Od pon. do petka od 8:00-16:00 ure. 02/7200-483 

Search Site

Seti ročnega orodja

Z izbirano kategorijo se ne ujema noben izdelek.

Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov. Nekateri piškotki so bili morda že servirani v skladu z zakonodajo.

Z nadaljevanjem obiska teh strani soglašate z njihovo uporabo.

Več o tem

Back to top

Back to top

 

O spletnem centru Podpora

Dodatki

O nas Podjetje

Splošni pogoji
Dostava
Spletni Piškotki

Moj račun
Lista želja
Status naročil
Seznam želja
E-novice

Akcijska ponudba
Ceneje na spletu
Najbolj prodajni artikli
Najbolj popularni artikli
Blagovne znamke

Kontaktirajte nas
Lokacija trgovine

Prodajno mesto
Kontakti
O podjetju

 

Slike so deloma simbolične, možne so napake pri tehničnih podatkih ali pri imenu artikla! Fotografije ne zagotavljajo lastnosti izdelkov.
Ponudba v spletni trgovini frama-shop.si se lahko razlikuje od ponudbe v maloprodajni Trgovini Frama!
Vse cene so v EUR z vključenim ddv!

[profiler]
Memory usage: real: 24379392, emalloc: 23031168
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.4953100
mage::app::init::system_config0.0011126,8240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0004191,3360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Cache0.0001113,0560
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0008776,0720
mage::app::init::config::load_cache0.009012,104524,288
mage::app::init::stores0.00511637,432262,144
init_config_section:stores_sl0.003212,1280
mage::app::init_front_controller0.00821483,424524,288
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00501307,096262,144
OBSERVER: turpentine_esi_controller_front_init_before0.00401202,432262,144
turpentine::observer::esi::loadCacheClearEvents0.00381171,1120
turpentine::helper::esi::getCacheClearEvents0.0008147,7360
CORE::create_object_of::Nexcessnet_Turpentine_Model_Shim_Mage_Core_Config0.00061360,5280
OBSERVER: turpentine_varnish_controller_front_init_before0.0003144,6080
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00221112,848262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0007152,3360
OBSERVER: ET_IpSecurity_observer0.00372157,0640
OBSERVER: askit0.0002117,0320
OBSERVER: easybanner0.00272102,048262,144
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00221129,1120
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0003181,4000
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001141,1440
mage::dispatch::routers_match1.4559100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.029412,071,9522,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0003132,4640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0017328,2080
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0013175,192262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.006911,233,1362,097,152
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.01911623,4880
OBSERVER: log0.01261132,3200
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0002115,9360
OBSERVER: pagecache0.0005118,0960
OBSERVER: persistent0.00104177,8800
OBSERVER: persistent_quote0.00081133,1920
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0005183,2240
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view1.4262100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0167661544,144262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0001141,3360
DISPATCH EVENT:catalog_controller_category_init_after0.033911,782,7121,835,008
OBSERVER: ammeta0.033811,779,8641,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.00432362,448262,144
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0001111,0000
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.00277391,688262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00043020,6000
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.005034248,592262,144
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.0391372121,9840
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00063118,8400
locale/currency0.00368198,472262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0008142,864262,144
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0006139,928262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0005116,0320
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.0006144,7440
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_xml_before0.0027197,912262,144
easybanner::updateLayout0.0024155,568262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.005717040
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.053315,004,2004,718,592
BLOCK: formkey0.00041119,6640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00111176,0240
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00071176,0240
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00071176,0240
BLOCK: root0.0008167,8880
BLOCK: head0.00041137,224262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00031421,5280
BLOCK: js_cookies0.0003163,6800
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00094773,3760
BLOCK: after_body_start0.00041105,1360
BLOCK: global_notices0.0003161,832262,144
BLOCK: header0.0010162,3280
BLOCK: top.links0.0004164,8400
BLOCK: store_language0.0003164,1920
BLOCK: catalog.topnav0.00061107,224262,144
BLOCK: top.container0.0003154,4560
BLOCK: breadcrumbs0.0003161,6960
BLOCK: global_messages0.00051141,224262,144
BLOCK: footer0.00061155,8880
BLOCK: core_profiler0.0003153,9760
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0015235,6240
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00082223,512262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0021570,7760
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003153,7680
BLOCK: return_link0.00081132,832262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0003162,0800
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00161107,0400
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0007119,3840
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00051146,136262,144
BLOCK: right.poll0.00061110,2320
BLOCK: tags_popular0.0003163,560262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.00051152,7840
BLOCK: google_analytics0.0003163,6560
BLOCK: wishlist_link0.0003167,736262,144
BLOCK: wishlist_sidebar0.00051165,5040
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003162,912262,144
BLOCK: head_rss0.0009169,0000
BLOCK: turpentine_notices0.00041121,4800
BLOCK: optimiseweb_cookienotice0.0003166,9600
BLOCK: headerCart0.00083135,3440
BLOCK ACTION: headerCart -> addItemRender0.00031218,7840
BLOCK: ajaxpro_customer_login0.00051122,416262,144
BLOCK: ajaxsearch_category_filter0.0003162,7760
BLOCK: navigationpro.top0.0003170,528262,144
BLOCK: cms_scroll_up0.0006253,2720
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0005283,8000
BLOCK: e64bcaf915273bada506379ff8e48f810.0004163,7600
BLOCK: e8b0c687373ecb294bf9fd531b0ff8e30.0003161,968262,144
BLOCK: currency0.0004165,6240
BLOCK: catalog.leftnav0.0004167,8480
BLOCK: category.products0.00461138,392262,144
BLOCK: product_list0.00051156,1360
BLOCK: product_list_toolbar0.0026193,344262,144
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.0005183,6160
BLOCK ACTION: product_list -> addColumnCountLayoutDepend0.00021510,6000
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0004161,3840
BLOCK: subcategories0.0004166,184262,144
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0003163,0240
BLOCK: easybanner.placeholder.left-top0.0003162,7600
BLOCK ACTION: easybanner.placeholder.content-bottom -> addBanner0.0002213,3760
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render1.3253100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.01377962,1120
OBSERVER: turpentine_esi_core_block_abstract_to_html_before0.00547926,5680
OBSERVER: avail_stock_status_to_html_before0.00297948,6240
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00684754,6000
frontend/base/default/template/page/2columns-left.phtml1.277919,618,48810,747,904
frontend/argento/default/template/page/html/head.phtml0.01781328,872524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00564448,5840
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00767519,8960
OBSERVER: ajaxpro_add_block_wrapper0.00437531,7840
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0006168,0240
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0004115,9360
frontend/argento/default/template/page/html/header.phtml0.744314,696,9685,242,880
frontend/argento/argento/template/easyflags/flags.phtml0.0046113,6400
init_config_section:stores_de0.002411,7840
frontend/base/default/template/page/template/links.phtml0.0021136,2240
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.010314611,543,4880
frontend/argento/default/template/checkout/cart/top.phtml0.00301393,592524,288
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0002132,4640
frontend/argento/default/template/ajaxsearch/topsearch.phtml0.00241129,256262,144
frontend/argento/default/template/easybanner/placeholder.phtml0.02867398,5120
frontend/argento/default/template/navigationpro/top.phtml0.720213,859,8724,456,448
DISPATCH EVENT:page_block_html_topmenu_gethtml_before0.472922,011,6802,359,296
OBSERVER: catalog_add_topmenu_items0.472622,013,0562,359,296
CORE::create_object_of::TM_NavigationPro_Model_Menu0.0094671381,2640
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0002123,1840
CORE::create_object_of::TM_EasyBanner_Model_Mysql4_Banner_Collection0.0004211,7200
frontend/base/default/template/tm/easycatalogimg/list.phtml0.0038168,9520
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Flat_Collection0.0003217,1280
frontend/base/default/template/catalog/category/view.phtml0.09221529,592786,432
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0025170,168262,144
layout/package_update: default0.0179140,656262,144
layout/db_update: default0.0024128,1120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.0002147,7200
layout/db_update: catalog_category_layered_nochildren0.5155100
layout/db_update: STORE_sl0.5141100
layout/db_update: THEME_frontend_argento_argento0.5128100
layout/db_update: catalog_category_view0.5114100
layout/package_update: catalog_category_default0.0106124,6720
layout/db_update: MAP_popup0.5092100
layout/db_update: SHORTCUT_popup0.5077100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup0.5061100
layout/db_update: tm_ajaxpro_catalog_product_view0.5045100
layout/package_update: page_two_columns_left0.001022,0240
layout/db_update: page_two_columns_left0.5012200
layout/db_update: catalog_category_default0.5001100
layout/db_update: CATEGORY_6230.4988100
layout/db_update: customer_logged_out0.4973100
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.0060165,8080
OBSERVER: review0.0058162,8880
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.004712,4160
frontend/argento/default/template/catalog/navigation/left.phtml0.0040114,6400
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.0004110,1920
frontend/argento/default/template/navigationpro/sidebar.phtml0.324312,315,4162,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Tag_Model_Resource_Popular_Collection0.0006135,120262,144
frontend/argento/default/template/catalog/product/compare/sidebar.phtml0.0004122,8320
frontend/base/default/template/optimiseweb/cookienotice/cookienotice.phtml0.0019118,6160
frontend/argento/default/template/ajaxpro/notice.phtml0.0004113,9040
frontend/argento/default/template/ajaxpro/checkout/form.phtml0.0009110,5040
frontend/argento/default/template/ajaxpro/compare/form.phtml0.00411103,7920
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Compare_Item_Collection0.0005110,2960
frontend/argento/default/template/lightboxpro/highslide/config.phtml0.001815,5120
CACHE_URL0.04151758,088786,432