Od pon. do petka od 8:00-16:00 ure. 02/7200-483 

Search Site

Kovčki in vozički za orodje

Z izbirano kategorijo se ne ujema noben izdelek.

Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov. Nekateri piškotki so bili morda že servirani v skladu z zakonodajo.

Z nadaljevanjem obiska teh strani soglašate z njihovo uporabo.

Več o tem

Back to top

Back to top

 

O spletnem centru Podpora

Dodatki

O nas Podjetje

Splošni pogoji
Dostava
Spletni Piškotki

Moj račun
Lista želja
Status naročil
Seznam želja
E-novice

Akcijska ponudba
Ceneje na spletu
Najbolj prodajni artikli
Najbolj popularni artikli
Blagovne znamke

Kontaktirajte nas
Lokacija trgovine

Prodajno mesto
Kontakti
O podjetju

 

Slike so deloma simbolične, možne so napake pri tehničnih podatkih ali pri imenu artikla! Fotografije ne zagotavljajo lastnosti izdelkov.
Ponudba v spletni trgovini frama-shop.si se lahko razlikuje od ponudbe v maloprodajni Trgovini Frama!
Vse cene so v EUR z vključenim ddv!

[profiler]
Memory usage: real: 24641536, emalloc: 23511320
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.5489100
mage::app::init::system_config0.0012126,8240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00241305,584786,432
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Cache0.0001113,0560
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00121157,8960
mage::app::init::config::load_cache0.006612,1040
mage::app::init::stores0.00631633,040524,288
init_config_section:stores_sl0.002312,1280
mage::app::init_front_controller0.00751483,360524,288
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00491307,056262,144
OBSERVER: turpentine_esi_controller_front_init_before0.00401202,392262,144
turpentine::observer::esi::loadCacheClearEvents0.00381171,072262,144
turpentine::helper::esi::getCacheClearEvents0.0008147,696262,144
CORE::create_object_of::Nexcessnet_Turpentine_Model_Shim_Mage_Core_Config0.00061360,5280
OBSERVER: turpentine_varnish_controller_front_init_before0.0004144,6080
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00181112,824262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0005152,3360
OBSERVER: ET_IpSecurity_observer0.00422157,0640
OBSERVER: askit0.0001117,0320
OBSERVER: easybanner0.00252102,0480
mage::dispatch::db_url_rewrite0.01941128,8880
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0004181,4000
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002141,1440
mage::dispatch::routers_match1.4901100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.032412,072,1842,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0004132,4640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0025328,2080
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0021175,1920
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.007411,233,1762,359,296
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.01981623,6800
OBSERVER: log0.01291132,3840
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0002115,9360
OBSERVER: pagecache0.0005118,0880
OBSERVER: persistent0.00104177,8720
OBSERVER: persistent_quote0.00071133,3360
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0005183,4320
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view1.4570100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0169661544,192262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0002141,3360
DISPATCH EVENT:catalog_controller_category_init_after0.028111,782,7201,835,008
OBSERVER: ammeta0.027911,779,8721,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.00342362,432524,288
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0002111,0000
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.00277391,6880
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00043020,6000
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.006034248,6000
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.0407372122,3440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00073118,8400
locale/currency0.00318198,3360
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0006142,8560
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0005139,9200
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0004116,0320
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.03881119,544262,144
layout/package_update: default0.0241278,6880
layout/db_update: default0.0038230,1840
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.00063316,6880
layout/package_update: catalog_category_layered_nochildren0.001421,560262,144
layout/db_update: catalog_category_layered_nochildren0.5467200
layout/db_update: STORE_sl0.5454200
layout/db_update: THEME_frontend_argento_argento0.5441200
layout/package_update: catalog_category_view0.001021,4480
layout/db_update: catalog_category_view0.5428200
layout/package_update: catalog_category_default0.0211235,3520
layout/package_update: MAP_popup0.001632,2960
layout/db_update: MAP_popup0.5275300
layout/package_update: SHORTCUT_popup0.001732,8720
layout/db_update: SHORTCUT_popup0.5260300
layout/package_update: SHORTCUT_uk_popup0.001832,8960
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup0.5245300
layout/package_update: tm_ajaxpro_catalog_product_view0.001933,6400
layout/db_update: tm_ajaxpro_catalog_product_view0.5230300
layout/package_update: page_two_columns_left0.002854,6000
layout/db_update: page_two_columns_left0.5215500
layout/db_update: catalog_category_default0.5317200
layout/db_update: CATEGORY_8040.5304200
layout/package_update: customer_logged_out0.001322,8880
layout/db_update: customer_logged_out0.5290200
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_xml_before0.0026197,9120
easybanner::updateLayout0.0023155,5680
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.005215680
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.045215,004,2484,980,736
BLOCK: formkey0.00041119,6640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00111176,024262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00071176,0240
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00071176,0240
BLOCK: root0.0007167,904262,144
BLOCK: head0.00031137,2160
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00021421,5280
BLOCK: js_cookies0.0002163,6800
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00084773,3760
BLOCK: after_body_start0.00031105,136262,144
BLOCK: global_notices0.0003161,8240
BLOCK: header0.0002162,3280
BLOCK: top.links0.0002164,840262,144
BLOCK: store_language0.0003164,1920
BLOCK: catalog.topnav0.00031107,2160
BLOCK: top.container0.0002154,4560
BLOCK: breadcrumbs0.0003161,720262,144
BLOCK: global_messages0.00031141,2240
BLOCK: footer0.00041155,912262,144
BLOCK: core_profiler0.0003153,9760
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0014235,5760
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00052223,496262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0019570,8000
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003153,7680
BLOCK: return_link0.00051132,824262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0003162,0800
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00131107,040262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0006119,3840
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00031146,1360
BLOCK: right.poll0.00041110,256262,144
BLOCK: tags_popular0.0003163,5600
BLOCK: right.reports.product.compared0.00031152,7840
BLOCK: google_analytics0.0003163,680262,144
BLOCK: wishlist_link0.0003167,7360
BLOCK: wishlist_sidebar0.00031165,504262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0002162,9120
BLOCK: head_rss0.0008169,0000
BLOCK: turpentine_notices0.00031121,480262,144
BLOCK: optimiseweb_cookienotice0.0003166,9680
BLOCK: headerCart0.00063135,344262,144
BLOCK ACTION: headerCart -> addItemRender0.00021218,7840
BLOCK: ajaxpro_customer_login0.00031122,4080
BLOCK: ajaxsearch_category_filter0.0003162,7760
BLOCK: navigationpro.top0.0003170,5200
BLOCK: cms_scroll_up0.0003253,2720
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0004283,8000
BLOCK: e64bcaf915273bada506379ff8e48f810.0003163,760262,144
BLOCK: e8b0c687373ecb294bf9fd531b0ff8e30.0004163,9920
BLOCK: currency0.0003163,5760
BLOCK: catalog.leftnav0.0003167,8480
BLOCK: category.products0.00351138,408262,144
BLOCK: product_list0.00041156,144262,144
BLOCK: product_list_toolbar0.0023193,3440
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.0003183,6160
BLOCK ACTION: product_list -> addColumnCountLayoutDepend0.00021510,6000
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0004161,384262,144
BLOCK: subcategories0.0003166,1840
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0003163,0240
BLOCK: easybanner.placeholder.left-top0.0003162,7600
BLOCK ACTION: easybanner.placeholder.content-bottom -> addBanner0.0001213,3760
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render1.3325100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.01527962,1120
OBSERVER: turpentine_esi_core_block_abstract_to_html_before0.00597926,5680
OBSERVER: avail_stock_status_to_html_before0.00317948,6240
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00764754,5840
frontend/base/default/template/page/2columns-left.phtml1.283119,564,91210,485,760
frontend/argento/default/template/page/html/head.phtml0.01701328,904524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00664448,5840
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00827519,8880
OBSERVER: ajaxpro_add_block_wrapper0.00457531,7760
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0004168,040262,144
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0003115,9360
frontend/argento/default/template/page/html/header.phtml0.722814,701,3685,242,880
frontend/argento/argento/template/easyflags/flags.phtml0.0064113,6320
init_config_section:stores_de0.003211,7840
frontend/base/default/template/page/template/links.phtml0.0028136,2160
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.011014611,543,5120
frontend/argento/default/template/checkout/cart/top.phtml0.00271393,584524,288
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0002132,4640
frontend/argento/default/template/ajaxsearch/topsearch.phtml0.00241129,256262,144
frontend/argento/default/template/easybanner/placeholder.phtml0.02727398,4880
frontend/argento/default/template/navigationpro/top.phtml0.693513,863,6084,456,448
DISPATCH EVENT:page_block_html_topmenu_gethtml_before0.473422,013,4242,359,296
OBSERVER: catalog_add_topmenu_items0.473122,014,8082,359,296
CORE::create_object_of::TM_NavigationPro_Model_Menu0.0099671381,2640
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0001123,1840
CORE::create_object_of::TM_EasyBanner_Model_Mysql4_Banner_Collection0.0004211,7200
frontend/base/default/template/tm/easycatalogimg/list.phtml0.0049168,960262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Flat_Collection0.0004217,128262,144
frontend/base/default/template/catalog/category/view.phtml0.08811469,136524,288
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0030170,1760
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.0042165,6560
OBSERVER: review0.0040162,7680
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.003412,4000
frontend/argento/default/template/catalog/navigation/left.phtml0.0037114,6400
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.0004110,1920
frontend/argento/default/template/navigationpro/sidebar.phtml0.353012,316,7842,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Tag_Model_Resource_Popular_Collection0.0005135,1040
frontend/argento/default/template/catalog/product/compare/sidebar.phtml0.0003122,8400
frontend/base/default/template/optimiseweb/cookienotice/cookienotice.phtml0.0018118,6160
frontend/argento/default/template/ajaxpro/notice.phtml0.0003113,9200
frontend/argento/default/template/ajaxpro/checkout/form.phtml0.0009110,5040
frontend/argento/default/template/ajaxpro/compare/form.phtml0.00441103,7680
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Compare_Item_Collection0.0004110,2960
frontend/argento/default/template/lightboxpro/highslide/config.phtml0.002515,5120
CACHE_URL0.04371760,792786,432