponudba
Ceneje na spletu
Najbolj prodajni artikli
Najbolj popularni artikli
Blagovne znamke

Kontaktirajte nas
Lokacija trgovine

Prodajno mesto
Kontakti
O podjetju

 

Slike so deloma simbolične, možne so napake pri tehničnih podatkih ali pri imenu artikla! Fotografije ne zagotavljajo lastnosti izdelkov.
Ponudba v spletni trgovini frama-shop.si se lahko razlikuje od ponudbe v maloprodajni Trgovini Frama!
Vse cene so v EUR z vključenim ddv!

[profiler]
Memory usage: real: 28835840, emalloc: 27607544
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage3.5931100
mage::app::init::system_config0.0041126,8240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0005191,3360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Cache0.0001113,0560
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.004918311,160262,144
mage::app::init::config::load_cache0.012012,104524,288
mage::app::init::stores0.01571633,0160
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002181,2720
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0002181,2720
init_config_section:stores_sl0.006312,1280
mage::app::init_front_controller0.01731483,344524,288
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.01131307,032262,144
OBSERVER: turpentine_esi_controller_front_init_before0.01021202,368262,144
turpentine::observer::esi::loadCacheClearEvents0.01001171,0480
turpentine::helper::esi::getCacheClearEvents0.0009147,6720
CORE::create_object_of::Nexcessnet_Turpentine_Model_Shim_Mage_Core_Config0.00371360,5280
OBSERVER: turpentine_varnish_controller_front_init_before0.0004144,6080
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00521112,832262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0007152,3360
OBSERVER: ET_IpSecurity_observer0.00742157,0640
OBSERVER: askit0.0002117,0320
OBSERVER: easybanner0.00582102,088262,144
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00511128,8880
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0003201,4960
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002131,0960
mage::dispatch::routers_match3.5109100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.044912,072,1522,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0003132,4640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0018328,2080
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0013175,192262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.012911,233,1202,097,152
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.02551623,7040
OBSERVER: log0.01561132,3840
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0002115,9360
OBSERVER: pagecache0.0005118,0880
OBSERVER: persistent0.00394177,8800
OBSERVER: persistent_quote0.00071133,3520
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0005183,4560
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view3.4657100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0310663545,576786,432
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0002161,4320
DISPATCH EVENT:catalog_controller_category_init_after0.066112,096,1442,097,152
OBSERVER: ammeta0.066012,093,2962,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.00691354,104262,144
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0001109520
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.00918192,784262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00109361,9280
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.0078123126,7600
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00303214,688262,144
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.0929371121,9120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00425533,0480
locale/currency0.006014198,768262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0006142,8560
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0005139,9200
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0005116,056262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.07511112,2880
layout/package_update: default0.0528274,560262,144
layout/db_update: default0.0074230,1920
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.00052914,8000
layout/package_update: STORE_sl0.001322320
layout/db_update: STORE_sl1.5890200
layout/db_update: THEME_frontend_argento_argento1.5847200
layout/package_update: catalog_category_view0.001021,4480
layout/db_update: catalog_category_view1.5833200
layout/package_update: catalog_category_layered0.0312232,0240
layout/package_update: MAP_popup0.001632,2960
layout/db_update: MAP_popup1.5561300
layout/package_update: SHORTCUT_popup0.001632,8720
layout/db_update: SHORTCUT_popup1.5516300
layout/package_update: SHORTCUT_uk_popup0.001732,8960
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup1.5502300
layout/package_update: tm_ajaxpro_catalog_product_view0.002033,6400
layout/db_update: tm_ajaxpro_catalog_product_view1.5488300
layout/package_update: page_two_columns_left0.001733,2240
layout/db_update: page_two_columns_left1.5447300
layout/db_update: catalog_category_layered1.5630200
layout/db_update: CATEGORY_3771.5618200
layout/package_update: customer_logged_out0.001422,3760
layout/db_update: customer_logged_out1.5576200
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_xml_before0.0059197,952262,144
easybanner::updateLayout0.0056155,608262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.006915680
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.182416,129,6646,029,312
BLOCK: formkey0.00051119,6560
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00451296,6000
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00091296,6000
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00331286,5520
BLOCK: root0.0007167,8880
BLOCK: head0.00041137,216262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00321421,5280
BLOCK: js_cookies0.0003163,6800
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00124270,6960
BLOCK: after_body_start0.00031105,1360
BLOCK: global_notices0.0003161,824262,144
BLOCK: header0.0003162,3280
BLOCK: top.links0.0003164,8400
BLOCK: store_language0.0003164,1920
BLOCK: catalog.topnav0.00041107,216262,144
BLOCK: top.container0.0003154,4800
BLOCK: breadcrumbs0.0003161,6960
BLOCK: global_messages0.00041141,224262,144
BLOCK: footer0.00051155,8880
BLOCK: core_profiler0.0033153,9760
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0014235,568262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00082223,4960
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0054570,8000
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003153,768262,144
BLOCK: return_link0.00071132,8080
BLOCK: checkout_cart_link0.0003162,104262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00481107,0160
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0011119,3840
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00061146,144262,144
BLOCK: right.poll0.00371110,2320
BLOCK: tags_popular0.0004163,5600
BLOCK: right.reports.product.compared0.00071152,832262,144
BLOCK: google_analytics0.0005163,7040
BLOCK: wishlist_link0.0005167,8080
BLOCK: wishlist_sidebar0.00381165,616262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004162,9360
BLOCK: head_rss0.0015169,032262,144
BLOCK: turpentine_notices0.00371121,4800
BLOCK: optimiseweb_cookienotice0.0005166,9680
BLOCK: headerCart0.00392138,560262,144
BLOCK ACTION: headerCart -> addItemRender0.0002812,5680
BLOCK: ajaxpro_customer_login0.00061124,4560
BLOCK: ajaxsearch_category_filter0.0005162,776262,144
BLOCK: navigationpro.top0.0005170,5200
BLOCK ACTION: navigationpro.top -> addDataFromConfig0.003312,0480
BLOCK ACTION: wishlist_link -> setAParams0.003119680
BLOCK: cms_scroll_up0.0005153,2720
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0005179,536262,144
BLOCK: e64bcaf915273bada506379ff8e48f810.0004163,7600
BLOCK: e8b0c687373ecb294bf9fd531b0ff8e30.0004161,9440
BLOCK ACTION: e8b0c687373ecb294bf9fd531b0ff8e3 -> setData0.003119520
BLOCK: currency0.0005163,576262,144
BLOCK: catalog.leftnav0.065111,195,9121,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.0055871,8560
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0002123,1840
BLOCK: category.products0.00681137,4240
BLOCK: product_list0.00041156,144262,144
BLOCK: product_list_toolbar0.0056192,9760
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.0004183,6160
BLOCK ACTION: product_list -> addColumnCountLayoutDepend0.0001107,5040
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0003161,384262,144
BLOCK: ajaxpro_list_toolbar0.003111,4240
BLOCK: subcategories0.0003166,1840
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0003163,0240
BLOCK: easybanner.placeholder.left-top0.0033162,7600
BLOCK ACTION: easybanner.placeholder.content-bottom -> addBanner0.0002213,3760
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.003415,2320
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render3.1189100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.03788662,4480
OBSERVER: turpentine_esi_core_block_abstract_to_html_before0.01878627,5760
OBSERVER: avail_stock_status_to_html_before0.00718649,6320
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.02145765,7840
frontend/base/default/template/page/2columns-left.phtml3.0314112,668,37613,631,488
frontend/argento/default/template/page/html/head.phtml0.03231328,896524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.01184549,6640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.01098220,6960
OBSERVER: ajaxpro_add_block_wrapper0.00438233,9840
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0035168,0240
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0003115,9360
frontend/argento/default/template/page/html/header.phtml1.431014,672,3845,242,880
frontend/argento/argento/template/easyflags/flags.phtml0.0076113,6000
init_config_section:stores_de0.005411,7840
frontend/base/default/template/page/template/links.phtml0.0050136,2560
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.019414601,542,4560
frontend/argento/default/template/checkout/cart/top.phtml0.00581393,600524,288
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0002132,4640
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Resource_Quote_Item_Collection0.003317,8400
frontend/argento/default/template/ajaxsearch/topsearch.phtml0.00551129,256262,144
frontend/argento/default/template/easybanner/placeholder.phtml0.02307398,1760
frontend/argento/default/template/navigationpro/top.phtml1.385613,835,3444,456,448
DISPATCH EVENT:page_block_html_topmenu_gethtml_before0.942422,012,3442,359,296
OBSERVER: catalog_add_topmenu_items0.942122,013,9122,359,296
CORE::create_object_of::TM_NavigationPro_Model_Menu0.0146671381,2640
CORE::create_object_of::TM_EasyBanner_Model_Mysql4_Banner_Collection0.0004211,7200
frontend/base/default/template/catalog/category/view.phtml0.504513,051,4563,145,728
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0018111,0720
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.03011511,680524,288
OBSERVER: review0.03001508,792524,288
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0068122,5520
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.01631342,888262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01371338,784262,144
OBSERVER: inventory0.01443242,664524,288
OBSERVER: tax0.02572336,2720
frontend/argento/default/template/catalog/product/list.phtml0.348112,258,5282,359,296
frontend/argento/default/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0077113,5760
__EAV_LOAD_MODEL__0.109421,175,6081,048,576
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.03592452,360262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00025912,5440
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.03162232,5200
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00972112,336262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.18072371,344524,288
frontend/argento/default/template/ajaxpro/list/toolbar.phtml0.004211,3680
frontend/argento/default/template/catalog/layer/view.phtml0.08931374,600262,144
frontend/argento/default/template/catalog/layer/filter.phtml0.001638,4000
DISPATCH EVENT:catalog_prepare_price_select0.02211223,632262,144
CORE::create_object_of::Mage_Tax_Model_Resource_Class_Collection0.0002211,6880
OBSERVER: weee0.0042182,128262,144
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.0044110,2080
frontend/argento/default/template/navigationpro/sidebar.phtml0.838812,315,7602,621,440
frontend/argento/default/template/ajaxsearch/leftsearch.phtml0.00091263,528262,144
CORE::create_object_of::Mage_Tag_Model_Resource_Popular_Collection0.0034135,1040
frontend/base/default/template/optimiseweb/cookienotice/cookienotice.phtml0.0017118,6160
frontend/argento/default/template/ajaxpro/init.phtml0.003512,5920
frontend/argento/default/template/ajaxpro/notice.phtml0.0003114,1600
frontend/argento/default/template/ajaxpro/checkout/form.phtml0.0008110,5040
frontend/argento/default/template/ajaxpro/compare/form.phtml0.00771103,7680
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Compare_Item_Collection0.0004110,2960
frontend/argento/default/template/ajaxpro/wishlist/form.phtml0.003211,4320
frontend/argento/default/template/lightboxpro/highslide/config.phtml0.001717,5600
CACHE_URL0.07861784,112786,432